Forma w lidze
Würzburger Kickers w tabeli
19. miejsce / 8 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 16 punktów
Strata do bezpiecznego 16. miejsca: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez zwycięstwa
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
6:4 bramki
1,50 gola/mecz
2 pkt
7:15 bramki
1,40 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Würzburger Kickers
Wartość drużyny: 1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Niemcy | 29 | napastnik | 9 | 250 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Niemcy | 29 | napastnik | 9 | 250 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,08 średnia ocena | Niemcy | 29 | napastnik | 9 | 250 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 808 minut | Niemcy | 29 | napastnik | 9 | 250 tys. € |
Przewidywany skład Würzburger Kickers 5-3-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Würzburger Kickers w tabeli 3. Ligi (Niemcy)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MSV Duisburg
|
9 | 8 | 0 | 1 | 26:11 | 24 |
2
|
Viktoria Koln
|
9 | 6 | 1 | 2 | 26:13 | 19 |
| ··· | |||||||
18
|
SG Sonnenhof Grossaspach
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:16 | 9 |
19
|
Würzburger Kickers
|
9 | 2 | 2 | 5 | 13:19 | 8 |
20
|
Havelse
|
9 | 1 | 2 | 6 | 12:22 | 5 |
Wyniki Würzburger Kickers
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Havelse
2
Würzburger Kickers
2
3. Liga (Niemcy), 9. kolejka
|
|
|
10 Paź Koniec
|
Würzburger Kickers
0
Hansa Rostock
2
3. Liga (Niemcy), 8. kolejka
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
Verl
2
Würzburger Kickers
1
3. Liga (Niemcy), 7. kolejka
|
Terminarz Würzburger Kickers
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:30
|
Würzburger Kickers
Waldhof Mannheim
3. Liga (Niemcy), 10. kolejka
|
|
|
24 Paź 14:00
|
SV Meppen
Würzburger Kickers
3. Liga (Niemcy), 11. kolejka
|
|
|
31 Paź 14:00
|
Fortuna Köln
Würzburger Kickers
3. Liga (Niemcy), 12. kolejka
|
Ostatnie transfery Würzburger Kickers
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Niemcy |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Niemcy |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Maroko |
![]() |
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Macedonia |
![]() |
wypożyczenie |
Würzburger Kickers to klub piłkarski z Niemiec występujący w 3. Liga (Niemcy). Swoim domowym obiektem jest AKON ARENA, który może pomieścić 13 080 widzów. Zespół prowadzi Michael Schiele. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1 milion euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Würzburger Kickers?
Klub piłkarski Würzburger Kickers zdobył w swojej historii 6 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Bawarii oraz Mistrzostwo Regionalligi Bayern.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Würzburger Kickers w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Würzburger Kickers trafiło 8 zawodników za łączną kwotę 25 tys. €, a klub opuściło 3 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został David Abrangao z Greuther Fürth za 25 tys. €.
Które miejsce zajmuje Würzburger Kickers w tabeli 3. Ligi (Niemcy)?
Würzburger Kickers zajmuje obecnie 19. miejsce w tabeli 3. Ligi (Niemcy) z dorobkiem 8 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego MSV Duisburg wynosi 16 punktów, a przewaga nad 20. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Würzburger Kickers?
W wyjściowym ustawieniu Würzburger Kickers między słupkami staje M. Rajkovacić, a linię obrony najczęściej tworzą Nathan de Medina, L. Breunig, E. Farahnak oraz L. Eberle. W środku pola grają X. Kiefersauer, D. Kinsombi, F. Evina oraz I. Franjić, a za skuteczność w ataku odpowiadają T. Bonga, T. Kastanaras. Trener Michael Schiele ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 3. Liga (Niemcy) i pucharach.
Kiedy Würzburger Kickers gra następny mecz?
Najbliższy mecz Würzburger Kickers to spotkanie z Waldhof Mannheim, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:30 na obiekcie AKON ARENA w ramach 3. Ligi (Niemcy) (10. kolejka). Transmisję pokaże STS TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Würzburger Kickers?
Ostatni mecz Würzburger Kickers to remis z Havelse 2:2 w 3. Lidze (Niemcy), 13 października 2026. Bramki zdobyli Okyere Wriedt, De Medina (samobójcza), Bonga oraz Nischalke. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Würzburger Kickers w tym sezonie?
