Forma w lidze
Waldhof Mannheim w tabeli
8. miejsce / 13 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 11 punktów
Strata do 3. miejsca: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
5:7 bramki
1,00 gola/mecz
7 pkt
11:7 bramki
2,75 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Waldhofu Mannheim
Wartość drużyny: 3,1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 4 bramek | Niemcy | 27 | napastnik | 9 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Niemcy | 21 | pomocnik | 9 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,53 średnia ocena | Luksemburg | 26 | napastnik | 8 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 792 minut | Niemcy | 26 | pomocnik | 9 | 275 tys. € |
Skład i oceny Waldhofu Mannheim w ostatnim meczu 4-3-3



Zmiany
Waldhof Mannheim w tabeli 3. Ligi (Niemcy)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MSV Duisburg
|
9 | 8 | 0 | 1 | 26:11 | 24 |
2
|
Viktoria Koln
|
9 | 6 | 1 | 2 | 26:13 | 19 |
| ··· | |||||||
7
|
Hoffenheim II
|
9 | 4 | 1 | 4 | 18:14 | 13 |
8
|
Waldhof Mannheim
|
9 | 4 | 1 | 4 | 16:14 | 13 |
9
|
Preußen Münster
|
9 | 3 | 3 | 3 | 16:18 | 12 |
Wyniki Waldhofu Mannheim
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
14 Paź Koniec
|
Waldhof Mannheim
0
FC Ingolstadt 04
3
3. Liga (Niemcy), 9. kolejka
|
|
|
10 Paź Koniec
|
SG Sonnenhof Grossaspach
1
Waldhof Mannheim
5
3. Liga (Niemcy), 8. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Waldhof Mannheim
2
Preußen Münster
0
3. Liga (Niemcy), 7. kolejka
|
Terminarz Waldhofu Mannheim
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:30
|
Würzburger Kickers
Waldhof Mannheim
3. Liga (Niemcy), 10. kolejka
|
|
|
24 Paź 14:00
|
Waldhof Mannheim
Hoffenheim II
3. Liga (Niemcy), 11. kolejka
|
|
|
31 Paź 14:00
|
FC Saarbrucken
Waldhof Mannheim
3. Liga (Niemcy), 12. kolejka
|
Ostatnie transfery Waldhofu Mannheim
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Niemcy |
|
wypożyczenie | |
| 05 Sie 2026 |
|
Niemcy |
|
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
![]() |
Niemcy |
|
wypożyczenie | |
| 21 Lip 2026 |
|
Rwanda |
|
za darmo |
Waldhof Mannheim to klub piłkarski z Niemiec występujący w 3. Liga (Niemcy). Swoim domowym obiektem jest Carl-Benz-Stadion, który może pomieścić 25 667 widzów. Zespół prowadzi Rui Mota. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 3,1 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Waldhof Mannheim?
Klub piłkarski Waldhof Mannheim zdobył w swojej historii 10 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Badenii oraz Mistrzostwo Regionalligi Südwest. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Oberligi Baden-Württemberg oraz Mistrzostwo 2. ligi Niemiec.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Waldhof Mannheim w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Waldhofu Mannheim trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Waldhof Mannheim w tabeli 3. Ligi (Niemcy)?
Waldhof Mannheim zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli 3. Ligi (Niemcy) z dorobkiem 13 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego MSV Duisburg wynosi 11 punktów, a przewaga nad 9. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład Waldhofu Mannheim?
W wyjściowym ustawieniu Waldhofu Mannheim między słupkami staje T. Nijhuis, a linię obrony najczęściej tworzą L. Klunter, O. Ogbemudia, C. Kammerknecht oraz O. Keumo. W środku pola grają J. Muller, V. Thill, M. Thalhammer, J. Rieckmann oraz D. Michel, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Ulbricht. Trener Rui Mota ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 3. Liga (Niemcy) i pucharach.
Kiedy Waldhof Mannheim gra następny mecz?
Najbliższy mecz Waldhofu Mannheim to spotkanie z Würzburger Kickers, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:30 na obiekcie AKON ARENA w ramach 3. Ligi (Niemcy) (10. kolejka). Transmisję pokaże STS TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Waldhofu Mannheim?
Ostatni mecz Waldhofu Mannheim to porażka z FC Ingolstadt 04 0:3 w 3. Lidze (Niemcy), 14 października 2026. Bramki zdobyli Lokotsch, Plath oraz . Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Waldhof Mannheim w tym sezonie?
Bilans Waldhofu Mannheim w tym sezonie to 9 meczów i wynik 4-1-4 przy 16 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 9,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Waldhofu Mannheim w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Waldhof Mannheim w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Waldhofu Mannheim
Waldhof Mannheim terminarz
Kiedy Waldhof Mannheim gra następny mecz?
Najbliższy mecz Waldhofu Mannheim to spotkanie z Würzburger Kickers, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:30 na obiekcie AKON ARENA w ramach 3. Ligi (Niemcy) (10. kolejka). Transmisję pokaże STS TV.
