Anthony O'Connor jest piłkarzem występującym obecnie w Galway United. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Anthony O'Connor
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
20:45
|
Drogheda United
2
Galway United
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Premier Division (Irlandia), 36. kolejka | |||||||
|
23 Paź
20:45
|
Galway United
0
St Patrick's Athl.
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Premier Division (Irlandia), 35. kolejka | |||||||
|
19 Paź
20:45
|
Waterford
3
Galway United
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Premier Division (Irlandia), 33. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Anthony O'Connor w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Anthony O'Connor wyglądają następująco: 29 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.95, a skuteczność strzałów to 0,0%. Anthony O'Connor oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Anthony O'Connor w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Anthony O'Connor rozegrał w barwach Harrogate Town w EFL Trophy 4 mecze, w FA Cup 1 mecz, w League Two 29 meczów oraz w EFL Cup 1 mecz, a w barwach Galway United w Premier Division (Irlandia) 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 38 razy i spędził na boisku łącznie 3 334 minuty. Średnio dawało to 74 minuty gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Anthony O'Connor?
Anthony O'Connor ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2014 roku.
Na jakiej pozycji gra Anthony O'Connor?
Anthony O'Connor najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Anthony O'Connor?
Wycena 34-letniego Anthony O'Connor według stanu na maj 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Anthony O'Connor?
Anthony O'Connor urodził się 25 października 1992 w Cork w Irlandii. Obecnie piłkarz ma 34 lata.
Anthony O'Connor - statystyki
Szczegółowe statystyki Anthony O'Connor w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Galway United. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Anthony O'Connor
Anthony O'Connor vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Anthony O'Connor
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Anthony O'Connor w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Anthony O'Connor wyglądają następująco: 29 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.95, a skuteczność strzałów to 0,0%. Anthony O'Connor oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Anthony O'Connor - transfery
W trakcie kariery Anthony O'Connor zmieniał klub 14 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Galway United 2026 – obecnie
-
Harrogate Town 2023 – 2026
-
Morecambe FC 2021 – 2023
-
Bradford City 2018 – 2021
-
Aberdeen 2016 – 2018
-
Burton Albion 2015 – 2016
-
Plymouth 2015 – 2015
-
Blackburn 2015 – 2015
-
Plymouth 2014 – 2015
-
Blackburn 2014 – 2014
-
Torquay United 2013 – 2014
-
Blackburn 2013 – 2013
-
Burton Albion 2012 – 2013
-
Blackburn 2011 – 2012
-
Blackburn Rovers U18 do 2011

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Anthony O'Connor
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 12.08.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 10.01.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 19.07.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 01.02.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 09.01.2015 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 03.08.2014 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2013/14 | 30.05.2014 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2013/14 | 30.09.2013 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2012/13 | 30.05.2013 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2012/13 | 14.08.2012 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
|
— | Wolny transfer |
Anthony O'Connor - forma
W ostatnich 5 meczach Anthony O'Connor zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,48. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
Występy Anthony O'Connor i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
20:45
|
Drogheda United
2
Galway United
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Premier Division (Irlandia), 36. kolejka | |||||||
|
23 Paź
20:45
|
Galway United
0
St Patrick's Athl.
