Donald Love jest piłkarzem występującym obecnie w Accrington Stanley. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Donald Love
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Donald Love w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Donald Love wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.36, a skuteczność strzałów to 0,0%. Donald Love oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Donald Love w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Donald Love rozegrał w barwach Accrington Stanley w EFL Trophy 1 mecz, w League Two 13 meczów oraz w EFL Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 240 minut. Średnio dawało to 83 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Donald Love
Pierwszy transfer Donald Love w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Manchester United U21 do Sunderlandu za 1,2 miliona euro.
Ile zarabia Donald Love?
Na podstawie kontraktu z Accrington Stanley, Donald Love otrzymuje 186,7 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 15,6 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Love w listopadzie 2026 to 3,6 tysiąca euro, a dziennie około 511 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Donald Love ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Donald Love nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Donald Love to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2016 roku, który wykluczył go z gry na 23 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Donald Love?
Donald Love ma na koncie 3 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Premier League U21 — 2 razy. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2016 roku.
Na jakiej pozycji gra Donald Love?
Donald Love najczęściej występuje jako Prawy pomocnik (7). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy obrońca lub Środkowy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Donald Love?
Wycena 31-letniego Donald Love według stanu na maj 2026 wynosi 175 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 175 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Donald Love?
Donald Love urodził się 2 grudnia 1994 w Rochdale w Anglii, ma narodowość szkocką. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Donald Love – statystyki
Szczegółowe statystyki Donald Love w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Accrington Stanley. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Donald Love vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Donald Love w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Donald Love wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.36, a skuteczność strzałów to 0,0%. Donald Love oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Donald Love – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Donald Love w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
League Two, 14. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
League Two, 13. kolejka
|
0:5 | 90' | 0 | 0 | 6.1 | |||
|
20 Paź
Koniec
|
League Two, 12. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | 6.6 | |||
|
17 Paź
Koniec
|
League Two, 11. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | 5.9 | |||
|
10 Paź
Koniec
|
League Two, 10. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
03 Paź
Koniec
|
League Two, 9. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
26 Wrz
Koniec
|
League Two, 8. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
22 Wrz
Karne
|
EFL Trophy (Anglia), 1. runda
|
3:3 | 45' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
League Two, 7. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | 6.2 | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
League Two, 5. kolejka
|
3:2 | 25' | 0 | 0 | – | 6.2 |
Ile meczów rozegrał Donald Love w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Donald Love rozegrał w barwach Accrington Stanley w EFL Trophy 1 mecz, w League Two 13 meczów oraz w EFL Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 240 minut. Średnio dawało to 83 minuty gry na spotkanie.
Donald Love – transfery
W trakcie kariery Donald Love zmieniał klub 9 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Accrington Stanley 2024 – obecnie
-
Morecambe FC 2022 – 2024
-
Salford City 2021 – 2022
-
Shrewsbury Town 2019 – 2021
-
Sunderland 2016 – 2019
-
Manchester United U21 2016 – 2016
-
Wigan Athletic 2015 – 2016
-
Manchester United U21 2013 – 2015
-
Manchester United U18 2011 – 2013

-
Manchester United Youth do 2011

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Donald Love
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 22.07.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 30.08.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 11.07.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 10.08.2016 |
|
1,2 mln € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 06.01.2016 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 01.10.2015 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Donald Love
Pierwszy transfer Donald Love w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Manchester United U21 do Sunderlandu za 1,2 miliona euro.
