Carlos Labrin jest piłkarzem występującym obecnie w Rangers de Talca. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Carlos Labrin
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Carlos Labrin w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Carlos Labrin wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Carlos Labrin oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Carlos Labrin w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Carlos Labrin rozegrał w barwach Rangers de Talca w Primera B (Chile) 6 meczów, w Copa Chile 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 180 minut. Średnio dawało to 23 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Carlos Labrin
Pierwszy transfer Carlos Labrin w seniorskiej karierze miał miejsce w 2011 roku, gdy przeniósł się z Huachipato do Palermo za 1,4 miliona euro.
Czy Carlos Labrin ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Carlos Labrin nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Carlos Labrin to uraz kolana z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 32 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Carlos Labrin?
Carlos Labrin najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Carlos Labrin?
Wycena 35-letniego Carlos Labrin według stanu na czerwiec 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 750 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Carlos Labrin?
Carlos Labrin urodził się 2 grudnia 1990 w Mulchén w Chile. Obecnie piłkarz ma 35 lat.
Carlos Labrin – statystyki
Szczegółowe statystyki Carlos Labrin w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Rangers de Talca. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Carlos Labrin vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Carlos Labrin w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Carlos Labrin wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Carlos Labrin oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Carlos Labrin – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Carlos Labrin w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Mar
Koniec
|
Primera B (Chile), 2. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
08 Lut
Koniec
|
Copa Chile, 2. runda
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | 5.6 | |||
|
02 Lut
Koniec
|
Copa Chile, 1. runda
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | 6.7 | |||
|
07 Gru
Koniec
|
Primera Division (Chile), 30. kolejka
|
5:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.5 | ||
|
02 Gru
Koniec
|
Primera Division (Chile), 29. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
01 Lis
Koniec
|
Primera Division (Chile), 26. kolejka
|
0:1 | 63' | 0 | 0 | 5.2 | |||
|
26 Paź
Koniec
|
Primera Division (Chile), 25. kolejka
|
3:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
18 Paź
Koniec
|
Primera Division (Chile), 24. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Primera Division (Chile), 19. kolejka
|
1:0 | 81' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Primera Division (Chile), 23. kolejka
|
2:1 | 1' | 0 | 0 | – | 6.5 |
Ile meczów rozegrał Carlos Labrin w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Carlos Labrin rozegrał w barwach Rangers de Talca w Primera B (Chile) 6 meczów, w Copa Chile 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 180 minut. Średnio dawało to 23 minuty gry na spotkanie.
Carlos Labrin – transfery
W trakcie kariery Carlos Labrin zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,4 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Rangers de Talca 2025 – obecnie
-
Nublense 2024 – 2025
-
A. Italiano 2015 – 2024
-
San Marcos de Arica 2014 – 2015
-
Palermo 2014 – 2014
-
Huachipato 2013 – 2014
-
Palermo 2011 – 2013
-
Novara 2011 – 2011
-
Palermo 2011 – 2011
-
Huachipato 2007 – 2011
-
Huachipato U21 do 2007

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Carlos Labrin
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 31.12.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 11.01.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 14.07.2014 |
|
— | Transfer definitywny |
| 2014/15 | 29.06.2014 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2012/13 | 15.01.2013 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2011/12 | 30.12.2011 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2011/12 | 30.08.2011 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2011/12 | 31.07.2011 |
|
1,4 mln € | Transfer definitywny |
| 2007/08 | 31.12.2007 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Carlos Labrin
Pierwszy transfer Carlos Labrin w seniorskiej karierze miał miejsce w 2011 roku, gdy przeniósł się z Huachipato do Palermo za 1,4 miliona euro.