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Premier Division (Irlandia), 35. kolejka | |||||||
|
19 Paź
20:45
|
Waterford
3
Galway United
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Premier Division (Irlandia), 33. kolejka | |||||||
|
16 Paź
20:45
|
Galway United
2
Shamrock Rovers
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.4 | ||
| Premier Division (Irlandia), 34. kolejka | |||||||
|
25 Wrz
20:45
|
Galway United
1
Shelbourne
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Premier Division (Irlandia), 11. kolejka | |||||||
|
18 Wrz
20:45
|
Derry City
1
Galway United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Premier Division (Irlandia), 32. kolejka | |||||||
|
14 Wrz
20:45
|
Sligo Rovers
1
Galway United
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Premier Division (Irlandia), 30. kolejka | |||||||
|
11 Wrz
20:45
|
Galway United
2
Bohemians
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Premier Division (Irlandia), 31. kolejka | |||||||
|
28 Sie
20:45
|
Galway United
1
Shelbourne
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Premier Division (Irlandia), 29. kolejka | |||||||
|
21 Sie
20:45
|
Dundalk
1
Galway United
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Premier Division (Irlandia), 28. kolejka | |||||||
|
14 Lut
16:00
|
Chesterfield
1
Harrogate Town
1
|
66' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| League Two 2025/2026, 32. kolejka | |||||||
|
07 Lut
16:00
|
Harrogate Town
2
Cambridge United
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 31. kolejka | |||||||
|
03 Lut
20:45
|
Harrogate Town
0
Swindon Town
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 25. kolejka | |||||||
|
17 Sty
16:00
|
Shrewsbury Town
1
Harrogate Town
0
|
89' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
13 Sty
20:00
|
Stockport County
2
Harrogate Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 1/16 finału | |||||||
|
10 Sty
16:00
|
Crewe Alexandra
1
Harrogate Town
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | ||
| League Two 2025/2026, 26. kolejka | |||||||
|
01 Sty
16:00
|
Harrogate Town
0
Tranmere Rovers
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League Two 2025/2026, 24. kolejka | |||||||
|
29 Gru
2025
|
Accrington Stanley
1
Harrogate Town
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
26 Gru
2025
|
Salford City
1
Harrogate Town
0
|
90' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League Two 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
20 Gru
2025
|
Harrogate Town
0
Milton Keynes Dons
4
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
13 Gru
2025
|
Cheltenham Town
1
Harrogate Town
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
02 Gru
2025
|
Harrogate Town
4
Blackpool
2
|
90' |
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.7 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 1/32 finału | |||||||
|
29 Lis
2025
|
Barnet
1
Harrogate Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | ||
| League Two 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
22 Lis
2025
|
Harrogate Town
0
Walsall
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
15 Lis
2025
|
Notts County
1
Harrogate Town
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.3 | ||
| League Two 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
11 Lis
2025
|
Harrogate Town
3
Newcastle United U21
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 3. runda | |||||||
|
08 Lis
2025
|
Harrogate Town
0
Oldham Athletic
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| League Two 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
01 Lis
2025
|
Mansfield Town
3
Harrogate Town
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.4 | ||
| FA Cup (Anglia) 2025/2026, finał | |||||||
|
25 Paź
2025
|
Harrogate Town
0
Newport County
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League Two 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
18 Paź
2025
|
Colchester United
3
Harrogate Town
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
11 Paź
2025
|
Fleetwood Town
3
Harrogate Town
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
06 Paź
2025
|
Harrogate Town
1
Crewe Alexandra
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
30 Wrz
2025
|
Harrogate Town
1
Huddersfield Town
0
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 2. runda | |||||||
|
27 Wrz
2025
|
Gillingham FC
0
Harrogate Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.8 | ||
| League Two 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
20 Wrz
2025
|
Harrogate Town
2
Shrewsbury Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.6 | ||
| League Two 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
13 Wrz
2025
|
Swindon Town
3
Harrogate Town
1
|
15' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
06 Wrz
2025
|
Harrogate Town
0
Crawley Town
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
30 Sie
2025
|
Bromley
2
Harrogate Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
23 Sie
2025
|
Harrogate Town
1
Chesterfield
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| League Two 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
19 Sie
2025
|
Harrogate Town
1
Barrow