Donald Love – forma
W ostatnich 5 meczach Donald Love zanotował bilans 2 zwycięstwa, 3 remisy i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,17. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Donald Love i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Accrington Stanley
1
Northampton Town
1
League Two, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Rochdale
0
Accrington Stanley
5
League Two, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Paź
Koniec
|
York City
1
Accrington Stanley
1
League Two, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Accrington Stanley
3
Gillingham FC
1
League Two, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Oldham Athletic
0
Accrington Stanley
0
League Two, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Accrington Stanley
2
Cheltenham Town
0
League Two, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Swindon Town
1
Accrington Stanley
1
League Two, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Wrz
Karne
|
Accrington Stanley
(3)
3
Sunderland U21
(1)
3
EFL Trophy (Anglia), 1. runda
|
45'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Accrington Stanley
0
Newport County
0
League Two, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Accrington Stanley
3
Crawley Town
2
League Two, 5. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Accrington Stanley
2
Grimsby Town
2
League Two, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Walsall
3
Accrington Stanley
2
League Two, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Exeter City
2
Accrington Stanley
0
League Two, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Accrington Stanley
2
Colchester United
2
League Two, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Crewe Alexandra
2
Accrington Stanley
1
Puchar Ligi Angielskiej, 1/64 finału
|
90'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Oldham Athletic
3
Accrington Stanley
0
League Two, 46. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Accrington Stanley
3
Crawley Town
3
League Two, 45. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Swindon Town
2
Accrington Stanley
2
League Two, 44. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Accrington Stanley
1
Fleetwood Town
2
League Two, 43. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Gillingham FC
2
Accrington Stanley
0
League Two, 42. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Accrington Stanley
2
Crewe Alexandra
0
League Two, 41. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Bristol Rovers
2
Accrington Stanley
0
League Two, 40. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Accrington Stanley
0
Chesterfield
1
League Two, 39. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Bromley
2
Accrington Stanley
1
League Two, 35. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Tranmere Rovers
0
Accrington Stanley
1
League Two, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Grimsby Town
1
Accrington Stanley
0
League Two, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Accrington Stanley
1
Salford City
0
League Two, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Accrington Stanley
3
Cheltenham Town
1
League Two, 30. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.7 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Newport County
1
Accrington Stanley
4
League Two, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Walsall
0
Accrington Stanley
0
League Two, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Accrington Stanley
0
Milton Keynes Dons
2
League Two, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
01 Sty
Koniec
|
Notts County
0
Accrington Stanley
1
League Two, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
29 Gru
Koniec
|
Accrington Stanley
1
Harrogate Town
0
League Two, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Accrington Stanley
2
Barrow
1
League Two, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Cambridge United
2
Accrington Stanley
0
League Two, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Accrington Stanley
0
Bromley
1
League Two, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Gru
Karne
|
Accrington Stanley
(1)
2
Mansfield Town
(3)
2
FA Cup (Anglia), 1/128 finału
|
105'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.9 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Accrington Stanley
1
Oldham Athletic
0
League Two, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Crawley Town
1
Accrington Stanley
1
League Two, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Lis
Koniec
|
Accrington Stanley
3
Bristol Rovers
1
League Two, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Accrington Stanley
3
Leeds United U21
2
EFL Trophy (Anglia), 3. runda
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Chesterfield
3
Accrington Stanley
3
League Two, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
02 Lis
Dogryw.
|
Gainsborough Trinity
1
Accrington Stanley
2
FA Cup (Anglia), finał
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Accrington Stanley
1
Tranmere Rovers
1
League Two, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Accrington Stanley
0
Newport County
1
League Two, 12. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Accrington Stanley
0
Port Vale
2
EFL Trophy (Anglia), 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Accrington Stanley
1
Walsall
3
League Two, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Milton Keynes Dons
1
Accrington Stanley
2
League Two, 9. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Accrington Stanley
1
Colchester United
0
League Two, 8. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Cheltenham Town
1
Accrington Stanley
0
League Two, 7. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
02 Wrz
Karne
|
Fleetwood Town
(5)
2
Accrington Stanley
(4)
2
EFL Trophy (Anglia), 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Shrewsbury Town
0
Accrington Stanley
0
League Two, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Accrington Stanley
1
Grimsby Town
1
League Two, 5. kolejka
|
36'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Accrington Stanley
2
Peterborough
1
Puchar Ligi Angielskiej, 1. runda
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Crewe Alexandra
2
Accrington Stanley
0
League Two, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Accrington Stanley
3
Oldham Athletic
1
Puchar Ligi Angielskiej, runda wstepna
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Accrington Stanley
1
Gillingham FC
1
League Two, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Accrington Stanley
1
Carlisle United
1
League Two, 44. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Accrington Stanley
