Forma w lidze
Union Espanola w tabeli
9. miejsce / 36 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 14 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
7 meczów bez zwycięstwa
2 mecze bez strzelonej bramki
7 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
24 pkt
19:14 bramki
1,46 gola/mecz
12 pkt
13:21 bramki
0,93 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Union Espanola
Wartość drużyny: 4,2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 10 bramek | Chile | 34 | napastnik | 27 | 100 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 1507 minut | Chile | 22 | obrońca | 21 | 200 tys. € |
Skład i oceny Union Espanola w ostatnim meczu 4-3-3




Zmiany
- 64' M. Celis → R. Cordero
- 64' F. Ratotti → A. Vilches
- 72' A. Araos → Cristóbal Alejandro Chadwick Bosco
- 90' R. Alarcón → Kevin Alexander Contreras Araya
Union Espanola w tabeli Primera B (Chile)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
San Luis
|
27 | 14 | 8 | 5 | 42:29 | 50 |
2
|
Cobreloa
|
27 | 13 | 9 | 5 | 45:29 | 48 |
| ··· | |||||||
8
|
San Marcos de Arica
|
27 | 10 | 9 | 8 | 33:27 | 39 |
9
|
Union Espanola
|
27 | 10 | 6 | 11 | 32:35 | 36 |
10
|
Deportes Temuco
|
27 | 9 | 8 | 10 | 42:37 | 35 |
Wyniki Union Espanola
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Deportes Iquique
1
Union Espanola
0
Primera B (Chile), 27. kolejka
|
|
|
04 Paź Koniec
|
San Luis
2
Union Espanola
0
Primera B (Chile), 16. kolejka
|
|
|
16 Wrz Koniec
|
Union Espanola
1
Deportes Temuco
1
Primera B (Chile), 26. kolejka
|
Terminarz Union Espanola
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
20 Paź 00:00
|
Union Espanola
Deportes Copiapo
Primera B (Chile), 28. kolejka
|
|
|
25 Paź 22:00
|
Union Espanola
Santiago Wanderers
Primera B (Chile), 29. kolejka
|
|
|
01 Lis 22:00
|
Union San Felipe
Union Espanola
Primera B (Chile), 30. kolejka
|
Ostatnie transfery Union Espanola
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Chile |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 04 Sie 2026 |
|
Chile |
|
za darmo | |
| 19 Lip 2026 |
![]() |
Kolumbia |
|
za darmo | |
| 13 Lip 2026 |
|
Chile |
|
wypożyczenie |
Union Espanola to klub piłkarski z Chile występujący w Primera B (Chile). Swoim domowym obiektem jest Estadio Santa Laura-Universidad SEK, który może pomieścić 28 500 widzów. Zespół prowadzi Ronald Fuentes. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 4,2 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Union Espanola w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Union Espanola trafiło 13 zawodników, a klub opuściło 12 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Union Espanola w tabeli Primera B (Chile)?
Union Espanola zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Primera B (Chile) z dorobkiem 36 punktów po 27 kolejkach. Strata do prowadzącego San Luis wynosi 14 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 32:35, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Jak wygląda skład Union Espanola?
W wyjściowym ustawieniu Union Espanola między słupkami staje J. Fierro, a linię obrony najczęściej tworzą J. Aja, S. Pereira, L. Molina oraz B. Roco. W środku pola grają A. Araos, William Floricio Machado Caetano, F. Massri oraz R. Cordero, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Vilches, P. Rubio. Trener Ronald Fuentes ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera B (Chile) i pucharach.
Kiedy Union Espanola gra następny mecz?
Najbliższy mecz Union Espanola to spotkanie z Deportes Copiapo, które odbędzie się 20 października 2026 o godzinie 00:00 na obiekcie Estadio Santa Laura-Universidad SEK w ramach Primera B (Chile) (28. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Union Espanola?
Ostatni mecz Union Espanola to porażka z Deportes Iquique 1:0 w Primera B (Chile), 12 października 2026. Bramkę zdobył Venezia. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Union Espanola w tym sezonie?