Bilans Würzburger Kickers w tym sezonie to 9 meczów i wynik 2-2-5 przy 13 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 7,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Würzburger Kickers w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Würzburger Kickers w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Würzburger Kickers
Würzburger Kickers terminarz
Kiedy Würzburger Kickers gra następny mecz?
Najbliższy mecz Würzburger Kickers to spotkanie z Waldhof Mannheim, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:30 na obiekcie AKON ARENA w ramach 3. Ligi (Niemcy) (10. kolejka). Transmisję pokaże STS TV.
Wyniki Würzburger Kickers w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Würzburger Kickers w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Würzburger Kickers w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Würzburger Kickers wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 9. kolejka
|
2:2 | 4-4-2 | 7/10 | 3/7 | |
|
10 Paź Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 8. kolejka
|
0:2 | 4-4-2 | 1/10 | 2/6 | |
|
18 Wrz Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 7. kolejka
|
2:1 | 4-4-2 | 3/11 | 1/2 | |
|
15 Wrz Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 6. kolejka
|
1:0 | 4-4-2 | 2/9 | 4/7 | |
|
12 Wrz Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 5. kolejka
|
6:2 | 5-3-2 | 5/11 | 2/6 | |
|
06 Wrz Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 4. kolejka
|
1:2 | 5-3-2 | 6/10 | 2/8 | |
|
29 Sie Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 3. kolejka
|
3:0 | 5-3-2 | 1/4 | 3/7 | |
|
24 Sie Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
1:2 | 5-3-2 | 5/10 | 1/2 | |
|
14 Sie Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 2. kolejka
|
4:0 | 5-3-2 | 3/8 | 2/6 | |
|
08 Sie Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 1. kolejka
|
2:2 | 3-4-1-2 | 3/7 | 1/3 |
Würzburger Kickers ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 4 z 9 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Würzburger Kickers zdobywa 0,80 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Würzburger Kickers?
Ostatni mecz Würzburger Kickers to remis z Havelse 2:2 w 3. Lidze (Niemcy), 13 października 2026. Bramki zdobyli Okyere Wriedt, De Medina (samobójcza), Bonga oraz Nischalke. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Würzburger Kickers – tabela 3. Liga (Niemcy)
Jakie miejsce w tabeli 3. Liga (Niemcy) zajmuje Würzburger Kickers w sezonie 2026/2027.
Miejsce Würzburger Kickers w tabeli 3. Ligi (Niemcy)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MSV Duisburg
|
9 | 8 | 0 | 1 | 26:11 | 15 | 24 | |
2
|
Viktoria Koln
|
9 | 6 | 1 | 2 | 26:13 | 13 | 19 | |
3
|
RW Essen
|
9 | 5 | 3 | 1 | 18:12 | 6 | 18 | |
4
|
Hansa Rostock
|
9 | 4 | 3 | 2 | 17:17 | 0 | 15 | |
5
|
FC Saarbrucken
|
9 | 4 | 2 | 3 | 21:16 | 5 | 14 | |
6
|
Fortuna Düsseldorf
|
9 | 4 | 2 | 3 | 10:10 | 0 | 14 | |
7
|
Hoffenheim II
|
9 | 4 | 1 | 4 | 18:14 | 4 | 13 | |
8
|
Waldhof Mannheim
|
9 | 4 | 1 | 4 | 16:14 | 2 | 13 | |
9
|
Preußen Münster
|
9 | 3 | 3 | 3 | 16:18 | -2 | 12 | |
10
|
Verl
|
9 | 3 | 3 | 3 | 14:17 | -3 | 12 | |
11
|
Stuttgart II
|
9 | 3 | 2 | 4 | 16:18 | -2 | 11 | |
12
|
Alemannia Aachen
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:16 | -3 | 11 | |
13
|
SV Wehen
|
9 | 3 | 2 | 4 | 12:15 | -3 | 11 | |
14
|
FC Ingolstadt 04
|
9 | 3 | 2 | 4 | 12:15 | -3 | 11 | |
15
|
Fortuna Köln
|
9 | 2 | 4 | 3 | 8:10 | -2 | 10 | |
16
|
SV Meppen
|
9 | 3 | 1 | 5 | 11:16 | -5 | 10 | |
17
|
Jahn Regensburg
|
9 | 2 | 3 | 4 | 20:19 | 1 | 9 | |
18
|
SG Sonnenhof Grossaspach
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:16 | -7 | 9 | |
19
