Preußen Münster

Forma w lidze

Wyjazd P U siebie P U siebie R Wyjazd P U siebie R

2 punktów na 15 możliwych

0,40 pkt / mecz

Słaba forma

Preußen Münster w tabeli

12. miejsce / 12 punktów Bezpieczna strefa

Strata do lidera: 13 punktów

Strata do 3. miejsca: 6 punktów

Serie w ostatnich meczach

2 porażki z rzędu

5 meczów bez zwycięstwa

3 mecze ze strzeloną bramką

10 meczów ze straconą bramką

Wyniki u siebie / na wyjeździe

6 pkt

10:10 bramki

2,00 gola/mecz

6 pkt

8:11 bramki

1,60 gola/mecz

Równy bilans

Zawodnicy Preußen Münster

Wartość drużyny: 3,5 mln €
Zawodnik Kategoria Narodowość Wiek Pozycja Mecze Wartość Ocena
Felix Higl Najlepszy strzelec 4 bramek Niemcy 29 napastnik 10 125 tys. € 6.7
Ryan Johansson Najwięcej asyst 2 asyst Irlandia 25 pomocnik 7 350 tys. € 6.2
Montell Ndikom Najwyższa ocena 6,84 średnia ocena Niemcy 21 pomocnik 9 250 tys. € 6.8
Morten Behrens Najwięcej minut 900 minut Niemcy 29 bramkarz 10 250 tys. € 6.1

Preußen Münster w tabeli 3. Ligi (Niemcy)

# Drużyna M Z R P B PKT
1
MSV Duisburg
10 8 1 1 27:12 25
2
Viktoria Koln
10 6 2 2 27:14 20
···
11
Waldhof Mannheim
10 4 1 5 16:16 13
12
Preußen Münster
10 3 3 4 18:21 12
13
SV Wehen
10 3 3 4 12:15 12
Punkty Strata do lidera: 13 punktów Strata do 3. miejsca: 6 punktów
Najbliższy mecz Munster
Preußen Münster Fortuna Köln
25.10.2026·16:30

Ostatnie transfery Preußen Münster

Data Zawodnik Narodowość Klub Kwota
02 Wrz 2026 Philipp Maier pomocnik Niemcy Free Player za darmo
31 Sie 2026 Zidan Sertdemir pomocnik Dania Lyngby za darmo
27 Sie 2026 Romario Rosch napastnik Niemcy VfL Bochum za darmo
04 Sie 2026 Samuel Moise Althaus pomocnik Niemcy TSV 1860 Monachium 150 tys. €
Bilans 3 przyszło, wydatki 150 tys. € 1 odszedł, wpływy 0 € Saldo −150 tys. €

Preußen Münster to klub piłkarski z Niemiec występujący w 3. Liga (Niemcy). Swoim domowym obiektem jest Preußen-Stadion, który może pomieścić 18 050 widzów. Zespół prowadzi Thomas Worle. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 3,5 miliona euro.

Przegląd klubu

Trener Thomas Worle
Nawierzchnia Trawa
Lokalizacja Münster Am Berg Fidel 51
Stadion Preußen-Stadion (18 050 miejsc) Preußen-Stadion
Trofea 14 w historii klubu Puchar Westfalii ×6 Puchar Westfalii ×5 Mistrzostwo Regionalligi West ×1 Amatorskie mistrzostwo Niemiec ×1 Wszystkie trofea ›

Jakie trofea zostały zdobyte przez Preußen Münster?

Klub piłkarski Preußen Münster zdobył w swojej historii 14 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Westfalii oraz Puchar Westfalii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Regionalligi West, Amatorskie mistrzostwo Niemiec oraz Puchar Niemiec Zachodnich.

Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Preußen Münster w sezonie 2026/2027?

W sezonie 2026/2027 do Preußen Münster trafiło 4 zawodników za łączną kwotę 250 tys. €, a klub opuściło 5 piłkarzy, co przyniosło 200 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Samuel Moise Althaus z TSV 1860 Monachium za 150 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Johannes Schenk do Waasland-Beveren za 200 tys. €.

Które miejsce zajmuje Preußen Münster w tabeli 3. Ligi (Niemcy)?

Preußen Münster zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli 3. Ligi (Niemcy) z dorobkiem 12 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego MSV Duisburg wynosi 13 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 18:21, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.

Jak wygląda skład Preußen Münster?

W wyjściowym ustawieniu Preußen Münster między słupkami staje M. Behrens, a linię obrony najczęściej tworzą L. Kolbe, T. Paetow, L. Zeller, A. Tikvić oraz N. Varelmann. W środku pola grają W. Adeh, S. Althaus, C. Makridis oraz R. Preissinger, a za skuteczność w ataku odpowiadają F. Higl. Trener Thomas Worle ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 3. Liga (Niemcy) i pucharach.

Kiedy Preußen Münster gra następny mecz?

Najbliższy mecz Preußen Münster to spotkanie z Fortuna Köln, które odbędzie się 25 października 2026 o godzinie 16:30 na obiekcie Preußen-Stadion w ramach 3. Ligi (Niemcy) (11. kolejka). Transmisję pokaże STS TV.

Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Preußen Münster?

Ostatni mecz Preußen Münster to porażka z SG Sonnenhof Grossaspach 3:2 w 3. Lidze (Niemcy), 17 października 2026. Bramki zdobyli Higl, Higl, Rossmann, Eisele oraz Eisele. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.

Jakie statystyki ma Preußen Münster w tym sezonie?

Bilans Preußen Münster w tym sezonie to 10 meczów i wynik 3-3-4 przy 18 zdobytych bramkach i 21 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 9,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.