Bilans Union Espanola w tym sezonie to 27 meczów i wynik 10-6-11 przy 32 zdobytych bramkach i 35 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 10,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Union Espanola w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Union Espanola w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Union Espanola
Union Espanola terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
20 Paź 00:00
|
Primera B (Chile), 28. kolejka
|
Estadio Santa Laura-Universidad SEK U siebie | Umiarkowany | |
|
25 Paź 22:00
|
Primera B (Chile), 29. kolejka
|
Estadio Santa Laura-Universidad SEK U siebie | Trudny | |
|
01 Lis 22:00
|
Primera B (Chile), 30. kolejka
|
Estadio Municipal de San Felipe Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Union Espanola gra następny mecz?
Najbliższy mecz Union Espanola to spotkanie z Deportes Copiapo, które odbędzie się 20 października 2026 o godzinie 00:00 na obiekcie Estadio Santa Laura-Universidad SEK w ramach Primera B (Chile) (28. kolejka).
Wyniki Union Espanola w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Union Espanola w sezonie 2026.
Forma i bramki Union Espanola w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Union Espanola wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Primera B (Chile), 27. kolejka
|
1:0 | 4-3-3 | 6/14 | 3/5 | |
|
04 Paź Koniec
|
Primera B (Chile), 16. kolejka
|
2:0 | 4-3-3 | – | – | |
|
16 Wrz Koniec
|
Primera B (Chile), 26. kolejka
|
1:1 | 4-3-3 | 7/11 | 1/1 | |
|
09 Wrz Koniec
|
Primera B (Chile), 25. kolejka
|
2:1 | 4-4-2 | 7/13 | 3/5 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Primera B (Chile), 24. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 3/6 | 5/8 | |
|
29 Sie Koniec
|
Primera B (Chile), 23. kolejka
|
0:1 | 4-4-2 | 9/12 | 5/6 | |
|
27 Sie Koniec
|
Copa Chile, 6. runda
|
3:0 | 4-4-2 | 4/8 | 1/1 | |
|
22 Sie Koniec
|
Primera B (Chile), 22. kolejka
|
0:1 | 4-4-2 | 0/4 | 0/2 | |
|
16 Sie Koniec
|
Primera B (Chile), 21. kolejka
|
2:1 | 4-4-2 | 4/5 | 4/6 | |
|
12 Sie Koniec
|
Primera B (Chile), 20. kolejka
|
0:1 | 4-4-2 | 2/6 | 1/4 |
Union Espanola ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 24 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 12 z 27 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Union Espanola zdobywa 1,60 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Union Espanola?
Ostatni mecz Union Espanola to porażka z Deportes Iquique 1:0 w Primera B (Chile), 12 października 2026. Bramkę zdobył Venezia. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Union Espanola – tabela Primera B (Chile)
Jakie miejsce w tabeli Primera B (Chile) zajmuje Union Espanola w sezonie 2026.
