Forma w lidze
Torpedo Kutaisi w tabeli
6. miejsce / 37 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 13 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
5 meczów ze strzeloną bramką
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
22 pkt
25:18 bramki
1,79 gola/mecz
15 pkt
21:19 bramki
1,50 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Torpedo Kutaisi
Wartość drużyny: 5,2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 13 bramek | Serbia | 31 | napastnik | 28 | 450 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 13 asyst | Gruzja | 28 | pomocnik | 27 | 500 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 1241 minut | Gruzja | 21 | obrońca | 23 | – |
Skład i oceny Torpedo Kutaisi w ostatnim meczu 4-2-3-1
Zmiany
- 64' L. Kuprava → L. Latsabidze
- 72' K. Andrić → D. Deisadze
- 72' D. Skorup → N. Lominadze
- 80' V. Pinson → T. Nadaraia
Torpedo Kutaisi w tabeli Erovnuli Liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dinamo Batumi
|
28 | 14 | 8 | 6 | 47:36 | 50 |
2
|
Rustavi
|
28 | 14 | 7 | 7 | 35:24 | 49 |
| ··· | |||||||
5
|
Dila
|
28 | 12 | 4 | 12 | 39:33 | 40 |
6
|
Torpedo Kutaisi
|
28 | 9 | 10 | 9 | 46:37 | 37 |
7
|
Samgurali
|
28 | 10 | 5 | 13 | 41:52 | 35 |
Wyniki Torpedo Kutaisi
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Spaeri
3
Torpedo Kutaisi
3
Erovnuli Liga, 28. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Dinamo Batumi
3
Torpedo Kutaisi
2
Erovnuli Liga, 27. kolejka
|
|
|
14 Wrz Koniec
|
Torpedo Kutaisi
3
Samgurali
2
Erovnuli Liga, 26. kolejka
|
Terminarz Torpedo Kutaisi
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 14:00
|
Torpedo Kutaisi
Rustavi
Erovnuli Liga, 29. kolejka
|
|
|
26 Paź 16:00
|
FC Iberia 1999 (Saburtalo)
Torpedo Kutaisi
Erovnuli Liga, 30. kolejka
|
|
|
31 Paź 13:00
|
Torpedo Kutaisi
Dila
Erovnuli Liga, 31. kolejka
|
Ostatnie transfery Torpedo Kutaisi
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 12 Sie 2026 |
|
Gruzja |
![]() |
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
![]() |
Francja |
|
wypożyczenie | |
| 04 Sie 2026 |
|
Brazylia |
|
za darmo |
Torpedo Kutaisi to klub piłkarski z Gruzji występujący w Erovnuli Liga. Swoim domowym obiektem jest Ramaz Shengelias Sakhelobis Stadioni, który może pomieścić 19 400 widzów. Zespół prowadzi Dirk Schuster. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 5,2 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Superpuchar Gruzji.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Torpedo Kutaisi?
Klub piłkarski Torpedo Kutaisi zdobył w swojej historii 13 trofeów — 13 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Gruzji oraz Superpuchar Gruzji. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Gruzji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Torpedo Kutaisi w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Torpedo Kutaisi trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 13 piłkarzy, co przyniosło 750 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Aleko Basiladze do Slovan Liberec za 750 tys. €.
Które miejsce zajmuje Torpedo Kutaisi w tabeli Erovnuli Liga?
Torpedo Kutaisi zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Erovnuli Liga z dorobkiem 37 punktów po 28 kolejkach. Strata do prowadzącego Dinama Batumi wynosi 13 punktów, a przewaga nad 7. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 46:37, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Torpedo Kutaisi?
W wyjściowym ustawieniu Torpedo Kutaisi między słupkami staje O. Goshadze, a linię obrony najczęściej tworzą L. Latsabidze, T. Nadaraia, M. Simić oraz M. Stamatov. W środku pola grają G. Arabidze, M. Itrak, V. Mamuchashvili oraz N. Lominadze, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Andrić, F. Pires. Trener Dirk Schuster ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Erovnuli Liga i pucharach.