|
Würzburger Kickers
|
9 | 2 | 2 | 5 | 13:19 | -6 | 8 | |
20
|
Havelse
|
9 | 1 | 2 | 6 | 12:22 | -10 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MSV Duisburg
|
9 | 8 | 0 | 1 | 26:11 | 15 | 24 | |
2
|
Viktoria Koln
|
9 | 6 | 1 | 2 | 26:13 | 13 | 19 | |
3
|
RW Essen
|
9 | 5 | 3 | 1 | 18:12 | 6 | 18 | |
4
|
Hansa Rostock
|
9 | 4 | 3 | 2 | 17:17 | 0 | 15 | |
5
|
FC Saarbrucken
|
9 | 4 | 2 | 3 | 21:16 | 5 | 14 | |
6
|
Fortuna Düsseldorf
|
9 | 4 | 2 | 3 | 10:10 | 0 | 14 | |
7
|
Hoffenheim II
|
9 | 4 | 1 | 4 | 18:14 | 4 | 13 | |
8
|
Waldhof Mannheim
|
9 | 4 | 1 | 4 | 16:14 | 2 | 13 | |
9
|
Preußen Münster
|
9 | 3 | 3 | 3 | 16:18 | -2 | 12 | |
10
|
Verl
|
9 | 3 | 3 | 3 | 14:17 | -3 | 12 | |
11
|
Stuttgart II
|
9 | 3 | 2 | 4 | 16:18 | -2 | 11 | |
12
|
Alemannia Aachen
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:16 | -3 | 11 | |
13
|
SV Wehen
|
9 | 3 | 2 | 4 | 12:15 | -3 | 11 | |
14
|
FC Ingolstadt 04
|
9 | 3 | 2 | 4 | 12:15 | -3 | 11 | |
15
|
Fortuna Köln
|
9 | 2 | 4 | 3 | 8:10 | -2 | 10 | |
16
|
SV Meppen
|
9 | 3 | 1 | 5 | 11:16 | -5 | 10 | |
17
|
Jahn Regensburg
|
9 | 2 | 3 | 4 | 20:19 | 1 | 9 | |
18
|
SG Sonnenhof Grossaspach
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:16 | -7 | 9 | |
19
|
Würzburger Kickers
|
9 | 2 | 2 | 5 | 13:19 | -6 | 8 | |
20
|
Havelse
|
9 | 1 | 2 | 6 | 12:22 | -10 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
RW Essen
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:3 | 8 | 13 | |
| 2 |
MSV Duisburg
|
4 | 4 | 0 | 0 | 11:3 | 8 | 12 | |
| 3 |
Viktoria Koln
|
5 | 3 | 1 | 1 | 15:8 | 7 | 10 | |
| 4 |
Fortuna Düsseldorf
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 5 |
Hoffenheim II
|
4 | 2 | 1 | 1 | 10:6 | 4 | 7 | |
| 6 |
Verl
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:10 | -1 | 7 | |
| 7 |
Alemannia Aachen
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:11 | -2 | 7 | |
| 8 |
SG Sonnenhof Grossaspach
|
5 | 2 | 1 | 2 | 4:8 | -4 | 7 | |
| 9 |
FC Saarbrucken
|
5 | 2 | 0 | 3 | 11:12 | -1 | 6 | |
| 10 |
Waldhof Mannheim
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:7 | -2 | 6 | |
| 11 |
Preußen Münster
|
5 | 1 | 3 | 1 | 10:10 | 0 | 6 | |
| 12 |
Würzburger Kickers
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 13 |
Hansa Rostock
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 14 |
Havelse
|
5 | 1 | 2 | 2 | 10:12 | -2 | 5 | |
| 15 |
Stuttgart II
|
4 | 1 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 4 | |
| 16 |
SV Wehen
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 17 |
SV Meppen
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:10 | -5 | 4 | |
| 18 |
Fortuna Köln
|
4 | 0 | 3 | 1 | 1:3 | -2 | 3 | |
| 19 |
Jahn Regensburg
|
4 | 1 | 0 | 3 | 7:5 | 2 | 3 | |
| 20 |
FC Ingolstadt 04
|
4 | 0 | 1 | 3 | 5:11 | -6 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
MSV Duisburg
|
5 | 4 | 0 | 1 | 15:8 | 7 | 12 | |
| 2 |
Hansa Rostock
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:9 | 1 | 10 | |
| 3 |
FC Ingolstadt 04
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 10 | |
| 4 |
Viktoria Koln
|
4 | 3 | 0 | 1 | 11:5 | 6 | 9 | |
| 5 |
FC Saarbrucken
|
4 | 2 | 2 | 0 | 10:4 | 6 | 8 | |
| 6 |
Fortuna Düsseldorf
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 7 |
Waldhof Mannheim
|
4 | 2 | 1 | 1 | 11:7 | 4 | 7 | |
| 8 |
Stuttgart II
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
| 9 |
SV Wehen
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:7 | 0 | 7 | |
| 10 |
Fortuna Köln
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:7 | 0 | 7 | |
| 11 |
Hoffenheim II
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 6 | |
| 12 |
Preußen Münster
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 13 |