Miejsce Union Espanola w tabeli Primera B (Chile)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
San Luis
|
27 | 14 | 8 | 5 | 42:29 | 13 | 50 | |
2
|
Cobreloa
|
27 | 13 | 9 | 5 | 45:29 | 16 | 48 | |
3
|
Magallanes
|
27 | 13 | 7 | 7 | 44:39 | 5 | 46 | |
4
|
Antofagasta
|
27 | 12 | 8 | 7 | 47:26 | 21 | 44 | |
5
|
Santiago Wanderers
|
27 | 12 | 8 | 7 | 42:30 | 12 | 44 | |
6
|
Recoleta
|
27 | 11 | 8 | 8 | 39:36 | 3 | 41 | |
7
|
Deportes Copiapo
|
27 | 11 | 7 | 9 | 42:40 | 2 | 40 | |
8
|
San Marcos de Arica
|
27 | 10 | 9 | 8 | 33:27 | 6 | 39 | |
9
|
Union Espanola
|
27 | 10 | 6 | 11 | 32:35 | -3 | 36 | |
10
|
Deportes Temuco
|
27 | 9 | 8 | 10 | 42:37 | 5 | 35 | |
11
|
Deportes Iquique
|
27 | 8 | 10 | 9 | 36:30 | 6 | 34 | |
12
|
D. Puerto Montt
|
27 | 10 | 4 | 13 | 26:35 | -9 | 34 | |
13
|
Curico Unido
|
27 | 7 | 9 | 11 | 24:40 | -16 | 30 | |
14
|
Deportes Santa Cruz
|
27 | 4 | 10 | 13 | 28:42 | -14 | 22 | |
15
|
Union San Felipe
|
27 | 5 | 7 | 15 | 16:48 | -32 | 22 | |
16
|
Rangers de Talca
|
27 | 5 | 6 | 16 | 27:42 | -15 | 21 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
San Luis
|
27 | 14 | 8 | 5 | 42:29 | 13 | 50 | |
2
|
Cobreloa
|
27 | 13 | 9 | 5 | 45:29 | 16 | 48 | |
3
|
Magallanes
|
27 | 13 | 7 | 7 | 44:39 | 5 | 46 | |
4
|
Antofagasta
|
27 | 12 | 8 | 7 | 47:26 | 21 | 44 | |
5
|
Santiago Wanderers
|
27 | 12 | 8 | 7 | 42:30 | 12 | 44 | |
6
|
Recoleta
|
27 | 11 | 8 | 8 | 39:36 | 3 | 41 | |
7
|
Deportes Copiapo
|
27 | 11 | 7 | 9 | 42:40 | 2 | 40 | |
8
|
San Marcos de Arica
|
27 | 10 | 9 | 8 | 33:27 | 6 | 39 | |
9
|
Union Espanola
|
27 | 10 | 6 | 11 | 32:35 | -3 | 36 | |
10
|
Deportes Temuco
|
27 | 9 | 8 | 10 | 42:37 | 5 | 35 | |
11
|
Deportes Iquique
|
27 | 8 | 10 | 9 | 36:30 | 6 | 34 | |
12
|
D. Puerto Montt
|
27 | 10 | 4 | 13 | 26:35 | -9 | 34 | |
13
|
Curico Unido
|
27 | 7 | 9 | 11 | 24:40 | -16 | 30 | |
14
|
Deportes Santa Cruz
|
27 | 4 | 10 | 13 | 28:42 | -14 | 22 | |
15
|
Union San Felipe
|
27 | 5 | 7 | 15 | 16:48 | -32 | 22 | |
16
|
Rangers de Talca
|
27 | 5 | 6 | 16 | 27:42 | -15 | 21 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Cobreloa
|
13 | 10 | 2 | 1 | 30:9 | 21 | 32 | |
| 2 |
San Luis
|
14 | 9 | 4 | 1 | 29:14 | 15 | 31 | |
| 3 |
Antofagasta
|
14 | 8 | 4 | 2 | 26:9 | 17 | 28 | |
| 4 |
Deportes Copiapo
|
14 | 8 | 3 | 3 | 24:17 | 7 | 27 | |
| 5 |
Magallanes
|
13 | 7 | 3 | 3 | 24:19 | 5 | 24 | |
| 6 |
Recoleta
|
14 | 7 | 3 | 4 | 21:20 | 1 | 24 | |
| 7 |
Union Espanola
|
13 | 7 | 3 | 3 | 19:14 | 5 | 24 | |
| 8 |
Santiago Wanderers
|
13 | 6 | 5 | 2 | 25:17 | 8 | 23 | |
| 9 |
San Marcos de Arica
|
13 | 6 | 4 | 3 | 16:9 | 7 | 22 | |
| 10 |
D. Puerto Montt
|
14 | 7 | 1 | 6 | 17:16 | 1 | 22 | |
| 11 |
Deportes Iquique
|
14 | 5 | 6 | 3 | 18:9 | 9 | 21 | |
| 12 |
Deportes Temuco
|
14 | 5 | 4 | 5 | 25:20 | 5 | 19 | |
| 13 |
Curico Unido
|
13 | 5 | 4 | 4 | 14:14 | 0 | 19 | |
| 14 |
Union San Felipe
|
13 | 3 | 5 | 5 | 8:12 | -4 | 14 | |
| 15 |
Deportes Santa Cruz
|
13 | 1 | 7 | 5 | 15:21 | -6 | 10 | |
| 16 |
Rangers de Talca
|
14 | 2 | 4 | 8 | 14:20 | -6 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Magallanes
|
14 | 6 | 4 | 4 | 20:20 | 0 | 22 | |
| 2 |
Santiago Wanderers
|
