Garath Mccleary jest piłkarzem występującym obecnie w Gillingham FC. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Garath Mccleary
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Shrewsbury Town
1
Gillingham FC
2
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two, 14. kolejka | |||||||
|
24 Paź
16:00
|
Gillingham FC
1
Grimsby Town
4
|
66' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| League Two, 13. kolejka | |||||||
|
20 Paź
21:00
|
Gillingham FC
1
Port Vale
1
|
16' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two, 12. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Garath Mccleary w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Garath Mccleary wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.88, a skuteczność strzałów to 0,0%. Garath Mccleary oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Garath Mccleary w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Garath Mccleary rozegrał w barwach Gillingham FC w EFL Trophy 2 mecze, w League Two 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 421 minut. Średnio dawało to 30 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Garath Mccleary?
Na podstawie kontraktu z Gillingham FC, Garath Mccleary otrzymuje 186,9 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 15,6 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Mccleary w listopadzie 2026 to 3,6 tysiąca euro, a dziennie około 512 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Na jakiej pozycji gra Garath Mccleary?
Garath Mccleary najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7).
Jaka jest wartość rynkowa Garath Mccleary?
Wycena 39-letniego Garath Mccleary według stanu na maj 2026 wynosi 25 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,5 miliona euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Garath Mccleary?
Garath Mccleary urodził się 15 maja 1987 w Oxford w Anglii, ma narodowość jamajską. Obecnie piłkarz ma 39 lat.
Garath Mccleary - statystyki
Szczegółowe statystyki Garath Mccleary w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Gillingham FC. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Garath Mccleary
Garath Mccleary vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Garath Mccleary
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Garath Mccleary w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Garath Mccleary wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.88, a skuteczność strzałów to 0,0%. Garath Mccleary oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Garath Mccleary - transfery
W trakcie kariery Garath Mccleary zmieniał klub 8 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Gillingham FC 2025 – obecnie
-
Wycombe 2020 – 2025
-
Reading 2012 – 2020
-
Nottingham Forest 2007 – 2012
-
Bromley 2006 – 2007
-
Slough Town 2005 – 2006
-
Oxford City 2004 – 2005
-
Oxford United U18 do 2004

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Garath Mccleary
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 31.08.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 03.11.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 31.07.2020 | — | Rozwiązanie kontraktu | |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
|
— | Wolny transfer |
| 2007/08 | 30.06.2007 |
|
— | Wolny transfer |
| 2006/07 | 31.12.2006 |
|
— | Wolny transfer |
| 2005/06 | 31.10.2005 |
|
— | Wolny transfer |
| 2004/05 | 30.06.2004 |
|
— | Transfer definitywny |
Garath Mccleary - forma
W ostatnich 5 meczach Garath Mccleary zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,48. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Występy Garath Mccleary i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Shrewsbury Town
1
Gillingham FC
2
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two, 14. kolejka | |||||||
|
24 Paź
16:00
|
Gillingham FC
1
Grimsby Town
4
|
66' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| League Two, 13. kolejka | |||||||
|
20 Paź
21:00
|
Gillingham FC
1
Port Vale
1
|
16' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two, 12. kolejka | |||||||
|
17 Paź
16:00
|
Accrington Stanley
3
Gillingham FC
1
|
20' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two, 11. kolejka | |||||||
|
13 Paź
20:00
|
Gillingham FC
4
Brighton U21
3
|
23' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| EFL Trophy (Anglia), 7. runda | |||||||
|
03 Paź
16:00
|
Gillingham FC
0
Newport County
0
|
74' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two, 9. kolejka | |||||||
|
26 Wrz
16:00
|
York City
3
Gillingham FC
0
|
59' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.4 | ||
| League Two, 8. kolejka | |||||||
|
22 Wrz
20:00
|
Gillingham FC
1
Cambridge United
4
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| EFL Trophy (Anglia), 7. runda | |||||||
|
19 Wrz
16:00
|
Gillingham FC
3
Bristol Rovers
0
|
28' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two, 7. kolejka | |||||||
|
12 Wrz
16:00
|
Gillingham FC
2
Tranmere Rovers
0
|
35' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| League Two, 6. kolejka | |||||||
|
05 Wrz
16:00
|
Rochdale
1
Gillingham FC
