Forma w lidze
Gagra w tabeli
8. miejsce / 29 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 21 punktów
Serie w ostatnich meczach
5 meczów bez zwycięstwa
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
16 pkt
15:16 bramki
1,07 gola/mecz
13 pkt
10:24 bramki
0,71 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Gagra
Wartość drużyny: 1,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Ukraina | 23 | napastnik | 28 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 6 asyst | Brazylia | 35 | obrońca | 28 | 50 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2520 minut | Ukraina | 31 | bramkarz | 28 | 150 tys. € |
Skład i oceny Gagra w ostatnim meczu 4-4-2








Gagra w tabeli Erovnuli Liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dinamo Batumi
|
28 | 14 | 8 | 6 | 47:36 | 50 |
2
|
Rustavi
|
28 | 14 | 7 | 7 | 35:24 | 49 |
| ··· | |||||||
7
|
Samgurali
|
28 | 10 | 5 | 13 | 41:52 | 35 |
8
|
Gagra
|
28 | 6 | 11 | 11 | 25:40 | 29 |
9
|
Spaeri
|
28 | 5 | 11 | 12 | 37:46 | 26 |
Wyniki Gagra
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Samgurali
3
Gagra
0
Erovnuli Liga, 28. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Gagra
1
Meshakhte
1
Erovnuli Liga, 27. kolejka
|
|
|
14 Wrz Koniec
|
Dinamo Tbilisi
4
Gagra
0
Erovnuli Liga, 26. kolejka
|
Terminarz Gagra
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 17:00
|
Gagra
Dinamo Batumi
Erovnuli Liga, 29. kolejka
|
|
|
24 Paź 14:00
|
Spaeri
Gagra
Erovnuli Liga, 30. kolejka
|
|
|
31 Paź 13:00
|
Gagra
Rustavi
Erovnuli Liga, 31. kolejka
|
Ostatnie transfery Gagra
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Gruzja |
|
koniec wypożyczenia | |
| 25 Lip 2026 |
![]() |
Gruzja |
|
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
|
Gruzja |
|
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
|
Ukraina |
|
za darmo |
Gagra to klub piłkarski z Gruzji występujący w Erovnuli Liga. Swoim domowym obiektem jest David Petriashvili Arena, który może pomieścić 2 130 widzów. Zespół prowadzi Zeljko Ljubenovic. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,5 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w David Kipiani Cup.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Gagra?
Klub piłkarski Gagra zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Gruzji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Gagra w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Gagra trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Gagra w tabeli Erovnuli Liga?
Gagra zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Erovnuli Liga z dorobkiem 29 punktów po 28 kolejkach. Strata do prowadzącego Dinama Batumi wynosi 21 punktów, a przewaga nad 9. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 25:40, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Jak wygląda skład Gagra?
W wyjściowym ustawieniu Gagra między słupkami staje O. Vorobey, a linię obrony najczęściej tworzą Claudinei Davi Cortes Leme, Z. Tchavtchanidze, Augusto oraz V. Arsić. W środku pola grają M. Tsintsadze, Wanderson Henrique Do Nascimento Silva, a za skuteczność w ataku odpowiadają G. Goshteliani, G. Khachidze, A. Andreychuk oraz V. Bliznichenko. Trener Zeljko Ljubenovic ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Erovnuli Liga i pucharach.
Kiedy Gagra gra następny mecz?
Najbliższy mecz Gagra to spotkanie z Dinamem Batumi, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie David Petriashvili Arena w ramach Erovnuli Liga (29. kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Gagra?
Ostatni mecz Gagra to porażka z Samgurali 3:0 w Erovnuli Liga, 11 października 2026. Bramki zdobyli Bidzinashvili, Gaprindashvili oraz Claudio. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Gagra w tym sezonie?
