Shrewsbury Town - Accrington Stanley wynik meczu 0:0
Shrewsbury Town - Accrington Stanley (30.08.2025) wynik meczu 0:0. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Shrewsbury Town | 0 min |
|---|---|
| Remis | 95 min |
| Prowadzenie Accrington Stanley | 0 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne i VAR Bez rzutów karnych i interwencji VAR | 0 |
|---|---|
| Kartki Shrewsbury Town Kabia 43', Perry 66', Boyle 67' | 3 |
| Kartki Accrington Stanley Matthews 39', Love 61', Henderson 76' | 3 |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | League Two 2025/2026 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 6. kolejka |
| Data | 30.08.2025, 16:00 |
| Pogoda | pochmurno, 16°C |
| Sędzia | Oliver Mackey |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Shrewsbury Town - Accrington Stanley z 30.08.2025: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Shrewsbury Town vs Accrington Stanley
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy




Składy
Shrewsbury Town
- Śr. wiek
- 26,8
- Śr. wzrost
- 184 cm
- Śr. ocena XI
- 6,49
- 1 Elyh Harrison bramkarz 75 tys. € 20 l. 190 cm 21
- 4 Tom Anderson obrońca 75 tys. € 33 l. 193 cm 41
- 5 William Boyle obrońca 150 tys. € 31 l. 188 cm 43
- 26 Sam Stubbs obrońca – 27 l. 183 cm 37
- 10 Thomas Sang pomocnik 225 tys. € 27 l. 188 cm 39
- 14 Taylor Perry pomocnik 250 tys. € 25 l. 180 cm 43
- 38 Isaac England pomocnik 75 tys. € 18 l. – 29
- 6 Sam Clucas pomocnik 0 € 36 l. 178 cm 35
- 20 Ismeal Kabia napastnik 80' 300 tys. € 20 l. 170 cm 38
- 24 Callum Stewart napastnik 75 tys. € 24 l. – 8
- 27 John Marquis napastnik 0 € 34 l. 185 cm 37
- 3 Malvind Benning obrońca 50 tys. € 33 l. 178 cm 34
- 8 Harrison Biggins pomocnik 125 tys. € 30 l. 175 cm 16
-
12 Will Brook bramkarz – – – – –
- 2 Luca Hoole obrońca 80' 200 tys. € 24 l. 178 cm 36
- 22 Toto Nsiala obrońca 0 € 34 l. 193 cm 10
-
43 Will Gray pomocnik – – – – –
Trener Gavin Cowan
Accrington Stanley
- Śr. wiek
- 26,1
- Śr. wzrost
- 183 cm
- Śr. ocena XI
- 6,49
- 13 Oliver Lennon George Wright bramkarz 250 tys. € 24 l. 187 cm 46
- 17 Devon Matthews obrońca 150 tys. € 26 l. 190 cm 40
- 3 Freddie Sass obrońca 0 € 25 l. 183 cm 30
- 14 Benn David Ward obrońca 175 tys. € 22 l. 188 cm 23
- 2 Donald Love pomocnik 175 tys. € 31 l. 179 cm 36
- 11 Isaac Sinclair pomocnik 100 tys. € 25 l. 178 cm 38
- 20 Charlie Brown pomocnik 59' 150 tys. € 27 l. – 43
- 18 Charlie Caton pomocnik 75 tys. € 23 l. – 27
- 16 Joe Bauress pomocnik 100 tys. € 20 l. 177 cm 19
- 8 Paddy Madden napastnik 87' 25 tys. € 36 l. 183 cm 33
- 23 Tyler Walton napastnik 225 tys. € 28 l. – 16
- 25 Joshua Jack Smith obrońca – 21 l. – 20
- 19 Anjola Popoola napastnik – 19 l. 185 cm 12
- 9 Kelsey Mooney napastnik 87' 75 tys. € 27 l. 189 cm 6
- 1 Michael Kelly bramkarz 50 tys. € 30 l. 196 cm 46
- 10 Alex Henderson pomocnik 59' 100 tys. € 22 l. 182 cm 30
- 28 Seamus Conneely pomocnik 25 tys. € 38 l. 175 cm 43
- 15 Logan Pye obrońca – 23 l. 178 cm 5
Trener John Doolan
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Shrewsbury Town w meczu z Accrington Stanley?