14 | 6 | 3 | 5 | 17:13 | 4 | 21 | |
| 3 |
San Luis
|
13 | 5 | 4 | 4 | 13:15 | -2 | 19 | |
| 4 |
Recoleta
|
13 | 4 | 5 | 4 | 18:16 | 2 | 17 | |
| 5 |
San Marcos de Arica
|
14 | 4 | 5 | 5 | 17:18 | -1 | 17 | |
| 6 |
Cobreloa
|
14 | 3 | 7 | 4 | 15:20 | -5 | 16 | |
| 7 |
Antofagasta
|
13 | 4 | 4 | 5 | 21:17 | 4 | 16 | |
| 8 |
Deportes Temuco
|
13 | 4 | 4 | 5 | 17:17 | 0 | 16 | |
| 9 |
Deportes Copiapo
|
13 | 3 | 4 | 6 | 18:23 | -5 | 13 | |
| 10 |
Deportes Iquique
|
13 | 3 | 4 | 6 | 18:21 | -3 | 13 | |
| 11 |
Union Espanola
|
14 | 3 | 3 | 8 | 13:21 | -8 | 12 | |
| 12 |
D. Puerto Montt
|
13 | 3 | 3 | 7 | 9:19 | -10 | 12 | |
| 13 |
Deportes Santa Cruz
|
14 | 3 | 3 | 8 | 13:21 | -8 | 12 | |
| 14 |
Curico Unido
|
14 | 2 | 5 | 7 | 10:26 | -16 | 11 | |
| 15 |
Rangers de Talca
|
13 | 3 | 2 | 8 | 13:22 | -9 | 11 | |
| 16 |
Union San Felipe
|
14 | 2 | 2 | 10 | 8:36 | -28 | 8 |
Które miejsce zajmuje Union Espanola w tabeli Primera B (Chile)?
Union Espanola zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Primera B (Chile) z dorobkiem 36 punktów po 27 kolejkach. Strata do prowadzącego San Luis wynosi 14 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 32:35, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Statystyki Union Espanola w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Union Espanola na tle ligi w sezonie 2026.
Union Espanola na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,5
- Strzały celne / mecz 3,9
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,30
- Czyste konta 22%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Union Espanola
-
Andres Vilches 10
-
Patricio Rubio 3
-
Mitchell Andres Wassenne Turres 3
-
Ulises Ojeda 3

-
Kevin Alexander Contreras Araya 2

-
Gabriel Norambuena 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Union Espanola i rywali według minuty w ostatnich 27 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Union Espanola to 31–45+ minuta, w której padło 9 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 6 trafieniami.
Przebieg meczu Union Espanola i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 15 | 9-4-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 12 | 1-2-9 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 4-2-0 |
| Remis do przerwy | 13 | 5-4-4 |
| Przegrywał do przerwy | 8 | 1-0-7 |
Gdy Union Espanola otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 9 razy na 15 takich meczów.
Jak padają bramki dla Union Espanola
91% bramek Union Espanola pada z gry. Z karnych odpowiadają za 3% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 6% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Union Espanola zdobywa w sezonie średnio 1,33 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,10.
Aktualne serie Union Espanola
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 6 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Union Espanola, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Union Espanola
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 81%
- Powyżej 2,5 48%
- Powyżej 3,5 15%
- Powyżej 4,5 4%
- Powyżej 5,5 0%
W 48% meczów Union Espanola padają co najmniej trzy bramki, a w 59% spotkań trafiają obie drużyny.
