Omar Beckles jest piłkarzem występującym obecnie w Gillingham FC. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Omar Beckles
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Shrewsbury Town
1
Gillingham FC
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two, 14. kolejka | |||||||
|
24 Paź
16:00
|
Gillingham FC
1
Grimsby Town
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two, 13. kolejka | |||||||
|
20 Paź
21:00
|
Gillingham FC
1
Port Vale
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two, 12. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Omar Beckles w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Omar Beckles wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.59, a skuteczność strzałów to 11,1%. Omar Beckles oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Omar Beckles w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Omar Beckles rozegrał w barwach Gillingham FC w League Two 14 meczów, w EFL Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 350 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Omar Beckles?
Na podstawie kontraktu z Gillingham FC, Omar Beckles otrzymuje 249,2 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 20,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Beckles w listopadzie 2026 to 4,8 tysiąca euro, a dziennie około 683 euro.
Jakie trofea zdobył Omar Beckles?
Omar Beckles ma na koncie 2 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo 4. ligi Anglii — 2 razy. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Omar Beckles?
Omar Beckles najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Omar Beckles?
Wycena 35-letniego Omar Beckles według stanu na maj 2026 wynosi 50 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 175 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Omar Beckles?
Omar Beckles urodził się 25 października 1991 w London w Anglii, ma narodowość grenadyjską. Obecnie piłkarz ma 35 lat.
Omar Beckles - statystyki
Szczegółowe statystyki Omar Beckles w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Gillingham FC oraz reprezentacja Grenady. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Omar Beckles
Omar Beckles vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Omar Beckles
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Omar Beckles w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Omar Beckles wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.59, a skuteczność strzałów to 11,1%. Omar Beckles oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Omar Beckles - transfery
W trakcie kariery Omar Beckles zmieniał klub 14 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Gillingham FC 2026 – obecnie
-
Leyton Orient 2021 – 2026
-
Crewe Alexandra 2020 – 2021
-
Shrewsbury Town 2017 – 2020
-
Accrington Stanley 2016 – 2017
-
Aldershot 2015 – 2016
-
St Albans City 2014 – 2015
-
Hornchurch FC 2014 – 2014

-
Histon FC 2013 – 2014

-
Billericay Town 2013 – 2013

-
Boreham Wood 2012 – 2013
-
Kettering Town 2012 – 2012

-
Boreham Wood 2011 – 2012
-
Jerez Industrial CF 2010 – 2011

-
Millwall FC U18 do 2010

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Omar Beckles
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 01.02.2026 |
|
— | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 03.09.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 21.08.2017 |
|
— | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 23.07.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 13.11.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 03.07.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 21.02.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 15.11.2012 |
|
— | Transfer definitywny |
| 2012/13 | 05.08.2012 |
![]() |
— | Transfer definitywny |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
|
— | Transfer definitywny |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Omar Beckles - forma
W ostatnich 5 meczach Omar Beckles zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,30. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
Występy Omar Beckles i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Shrewsbury Town
1
Gillingham FC
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two, 14. kolejka | |||||||
|
24 Paź
16:00
|
Gillingham FC
1
Grimsby Town
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two, 13. kolejka | |||||||
|
20 Paź
21:00
|
Gillingham FC
1
Port Vale
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two, 12. kolejka | |||||||
|
17 Paź
16:00
|
Accrington Stanley
3
Gillingham FC
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two, 11. kolejka | |||||||
|
10 Paź
16:00
|
Rotherham United
1
Gillingham FC
4
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two, 10. kolejka | |||||||
|
03 Paź
16:00
|
Gillingham FC
0
Newport County
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.3 | ||
| League Two, 9. kolejka | |||||||
|
26 Wrz
16:00
|
York City
3
Gillingham FC
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League Two, 8. kolejka | |||||||
|
19 Wrz
16:00
|
Gillingham FC
3
Bristol Rovers
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two, 7. kolejka | |||||||
