Forma w lidze
Rangers de Talca w tabeli
16. miejsce / 21 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 29 punktów
Serie w ostatnich meczach
Brak trwających serii
Wyniki u siebie / na wyjeździe
10 pkt
14:20 bramki
1,00 gola/mecz
11 pkt
13:22 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Rangers de Talca
Wartość drużyny: 2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 6 bramek | Chile | 25 | napastnik | 12 | 500 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 1820 minut | Chile | 22 | pomocnik | 26 | – |
Skład i oceny Rangers de Talca w ostatnim meczu 4-3-3



Zmiany
Rangers de Talca w tabeli Primera B (Chile)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
San Luis
|
27 | 14 | 8 | 5 | 42:29 | 50 |
2
|
Cobreloa
|
27 | 13 | 9 | 5 | 45:29 | 48 |
| ··· | |||||||
15
|
Union San Felipe
|
27 | 5 | 7 | 15 | 16:48 | 22 |
16
|
Rangers de Talca
|
27 | 5 | 6 | 16 | 27:42 | 21 |
Wyniki Rangers de Talca
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Rangers de Talca
4
Union San Felipe
0
Primera B (Chile), 27. kolejka
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Antofagasta
2
Rangers de Talca
0
Primera B (Chile), 16. kolejka
|
|
|
15 Wrz Koniec
|
Rangers de Talca
1
Deportes Iquique
2
Primera B (Chile), 26. kolejka
|
Terminarz Rangers de Talca
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 23:00
|
Santiago Wanderers
Rangers de Talca
Primera B (Chile), 28. kolejka
|
|
|
25 Paź 22:00
|
Rangers de Talca
Cobreloa
Primera B (Chile), 29. kolejka
|
|
|
01 Lis 22:00
|
Deportes Santa Cruz
Rangers de Talca
Primera B (Chile), 30. kolejka
|
Ostatnie transfery Rangers de Talca
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Chile |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Chile |
|
koniec wypożyczenia | |
| 02 Sie 2026 |
|
Chile | – | za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Argentyna |
![]() |
za darmo |
Rangers de Talca to klub piłkarski z Chile występujący w Primera B (Chile). Swoim domowym obiektem jest Estadio Fiscal de Talca, który może pomieścić 17 020 widzów. Zespół prowadzi Ivo Basay. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2 miliony euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Rangers de Talca w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Rangers de Talca trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 11 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Rangers de Talca w tabeli Primera B (Chile)?
Rangers de Talca zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli Primera B (Chile) z dorobkiem 21 punktów po 27 kolejkach. Strata do prowadzącego San Luis wynosi 29 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 27:42, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład Rangers de Talca?
W wyjściowym ustawieniu Rangers de Talca między słupkami staje F. Cerda, a linię obrony najczęściej tworzą C. Labrin, C. Servetti, K. Vasquez oraz L. Rigazzi. W środku pola grają A. Marquez, A. Rodriguez, D. Gonzalez oraz I. Rozas, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Arias, I. Mesias. Trener Ivo Basay ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera B (Chile) i pucharach.
Kiedy Rangers de Talca gra następny mecz?
Najbliższy mecz Rangers de Talca to spotkanie z Santiago Wanderers, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 23:00 na obiekcie Estadio Elías Figueroa Brander w ramach Primera B (Chile) (28. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Rangers de Talca?
Ostatni mecz Rangers de Talca to wygrana z Union San Felipe 4:0 w Primera B (Chile), 12 października 2026. Bramki zdobyli Marquez, Marquez, Mesias oraz Mesias. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Rangers de Talca w tym sezonie?
Bilans Rangers de Talca w tym sezonie to 27 meczów i wynik 5-6-16 przy 27 zdobytych bramkach i 42 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 14,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Rangers de Talca w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Rangers de Talca w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Rangers de Talca
Rangers de Talca terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
16 Paź 23:00
|
Primera B (Chile), 28. kolejka
|
Estadio Elías Figueroa Brander Wyjazd | Trudny | |
|
25 Paź 22:00
|
Primera B (Chile), 29. kolejka
|
Estadio Fiscal de Talca U siebie | Trudny | |
|
01 Lis 22:00
|
Primera B (Chile), 30. kolejka
|
Estadio Municipal Joaquín Muñoz García Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Rangers de Talca gra następny mecz?