Kiedy Torpedo Kutaisi gra następny mecz?
Najbliższy mecz Torpedo Kutaisi to spotkanie z Rustavi, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Ramaz Shengelias Sakhelobis Stadioni w ramach Erovnuli Liga (29. kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Torpedo Kutaisi?
Ostatni mecz Torpedo Kutaisi to remis z Spaeri 3:3 w Erovnuli Liga, 10 października 2026. Bramki zdobyli Kokhreidze, Andrić, Andrić, Golubiani, Arabidze oraz Tsirdava. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Torpedo Kutaisi w tym sezonie?
Bilans Torpedo Kutaisi w tym sezonie to 28 meczów i wynik 9-10-9 przy 46 zdobytych bramkach i 37 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Torpedo Kutaisi w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Torpedo Kutaisi w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Torpedo Kutaisi
Torpedo Kutaisi terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 14:00
|
Erovnuli Liga, 29. kolejka
|
Ramaz Shengelias Sakhelobis Stadioni U siebie | Trudny | |
|
26 Paź 16:00
|
Erovnuli Liga, 30. kolejka
|
Mikheil Meskhis sakhelobis Stadioni Wyjazd | Trudny | |
|
31 Paź 13:00
|
Erovnuli Liga, 31. kolejka
|
Ramaz Shengelias Sakhelobis Stadioni U siebie | Trudny | |
|
07 Lis 13:00
|
Erovnuli Liga, 32. kolejka
|
Stadioni Vladimer Bochorishvili Wyjazd | Umiarkowany | |
|
21 Lis 13:00
|
Erovnuli Liga, 33. kolejka
|
Boris Paichadze Dinamo Arena Wyjazd | Trudny | |
|
28 Lis 13:00
|
Erovnuli Liga, 34. kolejka
|
Ramaz Shengelias Sakhelobis Stadioni U siebie | Umiarkowany | |
|
02 Gru 13:00
|
Erovnuli Liga, 35. kolejka
|
Stadioni Murtaz Khurtsilava Wyjazd | Umiarkowany | |
|
06 Gru 13:00
|
Erovnuli Liga, 36. kolejka
|
Ramaz Shengelias Sakhelobis Stadioni U siebie | Trudny |
Kiedy Torpedo Kutaisi gra następny mecz?
Najbliższy mecz Torpedo Kutaisi to spotkanie z Rustavi, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Ramaz Shengelias Sakhelobis Stadioni w ramach Erovnuli Liga (29. kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Wyniki Torpedo Kutaisi w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Torpedo Kutaisi w sezonie 2026.
Forma i bramki Torpedo Kutaisi w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Torpedo Kutaisi wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Erovnuli Liga, 28. kolejka
|
3:3 | 4-2-3-1 | 8/9 | 2/6 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Erovnuli Liga, 27. kolejka
|
3:2 | 4-2-3-1 | 8/17 | 4/9 | |
|
14 Wrz Koniec
|
Erovnuli Liga, 26. kolejka
|
3:2 | 4-4-2 | 2/10 | 2/3 | |
|
10 Wrz Koniec
|
Erovnuli Liga, 25. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 4/12 | 1/5 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Erovnuli Liga, 24. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 2/4 | 2/3 | |
|
31 Sie Koniec
|
Erovnuli Liga, 23. kolejka
|
0:2 | 3-5-2 | 4/7 | 2/4 | |
|
26 Sie Dogryw.
|
David Kipiani Cup, 1/4 finału
|
2:4 | – | 9/16 | 7/10 | |
|
22 Sie Koniec
|
Erovnuli Liga, 22. kolejka
|
2:2 | 4-4-2 | 4/6 | 1/4 | |
|
15 Sie Koniec
|
Erovnuli Liga, 21. kolejka
|
4:3 | 4-4-2 | 10/21 | 3/4 | |
|
07 Sie Koniec
|
Erovnuli Liga, 20. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 3/7 | 3/6 |
Torpedo Kutaisi ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 26 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 20 z 28 meczów, ze średnią 1,65 punktu. W pozostałych ustawieniach Torpedo Kutaisi zdobywa 0,50 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Torpedo Kutaisi?
