Porównanie kursów Rustavi - Samgurali

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Rustavi - Samgurali dla 21 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 2. połowę (1X2), zakład bez remisu (DNB), liczbę goli, podwójną szansę oraz na handicap z 21 maja 2026 (w ramach 14. kolejki Erovnuli Liga). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 148 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Rustavi po kursie 2,02 w Betclic, remis po kursie 3,33 w Betclic oraz wygrana Samgurali po kursie 4,10 w STS.

Najwyższy kurs na wygraną Samgurali wystawia STS - 4,10, w porównaniu do najniższego 3,20 w Betclic. Daje to 90 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
1,85 3,30 4,10
1,82 3,15 3,80
2,02 3,33 3,20
1,88 3,30 4,00
1,95 3,20 3,55
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Samgurali

kurs 4,10 × 100 zł = 360,80 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,38 2,85
2,80 1,37
1,47 2,27
1,38 2,85
1,37 2,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,22 1,80 1,30
1,20 1,68 1,26
1,23 1,70 1,22
1,22 1,75 1,30
1,24 1,64 1,28
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,44 2,13 4,50
2,63 2,08 3,85
2,45 2,15 4,55
2,42 2,11 4,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,25 2,50 4,00
2,24 2,45 3,90
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,17 1,41 1,52
1,17 1,31 1,46
1,18 1,45 1,55
1,17 1,43 1,54
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,22 1,52 1,43
1,21 1,49 1,42
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
3,20 1,32 1,75 1,98 1,28 3,30
3,05 1,30 1,72 1,94 1,27 3,25
2,98 1,27 1,71 1,87 1,26 3,07
3,20 1,30 1,75 1,95 1,28 3,30
- - 1,71 1,94 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Betfan wycenia na 1,87. To o 2,2% więcej niż najniższy kurs 1,83 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,85 1,85
1,81 1,83
1,79 1,84
1,80 1,87
1,81 1,83
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
4,00 4,40 8,00 2,95 9,40 6,60
4,40 4,65 6,75 3,50 10,75 5,90
3,95 4,35 7,80 3,00 9,60 6,70
3,85 4,20 7,60 2,85 9,00 6,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Rustavi i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,25 2,45 4,00 2,95 2,60 6,40 - -
6,60 2,21 3,80 2,85 2,37 5,40 1,99 9,40
- - - - 2,77 6,60 - -
7,00 2,26 4,00 2,93 2,46 5,50 2,07 9,80
- - 3,80 2,85 2,60 6,20 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9,50 4,30 3,90 13,00 4,00 13,50 - -
8,80 4,10 3,70 13,00 3,70 12,00 2,95 70,00
- - - - 4,25 13,75 - -
9,60 4,30 3,90 13,00 3,90 13,00 3,10 50,00
- - 3,70 13,00 3,70 12,00 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Samgurali i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
10,00 4,60 7,60 6,90 3,90 12,50 - -
11,00 5,20 7,20 6,60 4,50 15,00 3,95 26,00
- - - - 4,15 12,75 - -
11,00 5,30 7,60 6,80 4,70 15,50 4,10 26,50
- - 7,20 6,60 3,80 12,00 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Rustavi - handicap

0:1 0:2 1:0
3,40 - -
3,30 7,00 1,21
3,30 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 1:0
3,75 - -
3,65 5,20 5,20
3,65 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Samgurali - handicap

0:1 0:2 1:0
1,80 - -
1,81 1,26 9,20
1,80 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Rustavi - handicap azjatycki

+0.5
1,84
2,02
1,85
1,83
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Samgurali - handicap azjatycki

-0.5 +0.5
1,83 -
- 1,70
1,85 -
1,81 -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Rustavi - handicap azjatycki pełny

+1
2,55
2,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Samgurali - handicap azjatycki pełny

-1
1,43
1,43
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Betclic kursem 11,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 8,40, więc różnica między bukmacherami sięga 31,0%.

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4 5:0 0:5 5:1 1:5 6:0 0:6
11,00 6,80 9,20 6,00 9,00 16,00 8,20 11,00 14,00 18,00 45,00 16,00 30,00 29,00 40,00 80,00 50,00 101,00 45,00 101,00 80,00 101,00 101,00 101,00 101,00 - - - - - -
8,40 6,20 9,80 5,50 7,70 19,50 7,70 12,50 13,50 14,00 60,00 14,00 36,00 28,00 45,00 75,00 35,00 100,00 35,00 100,00 70,00 100,00 - - - 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Rustavi - Samgurali dostępnych jest 300 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 21 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 108,0% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,85 w Betfan przewyższa najniższą selekcję 1,37 w Fortuna.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Rustavi - Samgurali ma Betfan, który prowadzi w 18 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.