Najbliższy mecz Rangers de Talca to spotkanie z Santiago Wanderers, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 23:00 na obiekcie Estadio Elías Figueroa Brander w ramach Primera B (Chile) (28. kolejka).
Wyniki Rangers de Talca w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Rangers de Talca w sezonie 2026.
Forma i bramki Rangers de Talca w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Rangers de Talca wyniki
Rangers de Talca ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 30 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 10 z 27 meczów, ze średnią 0,60 punktu. W pozostałych ustawieniach Rangers de Talca zdobywa 0,88 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Rangers de Talca?
Ostatni mecz Rangers de Talca to wygrana z Union San Felipe 4:0 w Primera B (Chile), 12 października 2026. Bramki zdobyli Marquez, Marquez, Mesias oraz Mesias. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Rangers de Talca – tabela Primera B (Chile)
Jakie miejsce w tabeli Primera B (Chile) zajmuje Rangers de Talca w sezonie 2026.
Miejsce Rangers de Talca w tabeli Primera B (Chile)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
San Luis
|
27 | 14 | 8 | 5 | 42:29 | 13 | 50 | |
2
|
Cobreloa
|
27 | 13 | 9 | 5 | 45:29 | 16 | 48 | |
3
|
Magallanes
|
27 | 13 | 7 | 7 | 44:39 | 5 | 46 | |
4
|
Antofagasta
|
27 | 12 | 8 | 7 | 47:26 | 21 | 44 | |
5
|
Santiago Wanderers
|
27 | 12 | 8 | 7 | 42:30 | 12 | 44 | |
6
|
Recoleta
|
27 | 11 | 8 | 8 | 39:36 | 3 | 41 | |
7
|
Deportes Copiapo
|
27 | 11 | 7 | 9 | 42:40 | 2 | 40 | |
8
|
San Marcos de Arica
|
27 | 10 | 9 | 8 | 33:27 | 6 | 39 | |
9
|
Union Espanola
|
27 | 10 | 6 | 11 | 32:35 | -3 | 36 | |
10
|
Deportes Temuco
|
27 | 9 | 8 | 10 | 42:37 | 5 | 35 | |
11
|
Deportes Iquique
|
27 | 8 | 10 | 9 | 36:30 | 6 | 34 | |
12
|
D. Puerto Montt
|
27 | 10 | 4 | 13 | 26:35 | -9 | 34 | |
13
|
Curico Unido
|
27 | 7 | 9 | 11 | 24:40 | -16 | 30 | |
14
|
Deportes Santa Cruz
|
27 | 4 | 10 | 13 | 28:42 | -14 | 22 | |
15
|
Union San Felipe
|
27 | 5 | 7 | 15 | 16:48 | -32 | 22 | |
16
|
Rangers de Talca
|
27 | 5 | 6 | 16 | 27:42 | -15 | 21 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
San Luis
|
27 | 14 | 8 | 5 | 42:29 | 13 | 50 | |
2
|
Cobreloa
|
27 | 13 | 9 | 5 | 45:29 | 16 | 48 | |
3
|
Magallanes
|
27 | 13 | 7 | 7 | 44:39 | 5 | 46 | |
4
|
Antofagasta
|
27 | 12 | 8 | 7 | 47:26 | 21 | 44 | |
5
|
Santiago Wanderers
|
27 | 12 | 8 | 7 | 42:30 | 12 | 44 | |
6
|
Recoleta
|
27 | 11 | 8 | 8 | 39:36 | 3 | 41 | |
7
|
Deportes Copiapo
|
27 | 11 | 7 | 9 | 42:40 | 2 | 40 | |
8
|
San Marcos de Arica
|
27 | 10 | 9 | 8 | 33:27 | 6 | 39 | |
9
|
Union Espanola
|
27 | 10 | 6 | 11 | 32:35 | -3 | 36 | |
10
|
Deportes Temuco
|
27 | 9 | 8 | 10 | 42:37 | 5 | 35 | |
11
|
Deportes Iquique
|
27 | 8 | 10 | 9 | 36:30 | 6 | 34 | |