SV Meppen
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 14 |
Jahn Regensburg
|
5 | 1 | 3 | 1 | 13:14 | -1 | 6 | |
| 15 |
RW Essen
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:9 | -2 | 5 | |
| 16 |
Verl
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 17 |
Alemannia Aachen
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 18 |
SG Sonnenhof Grossaspach
|
4 | 0 | 2 | 2 | 5:8 | -3 | 2 | |
| 19 |
Würzburger Kickers
|
5 | 0 | 2 | 3 | 7:15 | -8 | 2 | |
| 20 |
Havelse
|
4 | 0 | 0 | 4 | 2:10 | -8 | 0 |
Które miejsce zajmuje Würzburger Kickers w tabeli 3. Ligi (Niemcy)?
Würzburger Kickers zajmuje obecnie 19. miejsce w tabeli 3. Ligi (Niemcy) z dorobkiem 8 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego MSV Duisburg wynosi 16 punktów, a przewaga nad 20. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Würzburger Kickers w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Würzburger Kickers na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Würzburger Kickers na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,4
- Strzały celne / mecz 3,0
- Asysty / mecz 0,89
- Udane dryblingi / mecz 5,1
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,11
- Czyste konta 22%
- Odbiory / mecz 15,6
- Przechwyty / mecz 8,4
- Wybicia / mecz 21,6
- Zablokowane strzały / mecz 2,7
Strzelcy Würzburger Kickers
Rozkład bramek w czasie
Bramki Würzburger Kickers i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Würzburger Kickers to 16–30 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Würzburger Kickers - Waldhof Mannheim Po przerwie pada 54% bramek Würzburger Kickers.Przebieg meczu Würzburger Kickers i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 2-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 7 | 0-2-5 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 0-1-2 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-1-3 |
Gdy Würzburger Kickers otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Würzburger Kickers
77% bramek Würzburger Kickers pada z gry. Z karnych odpowiadają za 23% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Würzburger Kickers zdobywa w sezonie średnio 0,89 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 0,89.
Aktualne serie Würzburger Kickers
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Würzburger Kickers, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Würzburger Kickers wygra mecz Würzburger Kickers - Waldhof Mannheim Würzburger Kickers nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Würzburger Kickers
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 89%
- Powyżej 2,5 78%
- Powyżej 3,5 44%
- Powyżej 4,5 11%
- Powyżej 5,5 11%
W 78% meczów Würzburger Kickers padają co najmniej trzy bramki, a w 56% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Würzburger Kickers - Waldhof Mannheim Powyżej 2,5 bramki padło w 78% meczów Würzburger Kickers.Würzburger Kickers – faule i karne
- Faule / mecz 11,8
- Faule rywali / mecz 9,7
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Würzburger Kickers fauluje średnio 11,8 razy na mecz, a wymusza 9,7 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Würzburger Kickers, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Würzburger Kickers zdobywa 1,50 punktu na mecz wobec 0,40 na wyjeździe.
Würzburger Kickers wygra mecz Würzburger Kickers - Waldhof Mannheim Würzburger Kickers zdobywa u siebie 50% możliwych punktów, na wyjeździe 13%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Würzburger Kickers ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 54% goli Würzburger Kickers, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 9 meczów.