Bilans Gagra w tym sezonie to 28 meczów i wynik 6-11-11 przy 25 zdobytych bramkach i 40 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 9,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Gagra w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Gagra w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Gagra
Gagra terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 17:00
|
Erovnuli Liga, 29. kolejka
|
David Petriashvili Arena U siebie | Trudny | |
|
24 Paź 14:00
|
Erovnuli Liga, 30. kolejka
|
Wyjazd | Umiarkowany | |
|
31 Paź 13:00
|
Erovnuli Liga, 31. kolejka
|
David Petriashvili Arena U siebie | Trudny | |
|
07 Lis 13:00
|
Erovnuli Liga, 32. kolejka
|
Mikheil Meskhis sakhelobis Stadioni Wyjazd | Trudny | |
|
21 Lis 13:00
|
Erovnuli Liga, 33. kolejka
|
David Petriashvili Arena U siebie | Trudny | |
|
28 Lis 13:00
|
Erovnuli Liga, 34. kolejka
|
Ramaz Shengelias Sakhelobis Stadioni Wyjazd | Trudny | |
|
02 Gru 13:00
|
Erovnuli Liga, 35. kolejka
|
David Petriashvili Arena U siebie | Trudny | |
|
06 Gru 13:00
|
Erovnuli Liga, 36. kolejka
|
Stadioni Vladimer Bochorishvili Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Gagra gra następny mecz?
Najbliższy mecz Gagra to spotkanie z Dinamem Batumi, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie David Petriashvili Arena w ramach Erovnuli Liga (29. kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Wyniki Gagra w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Gagra w sezonie 2026.
Forma i bramki Gagra w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Gagra wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Erovnuli Liga, 28. kolejka
|
3:0 | 4-4-2 | 7/9 | 1/1 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Erovnuli Liga, 27. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 6/13 | 1/2 | |
|
14 Wrz Koniec
|
Erovnuli Liga, 26. kolejka
|
4:0 | 4-4-2 | 4/9 | 4/5 | |
|
10 Wrz Koniec
|
Erovnuli Liga, 25. kolejka
|
1:1 | 4-1-4-1 | 8/12 | 4/5 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Erovnuli Liga, 24. kolejka
|
1:0 | 4-4-2 | 5/11 | 2/4 | |
|
31 Sie Koniec
|
Erovnuli Liga, 23. kolejka
|
2:0 | 4-1-2-3 | 4/15 | 1/2 | |
|
26 Sie Karne
|
David Kipiani Cup, 1/4 finału
|
0:0 | – | 3/4 | 3/8 | |
|
22 Sie Koniec
|
Erovnuli Liga, 22. kolejka
|
3:0 | 4-1-4-1 | 3/6 | 1/4 | |
|
17 Sie Koniec
|
Erovnuli Liga, 21. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 10/12 | 2/5 | |
|
08 Sie Koniec
|
Erovnuli Liga, 20. kolejka
|
2:2 | 4-1-4-1 | 5/11 | 1/1 |
Gagra ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 16 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 10 z 28 meczów, ze średnią 0,50 punktu. W pozostałych ustawieniach Gagra zdobywa 1,33 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Gagra?
Ostatni mecz Gagra to porażka z Samgurali 3:0 w Erovnuli Liga, 11 października 2026. Bramki zdobyli Bidzinashvili, Gaprindashvili oraz Claudio. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Gagra – tabela Erovnuli Liga
Jakie miejsce w tabeli Erovnuli Liga zajmuje Gagra w sezonie 2026.