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two, 5. kolejka | |||||||
|
01 Wrz
20:45
|
Chesterfield
1
Gillingham FC
1
|
19' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two, 4. kolejka | |||||||
|
29 Sie
16:00
|
Gillingham FC
1
Northampton Town
1
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two, 3. kolejka | |||||||
|
15 Sie
16:00
|
Gillingham FC
0
Walsall
3
|
18' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League Two, 1. kolejka | |||||||
|
02 Maj
16:00
|
Gillingham FC
1
Shrewsbury Town
0
|
25' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | ||
| League Two 2025/2026, 46. kolejka | |||||||
|
25 Kwi
16:00
|
Barnet
6
Gillingham FC
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League Two 2025/2026, 45. kolejka | |||||||
|
18 Kwi
16:00
|
Gillingham FC
1
Grimsby Town
4
|
87' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.9 | ||
| League Two 2025/2026, 44. kolejka | |||||||
|
14 Kwi
20:45
|
Cheltenham Town
2
Gillingham FC
1
|
13' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2025/2026, 29. kolejka | |||||||
|
11 Kwi
16:00
|
Salford City
0
Gillingham FC
0
|
89' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2025/2026, 43. kolejka | |||||||
|
06 Kwi
16:00
|
Gillingham FC
2
Accrington Stanley
0
|
62' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | ||
| League Two 2025/2026, 42. kolejka | |||||||
|
03 Kwi
16:00
|
Walsall
2
Gillingham FC
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | ||
| League Two 2025/2026, 41. kolejka | |||||||
|
28 Mar
16:00
|
Crawley Town
2
Gillingham FC
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2025/2026, 40. kolejka | |||||||
|
21 Mar
16:00
|
Gillingham FC
1
Bristol Rovers
2
|
12' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2025/2026, 39. kolejka | |||||||
|
17 Mar
20:45
|
Gillingham FC
0
Swindon Town
2
|
9' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2025/2026, 38. kolejka | |||||||
|
14 Mar
16:00
|
Cambridge United
5
Gillingham FC
0
|
14' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2025/2026, 37. kolejka | |||||||
|
21 Lut
16:00
|
Gillingham FC
0
Oldham Athletic
3
|
45' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2025/2026, 34. kolejka | |||||||
|
17 Lut
20:45
|
Chesterfield
1
Gillingham FC
0
|
24' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2025/2026, 33. kolejka | |||||||
|
14 Lut
16:00
|
Crewe Alexandra
1
Gillingham FC
0
|
78' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2025/2026, 32. kolejka | |||||||
|
07 Lut
16:00
|
Gillingham FC
2
Tranmere Rovers
1
|
63' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2025/2026, 31. kolejka | |||||||
|
03 Lut
20:45
|
Notts County
1
Gillingham FC
0
|
27' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2025/2026, 25. kolejka | |||||||
|
31 Sty
16:00
|
Gillingham FC
1
Bromley
4
|
73' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2025/2026, 30. kolejka | |||||||
|
24 Sty
16:00
|
Harrogate Town
0
Gillingham FC
3
|
71' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2025/2026, 28. kolejka | |||||||
|
17 Sty
16:00
|
Gillingham FC
3
Newport County
2
|
20' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | ||
| League Two 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
13 Gru
2025
|
Gillingham FC
2
Barrow
2
|
72' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
06 Gru
2025
|
Colchester United
0
Gillingham FC
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
29 Lis
2025
|
Shrewsbury Town
3
Gillingham FC
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| League Two 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
22 Lis
2025
|
Gillingham FC
1
Barnet
1
|
72' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
15 Lis
2025
|
Gillingham FC
2
Crawley Town
2
|
78' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
08 Lis
2025
|
Bristol Rovers
0
Gillingham FC
1
|
6' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
27 Wrz
2025
|
Gillingham FC
0
Harrogate Town
1
|
29' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
06 Wrz
2025
|
Bromley
2
Gillingham FC
2
|
26' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
11 Maj
2025
|
Wycombe
0
Charlton Athletic
0
|
27' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2024/2025, półfinał baraży o awans | |||||||
|
03 Maj
2025
|
Wycombe
1
Stockport County
3
|
66' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| League One 2024/2025, 46. kolejka | |||||||
|
21 Kwi
2025
|
Wycombe
0
Charlton Athletic
4
|
83' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| League One 2024/2025, 44. kolejka | |||||||
|
12 Kwi
2025
|
Wycombe
1
Stevenage
0
|
27' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2024/2025, 42. kolejka | |||||||
|
05 Kwi
2025
|
Reading
1
Wycombe
0
|
67' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2024/2025, 41. kolejka | |||||||
|
18 Mar
2025
|
Rotherham United
2
Wycombe
3
|
20' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2024/2025, 26. kolejka | |||||||
|
15 Mar
2025
|
Wycombe
0
Wrexham
1
|
85' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2024/2025, 37. kolejka | |||||||
|
22 Lut
2025
|
Wycombe
0
Wigan Athletic
0
|
74' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2024/2025, 33. kolejka | |||||||