Union Espanola – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Union Espanola fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Union Espanola, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Union Espanola zdobywa 1,85 punktu na mecz wobec 0,86 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 27 meczach Union Espanola ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Union Espanola, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 8 z 27 meczów.
Union Espanola – strzały
- Celne / mecz 3,9
- Niecelne / mecz 6,6
- Celność strzałów 37%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,6
Union Espanola oddaje 10,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 37% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,6 strzału.
Union Espanola – posiadanie piłki
- U siebie 51,2%
- Na wyjeździe 48,9%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 26
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 26
- Najniższe w sezonie 41%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 26 meczów. Średnio Union Espanola utrzymuje przy piłce 50,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 41%.
Union Espanola – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Union Espanola wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Union Espanola – czyste konta
- U siebie 3 z 13
- Na wyjeździe 3 z 14
- Stracone / mecz 1,30
- Bez straty do przerwy 44%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 41%
Czyste konto Union Espanola to 22% meczów sezonu (6 z 27), z czego 3 w 13 meczach u siebie.
Union Espanola – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 77%
- Pow. 8,5 w meczu 58%
- Pow. 10,5 w meczu 38%
- Rożne u siebie / mecz 4,9
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,2
Union Espanola wykonuje średnio 4,6 rzutów rożnych na mecz wobec 4,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 58% spotkań.
Union Espanola – kartki
- Żółte kartki 64
- Pow. 3,5 kartki w meczu 65%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 58%
- Kartki rywali / mecz 2,2
- Mecze bez kartki 4%
Union Espanola ogląda średnio 2,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Union Espanola – 2,2. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Union Espanola według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 9 | 2-2-5 | 0,89 | 1,11 | 1,67 |
| Środka tabeli (6–11) | 9 | 4-1-4 | 1,44 | 1,11 | 1,33 |
| Dołu tabeli (12–16) | 9 | 4-3-2 | 1,67 | 1,33 | 0,89 |
Najwięcej punktów na mecz Union Espanola zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Union Espanola na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
1,93 1,00 | 1,71 1,38 | 1,21 1,77 |
|
8.
|
1,69 1,21 | 1,23 1,21 | 0,69 1,29 |
|
9.
|
1,85 0,86 | 1,46 0,93 | 1,08 1,50 |
|
10.
|
1,36 1,23 | 1,79 1,31 | 1,43 1,31 |
|
11.
|
1,50 1,00 | 1,29 1,38 | 0,64 1,62 |
Ciekawe rekordy w meczach Union Espanola
Skrajne wyniki i osiągnięcia Union Espanola w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Union Espanola - San Luis 2:0 Primera B (Chile), 21.02.2026
- Najwyższa porażka Union Espanola - Antofagasta 0:3 Primera B (Chile), 8.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Magallanes - Union Espanola 3:2, Primera B (Chile), 2.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Guerra, Union Espanola - San Marcos de Arica 2:1, Primera B (Chile), 16.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Rubio, Antofagasta - Union Espanola 2:1, Primera B (Chile), 15.03.2026
Jakie statystyki ma Union Espanola w tym sezonie?
Bilans Union Espanola w tym sezonie to 27 meczów i wynik 10-6-11 przy 32 zdobytych bramkach i 35 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 10,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Union Espanola – zawodnicy
Jak wygląda kadra Union Espanola w sezonie 2026.
