Joshua Mees jest piłkarzem występującym obecnie w Preußen Münster. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Joshua Mees
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Joshua Mees w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Joshua Mees wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.41, a skuteczność strzałów to 12,5%. Joshua Mees oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Joshua Mees w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Joshua Mees rozegrał w barwach Preußen Münster w 3. Lidze (Niemcy) 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 257 minut. Średnio dawało to 43 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Joshua Mees
Pierwszy transfer Joshua Mees w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z TSG 1899 Hoffenheim do Unionu Berlina za 500 tysięcy euro.
Ile zarabia Joshua Mees?
Na podstawie kontraktu z Preußen Münster, Joshua Mees otrzymuje 380 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 31,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Mees w listopadzie 2026 to 7,3 tysiąca euro, a dziennie około 1 tysiąc euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Joshua Mees ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Joshua Mees nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Joshua Mees to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 71 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Joshua Mees?
Joshua Mees ma na koncie 5 trofeów — 4 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Bundesligi U19 (Południe/Płd.-Zach.) — 2 razy. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2016 roku.
Na jakiej pozycji gra Joshua Mees?
Joshua Mees najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Joshua Mees?
Wycena 30-letniego Joshua Mees według stanu na październik 2026 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Joshua Mees?
Joshua Mees urodził się 15 kwietnia 1996 w Lebach w Niemczech. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Joshua Mees – statystyki
Szczegółowe statystyki Joshua Mees w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Preußen Münster. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Joshua Mees vs. inni
Jakie statystyki ma Joshua Mees w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Joshua Mees wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.41, a skuteczność strzałów to 12,5%. Joshua Mees oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Joshua Mees – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Joshua Mees w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 12. kolejka
|
2:1 | 66' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Paź
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 11. kolejka
|
1:0 | 65' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 10. kolejka
|
3:2 | 66' | 0 | 0 | – | |||
|
14 Paź
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 9. kolejka
|
1:2 | 30' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Paź
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 8. kolejka
|
3:3 | 15' | 1 | 0 | – | |||
|
08 Sie
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 1. kolejka
|
1:3 | 15' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Maj
Koniec
|
2. Bundesliga, 34. kolejka
|
3:0 | 74' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Kwi
Koniec
|
2. Bundesliga, 31. kolejka
|
2:3 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Kwi
Koniec
|
2. Bundesliga, 29. kolejka
|
0:0 | 68' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Kwi
Koniec
|
2. Bundesliga, 28. kolejka
|
0:0 | 65' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Joshua Mees w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Joshua Mees rozegrał w barwach Preußen Münster w 3. Lidze (Niemcy) 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 257 minut. Średnio dawało to 43 minuty gry na spotkanie.
Joshua Mees – transfery
W trakcie kariery Joshua Mees zmieniał klub 12 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 800 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Preußen Münster 2024 – obecnie
-
Holstein Kiel 2023 – 2024
-
Jahn Regensburg 2022 – 2023
-
Holstein Kiel 2020 – 2022
-
Union Berlin 2018 – 2020
-
TSG 1899 Hoffenheim 2018 – 2018
-
Jahn Regensburg 2017 – 2018
-
TSG 1899 Hoffenheim 2016 – 2017
-
Freiburg 2015 – 2016
-
TSG 1899 Hoffenheim 2015 – 2015
-
Hoffenheim U19 2013 – 2015

-
Hoffenheim U17 2011 – 2013

-
Saarbrucken Am do 2011

Historia transferów Joshua Mees
Pierwszy transfer Joshua Mees w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z TSG 1899 Hoffenheim do Unionu Berlina za 500 tysięcy euro.
Joshua Mees – forma
W ostatnich 5 meczach Joshua Mees zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,61. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Joshua Mees 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.90, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.61.
W ostatnich 10 meczach Joshua Mees 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.81, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.46.
W jakiej formie jest Joshua Mees?
Joshua Mees jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.61 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.41). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Joshua Mees – zarobki
Joshua Mees gra w Preußen Münster na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 380 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Joshua Mees w Preußen Münster (2025/26)
| Rocznie | 380 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 32 tys. € |
| Tygodniowo | 7 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
Ile zarabia Joshua Mees?
Na podstawie kontraktu z Preußen Münster, Joshua Mees otrzymuje 380 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 31,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Mees w listopadzie 2026 to 7,3 tysiąca euro, a dziennie około 1 tysiąc euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Joshua Mees – kontuzje
W trakcie kariery Joshua Mees zanotował 16 kontuzji, przez które opuścił łącznie 55 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Joshua Mees
-
Uraz przywodziciela
07.08.26 – 21.08.26 (15 dni)
Preußen Münster opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
29.04.26 – 10.05.26 (12 dni)
Preußen Münster opuszczone: 2 mecze
- Problemy z udem 16.04.26 – 18.04.26 (3 dni)
-
Naderwanie mięśnia
15.01.26 – 26.02.26 (43 dni)
Preußen Münster opuszczone: 6 meczów
-
Zerwanie ścięgna
13.09.25 – 15.11.25 (64 dni)
Preußen Münster opuszczone: 7 meczów
-
Uraz kostki
08.05.25 – 29.06.25 (53 dni)
Preußen Münster opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
31.01.25 – 07.02.25 (8 dni)
Preußen Münster opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
01.04.24 – 30.04.24 (30 dni)
Holstein Kiel opuszczone: 4 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
07.01.20 – 17.03.20 (71 dni)
Union Berlin opuszczone: 10 meczów
-
Uraz
07.11.19 – 11.12.19 (35 dni)
Union Berlin opuszczone: 4 mecze
-
Zerwanie mięśnia
15.01.19 – 31.01.19 (17 dni)
Union Berlin opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
11.08.18 – 29.09.18 (50 dni)
Union Berlin opuszczone: 7 meczów
- Stłuczenie 27.04.18 – 02.05.18 (6 dni)
-
Uraz
21.02.18 – 04.03.18 (12 dni)
Jahn Regensburg opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
02.12.17 – 01.01.18 (31 dni)
Jahn Regensburg opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
26.10.17 – 23.11.17 (29 dni)
Jahn Regensburg opuszczone: 3 mecze
Czy Joshua Mees ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Joshua Mees nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Joshua Mees to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 71 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Joshua Mees – trofea
W trakcie kariery Joshua Mees zdobył 5 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Joshua Mees?
Joshua Mees zdobył w karierze 5 trofeów — 4 drużynowe i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Freiburgu — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Bundesligi U19 (Południe/Płd.-Zach.) — 2 razy.
Joshua Mees – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Joshua Mees wynosi obecnie 400 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Joshua Mees na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Joshua Mees?
Wycena Joshua Mees wynosi obecnie 400 tys. €. W szczycie kariery Joshua Mees wyceniano na 1 mln €, a najniżej na 200 tys. €.