Miejsce Gagra w tabeli Erovnuli Liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dinamo Batumi
|
28 | 14 | 8 | 6 | 47:36 | 11 | 50 | |
2
|
Rustavi
|
28 | 14 | 7 | 7 | 35:24 | 11 | 49 | |
3
|
FC Iberia 1999 (Saburtalo)
|
28 | 15 | 4 | 9 | 40:31 | 9 | 49 | |
4
|
Dinamo Tbilisi
|
28 | 13 | 9 | 6 | 45:31 | 14 | 48 | |
5
|
Dila
|
28 | 12 | 4 | 12 | 39:33 | 6 | 40 | |
6
|
Torpedo Kutaisi
|
28 | 9 | 10 | 9 | 46:37 | 9 | 37 | |
7
|
Samgurali
|
28 | 10 | 5 | 13 | 41:52 | -11 | 35 | |
8
|
Gagra
|
28 | 6 | 11 | 11 | 25:40 | -15 | 29 | |
9
|
Spaeri
|
28 | 5 | 11 | 12 | 37:46 | -9 | 26 | |
10
|
Meshakhte
|
28 | 2 | 11 | 15 | 21:46 | -25 | 17 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dinamo Batumi
|
28 | 14 | 8 | 6 | 47:36 | 11 | 50 | |
2
|
Rustavi
|
28 | 14 | 7 | 7 | 35:24 | 11 | 49 | |
3
|
FC Iberia 1999 (Saburtalo)
|
28 | 15 | 4 | 9 | 40:31 | 9 | 49 | |
4
|
Dinamo Tbilisi
|
28 | 13 | 9 | 6 | 45:31 | 14 | 48 | |
5
|
Dila
|
28 | 12 | 4 | 12 | 39:33 | 6 | 40 | |
6
|
Torpedo Kutaisi
|
28 | 9 | 10 | 9 | 46:37 | 9 | 37 | |
7
|
Samgurali
|
28 | 10 | 5 | 13 | 41:52 | -11 | 35 | |
8
|
Gagra
|
28 | 6 | 11 | 11 | 25:40 | -15 | 29 | |
9
|
Spaeri
|
28 | 5 | 11 | 12 | 37:46 | -9 | 26 | |
10
|
Meshakhte
|
28 | 2 | 11 | 15 | 21:46 | -25 | 17 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Dinamo Batumi
|
14 | 9 | 3 | 2 | 27:18 | 9 | 30 | |
| 2 |
Rustavi
|
14 | 10 | 0 | 4 | 21:11 | 10 | 30 | |
| 3 |
FC Iberia 1999 (Saburtalo)
|
14 | 8 | 4 | 2 | 18:12 | 6 | 28 | |
| 4 |
Dinamo Tbilisi
|
14 | 6 | 4 | 4 | 21:16 | 5 | 22 | |
| 5 |
Dila
|
14 | 6 | 4 | 4 | 20:14 | 6 | 22 | |
| 6 |
Torpedo Kutaisi
|
14 | 6 | 4 | 4 | 25:18 | 7 | 22 | |
| 7 |
Samgurali
|
14 | 6 | 3 | 5 | 21:20 | 1 | 21 | |
| 8 |
Gagra
|
14 | 3 | 7 | 4 | 15:16 | -1 | 16 | |
| 9 |
Spaeri
|
14 | 3 | 5 | 6 | 24:26 | -2 | 14 | |
| 10 |
Meshakhte
|
14 | 0 | 6 | 8 | 8:25 | -17 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Dinamo Tbilisi
|
14 | 7 | 5 | 2 | 24:15 | 9 | 26 | |
| 2 |
FC Iberia 1999 (Saburtalo)
|
14 | 7 | 0 | 7 | 22:19 | 3 | 21 | |
| 3 |
Dinamo Batumi
|
14 | 5 | 5 | 4 | 20:18 | 2 | 20 | |
| 4 |
Rustavi
|
14 | 4 | 7 | 3 | 14:13 | 1 | 19 | |
| 5 |
Dila
|
14 | 6 | 0 | 8 | 19:19 | 0 | 18 | |
| 6 |
Torpedo Kutaisi
|
14 | 3 | 6 | 5 | 21:19 | 2 | 15 | |
| 7 |
Samgurali
|
14 | 4 | 2 | 8 | 20:32 | -12 | 14 | |
| 8 |
Gagra
|
14 | 3 | 4 | 7 | 10:24 | -14 | 13 | |
| 9 |
Spaeri
|
14 | 2 | 6 | 6 | 13:20 | -7 | 12 | |
| 10 |
Meshakhte
|
14 | 2 | 5 | 7 | 13:21 | -8 | 11 |
Które miejsce zajmuje Gagra w tabeli Erovnuli Liga?
Gagra zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Erovnuli Liga z dorobkiem 29 punktów po 28 kolejkach. Strata do prowadzącego Dinama Batumi wynosi 21 punktów, a przewaga nad 9. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 25:40, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Statystyki Gagra w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Gagra na tle ligi w sezonie 2026.
