4. runda kwalifikacyjna
- : -
Dziś 16:00

Porównanie kursów Macclesfield - Anstey Nomads

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Macclesfield - Anstey Nomads dla 23 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 1. połowę (1X2), zakład bez remisu (DNB), liczbę goli, dokładny wynik oraz na handicap z 17 października 2026 (w ramach 4. rundy kwalifikacyjnej FA Cup). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 50 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Macclesfield po kursie 1,45 w Betfan, remis po kursie 5,25 w STS oraz wygrana Anstey Nomads po kursie 5,40 w Betfan.

Najwyższy kurs na wygraną Anstey Nomads wystawia Betfan - 5,40, w porównaniu do najniższego 5,00 w Superbet. Daje to 40 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 600 zł w bonusach.

1 X 2
1,44 4,75 5,00
1,42 5,25 5,40
1,45 5,20 5,40
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Anstey Nomads

kurs 5,40 × 100 zł = 475,20 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 600 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,17 3,80
1,20 4,10
1,20 4,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,11 2,42 1,13
1,15 2,55 1,16
1,15 2,40 1,15
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
1,92 2,52 5,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
1,76 3,05 4,70
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,09 1,70 1,41
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,11 1,85 1,29
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
- - 4,45 1,12 2,40 1,46 1,56 2,20 1,20 3,50 1,05 5,85
17,00 1,02 4,75 1,15 2,45 1,48 1,58 2,25 1,24 3,70 1,08 6,40
- - 4,75 1,15 2,45 1,48 1,58 2,25 1,23 3,70 1,08 6,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Betfan wycenia na 2,10. To o 1,5% więcej niż najniższy kurs 2,07 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,65 2,07
1,67 2,10
1,67 2,10
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Macclesfield strzeli

Tak Nie
1,07 6,70
1,08 6,75
1,09 6,70
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Anstey Nomads strzeli

Tak Nie
1,48 2,45
1,48 2,40
1,50 2,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
2,72 5,45 7,40 2,70 18,00 9,10
2,60 5,75 8,40 2,65 17,00 9,75
2,60 6,00 8,60 2,65 21,00 11,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Macclesfield i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,70 1,64 4,35 1,95 2,50 2,95 1,95 4,45
8,60 1,56 4,30 1,85 2,40 2,85 1,85 4,40
- - 4,40 1,88 2,40 2,90 1,87 4,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
15,00 5,45 6,20 10,00 6,20 10,00 4,80 30,00
17,00 5,75 6,75 13,50 6,75 13,50 4,90 50,00
- - 6,90 14,00 7,00 14,00 5,00 60,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Anstey Nomads i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
13,00 5,90 9,80 6,80 6,20 12,00 5,65 16,00
18,00 6,25 12,50 7,60 7,00 16,00 6,00 23,00
- - 13,00 7,80 7,10 16,00 6,10 24,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Macclesfield - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
2,15 3,80 7,75 1,15 1,02
2,20 4,00 8,20 1,15 1,03
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
3,75 4,40 6,25 6,60 10,50
3,85 4,55 6,70 7,30 12,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Anstey Nomads - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
2,55 1,62 1,22 12,50 27,00
2,70 1,63 1,23 13,50 33,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Macclesfield - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 +1.5 +2.5
- 1,40 2,07 3,50
1,15 1,43 2,15 3,80
1,15 1,43 2,15 3,75
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Anstey Nomads - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 -2.5
2,47 - 1,58 1,21
2,55 4,75 1,62 1,23
2,60 4,75 1,62 1,23
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Macclesfield - handicap azjatycki pełny

+1 +2
1,68 3,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Anstey Nomads - handicap azjatycki pełny

-1 -2
2,05 1,32
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 5:0 0:5 5:1 1:5 6:0 0:6
19,00 8,40 17,50 9,20 7,50 34,00 7,40 15,50 16,00 10,00 100,00 10,00 46,00 19,00 41,00 65,00 18,00 100,00 17,50 100,00 34,00 100,00 40,00 100,00 39,00 100,00 100,00 100,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Macclesfield - Anstey Nomads dostępnych jest 254 kursów od 3 legalnych bukmacherów na 23 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 10,5% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 5,25 w STS przewyższa najniższą selekcję 4,75 w Superbet.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Macclesfield - Anstey Nomads ma Betfan, który prowadzi w 13 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.