3
Tranmere Rovers
3
League Two, 42. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Swindon Town
0
Accrington Stanley
0
League Two, 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Mar
Koniec
|
Accrington Stanley
5
Newport County
0
League Two, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Tranmere Rovers
0
Accrington Stanley
1
League Two, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Morecambe FC
2
Accrington Stanley
0
League Two, 32. kolejka
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sty
Koniec
|
Accrington Stanley
0
Cheltenham Town
0
League Two, 29. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sty
Koniec
|
Crewe Alexandra
0
Accrington Stanley
1
League Two, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sty
Koniec
|
Liverpool
4
Accrington Stanley
0
FA Cup (Anglia), 3. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Sty
Koniec
|
Accrington Stanley
3
Grimsby Town
2
League Two, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Accrington Stanley
0
Salford City
2
League Two, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
30 Lis
Karne
|
Accrington Stanley
(4)
2
Swindon Town
(1)
2
FA Cup (Anglia), 2. runda
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lis
Koniec
|
AFC Wimbledon
2
Accrington Stanley
2
League Two, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.5 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Rushall Olympic
0
Accrington Stanley
2
FA Cup (Anglia), 1. runda
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Accrington Stanley
0
Walsall
0
League Two, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Accrington Stanley
2
Port Vale
2
League Two, 7. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Notts County
2
Accrington Stanley
0
League Two, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Accrington Stanley
1
Stockport County
4
EFL Trophy (Anglia), 4. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Accrington Stanley
1
Colchester United
1
League Two, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Doncaster Rovers
4
Accrington Stanley
1
League Two, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Morecambe FC
3
Barrow
1
EFL Trophy (Anglia)
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Paź
Koniec
|
Colchester United
1
Morecambe FC
3
League Two
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Morecambe FC
2
Swindon Town
2
League Two
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Gillingham FC
2
Morecambe FC
1
League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Morecambe FC
3
Bradford City
0
League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Morecambe FC
0
Notts County
0
League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
08 Sie
Karne
|
Rotherham United
(4)
1
Morecambe FC
(2)
1
Puchar Ligi Angielskiej
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Morecambe FC
1
Wycombe
0
League One
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Portsmouth
0
Morecambe FC
0
League One
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Morecambe FC
1
Plymouth
3
League One
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
25 Mar
Koniec
|
Milton Keynes Dons
1
Morecambe FC
0
League One
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Shrewsbury Town
3
Morecambe FC
1
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Cambridge United
1
Morecambe FC
1
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Morecambe FC
5
Bristol Rovers
1
League One
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Morecambe FC
2
Cheltenham Town
1
League One
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Sty
Koniec
|
Morecambe FC
5
Burton Albion
0
League One
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Lis
Karne
|
Lincoln City
(4)
1
Morecambe FC
(3)
1
EFL Trophy (Anglia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Cheltenham Town
1
Morecambe FC
0
League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Paź
Koniec
|
Burton Albion
1
Morecambe FC
1
League One
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Bristol Rovers
2
Morecambe FC
2
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 5.9 | |
|
30 Sie
Karne
|
Morecambe FC
(7)
3
Everton U21
(6)
3
EFL Trophy (Anglia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
20 Sie
Koniec
|
Oxford United
1
Morecambe FC
1
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.1 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Bolton
1
Morecambe FC
0
League One
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Morecambe FC
0
Shrewsbury Town
0
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Stevenage
4
Salford City
2
League Two
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Salford City
2
Mansfield Town
2
League Two
|
76'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Bristol Rovers
1
Salford City
0
League Two
|
81'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Salford City
2
Harrogate Town
0
League Two
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Salford City
0
Port Vale
1
League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Hartlepool United
0
Salford City
2
League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Mar
Koniec
|
Salford City
2
Walsall
1
League Two
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Salford City
5
Scunthorpe United
1
League Two
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Rochdale
1
Salford City
1
League Two
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Salford City
1
Forest Green Rovers
1
League Two
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sty
Koniec
|
Northampton Town
1
Salford City
0
League Two
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sty
Koniec
|
Barrow
0
Salford City
2
League Two
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Salford City
0
Colchester United
3
League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Port Vale
0
Salford City
1
League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Salford City
1
Tranmere Rovers
1
League Two
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Newport County
0
Salford City
2
League Two
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Mansfield Town
2
Salford City
1
League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Salford City
0
Chesterfield
2
FA Cup (Anglia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Salford City
1
Bristol Rovers
1
League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Harrogate Town
0
Salford City
2
League Two
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Walsall
2
Salford City
1
League Two
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Salford City
0
Tranmere Rovers
2
EFL Trophy (Anglia)