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
16 Sie
2025
|
Cambridge United
1
Harrogate Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
12 Sie
2025
|
Harrogate Town
1
Lincoln City
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2025/2026, 1. runda | |||||||
|
09 Sie
2025
|
Harrogate Town
3
Grimsby Town
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League Two 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
02 Sie
2025
|
Bristol Rovers
0
Harrogate Town
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| League Two 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
26 Kwi
2025
|
Harrogate Town
1
Notts County
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2024/2025, 45. kolejka | |||||||
|
18 Kwi
2025
|
Walsall
2
Harrogate Town
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2024/2025, 43. kolejka | |||||||
|
12 Kwi
2025
|
Harrogate Town
2
Grimsby Town
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League Two 2024/2025, 42. kolejka | |||||||
|
15 Mar
2025
|
Newport County
3
Harrogate Town
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2024/2025, 37. kolejka | |||||||
|
22 Lut
2025
|
Bromley
2
Harrogate Town
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | ||
| League Two 2024/2025, 33. kolejka | |||||||
|
15 Lut
2025
|
Harrogate Town
1
Swindon Town
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2024/2025, 32. kolejka | |||||||
|
08 Lut
2025
|
Bradford City
1
Harrogate Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2024/2025, 31. kolejka | |||||||
|
25 Sty
2025
|
Doncaster Rovers
1
Harrogate Town
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2024/2025, 28. kolejka | |||||||
|
21 Sty
2025
|
Harrogate Town
0
Colchester United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2024/2025, 26. kolejka | |||||||
|
11 Sty
2025
|
Leeds United
1
Harrogate Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2024/2025, 3. runda | |||||||
|
04 Sty
2025
|
Barrow
0
Harrogate Town
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2024/2025, 25. kolejka | |||||||
|
01 Sty
2025
|
Harrogate Town
0
Salford City
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2024/2025, 24. kolejka | |||||||
|
29 Gru
2024
|
Fleetwood Town
1
Harrogate Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2024/2025, 23. kolejka | |||||||
|
26 Gru
2024
|
Grimsby Town
2
Harrogate Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2024/2025, 22. kolejka | |||||||
|
03 Gru
2024
|
Salford City
2
Harrogate Town
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2024/2025, 18. kolejka | |||||||
|
29 Lis
2024
|
Harrogate Town
1
Gainsborough Trinity
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2024/2025, 2. runda | |||||||
|
23 Lis
2024
|
Gillingham FC
1
Harrogate Town
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.8 | ||
| League Two 2024/2025, 17. kolejka | |||||||
|
16 Lis
2024
|
Harrogate Town
2
Chesterfield
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2024/2025, 16. kolejka | |||||||
|
09 Lis
2024
|
Harrogate Town
1
Morecambe FC
2
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2024/2025, 15. kolejka | |||||||
|
03 Lis
2024
|
Harrogate Town
1
Wrexham
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2024/2025, 1. runda | |||||||
|
26 Paź
2024
|
Notts County
1
Harrogate Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| League Two 2024/2025, 14. kolejka | |||||||
|
22 Paź
2024
|
Harrogate Town
0
Port Vale
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2024/2025, 13. kolejka | |||||||
|
19 Paź
2024
|
Carlisle United
1
Harrogate Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2024/2025, 12. kolejka | |||||||
|
08 Paź
2024
|
Crewe Alexandra
1
Harrogate Town
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2024/2025, 7. runda | |||||||
|
05 Paź
2024
|
Swindon Town
0
Harrogate Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2024/2025, 10. kolejka | |||||||
|
28 Wrz
2024
|
Harrogate Town
2
Bradford City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2024/2025, 8. kolejka | |||||||
|
21 Wrz
2024
|
Crewe Alexandra
3
Harrogate Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2024/2025, 7. kolejka | |||||||
|
12 Wrz
2024
|
Harrogate Town
2
Doncaster Rovers
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2024/2025, 6. kolejka | |||||||
|
27 Sie
2024
|
Harrogate Town
0
Preston North End
5
|
59' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2024/2025, 2. runda | |||||||
|
24 Sie
2024
|
Colchester United
0
Harrogate Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2024/2025, 3. kolejka | |||||||
|
20 Kwi
2024
|
Harrogate Town
3
Milton Keynes Dons
5
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
13 Kwi
2024
|
Harrogate Town
2
Sutton
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
09 Kwi
2024
|
Harrogate Town
1
Grimsby Town
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
06 Kwi
2024
|
Notts County
3
Harrogate Town
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
23 Mar
2024
|
Harrogate Town
3
Bradford City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
12 Mar
2024
|
Wrexham
0
Harrogate Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
17 Lut
2024
|
Crewe Alexandra
0
Harrogate Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