Carlos Labrin – forma
W ostatnich 5 meczach Carlos Labrin zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,70. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Carlos Labrin i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Mar
Koniec
|
Deportes Copiapo
2
Rangers de Talca
0
Primera B (Chile), 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
Rangers de Talca
1
Curico Unido
2
Copa Chile, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Curico Unido
0
Rangers de Talca
1
Copa Chile, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Nublense
5
Cobresal
0
Primera Division (Chile), 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
02 Gru
Koniec
|
A. Italiano
1
Nublense
0
Primera Division (Chile), 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Nublense
0
Colo Colo
1
Primera Division (Chile), 26. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Union La Calera
3
Nublense
0
Primera Division (Chile), 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
D. La Serena
1
Nublense
1
Primera Division (Chile), 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Paź
Koniec
|
U. Catolica
1
Nublense
0
Primera Division (Chile), 19. kolejka
|
81'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Coquimbo Unido
2
Nublense
1
Primera Division (Chile), 23. kolejka
|
1'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Nublense
1
Union Espanola
2
Primera Division (Chile), 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sie
Koniec
|
Deportes Iquique
0
Nublense
2
Primera Division (Chile), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Nublense
1
Palestino
0
Primera Division (Chile), 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Nublense
1
Everton de Vina
0
Primera Division (Chile), 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lip
Koniec
|
Deportes Limache
0
Nublense
1
Primera Division (Chile), 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lip
Koniec
|
Nublense
2
Universidad de Chile
2
Primera Division (Chile), 16. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Huachipato
2
Nublense
1
Copa Chile, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Lip
Koniec
|
Nublense
2
Huachipato
2
Copa Chile, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Nublense
2
Magallanes
0
Copa Chile, 1/16 finału
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Cze
Koniec
|
Nublense
2
A. Italiano
3
Primera Division (Chile), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Cze
Koniec
|
Magallanes
1
Nublense
1
Copa Chile, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Maj
Koniec
|
Huachipato
0
Nublense
1
Primera Division (Chile), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Nublense
0
O'Higgins
1
Primera Division (Chile), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Colo Colo
2
Nublense
2
Primera Division (Chile), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Curico Unido
2
Nublense
1
Copa Chile, 6. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Maj
Koniec
|
Nublense
1
Union La Calera
1
Primera Division (Chile), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Nublense
2
D. La Serena
0
Primera Division (Chile), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Nublense
0
Coquimbo Unido
0
Primera Division (Chile), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Union Espanola
3
Nublense
0
Primera Division (Chile), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Nublense
2
Universidad de Concepcion
0
Copa Chile, 5. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Nublense
1
Deportes Iquique
1
Primera Division (Chile), 6. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Palestino
2
Nublense
0
Primera Division (Chile), 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Nublense
1
U. Catolica
1
Primera Division (Chile), 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Everton de Vina
1
Nublense
2
Primera Division (Chile), 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lut
Koniec
|
Nublense
1
Boston River
1
CONMEBOL Copa Libertadores, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Nublense
1
Deportes Limache
1
Primera Division (Chile), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Boston River
1
Nublense
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Universidad de Chile
5
Nublense
0
Primera Division (Chile), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Nublense
2
Deportes Santa Cruz
2
Copa Chile, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Universidad de Concepcion
2
Nublense
3
Copa Chile, 2. runda
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
0 strzałów
|
Decydujący | 6.4 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Nublense
3
Curico Unido
2
Copa Chile, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lis
Koniec
|
Magallanes
1
Nublense
1
Copa Chile
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lis
Koniec
|
Nublense
2
Magallanes
1
Copa Chile
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Karne
|
Nublense
(4)
1
D. Puerto Montt
(2)
1
Copa Chile
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
O'Higgins
1
Nublense
3
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Palestino
1
Nublense
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Colo Colo
2
Nublense
1
Primera Division (Chile)
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Nublense
0
Union Espanola
0
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sie
Koniec
|
Deportes Copiapo
0
Nublense
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Nublense
1
U. Catolica
2
Primera Division (Chile)
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Lip
Koniec
|
Linares Unido
2
Nublense
1
Copa Chile
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Cze
Koniec
|
Nublense
3
Huachipato
0
Primera Division (Chile)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Nublense
0
Palestino
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Nublense
3
Colo Colo
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
26 Lis
Koniec
|
A. Italiano
0
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Paź