|
18 Lut
2025
|
Wycombe
2
Bristol Rovers
0
|
23' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2024/2025, 31. kolejka | |||||||
|
15 Lut
2025
|
Crawley Town
1
Wycombe
1
|
85' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2024/2025, 32. kolejka | |||||||
|
08 Lut
2025
|
Preston North End
(4)
0
Wycombe
(2)
0
|
83' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| FA Cup (Anglia) 2024/2025, 4. runda | |||||||
|
25 Sty
2025
|
Wycombe
0
Northampton Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2024/2025, 28. kolejka | |||||||
|
18 Sty
2025
|
Mansfield Town
1
Wycombe
2
|
28' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | ||
| League One 2024/2025, 27. kolejka | |||||||
|
04 Sty
2025
|
Wycombe
1
Blackpool
1
|
67' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2024/2025, 25. kolejka | |||||||
|
29 Gru
2024
|
Charlton Athletic
2
Wycombe
1
|
56' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League One 2024/2025, 23. kolejka | |||||||
|
20 Gru
2024
|
Wycombe
0
Bolton
0
|
24' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2024/2025, 21. kolejka | |||||||
|
10 Gru
2024
|
Wycombe
1
Swindon Town
2
|
60' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2024/2025, 2. runda | |||||||
|
03 Gru
2024
|
Exeter City
2
Wycombe
2
|
69' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.4 | ||
| League One 2024/2025, 18. kolejka | |||||||
|
30 Lis
2024
|
Wealdstone
0
Wycombe
2
|
25' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2024/2025, 2. runda | |||||||
|
26 Lis
2024
|
Wycombe
1
Mansfield Town
0
|
73' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2024/2025, 5. kolejka | |||||||
|
19 Paź
2024
|
Wycombe
3
Peterborough
1
|
81' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.1 | ||
| League One 2024/2025, 12. kolejka | |||||||
|
01 Paź
2024
|
Barnsley
2
Wycombe
2
|
30' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2024/2025, 9. kolejka | |||||||
|
24 Wrz
2024
|
Wycombe
1
Aston Villa
2
|
27' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2024/2025, 3. runda | |||||||
|
31 Sie
2024
|
Blackpool
2
Wycombe
2
|
88' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.6 | ||
| League One 2024/2025, 4. kolejka | |||||||
|
28 Sie
2024
|
Swansea City
0
Wycombe
1
|
32' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2024/2025, 2. runda | |||||||
|
13 Sie
2024
|
Northampton Town
0
Wycombe
2
|
20' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2024/2025, 1. runda | |||||||
|
27 Kwi
2024
|
Wycombe
1
Charlton Athletic
0
|
57' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
23 Kwi
2024
|
Cambridge United
1
Wycombe
1
|
71' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
20 Kwi
2024
|
Carlisle United
1
Wycombe
3
|
88' |
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.9 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
16 Kwi
2024
|
Port Vale
1
Wycombe
2
|
29' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
07 Kwi
2024
|
Peterborough
2
Wycombe
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
09 Mar
2024
|
Reading
1
Wycombe
2
|
72' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
02 Mar
2024
|
Wycombe
2
Barnsley
4
|
67' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
27 Lut
2024
|
Wycombe
2
Cheltenham Town
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
24 Lut
2024
|
Stevenage
1
Wycombe
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
21 Lut
2024
|
Bradford City
0
Wycombe
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
17 Lut
2024
|
Wycombe
0
Oxford United
0
|
79' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
31 Sty
2024
|
Wycombe
4
Brighton U21
1
|
16' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
27 Sty
2024
|
Wycombe
2
Fleetwood Town
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
6 kluczowych podań
|
Istotny | 6.9 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
23 Sty
2024
|
Wigan Athletic
1
Wycombe
0
|
52' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
09 Sty
2024
|
Wycombe
2
West Ham United U21
1
|
11' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
06 Sty
2024
|
Burton Albion
1
Wycombe
1
|
90' |
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
01 Sty
2024
|
Wycombe
3
Bristol Rovers
2
|
72' |
0 goli
1 strzał
6 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
26 Gru
2023
|
Exeter City
1
Wycombe
0
|
37' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
09 Gru
2023
|
Wycombe
0
Shrewsbury Town
1
|
35' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
02 Gru
2023
|
Wycombe
0
Morecambe FC
2
|
30' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
25 Lis
2023
|
Wycombe
1
Reading
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
18 Lis
2023
|
Wycombe
1
AFC Wimbledon
0
|
45' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
11 Lis
2023
|
Wycombe
0
Stevenage
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
04 Lis
2023
|
Bradford City
1
Wycombe
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
31 Paź
2023
|
Wycombe
0
Cambridge United
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
21 Paź
2023
|
Peterborough
2
Wycombe
2
