Charlie Cummins jest piłkarzem występującym obecnie w Exeter City. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Charlie Cummins
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Salford City
2
Exeter City
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | |||
| League Two, 14. kolejka | |||||||
|
24 Paź
16:00
|
Exeter City
2
Fleetwood Town
1
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | |||
| League Two, 13. kolejka | |||||||
|
20 Paź
20:45
|
Exeter City
2
Crewe Alexandra
0
|
90' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | |||
| League Two, 12. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Charlie Cummins w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Charlie Cummins wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.27, a skuteczność strzałów to 6,7%. Charlie Cummins oddaje średnio 1,1 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Charlie Cummins w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Charlie Cummins rozegrał w barwach Exeter City w EFL Trophy 2 mecze, w League Two 14 meczów oraz w EFL Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 1 485 minut. Średnio dawało to 87 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Charlie Cummins?
Na podstawie kontraktu z Exeter City, Charlie Cummins otrzymuje 56,1 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 4,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Cummins w listopadzie 2026 to 1,1 tysiąca euro, a dziennie około 154 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Na jakiej pozycji gra Charlie Cummins?
Charlie Cummins najczęściej występuje jako Defensywny pomocnik (6).
Jaka jest wartość rynkowa Charlie Cummins?
Wycena 21-letniego Charlie Cummins według stanu na maj 2026 wynosi 75 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 75 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Charlie Cummins?
Charlie Cummins urodził się 13 czerwca 2005 w Irlandii. Obecnie piłkarz ma 21 lat.
Charlie Cummins - statystyki
Szczegółowe statystyki Charlie Cummins w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Exeter City. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Charlie Cummins
Charlie Cummins vs. inni
Atak
Obrona
Podania Charlie Cummins
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Charlie Cummins w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Charlie Cummins wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.27, a skuteczność strzałów to 6,7%. Charlie Cummins oddaje średnio 1,1 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Charlie Cummins - transfery
W trakcie kariery Charlie Cummins zmieniał klub 15 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Exeter City 2026 – obecnie
-
Weston-super-Mare 2026 – 2026
-
Exeter City 2026 – 2026
-
Weston-super-Mare 2025 – 2026
-
Exeter City 2025 – 2025
-
Tiverton Town 2025 – 2025

-
Exeter City 2024 – 2025
-
Taunton Town 2024 – 2024

-
Exeter City 2024 – 2024
-
Poole Town FC 2024 – 2024

-
Exeter City 2024 – 2024
-
Mousehole AFC 2024 – 2024

-
Exeter City 2024 – 2024
-
Cobh Ramblers 2023 – 2024
-
Cobh Ramblers U19 2021 – 2023

-
Blarney United FC do 2021

Charlie Cummins - forma
W ostatnich 5 meczach Charlie Cummins zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,54. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Charlie Cummins 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.29, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.54 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.57).
W ostatnich 10 meczach Charlie Cummins 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.29, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.55 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.57).
W jakiej formie jest Charlie Cummins?
Charlie Cummins jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.54 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.27). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Charlie Cummins w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Charlie Cummins rozegrał w barwach Exeter City w EFL Trophy 2 mecze, w League Two 14 meczów oraz w EFL Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 1 485 minut. Średnio dawało to 87 minut gry na spotkanie.
Charlie Cummins - zarobki
Charlie Cummins gra w Exeter City na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 56 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Charlie Cummins w Exeter City (2025/26)
| Rocznie | 56 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 5 tys. € |
| Tygodniowo | 1 tys. € |
| Dziennie | 154 € |
Ile zarabia Charlie Cummins?
Na podstawie kontraktu z Exeter City, Charlie Cummins otrzymuje 56,1 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 4,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Cummins w listopadzie 2026 to 1,1 tysiąca euro, a dziennie około 154 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Charlie Cummins - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Charlie Cummins wynosi obecnie 75 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Charlie Cummins na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Charlie Cummins?
Wycena Charlie Cummins wynosi obecnie 75 tys. €. W szczycie kariery Charlie Cummins wyceniano na 75 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.