|
12 Wrz
16:00
|
Gillingham FC
2
Tranmere Rovers
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two, 6. kolejka | |||||||
|
05 Wrz
16:00
|
Rochdale
1
Gillingham FC
4
|
90' |
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | ||
| League Two, 5. kolejka | |||||||
|
01 Wrz
20:45
|
Chesterfield
1
Gillingham FC
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two, 4. kolejka | |||||||
|
29 Sie
16:00
|
Gillingham FC
1
Northampton Town
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two, 3. kolejka | |||||||
|
22 Sie
16:00
|
Fleetwood Town
0
Gillingham FC
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| League Two, 2. kolejka | |||||||
|
15 Sie
16:00
|
Gillingham FC
0
Walsall
3
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two, 1. kolejka | |||||||
|
08 Sie
16:00
|
Gillingham FC
0
Luton Town
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej, 1/64 finału | |||||||
|
21 Mar
16:00
|
Gillingham FC
1
Bristol Rovers
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2025/2026, 39. kolejka | |||||||
|
17 Mar
20:45
|
Gillingham FC
0
Swindon Town
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2025/2026, 38. kolejka | |||||||
|
14 Mar
16:00
|
Cambridge United
5
Gillingham FC
0
|
29' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League Two 2025/2026, 37. kolejka | |||||||
|
28 Lut
16:00
|
Barrow
0
Gillingham FC
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.3 | ||
| League Two 2025/2026, 35. kolejka | |||||||
|
21 Lut
16:00
|
Gillingham FC
0
Oldham Athletic
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League Two 2025/2026, 34. kolejka | |||||||
|
17 Lut
20:45
|
Chesterfield
1
Gillingham FC
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League Two 2025/2026, 33. kolejka | |||||||
|
14 Lut
16:00
|
Crewe Alexandra
1
Gillingham FC
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2025/2026, 32. kolejka | |||||||
|
07 Lut
16:00
|
Gillingham FC
2
Tranmere Rovers
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2025/2026, 31. kolejka | |||||||
|
03 Lut
20:45
|
Notts County
1
Gillingham FC
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League Two 2025/2026, 25. kolejka | |||||||
|
10 Sty
16:00
|
Leyton Orient
1
Cardiff City
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2025/2026, 26. kolejka | |||||||
|
01 Sty
16:00
|
Leyton Orient
1
AFC Wimbledon
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | ||
| League One 2025/2026, 24. kolejka | |||||||
|
29 Gru
2025
|
Luton Town
3
Leyton Orient
0
|
81' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League One 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
26 Gru
2025
|
Peterborough
1
Leyton Orient
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| League One 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
20 Gru
2025
|
Leyton Orient
2
Bradford City
1
|
58' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
13 Gru
2025
|
Barnsley
3
Leyton Orient
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| League One 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
05 Gru
2025
|
Salford City
4
Leyton Orient
0
|
80' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| FA Cup (Anglia) 2025/2026, 1/128 finału | |||||||
|
02 Gru
2025
|
Leyton Orient
0
Plymouth
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 1/32 finału | |||||||
|
29 Lis
2025
|
Burton Albion
0
Leyton Orient
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
22 Lis
2025
|
Leyton Orient
1
Blackpool
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
15 Lis
2025
|
Leyton Orient
2
Exeter City
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
08 Lis
2025
|
Wycombe
4
Leyton Orient
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League One 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
03 Lis
2025
|
Tamworth
0
Leyton Orient
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| FA Cup (Anglia) 2025/2026, finał | |||||||
|
25 Paź
2025
|
Leyton Orient
1
Lincoln City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.4 | ||
| League One 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
18 Paź
2025
|
Rotherham United
1
Leyton Orient
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
11 Paź
2025
|
Leyton Orient
4
Doncaster Rovers
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Istotny | 7.0 | ||
| League One 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
07 Paź
2025
|
Leyton Orient
2
Crawley Town
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 2. runda | |||||||
|
04 Paź
2025
|
Cardiff City
4
Leyton Orient
3
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
27 Wrz
2025
|
Leyton Orient
2
Stevenage
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
20 Wrz
2025
|
Reading
2
Leyton Orient
1
|
32' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
13 Wrz
2025
|
Leyton Orient
1
Bolton
1
|
79' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
06 Wrz
2025
|
Port Vale
2
Leyton Orient
3
|
59' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League One 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
30 Sie
2025
|
Leyton Orient
0