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
10 Paź
2023
|
Stevenage
0
Wycombe
1
|
74' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
07 Paź
2023
|
Fleetwood Town
1
Wycombe
4
|
24' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
03 Paź
2023
|
Portsmouth
2
Wycombe
1
|
89' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
30 Wrz
2023
|
Wycombe
2
Carlisle United
0
|
75' |
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.8 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
23 Wrz
2023
|
Charlton Athletic
3
Wycombe
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
02 Wrz
2023
|
Northampton Town
0
Wycombe
1
|
82' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
29 Sie
2023
|
Wycombe
0
Sutton
1
|
70' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2023/2024 | |||||||
|
19 Sie
2023
|
Wycombe
0
Burton Albion
0
|
28' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
15 Sie
2023
|
Wycombe
3
Leyton Orient
2
|
16' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
05 Sie
2023
|
Wycombe
0
Exeter City
3
|
25' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
07 Maj
2023
|
Portsmouth
2
Wycombe
2
|
60' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.5 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
15 Kwi
2023
|
Morecambe FC
1
Wycombe
0
|
35' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
10 Kwi
2023
|
Wycombe
2
Forest Green Rovers
0
|
19' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
18 Mar
2023
|
Wycombe
0
Barnsley
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
11 Mar
2023
|
Burton Albion
2
Wycombe
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
07 Mar
2023
|
Wycombe
2
Fleetwood Town
0
|
72' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
04 Mar
2023
|
Wycombe
1
Exeter City
1
|
63' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
04 Lut
2023
|
Port Vale
0
Wycombe
3
|
25' |
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
01 Sty
2023
|
Peterborough
0
Wycombe
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.1 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
19 Lis
2022
|
Cheltenham Town
1
Wycombe
0
|
64' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
12 Lis
2022
|
Forest Green Rovers
0
Wycombe
2
|
89' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.3 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
01 Lis
2022
|
Wycombe
2
Port Vale
2
|
8' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
29 Paź
2022
|
Wycombe
1
Morecambe FC
1
|
76' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.2 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
25 Paź
2022
|
Wycombe
2
Cambridge United
3
|
73' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
22 Paź
2022
|
Milton Keynes Dons
0
Wycombe
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.4 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
15 Paź
2022
|
Wycombe
3
Peterborough
1
|
89' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
08 Paź
2022
|
Oxford United
0
Wycombe
1
|
86' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
03 Wrz
2022
|
Fleetwood Town
1
Wycombe
1
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
27 Sie
2022
|
Wycombe
1
Charlton Athletic
1
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.2 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
20 Sie
2022
|
Barnsley
0
Wycombe
3
|
82' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
16 Sie
2022
|
Exeter City
3
Wycombe
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.0 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
06 Sie
2022
|
Bolton
3
Wycombe
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
21 Maj
2022
|
Sunderland
2
Wycombe
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
05 Maj
2022
|
Wycombe
2
Milton Keynes Dons
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
30 Kwi
2022
|
Burton Albion
1
Wycombe
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
18 Kwi
2022
|
AFC Wimbledon
1
Wycombe
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
15 Kwi
2022
|
Wycombe
2
Plymouth
0
|
88' |
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.8 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
09 Kwi
2022
|
Gillingham FC
1
Wycombe
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
05 Kwi
2022
|
Cambridge United
1
Wycombe
4
|
90' |
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.9 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
19 Mar
2022
|
Portsmouth
0
Wycombe
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
15 Mar
2022
|
Wycombe
1
Fleetwood Town
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
22 Lut
2022
|
Wycombe
1
Wigan Athletic
3
|
15' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
08 Lut
2022
|
Wycombe
0
Shrewsbury Town
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
08 Sty
2022
|
Wycombe
3
Sunderland
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
01 Sty
2022
|
Charlton Athletic
0
Wycombe
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
29 Gru
2021
|
Ipswich Town
1
Wycombe
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
07 Gru
2021
|
Wycombe
2
Burton Albion
1
|
89' |
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Istotny | 6.8 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