Skład i oceny Union Espanola w ostatnim meczu 4-3-3




Zmiany
- 64' M. Celis → R. Cordero
- 64' F. Ratotti → A. Vilches
- 72' A. Araos → Cristóbal Alejandro Chadwick Bosco
- 90' R. Alarcón → Kevin Alexander Contreras Araya
Kontuzje w kadrze Union Espanola
-
Pablo Aranguiz Napastnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 66 dniopuszczone: 8 meczów
-
Mitchell Andres Wassenne Turres Napastnik Złamanie stopy pauzuje od 78 dniopuszczone: 13 meczów
Kadra Union Espanola
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
37 | Chile | 75 tys. € | 501 tys. € | 21 | 78% | 3 | 0 | 171' | 5 | 0 | |||||||
| 9 |
|
34 | Chile | 100 tys. € | – | 27 | 100% | 10 | 0 | 372' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
29 | Chile | 450 tys. € | – | 13 | 48% | 1 | 0 | 350' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
21 | Argentyna | 125 tys. € | – | 9 | 33% | 1 | 0 | 374' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
25 | Chile | 325 tys. € | – | 17 | 63% | 3 | 0 | 46' | 2 | 0 | |||||||
| 24 |
|
23 | Chile | 275 tys. € | – | 20 | 74% | 2 | 0 | 92' | 3 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
32 | Urugwaj | 75 tys. € | 63 tys. € | 22 | 81% | 0 | 0 | 308' | 4 | 0 | |||||||
| 6 |
|
22 | Chile | 250 tys. € | – | 10 | 37% | 0 | 0 | 43' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
21 | Chile | 275 tys. € | – | 10 | 37% | 0 | 0 | 84' | 1 | 1 | |||||||
| 14 |
|
27 | Chile | 300 tys. € | – | 9 | 33% | 1 | 0 | 210' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
24 | Palestyna | 300 tys. € | – | 25 | 93% | 1 | 0 | 239' | 3 | 0 | |||||||
| 19 |
|
29 | Chile | 550 tys. € | 438 tys. € | 6 | 22% | 0 | 0 | 298' | 2 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
25 | Kolumbia | 300 tys. € | 63 tys. € | 7 | 26% | 0 | 0 | 186' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
23 | Chile | 250 tys. € | – | 16 | 59% | 0 | 0 | 85' | 1 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 18 |
|
33 | Urugwaj | 200 tys. € | 313 tys. € | 11 | 41% | 0 | 0 | 62' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
31 | Chile | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
|
29 | Chile | 350 tys. € | – | 24 | 89% | 1 | 0 | 243' | 6 | 0 | |||||||
| 26 |
|
22 | Chile | 300 tys. € | – | 14 | 52% | 0 | 0 | 210' | 5 | 0 | |||||||
| 32 |
![]() |
22 | Chile | 200 tys. € | – | 21 | 78% | 0 | 0 | 1 507' | 6 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
26 | Chile | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
|
24 | Chile | 350 tys. € | – | 27 | 100% | 0 | 0 | 0' | 3 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Union Espanola
5,6 mln €
śr. 267 tys. € / zawodnika
Ile Union Espanola wydaje na pensje
1,4 mln € rocznie
śr. 66 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Chile (16 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Union Espanola w sezonie 2026
Union Espanola wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Union Espanola
Jak wygląda skład Union Espanola?
W wyjściowym ustawieniu Union Espanola między słupkami staje J. Fierro, a linię obrony najczęściej tworzą J. Aja, S. Pereira, L. Molina oraz B. Roco. W środku pola grają A. Araos, William Floricio Machado Caetano, F. Massri oraz R. Cordero, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Vilches, P. Rubio. Trener Ronald Fuentes ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera B (Chile) i pucharach.
Union Espanola – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Union Espanola w sezonie 2026.
Union Espanola transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Chile | 31 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 04 Sie 2026 |
|
Chile | 29 |
|
za darmo | |
| 19 Lip 2026 |
![]() |
Kolumbia | 25 |
|
za darmo | |
| 13 Lip 2026 |
|
Chile | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 12 Lip 2026 |
|
Chile | 27 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 09 Lip 2026 |
![]() |
Argentyna | 21 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 30 Kwi 2026 |
|
Urugwaj | 37 | – | za darmo | |
| 11 Mar 2026 |
|
Chile | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 10 Mar 2026 |
|
Chile | 27 |
|
za darmo | |
| 02 Mar 2026 |
![]() |
Chile | 23 |
|
wypożyczenie |
Union Espanola bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- +3,3 mln € 2024
- +733 tys. € 2023
- +2,5 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Union Espanola
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Union Espanola w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Union Espanola trafiło 13 zawodników, a klub opuściło 12 piłkarzy.