Ostatni mecz Torpedo Kutaisi to remis z Spaeri 3:3 w Erovnuli Liga, 10 października 2026. Bramki zdobyli Kokhreidze, Andrić, Andrić, Golubiani, Arabidze oraz Tsirdava. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Torpedo Kutaisi – tabela Erovnuli Liga
Jakie miejsce w tabeli Erovnuli Liga zajmuje Torpedo Kutaisi w sezonie 2026.
Miejsce Torpedo Kutaisi w tabeli Erovnuli Liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dinamo Batumi
|
28 | 14 | 8 | 6 | 47:36 | 11 | 50 | |
2
|
Rustavi
|
28 | 14 | 7 | 7 | 35:24 | 11 | 49 | |
3
|
FC Iberia 1999 (Saburtalo)
|
28 | 15 | 4 | 9 | 40:31 | 9 | 49 | |
4
|
Dinamo Tbilisi
|
28 | 13 | 9 | 6 | 45:31 | 14 | 48 | |
5
|
Dila
|
28 | 12 | 4 | 12 | 39:33 | 6 | 40 | |
6
|
Torpedo Kutaisi
|
28 | 9 | 10 | 9 | 46:37 | 9 | 37 | |
7
|
Samgurali
|
28 | 10 | 5 | 13 | 41:52 | -11 | 35 | |
8
|
Gagra
|
28 | 6 | 11 | 11 | 25:40 | -15 | 29 | |
9
|
Spaeri
|
28 | 5 | 11 | 12 | 37:46 | -9 | 26 | |
10
|
Meshakhte
|
28 | 2 | 11 | 15 | 21:46 | -25 | 17 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dinamo Batumi
|
28 | 14 | 8 | 6 | 47:36 | 11 | 50 | |
2
|
Rustavi
|
28 | 14 | 7 | 7 | 35:24 | 11 | 49 | |
3
|
FC Iberia 1999 (Saburtalo)
|
28 | 15 | 4 | 9 | 40:31 | 9 | 49 | |
4
|
Dinamo Tbilisi
|
28 | 13 | 9 | 6 | 45:31 | 14 | 48 | |
5
|
Dila
|
28 | 12 | 4 | 12 | 39:33 | 6 | 40 | |
6
|
Torpedo Kutaisi
|
28 | 9 | 10 | 9 | 46:37 | 9 | 37 | |
7
|
Samgurali
|
28 | 10 | 5 | 13 | 41:52 | -11 | 35 | |
8
|
Gagra
|
28 | 6 | 11 | 11 | 25:40 | -15 | 29 | |
9
|
Spaeri
|
28 | 5 | 11 | 12 | 37:46 | -9 | 26 | |
10
|
Meshakhte
|
28 | 2 | 11 | 15 | 21:46 | -25 | 17 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Dinamo Batumi
|
14 | 9 | 3 | 2 | 27:18 | 9 | 30 | |
| 2 |
Rustavi
|
14 | 10 | 0 | 4 | 21:11 | 10 | 30 | |
| 3 |
FC Iberia 1999 (Saburtalo)
|
14 | 8 | 4 | 2 | 18:12 | 6 | 28 | |
| 4 |
Dinamo Tbilisi
|
14 | 6 | 4 | 4 | 21:16 | 5 | 22 | |
| 5 |
Dila
|
14 | 6 | 4 | 4 | 20:14 | 6 | 22 | |
| 6 |
Torpedo Kutaisi
|
14 | 6 | 4 | 4 | 25:18 | 7 | 22 | |
| 7 |
Samgurali
|
14 | 6 | 3 | 5 | 21:20 | 1 | 21 | |
| 8 |
Gagra
|
14 | 3 | 7 | 4 | 15:16 | -1 | 16 | |
| 9 |
Spaeri
|
14 | 3 | 5 | 6 | 24:26 | -2 | 14 | |
| 10 |
Meshakhte
|
14 | 0 | 6 | 8 | 8:25 | -17 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Dinamo Tbilisi
|
14 | 7 | 5 | 2 | 24:15 | 9 | 26 | |
| 2 |
FC Iberia 1999 (Saburtalo)
|
14 | 7 | 0 | 7 | 22:19 | 3 | 21 | |
| 3 |
Dinamo Batumi
|
14 | 5 | 5 | 4 | 20:18 | 2 | 20 | |
| 4 |
Rustavi
|
14 | 4 | 7 | 3 | 14:13 | 1 | 19 | |
| 5 |
Dila
|
14 | 6 | 0 | 8 | 19:19 | 0 | 18 | |
| 6 |
Torpedo Kutaisi
|
14 | 3 | 6 | 5 | 21:19 | 2 | 15 | |
| 7 |
Samgurali
|
14 | 4 | 2 | 8 | 20:32 | -12 | 14 | |
| 8 |
Gagra
|
14 | 3 | 4 | 7 | 10:24 | -14 | 13 | |
| 9 |
Spaeri
|
14 | 2 | 6 | 6 | 13:20 | -7 | 12 | |
| 10 |
Meshakhte
|
14 | 2 | 5 | 7 | 13:21 | -8 | 11 |
Które miejsce zajmuje Torpedo Kutaisi w tabeli Erovnuli Liga?