27 Lis
2021
|
Sheffield Wednesday
2
Wycombe
2
|
88' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.0 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
23 Paź
2021
|
Wycombe
2
Crewe Alexandra
1
|
75' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
02 Paź
2021
|
Wycombe
4
Morecambe FC
3
|
89' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
28 Wrz
2021
|
Shrewsbury Town
1
Wycombe
2
|
8' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
25 Wrz
2021
|
Milton Keynes Dons
1
Wycombe
0
|
73' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
21 Wrz
2021
|
Manchester City
6
Wycombe
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2021/2022 | |||||||
|
18 Wrz
2021
|
Wycombe
2
Charlton Athletic
1
|
81' |
2 gole
· 100% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.1 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
31 Sie
2021
|
Wycombe
1
Aston Villa U21
3
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2021/2022 | |||||||
|
24 Sie
2021
|
Stevenage
(3)
2
Wycombe
(5)
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2021/2022 | |||||||
|
07 Sie
2021
|
Wycombe
2
Accrington Stanley
1
|
69' |
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 9.2 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
08 Maj
2021
|
Middlesbrough
0
Wycombe
3
|
74' |
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
17 Kwi
2021
|
Swansea City
2
Wycombe
2
|
74' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
02 Kwi
2021
|
Wycombe
1
Blackburn
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
17 Mar
2021
|
Wycombe
1
Barnsley
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
09 Mar
2021
|
Queens Park Rangers
1
Wycombe
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
03 Mar
2021
|
Watford
2
Wycombe
0
|
22' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
28 Lut
2021
|
Wycombe
0
Norwich City
2
|
68' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
23 Lut
2021
|
Wycombe
1
Reading
0
|
82' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
16 Lut
2021
|
Wycombe
1
Derby County
2
|
75' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
13 Lut
2021
|
Huddersfield Town
2
Wycombe
3
|
83' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
09 Lut
2021
|
Sheffield Wednesday
2
Wycombe
0
|
19' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
02 Lut
2021
|
Wycombe
0
Birmingham City
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
25 Sty
2021
|
Wycombe
1
Tottenham
4
|
29' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| FA Cup (Anglia) 2020/2021 | |||||||
|
02 Sty
2021
|
Wycombe
1
Middlesbrough
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
19 Gru
2020
|
Wycombe
1
Queens Park Rangers
1
|
66' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
15 Gru
2020
|
AFC Bournemouth
1
Wycombe
0
|
79' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
05 Gru
2020
|
Preston North End
2
Wycombe
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.7 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
02 Gru
2020
|
Wycombe
0
Stoke City
1
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
28 Lis
2020
|
Derby County
1
Wycombe
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
07 Lis
2020
|
Nottingham Forest
2
Wycombe
0
|
34' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
22 Lip
2020
|
Reading
1
Swansea City
4
|
15' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
18 Lip
2020
|
Blackburn
4
Reading
3
|
31' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
07 Lip
2020
|
Reading
0
Huddersfield Town
0
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
30 Cze
2020
|
Reading
0
Brentford
3
|
30' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
14 Gru
2019
|
Stoke City
0
Reading
0
|
25' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
30 Lis
2019
|
Wigan Athletic
1
Reading
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
09 Lis
2019
|
Reading
3
Luton Town
0
|
26' |
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
22 Paź
2019
|
Queens Park Rangers
2
Reading
2
|
29' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
10 Kwi
2019
|
Norwich City
2
Reading
2
|
13' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
30 Mar
2019
|
Reading
2
Preston North End
1
|
32' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
16 Lut
2019
|
Sheffield United
4
Reading
0
|
15' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
05 Sty
2019
|
Manchester United
2
Reading
0
|
61' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| FA Cup (Anglia) 2018/2019 | |||||||
|
22 Gru
2018
|
Reading
0
Middlesbrough
1
|
8' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
15 Gru
2018
|
Rotherham United
1
Reading
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
24 Lis
2018
|
Wigan Athletic
0
Reading
0
|
74' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
10 Lis
2018
|
Reading
2
Ipswich Town
2
|
45' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
27 Paź
2018
|
Swansea City
2
Reading
0
|
64' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
24 Lut
2018
|
Reading
3
Derby County
3
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
