Porównanie kursów Rangers de Talca - Curico Unido

Zobacz kursy bukmacherskie na kolejny mecz Curico Unido.

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Rangers de Talca - Curico Unido dla 16 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 2. połowę (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), rzuty rożne, liczbę goli oraz na handicap z 9 sierpnia 2026 (w ramach 19. kolejki Primera B (Chile)). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 20 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Rangers de Talca po kursie 2,32 w Superbet, remis po kursie 3,10 w Superbet oraz wygrana Curico Unido po kursie 3,00 w Betfan.

Najwyższy kurs na wygraną Curico Unido wystawia Betfan - 3,00, w porównaniu do najniższego 2,90 w LV BET. Daje to 10 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 600 zł w bonusach.

1 X 2
2,32 3,10 2,95
2,25 3,05 3,00
2,30 3,05 2,90
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Curico Unido

kurs 3,00 × 100 zł = 264 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 600 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,61 2,12
1,62 2,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,33 1,52 1,30
1,30 1,50 1,30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
3,00 2,05 3,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,75 2,32 3,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,22 1,31 1,63
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,26 1,36 1,49
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,20 1,06 2,87 1,35 1,63 2,12 1,22 3,75 1,06 7,10
7,10 1,05 2,95 1,33 1,65 2,05 1,23 3,55 1,07 6,30
- - 2,80 1,35 1,65 2,05 1,22 3,60 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Tak, którą Betfan wycenia na 1,85. To o 0% więcej niż najniższy kurs 1,85 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,85 1,83
1,85 1,82
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
4,75 4,15 5,75 3,60 7,40 4,55
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Rangers de Talca i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,40 3,05 4,35 3,90 2,90 7,10 2,55 12,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,20 4,15 3,60 10,00 3,60 10,00 3,05 39,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Curico Unido i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,30 3,90 5,25 5,00 3,55 9,10 3,20 15,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Rangers de Talca - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 +2.5
1,36 2,25 1,08 4,50 9,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Curico Unido - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5
1,56 2,87 1,16 6,10 1,03
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na rzuty rożne

-7.5 +7.5 -8.5 +8.5 -9.5 +9.5 -10.5 +10.5 -11.5 +11.5
3,05 1,32 2,32 1,53 1,85 1,83 1,55 2,27 1,35 2,87
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Rangers de Talca - Curico Unido dostępnych jest 111 kursów od 3 legalnych bukmacherów na 16 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 5,6% i dotyczy rynku na liczbę goli, gdzie kurs 3,75 w Superbet przewyższa najniższą selekcję 3,55 w Betfan.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Rangers de Talca - Curico Unido ma Superbet, który prowadzi w 20 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.