W wyjściowym składzie Shrewsbury Town w ustawieniu 3-4-3: w bramce E. Harrison, w obronie T. Anderson, W. Boyle oraz S. Stubbs, w pomocy T. Sang, T. Perry, I. England oraz S. Clucas, w ataku I. Kabia, C. Stewart oraz J. Marquis. Z ławki weszli: L. Hoole (80').
Jaki był wyjściowy skład Accrington Stanley w meczu ze Shrewsbury Town?
W wyjściowym składzie Accrington Stanley w ustawieniu 3-4-1-2: w bramce Oliver Lennon George Wright, w obronie D. Matthews, F. Sass oraz B. Ward, w pomocy D. Love, I. Sinclair, C. Brown, C. Caton oraz J. Bauress, w ataku P. Madden, T. Walton. Z ławki weszli: A. Henderson (59'), K. Mooney (87').
Forma w 10 ostatnich meczach
Shrewsbury Town - Accrington Stanley
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Shrewsbury Town - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Shrewsbury Town
1
Gillingham FC
2
|
||
| League Two, 14. kolejka | |||
|
27 Paź
20:00
|
Shrewsbury Town
2
Everton U21
1
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 5. runda | |||
|
24 Paź
16:00
|
Rotherham United
3
Shrewsbury Town
3
|
||
| League Two, 13. kolejka | |||
|
20 Paź
20:45
|
Crawley Town
2
Shrewsbury Town
3
|
||
| League Two, 12. kolejka | |||
|
17 Paź
13:30
|
Shrewsbury Town
1
Bristol Rovers
0
|
||
| League Two, 11. kolejka | |||
|
10 Paź
16:00
|
Shrewsbury Town
0
Exeter City
1
|
||
| League Two, 10. kolejka | |||
|
06 Paź
20:00
|
Shrewsbury Town
0
Stockport County
2
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 5. runda | |||
|
03 Paź
16:00
|
Grimsby Town
1
Shrewsbury Town
2
|
||
| League Two, 9. kolejka | |||
|
26 Wrz
16:00
|
Shrewsbury Town
2
Colchester United
2
|
||
| League Two, 8. kolejka | |||
|
22 Wrz
20:00
|
Tranmere Rovers
1
Shrewsbury Town
0
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 5. runda | |||
Accrington Stanley - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Accrington Stanley
1
Northampton Town
1
|
||
| League Two, 14. kolejka | |||
|
24 Paź
16:00
|
Rochdale
0
Accrington Stanley
5
|
||
| League Two, 13. kolejka | |||
|
20 Paź
20:45
|
York City
1
Accrington Stanley
1
|
||
| League Two, 12. kolejka | |||
|
17 Paź
16:00
|
Accrington Stanley
3
Gillingham FC
1
|
||
| League Two, 11. kolejka | |||
|
10 Paź
13:30
|
Oldham Athletic
0
Accrington Stanley
0
|
||
| League Two, 10. kolejka | |||
|
06 Paź
20:00
|
Accrington Stanley
(5)
1
Salford City
(4)
1
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 1. runda | |||
|
03 Paź
16:00
|
Accrington Stanley
2
Cheltenham Town
0
|
||
| League Two, 9. kolejka | |||
|
26 Wrz
16:00
|
Swindon Town
1
Accrington Stanley
1
|
||
| League Two, 8. kolejka | |||
|
22 Wrz
20:00
|
Accrington Stanley
(3)
3
Sunderland U21
(1)
3
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 1. runda | |||
|
19 Wrz
16:00
|
Accrington Stanley
0
Newport County
0
|
||
| League Two, 7. kolejka | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
Shrewsbury Town - Accrington Stanley
Bilans 27 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 67% (18 z 27)
- Powyżej 2,5 gola 41% (11 z 27)
- Powyżej 3,5 gola 22% (6 z 27)
- Obie strzelą (BTTS) 44% (12 z 27)
- Mecze bez gola 11% (3 z 27)
- Remisy 26% (7 z 27)
- Wygrana 1 golem 44% (12 z 27)
- Wygrana 3+ golami 4% (1 z 27)
Statystyki szczegółowe H2H
Shrewsbury Town - Accrington Stanley
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 27 meczach Shrewsbury Town - Accrington Stanley.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 0:1 wygrana Accrington Stanley | 4 (15%) |
| 2. | 0:0 remis | 3 (11%) |
| 3. | 2:0 wygrana Shrewsbury Town | 3 (11%) |
| 4. | 2:1 wygrana Shrewsbury Town | 3 (11%) |
| 5. | 0:2 wygrana Accrington Stanley | 2 (7%) |
| 6. | 1:0 wygrana Shrewsbury Town | 2 (7%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 7 meczów 7 meczów
- Bez porażki Shrewsbury Town najdłuższa: 7 meczów 2 mecze
- Czyste konto Shrewsbury Town najdłuższa: 2 mecze 2 mecze
- Gol Shrewsbury Town najdłuższa: 7 meczów 1 mecz
- Mecze bez gola najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
- Gol obu drużyn najdłuższa: 2 mecze 0 meczów
H2H Shrewsbury Town - Accrington Stanley według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Shrewsbury | Remis | Accrington |
|---|---|---|---|---|
| League Two | 16 | 10 | 4 | 2 |
| League One | 10 | 2 | 3 | 5 |
| EFL Trophy (Anglia) | 1 | 0 | 0 | 1 |
| Razem | 27 | 12 | 7 | 8 |
Atut własnego boiska
Shrewsbury Town u siebie i Accrington Stanley na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Shrewsbury Town - Accrington Stanley?