Gagra na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,0
- Strzały celne / mecz 3,8
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,43
- Czyste konta 14%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Gagra
-
Andriy Andreychuk 4
-
Zurab Chavchanidze 3

-
Wanderson Henrique Do Nascimento Silva 2
-
Guram Goshteliani 2
-
Claudinei Davi Cortes Leme 1

-
Vladimir Arsic 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Gagra i rywali według minuty w ostatnich 28 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Gagra to 76–90+ minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 5 trafieniami.
Przebieg meczu Gagra i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 9 | 5-4-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 18 | 1-6-11 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 3-1-0 |
| Remis do przerwy | 14 | 2-8-4 |
| Przegrywał do przerwy | 10 | 1-2-7 |
Gdy Gagra otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 9 takich meczów.
Jak padają bramki dla Gagra
92% bramek Gagra pada z gry. Z karnych odpowiadają za 8% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Gagra zdobywa w sezonie średnio 1,04 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,80.
Aktualne serie Gagra
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Gagra, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Gagra
- Powyżej 0,5 96%
- Powyżej 1,5 82%
- Powyżej 2,5 43%
- Powyżej 3,5 11%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 43% meczów Gagra padają co najmniej trzy bramki, a w 54% spotkań trafiają obie drużyny.
Gagra – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Gagra fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Gagra, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Gagra zdobywa 1,14 punktu na mecz wobec 0,93 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 28 meczach Gagra ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 60% goli Gagra, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 28 meczów.
Gagra – strzały
- Celne / mecz 3,8
- Niecelne / mecz 5,2
- Celność strzałów 42%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 10,1
Gagra oddaje 9,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 42% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 10,1 strzału.
Gagra – posiadanie piłki
- U siebie 46,2%
- Na wyjeździe 44,1%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 28
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 28
- Najniższe w sezonie 28%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 28 meczów. Średnio Gagra utrzymuje przy piłce 45,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 28%.
Gagra – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Gagra wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Gagra – czyste konta
- U siebie 3 z 14
- Na wyjeździe 1 z 14
- Stracone / mecz 1,43
- Bez straty do przerwy 46%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 36%
Czyste konto Gagra to 14% meczów sezonu (4 z 28), z czego 3 w 14 meczach u siebie.
Gagra – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 82%
- Pow. 8,5 w meczu 61%
- Pow. 10,5 w meczu 46%
- Rożne u siebie / mecz 4,9
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,1
Gagra wykonuje średnio 4,5 rzutów rożnych na mecz wobec 5,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 61% spotkań.
Gagra – kartki
- Żółte kartki 48
- Pow. 3,5 kartki w meczu 61%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 25%
- Kartki rywali / mecz 1,9
- Mecze bez kartki 11%
Gagra ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Gagra – 1,9. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Gagra według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 9 | 2-3-4 | 1,00 | 1,11 | 1,44 |
| Środka tabeli (4–7) | 13 | 4-4-5 | 1,23 | 0,85 | 1,31 |
| Dołu tabeli (8–10) | 6 | 0-4-2 | 0,67 | 0,67 | 1,67 |
Najwięcej punktów na mecz Gagra zdobywa z drużynami z środka tabeli (4–7), najmniej z drużynami z dołu tabeli (8–10).
Gagra na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
1,57 1,07 | 1,79 1,50 | 1,29 1,36 |
|
7.
|
1,50 1,00 | 1,50 1,43 | 1,43 2,29 |
|
8.
|
1,14 0,93 | 1,07 0,71 | 1,14 1,71 |
|
9.
|
1,00 0,86 | 1,71 0,93 | 1,86 1,43 |
|
10.
|
0,43 0,79 | 0,57 0,93 | 1,79 1,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Gagra
Skrajne wyniki i osiągnięcia Gagra w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Gagra - Dila 2:0 Erovnuli Liga, 24.05.2026
- Najwyższa porażka Dinamo Tbilisi - Gagra 4:0 Erovnuli Liga, 14.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Gagra - Torpedo Kutaisi 2:2, Erovnuli Liga, 17.04.2026
- Najszybsza bramka 2. minuta Torpedo Kutaisi - Gagra 1:2, Erovnuli Liga, 28.05.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Tsintsadze, Dinamo Batumi - Gagra 1:1, Erovnuli Liga, 7.03.2026
Jakie statystyki ma Gagra w tym sezonie?
