Ryan Wintle jest piłkarzem występującym obecnie w Milton Keynes Dons. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Ryan Wintle
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Milton Keynes Dons
6
Doncaster Rovers
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| League One, 14. kolejka | |||||||
|
27 Paź
20:45
|
Milton Keynes Dons
4
Bromley
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One, 8. kolejka | |||||||
|
24 Paź
16:00
|
Stevenage
0
Milton Keynes Dons
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One, 13. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Ryan Wintle w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ryan Wintle wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.66, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ryan Wintle oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ryan Wintle w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ryan Wintle rozegrał w barwach Milton Keynes Dons w EFL Trophy 1 mecz, w League One 13 meczów oraz w EFL Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 294 minuty. Średnio dawało to 86 minut gry na spotkanie.
Czy Ryan Wintle ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Ryan Wintle nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ryan Wintle to uraz z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 12 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Ryan Wintle?
Ryan Wintle najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Ryan Wintle?
Wycena 29-letniego Ryan Wintle według stanu na maj 2026 wynosi 3 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3,8 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ryan Wintle?
Ryan Wintle urodził się 13 czerwca 1997 w Newcastle-under-Lyme w Anglii. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Ryan Wintle - statystyki
Szczegółowe statystyki Ryan Wintle w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Milton Keynes Dons. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Ryan Wintle
Ryan Wintle vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Ryan Wintle
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Ryan Wintle w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ryan Wintle wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.66, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ryan Wintle oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ryan Wintle - transfery
W trakcie kariery Ryan Wintle zmieniał klub 7 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Milton Keynes Dons 2026 – obecnie
-
Cardiff City 2025 – 2026
-
Millwall 2024 – 2025
-
Cardiff City 2022 – 2024
-
Blackpool 2021 – 2022
-
Cardiff City 2021 – 2021
-
Crewe Alexandra 2015 – 2021
-
Alsager Town FC do 2015

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Ryan Wintle
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 12.07.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 30.05.2025 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2024/25 | 27.08.2024 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 02.01.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 27.08.2021 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 24.02.2015 |
|
— | Wolny transfer |
Ryan Wintle - forma
W ostatnich 5 meczach Ryan Wintle zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,84. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Występy Ryan Wintle i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Milton Keynes Dons
6
Doncaster Rovers
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| League One, 14. kolejka | |||||||
|
27 Paź
20:45
|
Milton Keynes Dons
4
Bromley
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One, 8. kolejka | |||||||
|
24 Paź
16:00
|
Stevenage
0
Milton Keynes Dons
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One, 13. kolejka | |||||||
|
20 Paź
20:45
|
Blackpool
2
Milton Keynes Dons
0
|
79' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One, 12. kolejka | |||||||
|
17 Paź
13:30
|
Milton Keynes Dons
2
Luton Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One, 11. kolejka | |||||||
|
10 Paź
16:00
|
Milton Keynes Dons
1
Reading
5
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One, 10. kolejka | |||||||
|
06 Paź
20:00
|
Milton Keynes Dons
7
Brentford U21
1
|
45' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| EFL Trophy (Anglia), 8. runda | |||||||
|
17 Wrz
21:00
|
AFC Wimbledon
0
Milton Keynes Dons
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One, 7. kolejka | |||||||
|
12 Wrz
16:00
|
Milton Keynes Dons
1
Peterborough
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One, 6. kolejka | |||||||
|
05 Wrz
16:00
|
Wycombe
3
Milton Keynes Dons
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One, 5. kolejka | |||||||
|
02 Wrz
20:45
|
Wigan Athletic
3
Milton Keynes Dons
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One, 4. kolejka | |||||||
|
29 Sie
13:30
|
Milton Keynes Dons
0
Leicester City
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One, 3. kolejka | |||||||
|
22 Sie
16:00
|
Milton Keynes Dons
1
Huddersfield Town
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One, 2. kolejka | |||||||