Torpedo Kutaisi zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Erovnuli Liga z dorobkiem 37 punktów po 28 kolejkach. Strata do prowadzącego Dinama Batumi wynosi 13 punktów, a przewaga nad 7. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 46:37, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Torpedo Kutaisi w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Torpedo Kutaisi na tle ligi w sezonie 2026.
Torpedo Kutaisi na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,8
- Strzały celne / mecz 4,3
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,32
- Czyste konta 21%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Torpedo Kutaisi
-
Komnen Andrić 13
-
Giorgi Arabidze 8
-
Diego Deisadze 5

-
Felipe Pires 5
-
Vladimer Mamuchashvili 4
-
Matej Simic 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Torpedo Kutaisi i rywali według minuty w ostatnich 28 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Torpedo Kutaisi to 76–90+ minuta, w której padło 13 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 9 trafieniami.
Przebieg meczu Torpedo Kutaisi i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 13 | 7-4-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 13 | 2-4-7 |
| Prowadził do przerwy | 8 | 5-2-1 |
| Remis do przerwy | 12 | 4-6-2 |
| Przegrywał do przerwy | 8 | 0-2-6 |
Gdy Torpedo Kutaisi otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 7 razy na 13 takich meczów.
Jak padają bramki dla Torpedo Kutaisi
96% bramek Torpedo Kutaisi pada z gry. Z karnych odpowiadają za 2% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 2% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Torpedo Kutaisi zdobywa w sezonie średnio 1,32 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,10.
Aktualne serie Torpedo Kutaisi
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 5 meczów
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 9 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Torpedo Kutaisi, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Torpedo Kutaisi
- Powyżej 0,5 93%
- Powyżej 1,5 75%
- Powyżej 2,5 54%
- Powyżej 3,5 32%
- Powyżej 4,5 25%
- Powyżej 5,5 11%
W 54% meczów Torpedo Kutaisi padają co najmniej trzy bramki, a w 64% spotkań trafiają obie drużyny.
Torpedo Kutaisi – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Torpedo Kutaisi fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Torpedo Kutaisi, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Torpedo Kutaisi zdobywa 1,57 punktu na mecz wobec 1,07 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 28 meczach Torpedo Kutaisi ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 61% goli Torpedo Kutaisi, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 9 z 28 meczów.
Torpedo Kutaisi – strzały
- Celne / mecz 4,3
- Niecelne / mecz 5,5
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 6,0
Torpedo Kutaisi oddaje 9,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,0 strzału.