W 27 spotkaniach bezpośrednich Shrewsbury Town ma na koncie 12 zwycięstw, Accrington Stanley 8, a 7 meczów zakończyło się remisem. Bilans bramek to 36:26 dla Shrewsbury Town. Ostatni mecz rozegrano 21 lutego 2026 (League Two), a Accrington Stanley - Shrewsbury Town zakończył się wynikiem 0:2. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 4:0 Shrewsbury Town (2014).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Accrington Stanley nad Shrewsbury Town?
Ostatnie zwycięstwo Accrington Stanley nad Shrewsbury Town przypadło na 18 lutego 2023 (League One, 1:0). Od tego czasu rozegrano 2 spotkania bez wygranej Accrington Stanley. Obie drużyny strzelały w 12 spotkaniach (44%), a 3 gole lub więcej padły w 11 spotkaniach (41%).
Miejsca Shrewsbury Town oraz Accrington Stanley
w tabeli League Two
Tabela
League Two 2025/2026| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bromley
|
46 | 24 | 15 | 7 | 71:46 | 25 | 87 | |
2
|
Milton Keynes Dons
|
46 | 24 | 14 | 8 | 86:45 | 41 | 86 | |
3
|
Cambridge United
|
46 | 22 | 16 | 8 | 66:33 | 33 | 82 | |
4
|
Salford City
|
46 | 25 | 6 | 15 | 61:51 | 10 | 81 | |
5
|
Notts County
|
46 | 24 | 8 | 14 | 74:52 | 22 | 80 | |
6
|
Chesterfield
|
46 | 21 | 16 | 9 | 71:56 | 15 | 79 | |
7
|
Grimsby Town
|
46 | 22 | 12 | 12 | 74:50 | 24 | 78 | |
8
|
Barnet
|
46 | 21 | 13 | 12 | 70:53 | 17 | 76 | |
9
|
Swindon Town
|
46 | 22 | 9 | 15 | 70:59 | 11 | 75 | |
10
|
Oldham Athletic
|
46 | 18 | 14 | 14 | 60:44 | 16 | 68 | |
11
|
Crewe Alexandra
|
46 | 19 | 10 | 17 | 64:58 | 6 | 67 | |
12
|
Colchester United
|
46 | 18 | 12 | 16 | 62:49 | 13 | 66 | |
13
|
Walsall
|
46 | 18 | 11 | 17 | 56:56 | 0 | 65 | |
14
|
Bristol Rovers
|
46 | 19 | 5 | 22 | 56:65 | -9 | 62 | |
15
|
Fleetwood Town
|
46 | 15 | 16 | 15 | 57:58 | -1 | 61 | |
16
|
Accrington Stanley
|
46 | 14 | 11 | 21 | 47:58 | -11 | 53 | |
17
|
Gillingham FC
|
46 | 13 | 14 | 19 | 53:72 | -19 | 53 | |
18
|
Cheltenham Town
|
46 | 14 | 10 | 22 | 53:79 | -26 | 52 | |
19
|
Shrewsbury Town
|
46 | 13 | 10 | 23 | 42:69 | -27 | 49 | |
20
|
Newport County
|
46 | 12 | 7 | 27 | 48:77 | -29 | 43 | |
21
|
Tranmere Rovers
|
46 | 10 | 11 | 25 | 54:79 | -25 | 41 | |
22
|
Crawley Town
|
46 | 8 | 16 | 22 | 44:68 | -24 | 40 | |
23
|
Harrogate Town
|
46 | 10 | 9 | 27 | 39:68 | -29 | 39 | |