|
15 Sie
13:30
|
Oxford United
2
Milton Keynes Dons
2
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| League One, 1. kolejka | |||||||
|
08 Sie
16:00
|
Norwich City
4
Milton Keynes Dons
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej, 1/64 finału | |||||||
|
22 Kwi
20:45
|
Cardiff City
1
Port Vale
0
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2025/2026, 41. kolejka | |||||||
|
18 Kwi
16:00
|
Reading
1
Cardiff City
3
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | ||
| League One 2025/2026, 44. kolejka | |||||||
|
14 Kwi
20:45
|
Huddersfield Town
1
Cardiff City
1
|
83' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2025/2026, 40. kolejka | |||||||
|
11 Kwi
13:30
|
Cardiff City
2
Bolton
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2025/2026, 43. kolejka | |||||||
|
06 Kwi
16:00
|
Peterborough
1
Cardiff City
1
|
90' |
0 goli
4 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| League One 2025/2026, 42. kolejka | |||||||
|
21 Mar
13:30
|
Cardiff City
0
Blackpool
0
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| League One 2025/2026, 39. kolejka | |||||||
|
17 Mar
20:45
|
Cardiff City
0
Wycombe
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| League One 2025/2026, 38. kolejka | |||||||
|
14 Mar
16:00
|
Exeter City
0
Cardiff City
4
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| League One 2025/2026, 37. kolejka | |||||||
|
10 Mar
20:45
|
Barnsley
1
Cardiff City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
07 Mar
13:30
|
Cardiff City
0
Lincoln City
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2025/2026, 36. kolejka | |||||||
|
28 Lut
16:00
|
Doncaster Rovers
0
Cardiff City
4
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| League One 2025/2026, 35. kolejka | |||||||
|
21 Lut
13:30
|
Plymouth
5
Cardiff City
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2025/2026, 34. kolejka | |||||||
|
17 Lut
20:45
|
Cardiff City
4
AFC Wimbledon
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2025/2026, 33. kolejka | |||||||
|
07 Lut
16:00
|
Rotherham United
0
Cardiff City
3
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2025/2026, 31. kolejka | |||||||
|
31 Sty
16:00
|
Burton Albion
2
Cardiff City
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2025/2026, 30. kolejka | |||||||
|
27 Sty
20:45
|
Cardiff City
4
Barnsley
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| League One 2025/2026, 29. kolejka | |||||||
|
24 Sty
13:30
|
Cardiff City
1
Stockport County
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2025/2026, 28. kolejka | |||||||
|
17 Sty
13:30
|
Bradford City
1
Cardiff City
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
10 Sty
16:00
|
Leyton Orient
1
Cardiff City
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2025/2026, 26. kolejka | |||||||
|
04 Sty
16:00
|
Cardiff City
1
Wigan Athletic
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | ||
| League One 2025/2026, 25. kolejka | |||||||
|
01 Sty
16:00
|
Wycombe
1
Cardiff City
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| League One 2025/2026, 24. kolejka | |||||||
|
29 Gru
2025
|
Cardiff City
2
Stevenage
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| League One 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
26 Gru
2025
|
Cardiff City
1
Exeter City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
20 Gru
2025
|
Lincoln City
2
Cardiff City
1
|
82' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
16 Gru
2025
|
Cardiff City
1
Chelsea
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2025/2026, 1/4 finału | |||||||
|
13 Gru
2025
|
Cardiff City
4
Doncaster Rovers
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| League One 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
09 Gru
2025
|
Stevenage
0
Cardiff City
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
06 Gru
2025
|
Cardiff City
3
Huddersfield Town
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| League One 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
29 Lis
2025
|
Cardiff City
3
Mansfield Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| League One 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
22 Lis
2025
|
Northampton Town
1
Cardiff City
3
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
08 Lis
2025
|
Blackpool
3
Cardiff City
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
01 Lis
2025
|
Peterborough
1
Cardiff City
0
|
19' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| FA Cup (Anglia) 2025/2026, finał | |||||||
|
28 Paź
2025
|
Wrexham
1
Cardiff City
2
|
66' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2025/2026, 4. runda | |||||||
|
25 Paź
2025
|
Bolton
1
Cardiff City
0
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
18 Paź
2025
|
Cardiff City
2
Reading
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
07 Paź
2025
|
Cardiff City
0
Newport County
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 2. runda | |||||||
|
04 Paź
2025
|
Cardiff City
4
Leyton Orient
3
|
65' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.2 | ||
| League One 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