13 Lut
2024
|
Mansfield Town
9
Harrogate Town
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
10 Lut
2024
|
Harrogate Town
1
Colchester United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
13 Sty
2024
|
Forest Green Rovers
0
Harrogate Town
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
01 Sty
2024
|
Morecambe FC
2
Harrogate Town
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
29 Gru
2023
|
Harrogate Town
0
Tranmere Rovers
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
26 Gru
2023
|
Harrogate Town
2
Accrington Stanley
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
02 Gru
2023
|
Bolton
5
Harrogate Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| FA Cup (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
25 Lis
2023
|
Crawley Town
2
Harrogate Town
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
11 Lis
2023
|
Walsall
0
Harrogate Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
28 Paź
2023
|
Harrogate Town
0
Crewe Alexandra
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
21 Paź
2023
|
Colchester United
1
Harrogate Town
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
03 Paź
2023
|
Harrogate Town
0
AFC Wimbledon
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
30 Wrz
2023
|
Milton Keynes Dons
0
Harrogate Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
23 Wrz
2023
|
Harrogate Town
3
Salford City
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
16 Wrz
2023
|
Bradford City
1
Harrogate Town
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
09 Wrz
2023
|
Gillingham FC
1
Harrogate Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
02 Wrz
2023
|
Harrogate Town
0
Barrow
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
30 Sie
2023
|
Harrogate Town
0
Blackburn
8
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2023/2024 | |||||||
|
12 Sie
2023
|
Harrogate Town
0
Forest Green Rovers
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
08 Sie
2023
|
Harrogate Town
1
Carlisle United
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2023/2024 | |||||||
|
18 Kwi
2023
|
Harrogate Town
3
Walsall
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
15 Kwi
2023
|
Harrogate Town
2
Doncaster Rovers
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
25 Lut
2023
|
Swindon Town
3
Harrogate Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
18 Lut
2023
|
Harrogate Town
2
Crewe Alexandra
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
11 Lut
2023
|
Harrogate Town
1
Stockport County
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
28 Sty
2023
|
Harrogate Town
0
Sutton
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
14 Sty
2023
|
Harrogate Town
1
Stevenage
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
07 Sty
2023
|
Morecambe FC
2
Cheltenham Town
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
01 Sty
2023
|
Morecambe FC
5
Burton Albion
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
22 Lis
2022
|
Lincoln City
(4)
1
Morecambe FC
(3)
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
12 Lis
2022
|
Morecambe FC
1
Portsmouth
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
04 Lis
2022
|
Sheffield Wednesday
2
Morecambe FC
0
|
85' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| FA Cup (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
01 Lis
2022
|
Morecambe FC
1
Derby County
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
29 Paź
2022
|
Wycombe
1
Morecambe FC
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
18 Paź
2022
|
Harrogate Town
2
Morecambe FC
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
15 Paź
2022
|
Burton Albion
1
Morecambe FC
1
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
03 Wrz
2022
|
Bristol Rovers
2
Morecambe FC
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
30 Sie
2022
|
Morecambe FC
(7)
3
Everton U21
(6)
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
20 Sie
2022
|
Oxford United
1
Morecambe FC
1
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
16 Sie
2022
|
Bolton
1
Morecambe FC
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
13 Sie
2022
|
Morecambe FC
1
Fleetwood Town
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
09 Sie
2022
|
Morecambe FC
(5)
0
Stoke City
(3)
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2022/2023 | |||||||
|
30 Lip
2022
|
Morecambe FC
0
Shrewsbury Town
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
08 Mar
2022
|
Bolton
1
Morecambe FC
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
26 Lut
2022
|
Morecambe FC
1
Ipswich Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
12 Lut
2022
|
Morecambe FC
1
Gillingham FC
1
|
90' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
05 Lut
2022
|
Morecambe FC
1
Bolton
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
29 Sty
2022
|
Accrington Stanley
2
Morecambe FC
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
18 Sty
2022
|
Morecambe FC
1
Wigan Athletic
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
15 Sty
2022
|
AFC Wimbledon
0
Morecambe FC
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
09 Sty
2022
|
Tottenham
3
Morecambe FC
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | ||