Würzburger Kickers wygra drugą połowę meczu Würzburger Kickers - Waldhof Mannheim Drugą połowę Würzburger Kickers wygrywał w 3 z 9 meczów.Würzburger Kickers – strzały
- Celne / mecz 3,0
- Niecelne / mecz 4,4
- Celność strzałów 40%
- Skuteczność (gole / strzały) 19%
- Strzałów na gola 5,2
Würzburger Kickers oddaje 7,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 40% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,2 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Würzburger Kickers - Waldhof Mannheim Würzburger Kickers oddaje 7,4 strzałów na mecz.Würzburger Kickers – posiadanie piłki
- U siebie 44,8%
- Na wyjeździe 44,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 9
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 9 meczów. Średnio Würzburger Kickers utrzymuje przy piłce 44,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
Würzburger Kickers wygra mecz Würzburger Kickers - Waldhof Mannheim Würzburger Kickers utrzymuje średnio 44,7% posiadania piłki.Würzburger Kickers – podania
- Kluczowe / mecz 6,8
- Dośrodkowania / mecz 14,2
- Celność dośrodkowań 26%
- Podania długie / mecz 56
- Celność długich podań 43%
Würzburger Kickers wymienia średnio 309 podań na mecz przy celności 78%, z czego 6,8 to podania kluczowe.
Würzburger Kickers – czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 2,11
- Bez straty do przerwy 33%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 78%
Czyste konto Würzburger Kickers to 22% meczów sezonu (2 z 9), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Würzburger Kickers - Waldhof Mannheim Czyste konto Würzburger Kickers zachowuje w 22% meczów.Würzburger Kickers – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 89%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 22%
- Rożne u siebie / mecz 3,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,8
Würzburger Kickers wykonuje średnio 3,4 rzutów rożnych na mecz wobec 5,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Würzburger Kickers - Waldhof Mannheim Powyżej 8,5 rożnego padło w 67% meczów Würzburger Kickers.Würzburger Kickers – kartki
- Żółte kartki 19
- Pow. 3,5 kartki w meczu 78%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 78%
- Kartki rywali / mecz 3,3
- Mecze bez kartki 0%
Würzburger Kickers ogląda średnio 2,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Würzburger Kickers – 3,3. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Würzburger Kickers według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 0,67 | 3,67 |
| Środka tabeli (7–14) | 5 | 2-1-2 | 1,40 | 1,80 | 1,20 |
| Dołu tabeli (15–20) | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 2,00 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz Würzburger Kickers zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–14), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Würzburger Kickers na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
16.
|
1,00 1,20 | 1,25 1,20 | 2,50 1,20 |
|
17.
|
0,75 1,20 | 1,75 2,60 | 1,25 2,80 |
|
18.
|
1,40 0,50 | 0,80 1,25 | 1,60 2,00 |
|
19.
|
1,50 0,40 | 1,50 1,40 | 1,00 3,00 |
|
20.
|
1,00 0,00 | 2,00 0,50 | 2,40 2,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Würzburger Kickers
Skrajne wyniki i osiągnięcia Würzburger Kickers w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Würzburger Kickers - SV Wehen 4:0 3. Liga (Niemcy), 14.08.2026
- Najwyższa porażka RW Essen - Würzburger Kickers 6:2 3. Liga (Niemcy), 12.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek RW Essen - Würzburger Kickers 6:2, 3. Liga (Niemcy), 12.09.2026
- Najszybsza bramka 17. minuta Franjić, Würzburger Kickers - SV Wehen 4:0, 3. Liga (Niemcy), 14.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+2 minuta Nischalke, Havelse - Würzburger Kickers 2:2, 3. Liga (Niemcy), 13.10.2026
Jakie statystyki ma Würzburger Kickers w tym sezonie?