30 Wrz
2025
|
Cardiff City
0
Burton Albion
1
|
66' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
27 Wrz
2025
|
Wigan Athletic
0
Cardiff City
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| League One 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
23 Wrz
2025
|
Burnley
1
Cardiff City
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2025/2026, 3. runda | |||||||
|
20 Wrz
2025
|
Cardiff City
1
Bradford City
3
|
57' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
16 Wrz
2025
|
Exeter City
0
Cardiff City
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 1. runda | |||||||
|
13 Wrz
2025
|
Stockport County
1
Cardiff City
1
|
72' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
30 Sie
2025
|
Cardiff City
4
Plymouth
0
|
90' |
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.0 | ||
| League One 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
26 Sie
2025
|
Cardiff City
3
Cheltenham Town
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2025/2026, 2. runda | |||||||
|
23 Sie
2025
|
Luton Town
0
Cardiff City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| League One 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
19 Sie
2025
|
AFC Wimbledon
0
Cardiff City
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| League One 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
16 Sie
2025
|
Cardiff City
3
Rotherham United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| League One 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
12 Sie
2025
|
Cardiff City
2
Swindon Town
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2025/2026, 1. runda | |||||||
|
07 Sie
2025
|
Port Vale
0
Cardiff City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
02 Sie
2025
|
Cardiff City
2
Peterborough
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
03 Maj
2025
|
Burnley
3
Millwall
1
|
13' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2024/2025, 46. kolejka | |||||||
|
26 Kwi
2025
|
Millwall
1
Swansea City
0
|
3' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2024/2025, 45. kolejka | |||||||
|
18 Kwi
2025
|
Blackburn
4
Millwall
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2024/2025, 43. kolejka | |||||||
|
12 Kwi
2025
|
Millwall
1
Middlesbrough
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2024/2025, 42. kolejka | |||||||
|
12 Mar
2025
|
Leeds United
2
Millwall
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2024/2025, 37. kolejka | |||||||
|
01 Mar
2025
|
Crystal Palace
3
Millwall
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2024/2025, 5. runda | |||||||
|
08 Lut
2025
|
Leeds United
0
Millwall
2
|
16' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| FA Cup (Anglia) 2024/2025, 4. runda | |||||||
|
01 Lut
2025
|
Millwall
2
Queens Park Rangers
1
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2024/2025, 30. kolejka | |||||||
|
01 Sty
2025
|
Millwall
0
Oxford United
1
|
5' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2024/2025, 25. kolejka | |||||||
|
14 Gru
2024
|
Middlesbrough
1
Millwall
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2024/2025, 21. kolejka | |||||||
|
07 Gru
2024
|
Millwall
0
Coventry City
1
|
10' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2024/2025, 19. kolejka | |||||||
|
09 Lis
2024
|
Stoke City
1
Millwall
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2024/2025, 15. kolejka | |||||||
|
06 Lis
2024
|
Millwall
1
Leeds United
0
|
89' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Championship 2024/2025, 14. kolejka | |||||||
|
19 Paź
2024
|
Millwall
1
Derby County
1
|
6' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2024/2025, 10. kolejka | |||||||
|
05 Paź
2024
|
West Bromwich Albion
0
Millwall
0
|
23' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2024/2025, 9. kolejka | |||||||
|
28 Wrz
2024
|
Millwall
3
Preston North End
1
|
22' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2024/2025, 7. kolejka | |||||||
|
21 Wrz
2024
|
Queens Park Rangers
1
Millwall
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2024/2025, 6. kolejka | |||||||
|
14 Wrz
2024
|
Millwall
0
Luton Town
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2024/2025, 5. kolejka | |||||||
|
04 Maj
2024
|
Rotherham United
5
Cardiff City
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
27 Kwi
2024
|
Cardiff City
1
Middlesbrough
4
|
22' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
20 Kwi
2024
|
Cardiff City
2
Southampton
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
13 Kwi
2024
|
Millwall
3
Cardiff City
1
|
30' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
01 Kwi
2024
|
Coventry City
1
Cardiff City
2
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
09 Mar
2024
|
Cardiff City
2
Ipswich Town
1
|
89' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
06 Mar
2024
|
Cardiff City
1
Huddersfield Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
02 Mar
2024
|
Bristol City
0
Cardiff City
1
|
25' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
24 Lut
2024
|
Cardiff City
2
Stoke City
1
|
35' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
20 Lut
2024
|
Cardiff City
0