12
|
D. Puerto Montt
|
27 | 10 | 4 | 13 | 26:35 | -9 | 34 | |
13
|
Curico Unido
|
27 | 7 | 9 | 11 | 24:40 | -16 | 30 | |
14
|
Deportes Santa Cruz
|
27 | 4 | 10 | 13 | 28:42 | -14 | 22 | |
15
|
Union San Felipe
|
27 | 5 | 7 | 15 | 16:48 | -32 | 22 | |
16
|
Rangers de Talca
|
27 | 5 | 6 | 16 | 27:42 | -15 | 21 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Cobreloa
|
13 | 10 | 2 | 1 | 30:9 | 21 | 32 | |
| 2 |
San Luis
|
14 | 9 | 4 | 1 | 29:14 | 15 | 31 | |
| 3 |
Antofagasta
|
14 | 8 | 4 | 2 | 26:9 | 17 | 28 | |
| 4 |
Deportes Copiapo
|
14 | 8 | 3 | 3 | 24:17 | 7 | 27 | |
| 5 |
Magallanes
|
13 | 7 | 3 | 3 | 24:19 | 5 | 24 | |
| 6 |
Recoleta
|
14 | 7 | 3 | 4 | 21:20 | 1 | 24 | |
| 7 |
Union Espanola
|
13 | 7 | 3 | 3 | 19:14 | 5 | 24 | |
| 8 |
Santiago Wanderers
|
13 | 6 | 5 | 2 | 25:17 | 8 | 23 | |
| 9 |
San Marcos de Arica
|
13 | 6 | 4 | 3 | 16:9 | 7 | 22 | |
| 10 |
D. Puerto Montt
|
14 | 7 | 1 | 6 | 17:16 | 1 | 22 | |
| 11 |
Deportes Iquique
|
14 | 5 | 6 | 3 | 18:9 | 9 | 21 | |
| 12 |
Deportes Temuco
|
14 | 5 | 4 | 5 | 25:20 | 5 | 19 | |
| 13 |
Curico Unido
|
13 | 5 | 4 | 4 | 14:14 | 0 | 19 | |
| 14 |
Union San Felipe
|
13 | 3 | 5 | 5 | 8:12 | -4 | 14 | |
| 15 |
Deportes Santa Cruz
|
13 | 1 | 7 | 5 | 15:21 | -6 | 10 | |
| 16 |
Rangers de Talca
|
14 | 2 | 4 | 8 | 14:20 | -6 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Magallanes
|
14 | 6 | 4 | 4 | 20:20 | 0 | 22 | |
| 2 |
Santiago Wanderers
|
14 | 6 | 3 | 5 | 17:13 | 4 | 21 | |
| 3 |
San Luis
|
13 | 5 | 4 | 4 | 13:15 | -2 | 19 | |
| 4 |
Recoleta
|
13 | 4 | 5 | 4 | 18:16 | 2 | 17 | |
| 5 |
San Marcos de Arica
|
14 | 4 | 5 | 5 | 17:18 | -1 | 17 | |
| 6 |
Cobreloa
|
14 | 3 | 7 | 4 | 15:20 | -5 | 16 | |
| 7 |
Antofagasta
|
13 | 4 | 4 | 5 | 21:17 | 4 | 16 | |
| 8 |
Deportes Temuco
|
13 | 4 | 4 | 5 | 17:17 | 0 | 16 | |
| 9 |
Deportes Copiapo
|
13 | 3 | 4 | 6 | 18:23 | -5 | 13 | |
| 10 |
Deportes Iquique
|
13 | 3 | 4 | 6 | 18:21 | -3 | 13 | |
| 11 |
Union Espanola
|
14 | 3 | 3 | 8 | 13:21 | -8 | 12 | |
| 12 |
D. Puerto Montt
|
13 | 3 | 3 | 7 | 9:19 | -10 | 12 | |
| 13 |
Deportes Santa Cruz
|
14 | 3 | 3 | 8 | 13:21 | -8 | 12 | |
| 14 |
Curico Unido
|
14 | 2 | 5 | 7 | 10:26 | -16 | 11 | |
| 15 |
Rangers de Talca
|
13 | 3 | 2 | 8 | 13:22 | -9 | 11 | |
| 16 |
Union San Felipe
|
14 | 2 | 2 | 10 | 8:36 | -28 | 8 |
Które miejsce zajmuje Rangers de Talca w tabeli Primera B (Chile)?
Rangers de Talca zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli Primera B (Chile) z dorobkiem 21 punktów po 27 kolejkach. Strata do prowadzącego San Luis wynosi 29 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 27:42, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Rangers de Talca w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Rangers de Talca na tle ligi w sezonie 2026.