| FA Cup (Anglia) 2021/2022 | |||||||
|
11 Gru
2021
|
Portsmouth
2
Morecambe FC
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
07 Gru
2021
|
Sunderland
5
Morecambe FC
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
27 Lis
2021
|
Morecambe FC
0
Milton Keynes Dons
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
23 Lis
2021
|
Morecambe FC
2
Charlton Athletic
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
20 Lis
2021
|
Fleetwood Town
1
Morecambe FC
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
09 Lis
2021
|
Morecambe FC
0
Carlisle United
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2021/2022 | |||||||
|
23 Paź
2021
|
Morecambe FC
1
Plymouth
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
02 Paź
2021
|
Wycombe
4
Morecambe FC
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
25 Wrz
2021
|
Morecambe FC
3
Accrington Stanley
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
11 Wrz
2021
|
Morecambe FC
3
AFC Wimbledon
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
14 Sie
2021
|
Morecambe FC
2
Shrewsbury Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
10 Sie
2021
|
Blackburn
1
Morecambe FC
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2021/2022 | |||||||
|
01 Maj
2021
|
Bradford City
0
Scunthorpe United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
24 Kwi
2021
|
Port Vale
2
Bradford City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
20 Kwi
2021
|
Bradford City
0
Tranmere Rovers
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
17 Kwi
2021
|
Harrogate Town
2
Bradford City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
10 Kwi
2021
|
Bradford City
1
Grimsby Town
0
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
02 Kwi
2021
|
Bradford City
4
Forest Green Rovers
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
27 Mar
2021
|
Colchester United
1
Bradford City
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
20 Mar
2021
|
Bradford City
0
Oldham Athletic
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
13 Mar
2021
|
Carlisle United
3
Bradford City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
09 Mar
2021
|
Newport County
2
Bradford City
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.6 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
27 Lut
2021
|
Walsall
1
Bradford City
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
23 Lut
2021
|
Bradford City
1
Leyton Orient
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
16 Lut
2021
|
Bradford City
2
Morecambe FC
1
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
06 Lut
2021
|
Exeter City
3
Bradford City
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
30 Sty
2021
|
Bradford City
2
Barrow
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
26 Sty
2021
|
Southend United
1
Bradford City
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
23 Sty
2021
|
Cambridge United
0
Bradford City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
26 Gru
2020
|
Tranmere Rovers
0
Bradford City
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
19 Gru
2020
|
Bradford City
1
Cambridge United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.6 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
15 Gru
2020
|
Crawley Town
1
Bradford City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
12 Gru
2020
|
Oldham Athletic
3
Bradford City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
01 Gru
2020
|
Bradford City
1
Cheltenham Town
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
28 Lis
2020
|
Bradford City
1
Oldham Athletic
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.6 | ||
| FA Cup (Anglia) 2020/2021 | |||||||
|
21 Lis
2020
|
Salford City
3
Bradford City
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
14 Lis
2020
|
Bradford City
2
Exeter City
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
07 Lis
2020
|
Tonbridge Angels
0
Bradford City
7
|
90' |
1 gol
· 14% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | ||
| FA Cup (Anglia) 2020/2021 | |||||||
|
03 Lis
2020
|
Bradford City
3
Southend United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
31 Paź
2020
|
Barrow
1
Bradford City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
27 Paź
2020
|
Bolton
1
Bradford City
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
24 Paź
2020
|
Bradford City
0
Newport County
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
20 Paź
2020
|
Bradford City
1
Walsall
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
12 Paź
2020
|
Bradford City
0
Harrogate Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
07 Mar
2020
|
Salford City
2
Bradford City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
29 Lut
2020
|
Bradford City
2
Plymouth
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.4 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
22 Lut
2020
|
Newport County
2
Bradford City
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
15 Lut
2020
|
Cambridge United
2
Bradford City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
08 Lut
2020
|
Bradford City
1
Grimsby Town
1
|
96' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
28 Sty
2020
|
Bradford City
1
Cheltenham Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