Blackburn
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
17 Lut
2024
|
Norwich City
4
Cardiff City
1
|
31' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
13 Lut
2024
|
West Bromwich Albion
2
Cardiff City
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
13 Sty
2024
|
Cardiff City
0
Leeds United
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
06 Sty
2024
|
Sheffield Wednesday
4
Cardiff City
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| FA Cup (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
01 Sty
2024
|
Queens Park Rangers
1
Cardiff City
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
29 Gru
2023
|
Cardiff City
0
Leicester City
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
26 Gru
2023
|
Cardiff City
2
Plymouth
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
09 Gru
2023
|
Cardiff City
1
Millwall
0
|
70' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
02 Gru
2023
|
Southampton
2
Cardiff City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
28 Lis
2023
|
Cardiff City
0
West Bromwich Albion
1
|
34' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
25 Lis
2023
|
Preston North End
1
Cardiff City
2
|
1' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
04 Lis
2023
|
Stoke City
0
Cardiff City
0
|
4' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
24 Paź
2023
|
Huddersfield Town
0
Cardiff City
4
|
24' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
21 Paź
2023
|
Blackburn
1
Cardiff City
0
|
66' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
07 Paź
2023
|
Cardiff City
1
Watford
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
03 Paź
2023
|
Middlesbrough
2
Cardiff City
0
|
67' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
24 Wrz
2023
|
Sunderland
0
Cardiff City
1
|
89' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
19 Wrz
2023
|
Cardiff City
3
Coventry City
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
16 Wrz
2023
|
Cardiff City
2
Swansea City
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
29 Sie
2023
|
Birmingham City
1
Cardiff City
3
|
72' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2023/2024 | |||||||
|
19 Sie
2023
|
Leicester City
2
Cardiff City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
19 Kwi
2023
|
Watford
1
Cardiff City
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
15 Kwi
2023
|
Sheffield United
4
Cardiff City
1
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
07 Kwi
2023
|
Blackpool
1
Cardiff City
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
15 Mar
2023
|
Cardiff City
1
West Bromwich Albion
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.7 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
11 Mar
2023
|
Preston North End
2
Cardiff City
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
04 Mar
2023
|
Cardiff City
2
Bristol City
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
14 Lut
2023
|
Birmingham City
0
Cardiff City
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
18 Sty
2023
|
Leeds United
5
Cardiff City
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| FA Cup (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
08 Sty
2023
|
Cardiff City
2
Leeds United
2
|
12' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| FA Cup (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
29 Gru
2022
|
Coventry City
0
Cardiff City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
26 Gru
2022
|
Cardiff City
0
Queens Park Rangers
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
02 Lis
2022
|
Cardiff City
1
Watford
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
29 Paź
2022
|
Cardiff City
1
Rotherham United
0
|
90' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
23 Paź
2022
|
Swansea City
2
Cardiff City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
15 Paź
2022
|
Cardiff City
0
Coventry City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
08 Paź
2022
|
Wigan Athletic
1
Cardiff City
3
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
01 Paź
2022
|
Cardiff City
1
Burnley
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
17 Wrz
2022
|
Huddersfield Town
1
Cardiff City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
13 Wrz
2022
|
Middlesbrough
2
Cardiff City
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
17 Sie
2022
|
West Bromwich Albion
0
Cardiff City
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
09 Sie
2022
|
Cardiff City
0
Portsmouth
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2022/2023 | |||||||
|
06 Sie
2022
|
Reading
2
Cardiff City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
27 Kwi
2022
|
Middlesbrough
2
Cardiff City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
23 Kwi
2022
|
Sheffield United
1
Cardiff City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
09 Kwi
2022
|
Reading
1
Cardiff City
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
02 Kwi
2022
|
Cardiff City
0
Swansea City
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
01 Mar
2022
|
Cardiff City
1
Derby County
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
26 Lut
2022
|
Cardiff City
0
Fulham
1
|
14' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
23 Lut
2022
|
Huddersfield Town
2
Cardiff City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
19 Lut
2022
|
Cardiff City
1
Blackpool
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
15 Lut
2022
|
Cardiff City
2
Coventry City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
09 Lut
2022
|
Cardiff City
4
Peterborough
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
06 Lut
2022
|
Liverpool
3
Cardiff City
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2021/2022 | |||||||
|
22 Sty
2022
|
Bristol City
3
Cardiff City
2
|
25' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
09 Sty
2022
|
Cardiff City
2
Preston North End
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2021/2022 | |||||||
|
01 Sty
2022
|
Blackpool
1
Hull City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
18 Gru
2021
|
Blackpool
3
Peterborough
1
|
89' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
11 Gru
2021
|
Derby County
1
Blackpool
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
04 Gru
2021
|
Blackpool
0
Luton Town
3
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
27 Lis
2021
|
Birmingham City
1
Blackpool
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
20 Lis
2021
|
Swansea City
1
Blackpool
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
03 Lis
2021
|
Blackpool
0
Stoke City
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
30 Paź
2021
|
Sheffield United
0
Blackpool
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
20 Paź
2021
|
Reading
2
Blackpool
3
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
28 Wrz
2021
|
Hull City
1
Blackpool
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
18 Wrz
2021
|
Middlesbrough
1
Blackpool
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
24 Sie
2021
|
Cardiff City
0
Brighton & Hove Albion
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2021/2022 | |||||||
|
10 Sie
2021
|
Cardiff City
3
Sutton
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2021/2022 | |||||||
|
07 Sie
2021
|
Cardiff City
1
Barnsley
1
|
25' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
09 Maj
2021
|
Crewe Alexandra
3
Shrewsbury Town
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
01 Maj
2021
|
Bristol Rovers
0
Crewe Alexandra
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
27 Kwi
2021
|
Charlton Athletic
2
Crewe Alexandra
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
24 Kwi
2021
|
Crewe Alexandra
1
Rochdale
1
|
60' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
20 Mar
2021
|
Northampton Town
0
Crewe Alexandra
1
|
19' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
13 Mar
2021
|
Crewe Alexandra
0
Burton Albion
3
|
66' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
09 Mar
2021
|
Crewe Alexandra
1
Doncaster Rovers
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
06 Mar
2021
|
Lincoln City
3
Crewe Alexandra
0
|
72' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
02 Mar
2021
|
Blackpool
1
Crewe Alexandra
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
23 Lut
2021
|
Crewe Alexandra
2
Accrington Stanley
0
|
90' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
20 Lut
2021
|
Swindon Town
2
Crewe Alexandra
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
02 Lut
2021
|
Shrewsbury Town
0
Crewe Alexandra
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
23 Sty
2021
|
Crewe Alexandra
1
AFC Wimbledon
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
19 Sty
2021
|
Crewe Alexandra
3
Bristol Rovers
2
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
16 Sty
2021
|
Plymouth
1
Crewe Alexandra
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
09 Sty
2021
|
Rochdale
3
Crewe Alexandra
3
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
26 Gru
2020
|
Crewe Alexandra
1
Fleetwood Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
19 Gru
2020
|
AFC Wimbledon
1
Crewe Alexandra
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
15 Gru
2020
|
Crewe Alexandra
2
Plymouth
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
12 Gru
2020
|
Crewe Alexandra
2
Northampton Town
1
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
|
Decydujący | 8.2 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
05 Gru
2020
|
Burton Albion
1
Crewe Alexandra
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
01 Gru
2020
|
Crewe Alexandra
4
Swindon Town
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
17 Lis
2020
|
Oxford United
0
Crewe Alexandra
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
10 Lis
2020
|
Crewe Alexandra
3
Shrewsbury Town
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2020/2021 | |||||||
|
03 Lis
2020
|
Crewe Alexandra
0
Gillingham FC
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
31 Paź
2020
|
Ipswich Town
1
Crewe Alexandra
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
20 Paź
2020
|
Sunderland
1
Crewe Alexandra
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
17 Paź
2020
|
Crewe Alexandra
1
Blackpool
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
10 Paź
2020
|
Crewe Alexandra
3
Wigan Athletic
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
