Porównanie kursów SG Sonnenhof Grossaspach - Preußen Münster
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz SG Sonnenhof Grossaspach - Preußen Münster dla 21 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), rzuty rożne, obie drużyny strzelą (BTTS), podwójną szansę, 1. połowę (1X2) oraz na handicap z 17 października 2026 (w ramach 10. kolejki 3. Ligi (Niemcy)). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 50 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo SG Sonnenhof Grossaspach po kursie 2,20 w Superbet, remis po kursie 3,80 w LV BET oraz wygrana Preußen Münster po kursie 2,90 w STS.
Najwyższy kurs na wygraną Preußen Münster wystawia STS - 2,90, w porównaniu do najniższego 2,80 w eToto. Daje to 10 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
13,00 | 1,01 | 4,55 | 1,15 | 2,27 | 1,54 | 1,53 | 2,32 | 1,20 | 4,00 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
14,00 | 1,02 | 4,50 | 1,16 | 2,30 | 1,55 | 1,54 | 2,35 | 1,20 | 4,00 | 1,07 | 6,75 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 4,20 | 1,15 | 2,22 | 1,52 | 1,51 | 2,26 | 1,19 | 3,70 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | - | - | 2,24 | 1,53 | 1,52 | 2,27 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | - | - | 2,25 | 1,52 | 1,50 | 2,30 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,45. To o 5,2% więcej niż najniższy kurs 2,33 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na SG Sonnenhof Grossaspach strzeli
Kurs na Preußen Münster strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo SG Sonnenhof Grossaspach i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Preußen Münster i liczbę goli
Kursy na SG Sonnenhof Grossaspach - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Preußen Münster - handicap
Kursy na SG Sonnenhof Grossaspach - handicap azjatycki
Kursy na Preußen Münster - handicap azjatycki
Kursy na rzuty rożne
Dla meczu SG Sonnenhof Grossaspach - Preußen Münster dostępnych jest 272 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 21 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 31,1% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,11 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 1,61 w Superbet.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych SG Sonnenhof Grossaspach - Preußen Münster ma STS, który prowadzi w 15 rynkach zdarzeń.