Rangers de Talca na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 14,1
- Strzały celne / mecz 4,6
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,56
- Czyste konta 19%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Rangers de Talca
-
Ignacio Mesias 6
-
Damian Gonzalez 4
-
Junior Arias 4
-
Alejandro Marquez 3
-
Claudio Servetti 2
-
Ignacio Ibanez 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Rangers de Talca i rywali według minuty w ostatnich 27 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Rangers de Talca to 31–45+ minuta, w której padło 8 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 6 trafieniami.
Przebieg meczu Rangers de Talca i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 8 | 4-3-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 17 | 1-1-15 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 3-1-1 |
| Remis do przerwy | 13 | 2-5-6 |
| Przegrywał do przerwy | 9 | 0-0-9 |
Gdy Rangers de Talca otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 8 takich meczów.
Jak padają bramki dla Rangers de Talca
81% bramek Rangers de Talca pada z gry. Z karnych odpowiadają za 19% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Rangers de Talca zdobywa w sezonie średnio 0,78 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,60.
Aktualne serie Rangers de Talca
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Rangers de Talca, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Rangers de Talca
- Powyżej 0,5 93%
- Powyżej 1,5 74%
- Powyżej 2,5 41%
- Powyżej 3,5 22%
- Powyżej 4,5 19%
- Powyżej 5,5 7%
W 41% meczów Rangers de Talca padają co najmniej trzy bramki, a w 52% spotkań trafiają obie drużyny.
Rangers de Talca – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Rangers de Talca fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Rangers de Talca, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Rangers de Talca zdobywa 0,71 punktu na mecz wobec 0,85 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 27 meczach Rangers de Talca ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 41% goli Rangers de Talca, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 27 meczów.
Rangers de Talca – strzały
- Celne / mecz 4,6
- Niecelne / mecz 9,5
- Celność strzałów 33%
- Skuteczność (gole / strzały) 8%
- Strzałów na gola 13,1
Rangers de Talca oddaje 14,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 33% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 13,1 strzału.
Rangers de Talca – posiadanie piłki
- U siebie 54,1%
- Na wyjeździe 48,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 25
- Mecze z posiadaniem > 55% 6 z 25
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 6 z 25 meczów. Średnio Rangers de Talca utrzymuje przy piłce 51,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Rangers de Talca – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Rangers de Talca wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Rangers de Talca – czyste konta
- U siebie 4 z 14
- Na wyjeździe 1 z 13
- Stracone / mecz 1,56
- Bez straty do przerwy 48%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 48%
Czyste konto Rangers de Talca to 19% meczów sezonu (5 z 27), z czego 4 w 14 meczach u siebie.
Rangers de Talca – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 88%
- Pow. 8,5 w meczu 80%
- Pow. 10,5 w meczu 60%
- Rożne u siebie / mecz 6,9
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,8
Rangers de Talca wykonuje średnio 6,0 rzutów rożnych na mecz wobec 4,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 80% spotkań.
Rangers de Talca – kartki
- Żółte kartki 62
- Pow. 3,5 kartki w meczu 88%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 64%
- Kartki rywali / mecz 2,6
- Mecze bez kartki 4%
Rangers de Talca ogląda średnio 2,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Rangers de Talca – 2,6. W sezonie zespół otrzymał 6 czerwonych kartek.
Rangers de Talca według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 8 | 0-2-6 | 0,25 | 0,75 | 2,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 12 | 3-3-6 | 1,00 | 1,17 | 1,67 |
| Dołu tabeli (12–16) | 7 | 2-1-4 | 1,00 | 1,00 | 0,86 |
Najwięcej punktów na mecz Rangers de Talca zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Rangers de Talca na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
1,57 0,92 | 1,21 0,69 | 1,14 1,46 |
|
13.
|
1,46 0,79 | 1,08 0,71 | 1,08 1,86 |
|
14.
|
0,77 0,86 | 1,15 0,93 | 1,62 1,50 |
|
15.
|
1,08 0,57 | 0,62 0,57 | 0,92 2,57 |
|
16.
|
0,71 0,85 | 1,00 1,00 | 1,43 1,69 |
Ciekawe rekordy w meczach Rangers de Talca
Skrajne wyniki i osiągnięcia Rangers de Talca w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Rangers de Talca - Union San Felipe 4:0 Primera B (Chile), 12.10.2026
- Najwyższa porażka Rangers de Talca - Antofagasta 0:2 Primera B (Chile), 22.02.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Rangers de Talca - Recoleta 2:4, Primera B (Chile), 21.03.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Arias, Rangers de Talca - Magallanes 2:3, Primera B (Chile), 15.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+2 minuta Gonzalez, Union San Felipe - Rangers de Talca 2:1, Primera B (Chile), 16.05.2026
Jakie statystyki ma Rangers de Talca w tym sezonie?