Northampton Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| League One 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
23 Sie
2025
|
Mansfield Town
4
Leyton Orient
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
19 Sie
2025
|
Plymouth
0
Leyton Orient
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
16 Sie
2025
|
Leyton Orient
2
Stockport County
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
09 Sie
2025
|
Leyton Orient
2
Wigan Athletic
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
25 Maj
2025
|
Charlton Athletic
0
Leyton Orient
1
|
82' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| League One 2024/2025, finał baraży o awans | |||||||
|
21 Kwi
2025
|
Cambridge United
1
Leyton Orient
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2024/2025, 44. kolejka | |||||||
|
18 Kwi
2025
|
Leyton Orient
4
Barnsley
3
|
90' |
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.6 | ||
| League One 2024/2025, 43. kolejka | |||||||
|
12 Kwi
2025
|
Crawley Town
1
Leyton Orient
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2024/2025, 42. kolejka | |||||||
|
08 Kwi
2025
|
Mansfield Town
2
Leyton Orient
3
|
17' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2024/2025, 38. kolejka | |||||||
|
21 Sty
2025
|
Leyton Orient
0
Stevenage
1
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2024/2025, 3. runda | |||||||
|
14 Sty
2025
|
Leyton Orient
(6)
1
Derby County
(5)
1
|
120' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2024/2025, 3. runda | |||||||
|
29 Gru
2024
|
Leyton Orient
2
Cambridge United
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2024/2025, 23. kolejka | |||||||
|
26 Gru
2024
|
Leyton Orient
3
Crawley Town
0
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.0 | ||
| League One 2024/2025, 22. kolejka | |||||||
|
14 Gru
2024
|
Leyton Orient
0
Burton Albion
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2024/2025, 20. kolejka | |||||||
|
03 Gru
2024
|
Leyton Orient
3
Bristol Rovers
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | ||
| League One 2024/2025, 18. kolejka | |||||||
|
30 Lis
2024
|
Leyton Orient
2
Oldham Athletic
1
|
61' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| FA Cup (Anglia) 2024/2025, 2. runda | |||||||
|
09 Lis
2024
|
Leyton Orient
3
Blackpool
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2024/2025, 15. kolejka | |||||||
|
24 Wrz
2024
|
Leyton Orient
2
Peterborough
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2024/2025, 5. kolejka | |||||||
|
21 Wrz
2024
|
Stockport County
1
Leyton Orient
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2024/2025, 7. kolejka | |||||||
|
17 Wrz
2024
|
Brentford
3
Leyton Orient
1
|
18' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2024/2025, 3. runda | |||||||
|
14 Wrz
2024
|
Reading
0
Leyton Orient
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2024/2025, 6. kolejka | |||||||
|
27 Sie
2024
|
Millwall
0
Leyton Orient
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.4 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2024/2025, 2. runda | |||||||
|
24 Sie
2024
|
Leyton Orient
1
Birmingham City
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2024/2025, 3. kolejka | |||||||
|
17 Sie
2024
|
Charlton Athletic
1
Leyton Orient
0
|
24' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2024/2025, 2. kolejka | |||||||
|
10 Sie
2024
|
Leyton Orient
1
Bolton
2
|
85' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2024/2025, 1. kolejka | |||||||
|
09 Cze
2024
|
Grenada
0
Kostaryka
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje CONCACAF, 2. runda | |||||||
|
06 Cze
2024
|
Trynidad i Tobago
2
Grenada
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje CONCACAF, 1. runda | |||||||
|
27 Kwi
2024
|
Shrewsbury Town
1
Leyton Orient
3
|
71' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
13 Kwi
2024
|
Derby County
3
Leyton Orient
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
09 Kwi
2024
|
Leyton Orient
2
Exeter City
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
01 Kwi
2024
|
Leyton Orient
1
Peterborough
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
29 Mar
2024
|
Lincoln City
1
Leyton Orient
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
02 Mar
2024
|
Leyton Orient
0
Bristol Rovers
1
|
90' |
0 goli
3 strzały
|
Istotny | 7.3 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
27 Lut
2024
|
Leyton Orient
1
Blackpool
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
24 Lut
2024
|
Oxford United
1
Leyton Orient
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
17 Lut
2024
|
Leyton Orient
1
Burton Albion
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
13 Lut
2024
|
Leyton Orient
4
Northampton Town
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
20 Sty
2024
|
Leyton Orient
1
Bolton
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
13 Sty
2024
|
Portsmouth
0
Leyton Orient
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
26 Gru
2023
|
Leyton Orient
1
Charlton Athletic
0
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.8 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
23 Gru
2023
|
Bolton
3