20 Lut
2018
|
Nottingham Forest
1
Reading
1
|
19' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
10 Lut
2018
|
Middlesbrough
2
Reading
1
|
74' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
13 Sty
2018
|
Hull City
0
Reading
0
|
77' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
30 Gru
2017
|
Barnsley
1
Reading
1
|
81' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
26 Gru
2017
|
Bristol City
2
Reading
0
|
15' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
30 Wrz
2017
|
Reading
1
Norwich City
2
|
75' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
26 Wrz
2017
|
Millwall
2
Reading
1
|
80' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
23 Wrz
2017
|
Reading
1
Hull City
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
16 Wrz
2017
|
Brentford
1
Reading
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
19 Sie
2017
|
Preston North End
1
Reading
0
|
22' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
29 Kwi
2017
|
Reading
1
Wigan Athletic
0
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
15 Kwi
2017
|
Aston Villa
1
Reading
3
|
25' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
04 Kwi
2017
|
Reading
3
Blackburn
1
|
35' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
01 Kwi
2017
|
Reading
1
Leeds United
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
17 Mar
2017
|
Sheffield Wednesday
0
Reading
2
|
87' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
11 Mar
2017
|
Preston North End
3
Reading
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
07 Mar
2017
|
Reading
0
Newcastle United
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.2 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
25 Lut
2017
|
Brighton & Hove Albion
3
Reading
0
|
72' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
21 Lut
2017
|
Huddersfield Town
1
Reading
0
|
61' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
11 Lut
2017
|
Reading
0
Barnsley
0
|
82' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
04 Lut
2017
|
Ipswich Town
2
Reading
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
31 Sty
2017
|
Birmingham City
0
Reading
1
|
71' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
24 Sty
2017
|
Reading
1
Fulham
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
12 Sty
2017
|
Reading
0
Queens Park Rangers
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
17 Gru
2016
|
Blackburn
2
Reading
3
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
10 Gru
2016
|
Reading
2
Sheffield Wednesday
1
|
89' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
03 Gru
2016
|
Fulham
5
Reading
0
|
77' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
29 Paź
2016
|
Reading
2
Nottingham Forest
0
|
89' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
22 Paź
2016
|
Rotherham United
0
Reading
1
|
90' |
0 goli
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
18 Paź
2016
|
Reading
1
Aston Villa
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
15 Paź
2016
|
Queens Park Rangers
1
Reading
1
|
84' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
17 Wrz
2016
|
Barnsley
1
Reading
2
|
34' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.5 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
13 Wrz
2016
|
Reading
0
Birmingham City
0
|
82' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
09 Wrz
2016
|
Reading
2
Ipswich Town
1
|
66' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 6.9 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
27 Sie
2016
|
Cardiff City
0
Reading
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
17 Sie
2016
|
Newcastle United
4
Reading
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
13 Sie
2016
|
Wolverhampton
2
Reading
0
|
71' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
07 Maj
2016
|
Blackburn
3
Reading
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
30 Kwi
2016
|
Reading
1
Preston North End
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
16 Kwi
2016
|
Leeds United
3
Reading
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
23 Lut
2016
|
Reading
1
Rotherham United
0
|
17' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
13 Lut
2016
|
Reading
0
Burnley
0
|
27' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
02 Sty
2016
|
Reading
1
Bristol City
0
|
33' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
26 Gru
2015
|
Wolverhampton
1
Reading
0
|
62' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
20 Gru
2015
|
Reading
1
Blackburn
0
|
69' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
12 Gru
2015
|
Preston North End
1
Reading
0
|
75' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
03 Gru
2015
|
Reading
0
Queens Park Rangers
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
03 Lis
2015
|
Reading
2
Huddersfield Town
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
17 Paź
2015
|
Reading
1
Charlton Athletic
0
|
20' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
26 Wrz
2015
|
Burnley
1
Reading
2
|
82' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Garath Mccleary 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.10, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.48.