Bilans Gagra w tym sezonie to 28 meczów i wynik 6-11-11 przy 25 zdobytych bramkach i 40 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 9,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Gagra – zawodnicy
Jak wygląda kadra Gagra w sezonie 2026.
Skład i oceny Gagra w ostatnim meczu 4-4-2








Kadra Gagra
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
23 | Ukraina | 200 tys. € | – | 28 | 100% | 4 | 2 | 1 619' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
24 | Ukraina | 350 tys. € | – | 8 | 29% | 0 | 1 | 0' | 2 | 0 | |||||||
| 22 |
|
26 | Gruzja | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
![]() |
– | Gruzja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
|
29 | Gruzja | 150 tys. € | – | 9 | 32% | 2 | 0 | 486' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
33 | Gruzja | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
20 | Gruzja | 50 tys. € | – | 9 | 32% | 0 | 0 | 244' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
31 | Gruzja | 150 tys. € | – | 24 | 86% | 1 | 1 | 232' | 5 | 1 | |||||||
| 6 |
![]() |
22 | USA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
29 | Gruzja | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
23 | Gruzja | – | – | 13 | 46% | 1 | 0 | 400' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
24 | Gruzja | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
20 | Gruzja | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
22 | Brazylia | – | – | 26 | 93% | 0 | 0 | 2 300' | 7 | 1 | |||||||
| 0 |
![]() |
18 | Gruzja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Gruzja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
19 | Gruzja | 75 tys. € | – | 27 | 96% | 0 | 0 | 487' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
25 | Bośnia | 150 tys. € | 90 tys. € | 26 | 93% | 1 | 0 | 67' | 2 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
25 | Gruzja | – | – | 28 | 100% | 3 | 1 | 2 018' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
21 | Gruzja | – | – | 20 | 71% | 0 | 0 | 297' | 3 | 1 | |||||||
| 24 |
![]() |
32 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
|
35 | Brazylia | 50 tys. € | – | 28 | 100% | 2 | 6 | 2 432' | 2 | 0 | |||||||
| 37 |
|
38 | Gruzja | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 40 |
![]() |
24 | Brazylia | 125 tys. € | – | 28 | 100% | 1 | 0 | 451' | 1 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
31 | Ukraina | 150 tys. € | – | 28 | 100% | 0 | 0 | 2 520' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Gagra
2,1 mln €
śr. 83 tys. € / zawodnika
Ile Gagra wydaje na pensje
90 tys. € rocznie
śr. 4 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Gruzja (16 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Gagra w sezonie 2026
Gagra wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Gagra
Jak wygląda skład Gagra?
W wyjściowym ustawieniu Gagra między słupkami staje O. Vorobey, a linię obrony najczęściej tworzą Claudinei Davi Cortes Leme, Z. Tchavtchanidze, Augusto oraz V. Arsić. W środku pola grają M. Tsintsadze, Wanderson Henrique Do Nascimento Silva, a za skuteczność w ataku odpowiadają G. Goshteliani, G. Khachidze, A. Andreychuk oraz V. Bliznichenko. Trener Zeljko Ljubenovic ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Erovnuli Liga i pucharach.
Gagra – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Gagra w sezonie 2026.
Gagra transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Gruzja | 20 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 25 Lip 2026 |
![]() |
Gruzja | 30 |
|
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
|
Gruzja | 29 |
|
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
|
Ukraina | 24 |
|
za darmo | |
| 29 Cze 2026 |
![]() |
Gruzja | 30 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 02 Mar 2026 |
|
Gruzja | 28 |
|
za darmo | |
| 22 Lut 2026 |
![]() |
Gruzja | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 08 Lut 2026 |
|
Gruzja | 24 |
![]() |
nieujawniona | |
| 04 Lut 2026 |
|
Białoruś | 35 |
![]() |
za darmo | |
| 01 Lut 2026 |
![]() |
Gruzja | 29 |
![]() |
za darmo |
Rekordy transferowe w historii Gagra
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Gagra w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Gagra trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy.
Gagra – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Gagra? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Gagra?
Klub piłkarski Gagra zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Gruzji.