24
|
Barrow
|
46 | 9 | 9 | 28 | 45:78 | -33 | 36 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bromley
|
46 | 24 | 15 | 7 | 71:46 | 25 | 87 | |
2
|
Milton Keynes Dons
|
46 | 24 | 14 | 8 | 86:45 | 41 | 86 | |
3
|
Cambridge United
|
46 | 22 | 16 | 8 | 66:33 | 33 | 82 | |
4
|
Salford City
|
46 | 25 | 6 | 15 | 61:51 | 10 | 81 | |
5
|
Notts County
|
46 | 24 | 8 | 14 | 74:52 | 22 | 80 | |
6
|
Chesterfield
|
46 | 21 | 16 | 9 | 71:56 | 15 | 79 | |
7
|
Grimsby Town
|
46 | 22 | 12 | 12 | 74:50 | 24 | 78 | |
8
|
Barnet
|
46 | 21 | 13 | 12 | 70:53 | 17 | 76 | |
9
|
Swindon Town
|
46 | 22 | 9 | 15 | 70:59 | 11 | 75 | |
10
|
Oldham Athletic
|
46 | 18 | 14 | 14 | 60:44 | 16 | 68 | |
11
|
Crewe Alexandra
|
46 | 19 | 10 | 17 | 64:58 | 6 | 67 | |
12
|
Colchester United
|
46 | 18 | 12 | 16 | 62:49 | 13 | 66 | |
13
|
Walsall
|
46 | 18 | 11 | 17 | 56:56 | 0 | 65 | |
14
|
Bristol Rovers
|
46 | 19 | 5 | 22 | 56:65 | -9 | 62 | |
15
|
Fleetwood Town
|
46 | 15 | 16 | 15 | 57:58 | -1 | 61 | |
16
|
Accrington Stanley
|
46 | 14 | 11 | 21 | 47:58 | -11 | 53 | |
17
|
Gillingham FC
|
46 | 13 | 14 | 19 | 53:72 | -19 | 53 | |
18
|
Cheltenham Town
|
46 | 14 | 10 | 22 | 53:79 | -26 | 52 | |
19
|
Shrewsbury Town
|
46 | 13 | 10 | 23 | 42:69 | -27 | 49 | |
20
|
Newport County
|
46 | 12 | 7 | 27 | 48:77 | -29 | 43 | |
21
|
Tranmere Rovers
|
46 | 10 | 11 | 25 | 54:79 | -25 | 41 | |
22
|
Crawley Town
|
46 | 8 | 16 | 22 | 44:68 | -24 | 40 | |
23
|
Harrogate Town
|
46 | 10 | 9 | 27 | 39:68 | -29 | 39 | |
24
|
Barrow
|
46 | 9 | 9 | 28 | 45:78 | -33 | 36 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Bromley
|
23 | 14 | 9 | 0 | 41:21 | 20 | 51 | |
| 2 |
Cambridge United
|
23 | 15 | 6 | 2 | 43:15 | 28 | 51 | |
| 3 |
Salford City
|
23 | 14 | 4 | 5 | 34:24 | 10 | 46 | |
| 4 |
Milton Keynes Dons
|
23 | 13 | 6 | 4 | 41:20 | 21 | 45 | |
| 5 |
Notts County
|
23 | 13 | 4 | 6 | 45:25 | 20 | 43 | |
| 6 |
Chesterfield
|
23 | 11 | 8 | 4 | 38:24 | 14 | 41 | |
| 7 |
Grimsby Town
|
23 | 12 | 5 | 6 | 41:22 | 19 | 41 | |
| 8 |
Crewe Alexandra
|
23 | 12 | 5 | 6 | 34:28 | 6 | 41 | |
| 9 |
Swindon Town
|
23 | 11 | 6 | 6 | 38:27 | 11 | 39 | |
| 10 |
Oldham Athletic
|
23 | 10 | 8 | 5 | 30:18 | 12 | 38 | |
| 11 |
Bristol Rovers
|
23 | 12 | 1 | 10 | 31:28 | 3 | 37 | |
| 12 |