25 Sty
2020
|
Mansfield Town
3
Bradford City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
21 Sty
2020
|
Colchester United
0
Bradford City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
11 Sty
2020
|
Crawley Town
2
Bradford City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
04 Sty
2020
|
Swindon Town
1
Bradford City
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.3 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
01 Sty
2020
|
Bradford City
1
Morecambe FC
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
26 Gru
2019
|
Carlisle United
0
Bradford City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
21 Gru
2019
|
Bradford City
1
Salford City
1
|
94' |
0 goli
4 strzały
|
Istotny | 7.8 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
14 Gru
2019
|
Leyton Orient
0
Bradford City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
23 Lis
2019
|
Plymouth
2
Bradford City
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
22 Paź
2019
|
Bradford City
1
Port Vale
2
|
100' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
19 Paź
2019
|
Bradford City
2
Crawley Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
12 Paź
2019
|
Morecambe FC
1
Bradford City
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
05 Paź
2019
|
Bradford City
2
Swindon Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
17 Wrz
2019
|
Cheltenham Town
3
Bradford City
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
07 Wrz
2019
|
Bradford City
2
Northampton Town
1
|
3' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
31 Sie
2019
|
Crewe Alexandra
2
Bradford City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
20 Sie
2019
|
Stevenage
0
Bradford City
1
|
94' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.3 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
17 Sie
2019
|
Bradford City
3
Oldham Athletic
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.1 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
13 Sie
2019
|
Bradford City
0
Preston North End
4
|
93' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2019/2020 | |||||||
|
10 Sie
2019
|
Grimsby Town
1
Bradford City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
03 Sie
2019
|
Bradford City
0
Cambridge United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.7 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Anthony O'Connor 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.92, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.48 — wynik powyżej średniej ligowej (5.72).
W ostatnich 10 meczach Anthony O'Connor 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.92, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.61 — wynik powyżej średniej ligowej (5.72).
W jakiej formie jest Anthony O'Connor?
Anthony O'Connor jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.48 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.95). Jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Anthony O'Connor w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Anthony O'Connor rozegrał w barwach Harrogate Town w EFL Trophy 4 mecze, w FA Cup 1 mecz, w League Two 29 meczów oraz w EFL Cup 1 mecz, a w barwach Galway United w Premier Division (Irlandia) 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 38 razy i spędził na boisku łącznie 3 334 minuty. Średnio dawało to 74 minuty gry na spotkanie.
Anthony O'Connor - zarobki
Anthony O'Connor gra w Galway United na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 312 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Anthony O'Connor w Galway United (2025/26)
| Rocznie | 312 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 26 tys. € |
| Tygodniowo | 6 tys. € |
| Dziennie | 853 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Anthony O'Connor w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
312 tys. € |
| 2024/25 |
|
312 tys. € |
| 2023/24 |
|
312 tys. € |
| 2022/23 |
|
312 tys. € |
| 2022/23 |
|
312 tys. € |
| 2021/22 |
|
132 tys. € |
Anthony O'Connor - trofea
W trakcie kariery Anthony O'Connor zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Anthony O'Connor
Jakie trofea zdobył Anthony O'Connor?
Anthony O'Connor zdobył w karierze 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Najlepszy młody piłkarz — 1 raz.
Anthony O'Connor - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Anthony O'Connor wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Anthony O'Connor na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Anthony O'Connor
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 14.05.2026 | 33 |
|
100 tys. € |
| 25.11.2025 | 33 |
|
125 tys. € |
| 29.06.2025 | 32 |
|
125 tys. € |
| 29.12.2024 | 32 |
|
125 tys. € |
| 26.06.2024 | 31 |
|
200 tys. € |
| 28.12.2023 | 31 |
|
225 tys. € |
| 22.06.2023 | 30 |
|
250 tys. € |
| 05.04.2023 | 30 |
|
250 tys. € |
| 28.07.2022 | 29 |
|
400 tys. € |
| 03.03.2018 | 25 |
|
300 tys. € |
| 13.02.2017 | 24 |
|
200 tys. € |
| 29.05.2016 | 23 |
|
100 tys. € |
| 15.10.2015 | 22 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Anthony O'Connor?
Wycena Anthony O'Connor wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Anthony O'Connor wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.