Koniec
|
A. Italiano
1
Nublense
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Universidad de Chile
2
A. Italiano
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
A. Italiano
2
Union La Calera
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
O'Higgins
2
A. Italiano
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Sie
Koniec
|
A. Italiano
0
Everton de Vina
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Sie
Koniec
|
U. Catolica
0
A. Italiano
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Union Espanola
3
A. Italiano
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Lip
Koniec
|
A. Italiano
0
Nublense
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Deportes Copiapo
1
A. Italiano
0
Primera Division (Chile)
|
64'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Nublense
0
A. Italiano
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
08 Lip
Koniec
|
A. Italiano
0
Palestino
3
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Lip
Koniec
|
A. Italiano
0
O'Higgins
2
Copa Chile
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Cze
Koniec
|
Newell's
1
A. Italiano
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Cze
Koniec
|
Blooming
1
A. Italiano
2
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Magallanes
1
A. Italiano
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Colo Colo
2
A. Italiano
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
A. Italiano
1
Cobresal
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Santos
0
A. Italiano
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Kwi
Koniec
|
A. Italiano
1
Universidad de Chile
2
Primera Division (Chile)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Recoleta
2
A. Italiano
3
Copa Chile
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
A. Italiano
2
O'Higgins
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Mar
Koniec
|
A. Italiano
3
U. Catolica
2
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lut
Koniec
|
A. Italiano
1
Union Espanola
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Curico Unido
2
A. Italiano
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Sty
Koniec
|
A. Italiano
3
Deportes Copiapo
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
06 Lis
Koniec
|
A. Italiano
3
D. La Serena
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Union Espanola
2
A. Italiano
3
Primera Division (Chile)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
21 Sie
Koniec
|
U. Catolica
3
A. Italiano
0
Copa Chile
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sie
Koniec
|
A. Italiano
0
U. Catolica
2
Copa Chile
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sie
Koniec
|
A. Italiano
1
Everton de Vina
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Lip
Koniec
|
A. Italiano
1
Huachipato
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
A. Italiano
2
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
A. Italiano
0
Union Espanola
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Mar
Koniec
|
O'Higgins
2
A. Italiano
2
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Estudiantes L.P.
2
A. Italiano
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Lis
Koniec
|
A. Italiano
0
Antofagasta
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Huachipato
0
A. Italiano
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Paź
Koniec
|
A. Italiano
0
Nublense
3
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Universidad de Chile
0
A. Italiano
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Cobresal
1
A. Italiano
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
D. Melipilla
1
A. Italiano
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
A. Italiano
2
Union La Calera
3
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Sie
Koniec
|
A. Italiano
1
O'Higgins
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Colo Colo
1
A. Italiano
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Union La Calera
1
A. Italiano
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
A. Italiano
1
U. Catolica
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
31 Mar
Koniec
|
A. Italiano
2
D. La Serena
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
14 Lut
Koniec
|
D. La Serena
0
A. Italiano
2
Primera Division (Chile)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
11 Lut
Koniec
|
A. Italiano
1
Deportes Iquique
1
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lut
Koniec
|
O'Higgins
0
A. Italiano
0
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Gru
Koniec
|
Palestino
1
A. Italiano
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
17 Gru
Koniec
|
A. Italiano
3
Antofagasta
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Gru
Koniec
|
A. Italiano
1
Universidad de Chile
3
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Curico Unido
4
A. Italiano
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Lis
Koniec
|
A. Italiano
1
Santiago Wanderers
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Universidad de Chile
2
A. Italiano
2
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Paź
Koniec
|
A. Italiano
2
O'Higgins
1
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Wrz
Koniec
|
A. Italiano
2
D. La Serena
1
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Antofagasta
2
A. Italiano
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 6.9 | |
|
28 Lut
Koniec
|
A. Italiano
3
Cusco
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
24 Lut
Koniec
|
A. Italiano
0
Palestino
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Cusco
2
A. Italiano
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
A. Italiano
3
Union Espanola
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Curico Unido
2
A. Italiano
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Sie
Koniec
|
A. Italiano
2
Palestino
3
Primera Division (Chile)
|
96'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Universidad de Chile
1
A. Italiano
1
Primera Division (Chile)
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Lip