Torpedo Kutaisi – posiadanie piłki
- U siebie 52,6%
- Na wyjeździe 54,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 28
- Mecze z posiadaniem > 55% 14 z 28
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 14 z 28 meczów. Średnio Torpedo Kutaisi utrzymuje przy piłce 53,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
Torpedo Kutaisi – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Torpedo Kutaisi wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Torpedo Kutaisi – czyste konta
- U siebie 4 z 14
- Na wyjeździe 2 z 14
- Stracone / mecz 1,32
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 39%
Czyste konto Torpedo Kutaisi to 21% meczów sezonu (6 z 28), z czego 4 w 14 meczach u siebie.
Torpedo Kutaisi – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 82%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 25%
- Rożne u siebie / mecz 4,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,9
Torpedo Kutaisi wykonuje średnio 4,7 rzutów rożnych na mecz wobec 4,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Torpedo Kutaisi – kartki
- Żółte kartki 49
- Pow. 3,5 kartki w meczu 57%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 39%
- Kartki rywali / mecz 2,5
- Mecze bez kartki 11%
Torpedo Kutaisi ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Torpedo Kutaisi – 2,5. W sezonie zespół otrzymał 5 czerwonych kartek.
Torpedo Kutaisi według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 9 | 3-2-4 | 1,22 | 1,56 | 1,44 |
| Środka tabeli (4–7) | 9 | 4-3-2 | 1,67 | 1,78 | 1,11 |
| Dołu tabeli (8–10) | 10 | 2-5-3 | 1,10 | 1,60 | 1,40 |
Najwięcej punktów na mecz Torpedo Kutaisi zdobywa z drużynami z środka tabeli (4–7), najmniej z drużynami z dołu tabeli (8–10).
Torpedo Kutaisi na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
4.
|
1,57 1,86 | 1,50 1,71 | 1,14 1,07 |
|
5.
|
1,57 1,29 | 1,43 1,36 | 1,00 1,36 |
|
6.
|
1,57 1,07 | 1,79 1,50 | 1,29 1,36 |
|
7.
|
1,50 1,00 | 1,50 1,43 | 1,43 2,29 |
|
8.
|
1,14 0,93 | 1,07 0,71 | 1,14 1,71 |
Ciekawe rekordy w meczach Torpedo Kutaisi
Skrajne wyniki i osiągnięcia Torpedo Kutaisi w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Torpedo Kutaisi - Samgurali 6:1 Erovnuli Liga, 21.04.2026
- Najwyższa porażka Torpedo Kutaisi - Meshakhte 0:2 Erovnuli Liga, 31.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Torpedo Kutaisi - Samgurali 6:1, Erovnuli Liga, 21.04.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 1. minuta Kokhreidze, Torpedo Kutaisi - Spaeri 1:2, Erovnuli Liga, 28.02.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+7 minuta Arabidze, Spaeri - Torpedo Kutaisi 3:3, Erovnuli Liga, 10.10.2026
Jakie statystyki ma Torpedo Kutaisi w tym sezonie?
Bilans Torpedo Kutaisi w tym sezonie to 28 meczów i wynik 9-10-9 przy 46 zdobytych bramkach i 37 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Torpedo Kutaisi – zawodnicy
Jak wygląda kadra Torpedo Kutaisi w sezonie 2026.