Bilans Rangers de Talca w tym sezonie to 27 meczów i wynik 5-6-16 przy 27 zdobytych bramkach i 42 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 14,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Rangers de Talca – zawodnicy
Jak wygląda kadra Rangers de Talca w sezonie 2026.
Skład i oceny Rangers de Talca w ostatnim meczu 4-3-3



Zmiany
Kadra Rangers de Talca
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
30 | Chile | 275 tys. € | – | 20 | 74% | 2 | 0 | 1 326' | 2 | 0 | |||||||
| 9 |
|
33 | Urugwaj | 400 tys. € | – | 12 | 44% | 4 | 0 | 1 051' | 3 | 0 | |||||||
| 19 |
|
33 | Urugwaj | 150 tys. € | – | 25 | 93% | 4 | 0 | 385' | 0 | 1 | |||||||
| 28 |
|
22 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 34 |
![]() |
28 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 39 |
|
25 | Chile | 500 tys. € | – | 12 | 44% | 6 | 0 | 1 022' | 2 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
34 | Chile | – | – | 18 | 67% | 3 | 0 | 103' | 8 | 1 | |||||||
| 10 |
|
36 | Chile | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
28 | Chile | 200 tys. € | – | 11 | 41% | 0 | 0 | 0' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
26 | Chile | 325 tys. € | – | 24 | 89% | 0 | 0 | 267' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
25 | Chile | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
|
34 | Chile | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
25 | Chile | 250 tys. € | – | 20 | 74% | 0 | 0 | 251' | 3 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
29 | Chile | 200 tys. € | – | 26 | 96% | 0 | 0 | 1 482' | 5 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
28 | Chile | 200 tys. € | – | 26 | 96% | 0 | 0 | 1 413' | 4 | 1 | |||||||
| 2 |
|
35 | Chile | 100 tys. € | 392 tys. € | 5 | 19% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
28 | Chile | 325 tys. € | – | 14 | 52% | 0 | 0 | 388' | 2 | 0 | |||||||
| 5 |
|
23 | Chile | 75 tys. € | – | 13 | 48% | 1 | 0 | 127' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
35 | Chile | 100 tys. € | – | 10 | 37% | 0 | 0 | 71' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
28 | Argentyna | – | – | 10 | 37% | 2 | 0 | 900' | 3 | 0 | |||||||
| 23 |
|
37 | Chile | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
|
31 | Urugwaj | 225 tys. € | – | 26 | 96% | 2 | 0 | 32' | 5 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 17 |
|
46 | Argentyna | 10 tys. € | 358 tys. € | 26 | 96% | 0 | 0 | 0' | 3 | 0 | |||||||
| 25 |
|
37 | Chile | 50 tys. € | – | 16 | 59% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
37 | Chile | 25 tys. € | – | 10 | 37% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
![]() |
25 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
Wartość całej kadry Rangers de Talca
3,7 mln €
śr. 141 tys. € / zawodnika
Ile Rangers de Talca wydaje na pensje
750 tys. € rocznie
śr. 29 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Chile (18 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Rangers de Talca w sezonie 2026
Rangers de Talca wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Rangers de Talca
Jak wygląda skład Rangers de Talca?
W wyjściowym ustawieniu Rangers de Talca między słupkami staje F. Cerda, a linię obrony najczęściej tworzą C. Labrin, C. Servetti, K. Vasquez oraz L. Rigazzi. W środku pola grają A. Marquez, A. Rodriguez, D. Gonzalez oraz I. Rozas, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Arias, I. Mesias. Trener Ivo Basay ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera B (Chile) i pucharach.
Rangers de Talca – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Rangers de Talca w sezonie 2026.
Rangers de Talca transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Chile | 25 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Chile | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 02 Sie 2026 |
|
Chile | 37 | – | za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Argentyna | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
|
Chile | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Urugwaj | 33 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Chile | 28 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Argentyna | 28 |
|
za darmo | |
| 10 Maj 2026 |
|
Urugwaj | 38 |
![]() |
za darmo | |
| 19 Kwi 2026 |
![]() |
Chile | 20 | – | za darmo |
Rekordy transferowe w historii Rangers de Talca
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Rangers de Talca w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Rangers de Talca trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 11 piłkarzy.