|
61'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Salford City
2
Northampton Town
2
League Two
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Tranmere Rovers
2
Salford City
0
League Two
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Salford City
1
Bradford City
0
League Two
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
Crewe Alexandra
3
Shrewsbury Town
2
League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Maj
Koniec
|
Shrewsbury Town
0
Ipswich Town
0
League One
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Shrewsbury Town
2
Oxford United
3
League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Shrewsbury Town
0
Lincoln City
1
League One
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Shrewsbury Town
1
Wigan Athletic
2
League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Gillingham FC
0
Shrewsbury Town
0
League One
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Shrewsbury Town
4
Milton Keynes Dons
2
League One
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Accrington Stanley
1
Shrewsbury Town
1
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Shrewsbury Town
2
Sunderland
1
League One
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Crewe Alexandra
3
Shrewsbury Town
4
EFL Trophy (Anglia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
06 Paź
Koniec
|
Shrewsbury Town
2
Bolton
1
EFL Trophy (Anglia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Shrewsbury Town
1
Northampton Town
2
League One
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Portsmouth
0
Shrewsbury Town
0
League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Shrewsbury Town
2
Oxford United
3
League One
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Shrewsbury Town
2
Liverpool
2
FA Cup (Anglia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Blackpool
0
Shrewsbury Town
1
League One
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Shrewsbury Town
1
Sunderland
0
League One
|
95'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Shrewsbury Town
1
Gillingham FC
1
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Lincoln City
0
Shrewsbury Town
0
League One
|
95'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Rotherham United
0
Shrewsbury Town
0
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Shrewsbury Town
4
Southend United
3
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Shrewsbury Town
0
Rochdale
0
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Reading
2
Sunderland
2
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Sunderland
1
Norwich City
1
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Sunderland
0
Aston Villa
3
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Sunderland
1
Birmingham City
1
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Wolverhampton
0
Sunderland
0
Championship
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Sunderland
0
AFC Bournemouth
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Sunderland
1
Stoke City
3
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Sunderland
3
Hull City
0
Premier League
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lis
Koniec
|
AFC Bournemouth
1
Sunderland
2
Premier League
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lut
Koniec
|
Sunderland
2
Manchester United
1
Premier League
|
53'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 |
W ostatnich 5 meczach Donald Love ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.92, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.17.
W ostatnich 10 meczach Donald Love ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.92, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.27.
W jakiej formie jest Donald Love?
Donald Love jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.17 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.36). Jego dyspozycja rośnie.
Donald Love – zarobki
Donald Love gra w Accrington Stanley na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 187 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Donald Love w Accrington Stanley (2025/26)
| Rocznie | 187 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 16 tys. € |
| Tygodniowo | 4 tys. € |
| Dziennie | 511 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Donald Love w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
187 tys. € |
| 2024/25 |
|
187 tys. € |
| 2023/24 |
|
48 tys. € |
| 2022/23 |
|
48 tys. € |
| 2021/22 |
|
96 tys. € |
| 2017/18 |
|
373 tys. € |
| 2016/17 |
|
622 tys. € |
| 2015/16 |
|
93 tys. € |
Ile zarabia Donald Love?
Na podstawie kontraktu z Accrington Stanley, Donald Love otrzymuje 186,7 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 15,6 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Love w listopadzie 2026 to 3,6 tysiąca euro, a dziennie około 511 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Donald Love – kontuzje
W trakcie kariery Donald Love zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 6 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Donald Love
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
28.02.16 – 21.03.16 (23 dni)
Manchester United opuszczone: 6 meczów
Czy Donald Love ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Donald Love nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Donald Love to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2016 roku, który wykluczył go z gry na 23 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Donald Love – trofea
W trakcie kariery Donald Love zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Donald Love
Jakie trofea zdobył Donald Love?
Donald Love zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Wigan Athletic — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Premier League U21 — 2 razy.
Donald Love – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Donald Love wynosi obecnie 175 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Donald Love na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Donald Love
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 14.05.2026 | 31 |
|
175 tys. € |
| 25.11.2025 | 30 |
|
175 tys. € |
| 29.06.2025 | 30 |
|
200 tys. € |
| 29.12.2024 | 30 |
|
175 tys. € |
| 26.06.2024 | 29 |
|
175 tys. € |
| 28.12.2023 | 29 |
|
225 tys. € |
| 08.06.2023 | 28 |
|
250 tys. € |
| 04.04.2023 | 28 |
|
250 tys. € |
| 28.07.2022 | 27 |
|
250 tys. € |
| 07.04.2020 | 25 |
|
800 tys. € |
| 27.06.2017 | 22 |
|
1 mln € |
| 19.02.2017 | 22 |
|
1 mln € |
| 12.08.2016 | 21 |
|
1 mln € |
Jaka jest wartość rynkowa Donald Love?
Wycena Donald Love wynosi obecnie 175 tys. €. W szczycie kariery Donald Love wyceniano na 1 mln €, a najniżej na 175 tys. €.