Skład i oceny Torpedo Kutaisi w ostatnim meczu 4-2-3-1
Zmiany
- 64' L. Kuprava → L. Latsabidze
- 72' K. Andrić → D. Deisadze
- 72' D. Skorup → N. Lominadze
- 80' V. Pinson → T. Nadaraia
Kadra Torpedo Kutaisi
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
31 | Serbia | 450 tys. € | 289 tys. € | 28 | 100% | 13 | 2 | 83' | 3 | 0 | |||||||
| 14 |
|
31 | Brazylia | 200 tys. € | 196 tys. € | 25 | 89% | 5 | 1 | 205' | 2 | 1 | |||||||
| 20 |
|
28 | Gruzja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
|
26 | Gruzja | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 39 |
|
30 | Francja | 250 tys. € | 41 tys. € | 6 | 21% | 0 | 3 | 309' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
26 | Niemcy | 200 tys. € | – | 19 | 68% | 1 | 1 | 314' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
|
29 | Gruzja | 500 tys. € | – | 25 | 89% | 4 | 5 | 147' | 5 | 0 | |||||||
| 8 |
|
26 | Chorwacja | 250 tys. € | – | 24 | 86% | 0 | 2 | 234' | 4 | 0 | |||||||
| 10 |
|
27 | Gruzja | 250 tys. € | 70 tys. € | 16 | 57% | 1 | 1 | 231' | 3 | 0 | |||||||
| 11 |
|
28 | Gruzja | 500 tys. € | 120 tys. € | 27 | 96% | 8 | 13 | 476' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
24 | Gruzja | 600 tys. € | 200 tys. € | 9 | 32% | 1 | 0 | 579' | 2 | 0 | |||||||
| 19 |
|
22 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 20 |
|
27 | Chorwacja | 250 tys. € | – | 8 | 29% | 0 | 0 | 197' | 2 | 0 | |||||||
| 24 |
|
22 | Gruzja | 500 tys. € | – | 5 | 18% | 0 | 0 | 133' | 1 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
30 | Chorwacja | 300 tys. € | – | 26 | 93% | 2 | 1 | 173' | 5 | 0 | |||||||
| 5 |
|
29 | Gruzja | 100 tys. € | – | 27 | 96% | 1 | 0 | 205' | 3 | 0 | |||||||
| 22 |
|
34 | Gruzja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
|
23 | Brazylia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
|
27 | Bułgaria | 400 tys. € | 585 tys. € | 6 | 21% | 0 | 0 | 376' | 2 | 1 | |||||||
| 35 |
![]() |
21 | Gruzja | 300 tys. € | – | 27 | 96% | 5 | 3 | 471' | 5 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
28 | Gruzja | 75 tys. € | – | 28 | 100% | 0 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
36 | Serbia | 50 tys. € | – | 25 | 89% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
26 | Gruzja | 50 tys. € | – | 1 | 4% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 38 |
![]() |
20 | Gruzja | 0 € | – | 2 | 7% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Torpedo Kutaisi
5,6 mln €
śr. 232 tys. € / zawodnika
Ile Torpedo Kutaisi wydaje na pensje
1,5 mln € rocznie
śr. 63 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Gruzja (13 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Torpedo Kutaisi w sezonie 2026
Torpedo Kutaisi wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Torpedo Kutaisi
Jak wygląda skład Torpedo Kutaisi?
W wyjściowym ustawieniu Torpedo Kutaisi między słupkami staje O. Goshadze, a linię obrony najczęściej tworzą L. Latsabidze, T. Nadaraia, M. Simić oraz M. Stamatov. W środku pola grają G. Arabidze, M. Itrak, V. Mamuchashvili oraz N. Lominadze, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Andrić, F. Pires. Trener Dirk Schuster ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Erovnuli Liga i pucharach.
Torpedo Kutaisi – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Torpedo Kutaisi w sezonie 2026.
Torpedo Kutaisi transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia | 23 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 12 Sie 2026 |
|
Gruzja | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
![]() |
Francja | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 04 Sie 2026 |
|
Brazylia | 27 |
|
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
|
Gruzja | 24 |
|
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
|
Ukraina | 24 |
|
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
|
Portugalia | 28 |
|
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
|
Gwinea Bissau | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
|
Gruzja | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 05 Lip 2026 |
|
Bułgaria | 27 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Torpedo Kutaisi
Torpedo Kutaisi bilans transferowy
- +750 tys. € 2026
- -15 tys. € 2025
- +741 tys. € 2024
- 0 € 2023
- -200 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Torpedo Kutaisi
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Torpedo Kutaisi w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Torpedo Kutaisi trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 13 piłkarzy, co przyniosło 750 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Aleko Basiladze do Slovan Liberec za 750 tys. €.
Torpedo Kutaisi – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Torpedo Kutaisi? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Torpedo Kutaisi?
Klub piłkarski Torpedo Kutaisi zdobył w swojej historii 13 trofeów — 13 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Gruzji oraz Superpuchar Gruzji. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Gruzji.