29 Wrz
2020
|
Crewe Alexandra
1
Newcastle United U21
0
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2020/2021 | |||||||
|
11 Lut
2020
|
Crewe Alexandra
2
Crawley Town
1
|
96' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
28 Sty
2020
|
Crewe Alexandra
2
Leyton Orient
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
25 Sty
2020
|
Scunthorpe United
2
Crewe Alexandra
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
11 Sty
2020
|
Swindon Town
3
Crewe Alexandra
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
26 Gru
2019
|
Salford City
3
Crewe Alexandra
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
21 Gru
2019
|
Stevenage
1
Crewe Alexandra
5
|
69' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
14 Gru
2019
|
Crewe Alexandra
1
Mansfield Town
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
30 Lis
2019
|
Eastleigh
1
Crewe Alexandra
1
|
94' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| FA Cup (Anglia) 2019/2020 | |||||||
|
26 Lis
2019
|
Forest Green Rovers
0
Crewe Alexandra
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.3 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
16 Lis
2019
|
Northampton Town
4
Crewe Alexandra
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
02 Lis
2019
|
Crewe Alexandra
0
Port Vale
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
22 Paź
2019
|
Crewe Alexandra
0
Colchester United
0
|
99' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
12 Paź
2019
|
Carlisle United
2
Crewe Alexandra
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
05 Paź
2019
|
Crewe Alexandra
1
Exeter City
1
|
96' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
17 Wrz
2019
|
Leyton Orient
1
Crewe Alexandra
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
31 Sie
2019
|
Crewe Alexandra
2
Bradford City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
27 Sie
2019
|
Crewe Alexandra
1
Aston Villa
6
|
94' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2019/2020 | |||||||
|
24 Sie
2019
|
Newport County
1
Crewe Alexandra
0
|
96' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
17 Sie
2019
|
Crewe Alexandra
1
Walsall
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.0 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
10 Sie
2019
|
Oldham Athletic
1
Crewe Alexandra
2
|
95' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Ryan Wintle 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.44, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.84.
W ostatnich 10 meczach Ryan Wintle 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.05, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.70.
W jakiej formie jest Ryan Wintle?
Ryan Wintle jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.84 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.66). Jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Ryan Wintle w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ryan Wintle rozegrał w barwach Milton Keynes Dons w EFL Trophy 1 mecz, w League One 13 meczów oraz w EFL Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 294 minuty. Średnio dawało to 86 minut gry na spotkanie.
Ryan Wintle - zarobki
Ryan Wintle gra w Milton Keynes Dons na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 748 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Ryan Wintle w Milton Keynes Dons (2025/26)
| Rocznie | 748 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 62 tys. € |
| Tygodniowo | 14 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Ryan Wintle w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
748 tys. € |
| 2024/25 |
|
748 tys. € |
| 2023/24 |
|
748 tys. € |
| 2022/23 |
|
731 tys. € |
| 2021/22 |
|
731 tys. € |
Ryan Wintle - kontuzje
W trakcie kariery Ryan Wintle zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 3 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Ryan Wintle
-
Uraz
12.04.21 – 23.04.21 (12 dni)
Crewe Alexandra opuszczone: 3 mecze
Czy Ryan Wintle ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Ryan Wintle nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ryan Wintle to uraz z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 12 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Ryan Wintle - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ryan Wintle wynosi obecnie 3 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ryan Wintle na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Ryan Wintle
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 11.05.2026 | 28 |
|
3 mln € |
| 25.11.2025 | 28 |
|
2,8 mln € |
| 26.05.2025 | 27 |
|
3 mln € |
| 29.12.2024 | 27 |
|
3,8 mln € |
| 23.05.2024 | 26 |
|
3,8 mln € |
| 20.12.2023 | 26 |
|
3,8 mln € |
| 31.05.2023 | 25 |
|
3,8 mln € |
| 23.03.2023 | 25 |
|
3,8 mln € |
| 26.10.2022 | 25 |
|
3 mln € |
| 13.09.2022 | 25 |
|
1,5 mln € |
| 12.05.2022 | 24 |
|
600 tys. € |
| 23.11.2021 | 24 |
|
300 tys. € |
| 04.08.2016 | 19 |
|
50 tys. € |
| 29.05.2016 | 18 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Ryan Wintle?
Wycena Ryan Wintle wynosi obecnie 3 mln €. W szczycie kariery Ryan Wintle wyceniano na 3,8 mln €, a najniżej na 50 tys. €.