Leyton Orient
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
16 Gru
2023
|
Cheltenham Town
1
Leyton Orient
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
07 Lis
2023
|
Leyton Orient
1
Portsmouth
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
04 Lis
2023
|
Leyton Orient
3
Carlisle United
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
30 Wrz
2023
|
Fleetwood Town
1
Leyton Orient
0
|
60' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
23 Wrz
2023
|
Leyton Orient
1
Shrewsbury Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
16 Wrz
2023
|
Peterborough
1
Leyton Orient
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
09 Wrz
2023
|
Exeter City
1
Leyton Orient
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
05 Wrz
2023
|
Gillingham FC
2
Leyton Orient
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
26 Sie
2023
|
Leyton Orient
2
Cambridge United
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
15 Sie
2023
|
Wycombe
3
Leyton Orient
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
12 Sie
2023
|
Leyton Orient
0
Portsmouth
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
08 Sie
2023
|
Plymouth
2
Leyton Orient
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2023/2024 | |||||||
|
05 Sie
2023
|
Charlton Athletic
1
Leyton Orient
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
08 Maj
2023
|
Bradford City
1
Leyton Orient
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
29 Kwi
2023
|
Leyton Orient
0
Stockport County
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
18 Kwi
2023
|
Gillingham FC
2
Leyton Orient
0
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
07 Kwi
2023
|
Salford City
0
Leyton Orient
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
01 Kwi
2023
|
Leyton Orient
1
Carlisle United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
25 Lut
2023
|
Grimsby Town
2
Leyton Orient
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
18 Lut
2023
|
Leyton Orient
1
Crawley Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
11 Lut
2023
|
Walsall
1
Leyton Orient
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
07 Lut
2023
|
Crewe Alexandra
0
Leyton Orient
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.4 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
04 Lut
2023
|
Leyton Orient
1
AFC Wimbledon
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
30 Gru
2022
|
Newport County
0
Leyton Orient
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
03 Gru
2022
|
Leyton Orient
3
Bradford City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
08 Lis
2022
|
AFC Wimbledon
2
Leyton Orient
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
05 Lis
2022
|
Crewe Alexandra
1
Leyton Orient
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| FA Cup (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
25 Paź
2022
|
Leyton Orient
2
Gillingham FC
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
18 Paź
2022
|
Leyton Orient
2
Chelsea U21
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
15 Paź
2022
|
Leyton Orient
0
Northampton Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
24 Wrz
2022
|
Barrow
0
Leyton Orient
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
27 Sie
2022
|
Leyton Orient
4
Hartlepool United
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
20 Sie
2022
|
Colchester United
1
Leyton Orient
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
07 Maj
2022
|
Leyton Orient
0
Tranmere Rovers
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
30 Kwi
2022
|
Crawley Town
0
Leyton Orient
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
23 Kwi
2022
|
Leyton Orient
2
Northampton Town
4
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
18 Kwi
2022
|
Swindon Town
1
Leyton Orient
2
|
90' |
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
15 Kwi
2022
|
Leyton Orient
3
Scunthorpe United
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.0 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
09 Kwi
2022
|
Sutton
1
Leyton Orient
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
29 Mar
2022
|
Oldham Athletic
2
Leyton Orient
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
26 Mar
2022
|
Leyton Orient
2
Barrow
0
|
90' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
22 Mar
2022
|
Harrogate Town
0
Leyton Orient
3
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
19 Mar
2022
|
Leyton Orient
3
Rochdale
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
15 Mar
2022
|
Forest Green Rovers
1
Leyton Orient
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
12 Mar
2022
|
Hartlepool United
0
Leyton Orient
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
05 Mar
2022
|
Leyton Orient
2
Stevenage
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
01 Mar
2022
|
Colchester United
2
Leyton Orient
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
26 Lut
2022
|
Leyton Orient
0
Carlisle United
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
22 Lut
2022
|
Leyton Orient
0
Bristol Rovers
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
08 Lut
2022
|
Exeter City
1
Leyton Orient