Bilans Würzburger Kickers w tym sezonie to 9 meczów i wynik 2-2-5 przy 13 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 7,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Würzburger Kickers – zawodnicy
Jak wygląda kadra Würzburger Kickers w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Würzburger Kickers 5-3-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Würzburger Kickers
-
David Abrangao Obrońca Stłuczenie mięśnia pauzuje od 4 dniopuszczone: 1 mecz

-
Daniel Hagele Obrońca Złamanie żebra pauzuje od 31 dniopuszczone: 5 meczów
-
Eroll Zejnullahu Pomocnik Zerwanie mięśnia pauzuje od 97 dniopuszczone: 14 meczów
Kadra Würzburger Kickers
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 30 |
|
29 | Niemcy | 250 tys. € | – | 9 | 100% | 5 | 2 | 808' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
26 | Kamerun | 275 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 1 | 390' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
23 | Niemcy | – | – | 7 | 78% | 1 | 0 | 105' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
23 | Niemcy | 250 tys. € | 605 tys. € | 6 | 67% | 0 | 0 | 302' | 0 | 0 | |||||||
| 37 |
|
23 | Angola | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 31 |
|
26 | Niemcy | 200 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 1 | 417' | 2 | 0 | |||||||
| 37 |
|
29 | Niemcy | 175 tys. € | – | 9 | 100% | 2 | 0 | 629' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
21 | Niemcy | – | – | 9 | 100% | 1 | 0 | 305' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
30 | Niemcy | 400 tys. € | 720 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 755' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
24 | Niemcy | 175 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 374' | 2 | 0 | |||||||
| 25 |
|
27 | Niemcy | 125 tys. € | 42 tys. € | 6 | 67% | 0 | 0 | 164' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
31 | Kosowo | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 36 |
|
21 | Niemcy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
37 | Niemcy | 100 tys. € | 84 tys. € | 6 | 67% | 0 | 1 | 441' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
22 | Niemcy | 400 tys. € | 150 tys. € | 5 | 56% | 0 | 1 | 342' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
22 | Niemcy | 600 tys. € | 370 tys. € | 6 | 67% | 0 | 0 | 366' | 3 | 0 | |||||||
| 4 |
|
29 | Belgia | 200 tys. € | 357 tys. € | 6 | 67% | 0 | 0 | 533' | 3 | 0 | |||||||
| 5 |
|
21 | Niemcy | 200 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 365' | 1 | 0 | |||||||
| 28 |
|
28 | Iran | 100 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 558' | 1 | 1 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
28 | Niemcy | 100 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
26 | Szwajcaria | 150 tys. € | 70 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
26 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
Wartość całej kadry Würzburger Kickers
3,8 mln €
śr. 174 tys. € / zawodnika
Ile Würzburger Kickers wydaje na pensje
2,4 mln € rocznie
śr. 109 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Niemcy (15 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Würzburger Kickers w sezonie 2026/2027
Würzburger Kickers wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Würzburger Kickers
Jak wygląda skład Würzburger Kickers?
W wyjściowym ustawieniu Würzburger Kickers między słupkami staje M. Rajkovacić, a linię obrony najczęściej tworzą Nathan de Medina, L. Breunig, E. Farahnak oraz L. Eberle. W środku pola grają X. Kiefersauer, D. Kinsombi, F. Evina oraz I. Franjić, a za skuteczność w ataku odpowiadają T. Bonga, T. Kastanaras. Trener Michael Schiele ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 3. Liga (Niemcy) i pucharach.
Würzburger Kickers – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Würzburger Kickers w sezonie 2026/2027.
Würzburger Kickers transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Niemcy | 23 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Niemcy | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Maroko | 21 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Macedonia | 23 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Niemcy | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 09 Sie 2026 |
|
Maroko | 21 |
|
za darmo | |
| 26 Lip 2026 |
|
Niemcy | 30 |
|
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
![]() |
Niemcy | 22 |
|
25 tys. € | |
| 16 Lip 2026 |
|
Niemcy | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 10 Lip 2026 |
|
Belgia | 29 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Würzburger Kickers
Würzburger Kickers bilans transferowy
- -25 tys. € 2026
- 0 € 2025
- 0 € 2024
- -25 tys. € 2023
- +80 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Würzburger Kickers
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Würzburger Kickers w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Würzburger Kickers trafiło 8 zawodników za łączną kwotę 25 tys. €, a klub opuściło 3 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został David Abrangao z Greuther Fürth za 25 tys. €.
Würzburger Kickers – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Würzburger Kickers? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Würzburger Kickers?
Klub piłkarski Würzburger Kickers zdobył w swojej historii 6 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Bawarii oraz Mistrzostwo Regionalligi Bayern.