Koniec
|
A. Italiano
3
Deportes Iquique
1
Primera Division (Chile)
|
95'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Maj
Koniec
|
A. Italiano
3
Universidad de Chile
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Union Espanola
0
A. Italiano
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
18 Lut
Koniec
|
A. Italiano
0
Antofagasta
3
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Lis
Koniec
|
A. Italiano
4
Curico Unido
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Paź
Koniec
|
A. Italiano
1
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
A. Italiano
3
Deportes Iquique
1
Primera Division (Chile)
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
San Luis
0
A. Italiano
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
27 Sie
Koniec
|
A. Italiano
0
U. Catolica
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Universidad de Chile
1
A. Italiano
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
29 Lip
Koniec
|
A. Italiano
4
Universidad de Concepcion
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Union Espanola
2
A. Italiano
4
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Curico Unido
3
A. Italiano
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Palestino
1
A. Italiano
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Lut
Koniec
|
A. Italiano
1
Deportes Temuco
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
01 Paź
Koniec
|
A. Italiano
3
Everton de Vina
0
Primera Division (Chile)
|
49'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Lip
Koniec
|
San Luis
2
Huachipato
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Union Espanola
1
A. Italiano
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
A. Italiano
2
O'Higgins
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Huachipato
2
Universidad de Chile
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Universidad de Chile
2
A. Italiano
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Huachipato
0
A. Italiano
3
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Santiago Wanderers
2
A. Italiano
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Mar
Koniec
|
A. Italiano
0
Cobresal
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Deportes Iquique
1
A. Italiano
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Lut
Koniec
|
A. Italiano
0
Union La Calera
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Antofagasta
1
A. Italiano
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Huachipato
3
Universidad de Concepcion
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Union Espanola
3
A. Italiano
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Lis
Koniec
|
A. Italiano
1
Santiago Wanderers
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Paź
Koniec
|
A. Italiano
2
Deportes Iquique
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
O'Higgins
3
A. Italiano
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
A. Italiano
3
Universidad de Chile
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 |
W ostatnich 5 meczach Carlos Labrin 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.55, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.70.
W ostatnich 10 meczach Carlos Labrin 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.22, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.54.
W jakiej formie jest Carlos Labrin?
Carlos Labrin jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.70. Jego dyspozycja słabnie.
Carlos Labrin – zarobki
Carlos Labrin gra w Rangers de Talca na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 392 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Carlos Labrin w Rangers de Talca (2012/13)
| Rocznie | 392 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 33 tys. € |
| Tygodniowo | 8 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Carlos Labrin w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2012/13 |
|
392 tys. € |
Carlos Labrin – kontuzje
W trakcie kariery Carlos Labrin zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 7 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Carlos Labrin
-
Uraz kolana
10.09.20 – 11.10.20 (32 dni)
A. Italiano opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
07.05.19 – 01.06.19 (26 dni)
A. Italiano opuszczone: 3 mecze
Czy Carlos Labrin ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Carlos Labrin nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Carlos Labrin to uraz kolana z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 32 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Carlos Labrin – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Carlos Labrin wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Carlos Labrin na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Carlos Labrin
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 21.06.2026 | 35 |
|
100 tys. € |
| 09.12.2025 | 35 |
|
175 tys. € |
| 29.06.2025 | 34 |
|
175 tys. € |
| 11.11.2024 | 33 |
|
200 tys. € |
| 12.06.2024 | 33 |
|
200 tys. € |
| 12.12.2023 | 33 |
|
325 tys. € |
| 19.07.2023 | 32 |
|
325 tys. € |
| 03.04.2023 | 32 |
|
325 tys. € |
| 14.11.2022 | 31 |
|
325 tys. € |
| 15.06.2022 | 31 |
|
350 tys. € |
| 27.03.2022 | 31 |
|
400 tys. € |
| 21.10.2021 | 30 |
|
400 tys. € |
| 10.03.2021 | 30 |
|
400 tys. € |
| 09.11.2020 | 29 |
|
400 tys. € |
| 07.04.2020 | 29 |
|
400 tys. € |
| 06.12.2019 | 29 |
|
500 tys. € |
| 21.05.2019 | 28 |
|
375 tys. € |
| 02.06.2018 | 27 |
|
325 tys. € |
| 18.10.2017 | 26 |
|
400 tys. € |
| 10.01.2016 | 25 |
|
500 tys. € |
| 28.01.2014 | 23 |
|
400 tys. € |
| 13.01.2013 | 22 |
|
500 tys. € |
| 07.06.2012 | 21 |
|
750 tys. € |
| 10.01.2012 | 21 |
|
400 tys. € |
| 04.07.2011 | 20 |
|
400 tys. € |
| 13.12.2010 | 20 |
|
350 tys. € |
| 02.06.2010 | 19 |
|
350 tys. € |
| 12.12.2009 | 19 |
|
175 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Carlos Labrin?
Wycena Carlos Labrin wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Carlos Labrin wyceniano na 750 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.