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
05 Lut
2022
|
Leyton Orient
0
Colchester United
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
29 Sty
2022
|
Mansfield Town
2
Leyton Orient
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
25 Sty
2022
|
Leyton Orient
0
Newport County
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
22 Sty
2022
|
Leyton Orient
0
Port Vale
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
07 Gru
2021
|
Leyton Orient
4
Swindon Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
30 Lis
2021
|
Leyton Orient
(4)
0
Milton Keynes Dons
(5)
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2021/2022 | |||||||
|
27 Lis
2021
|
Northampton Town
1
Leyton Orient
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
23 Lis
2021
|
Scunthorpe United
1
Leyton Orient
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
20 Lis
2021
|
Leyton Orient
4
Sutton
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
13 Lis
2021
|
Rochdale
2
Leyton Orient
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
06 Lis
2021
|
Leyton Orient
1
Ebbsfleet United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2021/2022 | |||||||
|
23 Paź
2021
|
Stevenage
0
Leyton Orient
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
02 Paź
2021
|
Port Vale
3
Leyton Orient
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
25 Wrz
2021
|
Leyton Orient
0
Mansfield Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
18 Wrz
2021
|
Bristol Rovers
1
Leyton Orient
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
14 Wrz
2021
|
Leyton Orient
1
Southampton U21
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2021/2022 | |||||||
|
28 Sie
2021
|
Leyton Orient
2
Bradford City
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
24 Sie
2021
|
Leyton Orient
0
Harrogate Town
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
21 Sie
2021
|
Carlisle United
1
Leyton Orient
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
14 Sie
2021
|
Leyton Orient
3
Exeter City
0
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.0 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
11 Sie
2021
|
Leyton Orient
(3)
1
Queens Park Rangers
(5)
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2021/2022 | |||||||
|
07 Sie
2021
|
Salford City
1
Leyton Orient
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 6.8 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
09 Maj
2021
|
Crewe Alexandra
3
Shrewsbury Town
2
|
51' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
01 Maj
2021
|
Bristol Rovers
0
Crewe Alexandra
1
|
15' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
27 Kwi
2021
|
Charlton Athletic
2
Crewe Alexandra
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
24 Kwi
2021
|
Crewe Alexandra
1
Rochdale
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
20 Mar
2021
|
Northampton Town
0
Crewe Alexandra
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
13 Mar
2021
|
Crewe Alexandra
0
Burton Albion
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
09 Mar
2021
|
Crewe Alexandra
1
Doncaster Rovers
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.2 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
06 Mar
2021
|
Lincoln City
3
Crewe Alexandra
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
02 Mar
2021
|
Blackpool
1
Crewe Alexandra
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
23 Lut
2021
|
Crewe Alexandra
2
Accrington Stanley
0
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
20 Lut
2021
|
Swindon Town
2
Crewe Alexandra
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
02 Lut
2021
|
Shrewsbury Town
0
Crewe Alexandra
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
23 Sty
2021
|
Crewe Alexandra
1
AFC Wimbledon
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
19 Sty
2021
|
Crewe Alexandra
3
Bristol Rovers
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
16 Sty
2021
|
Plymouth
1
Crewe Alexandra
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
09 Sty
2021
|
Rochdale
3
Crewe Alexandra
3
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
26 Gru
2020
|
Crewe Alexandra
1
Fleetwood Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
19 Gru
2020
|
AFC Wimbledon
1
Crewe Alexandra
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
15 Gru
2020
|
Crewe Alexandra
2
Plymouth
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
12 Gru
2020
|
Crewe Alexandra
2
Northampton Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
05 Gru
2020
|
Burton Albion
1
Crewe Alexandra
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
01 Gru
2020
|
Crewe Alexandra
4
Swindon Town
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
17 Lis
2020
|
Oxford United
0
Crewe Alexandra
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
10 Lis
2020
|
Crewe Alexandra
3
Shrewsbury Town
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2020/2021 | |||||||
|
03 Lis
2020
|
Crewe Alexandra
0
Gillingham FC
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
31 Paź
2020
|
Ipswich Town
1
Crewe Alexandra
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
20 Paź
2020
|
Sunderland
1
Crewe Alexandra