W ostatnich 10 meczach Garath Mccleary 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.40, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.49.
W jakiej formie jest Garath Mccleary?
Garath Mccleary jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.48 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.88). Jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Garath Mccleary w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Garath Mccleary rozegrał w barwach Gillingham FC w EFL Trophy 2 mecze, w League Two 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 421 minut. Średnio dawało to 30 minut gry na spotkanie.
Garath Mccleary - zarobki
Garath Mccleary gra w Gillingham FC na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 187 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Garath Mccleary w Gillingham FC (2025/26)
| Rocznie | 187 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 16 tys. € |
| Tygodniowo | 4 tys. € |
| Dziennie | 512 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Garath Mccleary w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
187 tys. € |
| 2024/25 |
|
300 tys. € |
| 2023/24 |
|
300 tys. € |
| 2022/23 |
|
300 tys. € |
| 2021/22 |
|
300 tys. € |
| 2020/21 |
|
300 tys. € |
| 2019/20 |
|
1,2 mln € |
| 2018/19 |
|
1,2 mln € |
| 2017/18 |
|
1,2 mln € |
| 2016/17 |
|
1,2 mln € |
| 2015/16 |
|
1,2 mln € |
| 2014/15 |
|
1,2 mln € |
| 2013/14 |
|
779 tys. € |
Ile zarabia Garath Mccleary?
Na podstawie kontraktu z Gillingham FC, Garath Mccleary otrzymuje 186,9 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 15,6 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Mccleary w listopadzie 2026 to 3,6 tysiąca euro, a dziennie około 512 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Garath Mccleary - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Garath Mccleary wynosi obecnie 25 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Garath Mccleary na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Garath Mccleary
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 14.05.2026 | 39 |
|
25 tys. € |
| 25.11.2025 | 38 |
|
50 tys. € |
| 17.06.2025 | 38 |
|
75 tys. € |
| 26.12.2024 | 37 |
|
75 tys. € |
| 27.06.2024 | 37 |
|
75 tys. € |
| 26.12.2023 | 36 |
|
100 tys. € |
| 08.06.2023 | 36 |
|
125 tys. € |
| 04.04.2023 | 35 |
|
150 tys. € |
| 28.07.2022 | 35 |
|
200 tys. € |
| 29.06.2021 | 34 |
|
200 tys. € |
| 09.03.2021 | 33 |
|
250 tys. € |
| 21.12.2020 | 33 |
|
300 tys. € |
| 07.04.2020 | 32 |
|
400 tys. € |
| 26.02.2020 | 32 |
|
500 tys. € |
| 16.10.2019 | 32 |
|
750 tys. € |
| 27.06.2019 | 32 |
|
1 mln € |
| 23.09.2018 | 31 |
|
1 mln € |
| 26.02.2018 | 30 |
|
1,5 mln € |
| 17.09.2017 | 30 |
|
1,5 mln € |
| 26.02.2017 | 29 |
|
1,5 mln € |
| 31.08.2016 | 29 |
|
1,3 mln € |
| 19.04.2016 | 28 |
|
1,3 mln € |
| 23.09.2015 | 28 |
|
1,3 mln € |
| 23.02.2015 | 27 |
|
1,3 mln € |
| 07.01.2014 | 26 |
|
1,5 mln € |
| 01.07.2013 | 26 |
|
1 mln € |
| 27.01.2013 | 25 |
|
1 mln € |
| 21.06.2012 | 25 |
|
1 mln € |
| 06.02.2012 | 24 |
|
250 tys. € |
| 23.10.2010 | 23 |
|
500 tys. € |
| 05.01.2009 | 21 |
|
750 tys. € |
| 20.08.2008 | 21 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Garath Mccleary?
Wycena Garath Mccleary wynosi obecnie 25 tys. €. W szczycie kariery Garath Mccleary wyceniano na 1,5 mln €, a najniżej na 25 tys. €.