Barnet
|
23 | 10 | 6 | 7 | 38:29 | 9 | 36 | |
| 13 |
Colchester United
|
23 | 10 | 6 | 7 | 35:23 | 12 | 36 | |
| 14 |
Fleetwood Town
|
23 | 8 | 9 | 6 | 34:34 | 0 | 33 | |
| 15 |
Shrewsbury Town
|
23 | 9 | 6 | 8 | 22:27 | -5 | 33 | |
| 16 |
Accrington Stanley
|
23 | 9 | 5 | 9 | 27:27 | 0 | 32 | |
| 17 |
Gillingham FC
|
23 | 8 | 7 | 8 | 29:36 | -7 | 31 | |
| 18 |
Cheltenham Town
|
23 | 9 | 4 | 10 | 28:33 | -5 | 31 | |
| 19 |
Walsall
|
23 | 8 | 5 | 10 | 23:30 | -7 | 29 | |
| 20 |
Crawley Town
|
23 | 5 | 10 | 8 | 26:28 | -2 | 25 | |
| 21 |
Newport County
|
23 | 6 | 4 | 13 | 24:37 | -13 | 22 | |
| 22 |
Barrow
|
23 | 5 | 4 | 14 | 18:34 | -16 | 19 | |
| 23 |
Tranmere Rovers
|
23 | 4 | 6 | 13 | 22:37 | -15 | 18 | |
| 24 |
Harrogate Town
|
23 | 4 | 3 | 16 | 16:38 | -22 | 15 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Milton Keynes Dons
|
23 | 11 | 8 | 4 | 45:25 | 20 | 41 | |
| 2 |
Barnet
|
23 | 11 | 7 | 5 | 32:24 | 8 | 40 | |
| 3 |
Chesterfield
|
23 | 10 | 8 | 5 | 33:32 | 1 | 38 | |
| 4 |
Notts County
|
23 | 11 | 4 | 8 | 29:27 | 2 | 37 | |
| 5 |
Grimsby Town
|
23 | 10 | 7 | 6 | 33:28 | 5 | 37 | |
| 6 |
Bromley
|
23 | 10 | 6 | 7 | 30:25 | 5 | 36 | |
| 7 |
Swindon Town
|
23 | 11 | 3 | 9 | 32:32 | 0 | 36 | |
| 8 |
Walsall
|
23 | 10 | 6 | 7 | 33:26 | 7 | 36 | |
| 9 |
Salford City
|
23 | 11 | 2 | 10 | 27:27 | 0 | 35 | |
| 10 |
Cambridge United
|
23 | 7 | 10 | 6 | 23:18 | 5 | 31 | |
| 11 |
Oldham Athletic
|
23 | 8 | 6 | 9 | 30:26 | 4 | 30 | |
| 12 |
Colchester United
|
23 | 8 | 6 | 9 | 27:26 | 1 | 30 | |
| 13 |
Fleetwood Town
|
23 | 7 | 7 | 9 | 23:24 | -1 | 28 | |
| 14 |
Crewe Alexandra
|
23 | 7 | 5 | 11 | 30:30 | 0 | 26 | |
| 15 |
Bristol Rovers
|
23 | 7 | 4 | 12 | 25:37 | -12 | 25 | |
| 16 |
Harrogate Town
|
23 | 6 | 6 | 11 | 23:30 | -7 | 24 | |
| 17 |
Tranmere Rovers
|
23 | 6 | 5 | 12 | 32:42 | -10 | 23 | |
| 18 |
Gillingham FC
|
23 | 5 | 7 | 11 | 24:36 | -12 | 22 | |
| 19 |
Accrington Stanley
|
23 | 5 | 6 | 12 | 20:31 | -11 | 21 | |
| 20 |
Cheltenham Town
|
23 | 5 | 6 | 12 | 25:46 | -21 | 21 | |
| 21 |
Newport County
|
23 | 6 | 3 | 14 | 24:40 | -16 | 21 | |
| 22 |
Barrow
|
23 | 4 | 5 | 14 | 27:44 | -17 | 17 | |
| 23 |
Shrewsbury Town
|
23 | 4 | 4 | 15 | 20:42 | -22 | 16 | |
| 24 |
Crawley Town
|
23 | 3 | 6 | 14 | 18:40 | -22 | 15 |