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
17 Paź
2020
|
Crewe Alexandra
1
Blackpool
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
10 Paź
2020
|
Crewe Alexandra
3
Wigan Athletic
0
|
77' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
07 Mar
2020
|
Shrewsbury Town
2
Oxford United
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
29 Sty
2020
|
Gillingham FC
2
Shrewsbury Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
18 Sty
2020
|
Fleetwood Town
2
Shrewsbury Town
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
11 Sty
2020
|
Shrewsbury Town
1
Lincoln City
1
|
74' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
21 Gru
2019
|
Blackpool
0
Shrewsbury Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
03 Gru
2019
|
Shrewsbury Town
(5)
1
Manchester City U21
(6)
1
|
98' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2019/2021 | |||||||
|
26 Paź
2019
|
Shrewsbury Town
1
Sunderland
0
|
95' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
22 Paź
2019
|
Shrewsbury Town
1
Gillingham FC
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
18 Paź
2019
|
Lincoln City
0
Shrewsbury Town
0
|
95' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
21 Wrz
2019
|
Rotherham United
0
Shrewsbury Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
17 Wrz
2019
|
Shrewsbury Town
4
Southend United
3
|
90' |
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.7 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
17 Sie
2019
|
Shrewsbury Town
0
Rochdale
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
05 Lut
2019
|
Wolverhampton
3
Shrewsbury Town
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| FA Cup (Anglia) 2018/2019 | |||||||
|
26 Sty
2019
|
Shrewsbury Town
2
Wolverhampton
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| FA Cup (Anglia) 2018/2019 | |||||||
|
21 Lis
2018
|
Salford City
1
Shrewsbury Town
3
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| FA Cup (Anglia) 2018/2019 | |||||||
|
27 Maj
2018
|
Rotherham United
2
Shrewsbury Town
1
|
120' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2017/2018 | |||||||
|
10 Maj
2018
|
Charlton Athletic
0
Shrewsbury Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2017/2018 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Omar Beckles ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.09, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.30 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.18).
W ostatnich 10 meczach Omar Beckles 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.73, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.56 — wynik powyżej średniej ligowej (6.18).
W jakiej formie jest Omar Beckles?
Omar Beckles jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.30 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.59). Jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Omar Beckles w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Omar Beckles rozegrał w barwach Gillingham FC w League Two 14 meczów, w EFL Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 350 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Omar Beckles - zarobki
Omar Beckles gra w Gillingham FC na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 249 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Omar Beckles w Gillingham FC (2025/26)
| Rocznie | 249 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 21 tys. € |
| Tygodniowo | 5 tys. € |
| Dziennie | 683 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Omar Beckles w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
249 tys. € |
| 2024/25 |
|
93 tys. € |
| 2023/24 |
|
93 tys. € |
| 2022/23 |
|
93 tys. € |
| 2021/22 |
|
60 tys. € |
Ile zarabia Omar Beckles?
Na podstawie kontraktu z Gillingham FC, Omar Beckles otrzymuje 249,2 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 20,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Beckles w listopadzie 2026 to 4,8 tysiąca euro, a dziennie około 683 euro.
Omar Beckles - trofea
W trakcie kariery Omar Beckles zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Omar Beckles
Jakie trofea zdobył Omar Beckles?
Omar Beckles zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Leyton Orient — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 4. ligi Anglii — 2 razy.
Omar Beckles - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Omar Beckles wynosi obecnie 50 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Omar Beckles na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Omar Beckles
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 14.05.2026 | 34 |
|
50 tys. € |
| 25.11.2025 | 34 |
|
75 tys. € |
| 17.06.2025 | 33 |
|
100 tys. € |
| 26.12.2024 | 33 |
|
100 tys. € |
| 27.06.2024 | 32 |
|
100 tys. € |
| 26.12.2023 | 32 |
|
100 tys. € |
| 22.06.2023 | 31 |
|
175 tys. € |
| 05.04.2023 | 31 |
|
175 tys. € |
| 23.10.2017 | 25 |
|
100 tys. € |
| 04.08.2016 | 24 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Omar Beckles?
Wycena Omar Beckles wynosi obecnie 50 tys. €. W szczycie kariery Omar Beckles wyceniano na 175 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.