Jose Aja

obrońca #18
Narodowość Urugwaj Aktualny klub Union Espanola
Wiek / data ur.33 lat (10.05.1993)
Wzrost1,93 m
Waga84 kg
Pozycjaobrońca
Preferowana noganieznana
Zarobki350 tys. $
Dołączył25.01.2026
Kontrakt dob.d.
Wartość rynkowa200 tys. €

Jose Aja jest piłkarzem występującym obecnie w Union Espanola. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońca.

Liczby Jose Aja w Primera B (Chile) 2026
Mecze
4
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
62'
Średnia ocena
0.00
Kartki
1 / 0

Forma w ostatnich meczach Jose Aja

Ocena
05.07 Union Espanola O'Higgins 1:2 0.0
30.06 Union Espanola Colo Colo 0:3 5.9
22.06 O'Higgins Union Espanola 1:1 6.4
Najbliższy mecz Jose Aja
Magallanes Union Espanola
02.08.2026·18:30
Kursy bukmacherskie
Odbierz bonus na start w Superbet Zagraj
Superbet to legalny bukmacher. Graj odpowiedzialnie. +18 Reklama

Statystyki

0,00
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Zarobki

350 tys. $
roczna pensja
miesięcznie: 29 tys. $
tygodniowo: 7 tys. $
Zobacz zarobki

Transfery

ostatni transfer25.01.2026
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

200 tys. €
-100 tys. € (-33,3%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Preferowana noga Nieznana
Wzrost 1,93 m
Waga 84 kg

Jakie statystyki ma Jose Aja w sezonie 2026?

W obecnym sezonie 2026 statystyki Jose Aja wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Jose Aja oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Jose Aja w sezonie 2026?

W obecnym sezonie Jose Aja rozegrał w barwach Union Espanola w Primera B (Chile) 4 mecze, w Copa Chile 5 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 249 minut. Średnio dawało to 28 minut gry na spotkanie.

Historia transferów Jose Aja

Pierwszy transfer Jose Aja w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Club Nacional do Orlando City SC za 237 tysięcy euro.

Ile zarabia Jose Aja?

Na podstawie kontraktu z Union Espanola, Jose Aja otrzymuje 350 tysięcy dolarów rocznej pensji, co daje około 29,2 tysiąca dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Aja w lipcu 2026 to 6,7 tysiąca dolarów, a dziennie około 1 tysiąc dolarów.

Jaka jest wartość rynkowa Jose Aja?

Wycena 33-letniego Jose Aja według stanu na czerwiec 2026 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 700 tysięcy euro, a najniższa 75 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Jose Aja?

Jose Aja urodził się 10 maja 1993 w Montevideo (Urugwaj). Obecnie piłkarz ma 33 lata.