Wyniki Waldhofu Mannheim w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Waldhof Mannheim w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Waldhofu Mannheim w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Waldhof Mannheim wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
14 Paź Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 9. kolejka
|
0:3 | 4-3-3 | 3/10 | 1/4 | |
|
10 Paź Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 8. kolejka
|
1:5 | 4-1-4-1 | 5/13 | 3/4 | |
|
20 Wrz Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 7. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 3/7 | 1/4 | |
|
16 Wrz Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 6. kolejka
|
1:2 | 5-4-1 | 5/9 | 2/4 | |
|
13 Wrz Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 5. kolejka
|
0:1 | 5-4-1 | 5/12 | 2/6 | |
|
05 Wrz Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 4. kolejka
|
0:1 | 4-4-2 | 4/6 | 1/6 | |
|
30 Sie Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 3. kolejka
|
3:2 | 4-2-3-1 | 5/10 | 4/7 | |
|
21 Sie Dogryw.
|
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
0:1 | 4-1-4-1 | 5/20 | 7/13 | |
|
16 Sie Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 2. kolejka
|
3:3 | 5-4-1 | 2/7 | 6/8 | |
|
07 Sie Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 1. kolejka
|
2:1 | 4-1-4-1 | 5/9 | 3/8 |
Waldhof Mannheim ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 5-4-1 20 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 5-4-1 – w 3 z 9 meczów, ze średnią 1,33 punktu. W pozostałych ustawieniach Waldhof Mannheim zdobywa 1,50 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Waldhofu Mannheim?
Ostatni mecz Waldhofu Mannheim to porażka z FC Ingolstadt 04 0:3 w 3. Lidze (Niemcy), 14 października 2026. Bramki zdobyli Lokotsch, Plath oraz . Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Waldhof Mannheim – tabela 3. Liga (Niemcy)
Jakie miejsce w tabeli 3. Liga (Niemcy) zajmuje Waldhof Mannheim w sezonie 2026/2027.
Miejsce Waldhofu Mannheim w tabeli 3. Ligi (Niemcy)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MSV Duisburg
|
9 | 8 | 0 | 1 | 26:11 | 15 | 24 | |
2
|
Viktoria Koln
|
9 | 6 | 1 | 2 | 26:13 | 13 | 19 | |
3
|
RW Essen
|
9 | 5 | 3 | 1 | 18:12 | 6 | 18 | |
4
|
Hansa Rostock
|
9 | 4 | 3 | 2 | 17:17 | 0 | 15 | |
5
|
FC Saarbrucken
|
9 | 4 | 2 | 3 | 21:16 | 5 | 14 | |
6
|
Fortuna Düsseldorf
|
9 | 4 | 2 | 3 | 10:10 | 0 | 14 | |
7
|
Hoffenheim II
|
9 | 4 | 1 | 4 | 18:14 | 4 | 13 | |
8
|
Waldhof Mannheim
|
9 | 4 | 1 | 4 | 16:14 | 2 | 13 | |
9
|
Preußen Münster
|
9 | 3 | 3 | 3 | 16:18 | -2 | 12 | |
10
|
Verl
|
9 | 3 | 3 | 3 | 14:17 | -3 | 12 | |
11
|
Stuttgart II
|
9 | 3 | 2 | 4 | 16:18 | -2 | 11 | |
12
|
Alemannia Aachen
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:16 | -3 | 11 | |
13
|
SV Wehen
|
9 | 3 | 2 | 4 | 12:15 | -3 | 11 | |
14
|
FC Ingolstadt 04
|
9 | 3 | 2 | 4 | 12:15 | -3 | 11 | |
15
|
Fortuna Köln
|
9 | 2 | 4 | 3 | 8:10 | -2 | 10 | |
16
|
SV Meppen
|
9 | 3 | 1 | 5 | 11:16 | -5 | 10 | |
17
|
Jahn Regensburg
|
9 | 2 | 3 | 4 | 20:19 | 1 | 9 | |
18
|
SG Sonnenhof Grossaspach
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:16 | -7 | 9 | |
19
|
Würzburger Kickers
|
9 | 2 | 2 | 5 | 13:19 | -6 | 8 | |
20
|
Havelse
|
9 | 1 | 2 | 6 | 12:22 | -10 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MSV Duisburg
|
9 | 8 | 0 | 1 | 26:11 | 15 | 24 | |
2
|
Viktoria Koln
|
9 | 6 | 1 | 2 | 26:13 | 13 | 19 | |
3
|
RW Essen
|
9 | 5 | 3 | 1 | 18:12 | 6 | 18 | |
4
|
Hansa Rostock
|
9 | 4 | 3 | 2 | 17:17 | 0 | 15 | |
5
|
FC Saarbrucken
|
9 | 4 | 2 | 3 | 21:16 | 5 | 14 | |
6
|
Fortuna Düsseldorf
|
9 | 4 | 2 | 3 | 10:10 | 0 | 14 | |
7
|
Hoffenheim II
|
9 | 4 | 1 | 4 | 18:14 | 4 | 13 | |
8
|
Waldhof Mannheim
|
9 | 4 | 1 | 4 | 16:14 | 2 | 13 | |
9
|
Preußen Münster
|
9 | 3 | 3 | 3 | 16:18 | -2 | 12 | |
10
|
Verl
|
9 | 3 | 3 | 3 | 14:17 | -3 | 12 | |
11
|
Stuttgart II
|
9 | 3 | 2 | 4 | 16:18 | -2 | 11 | |
12
|
Alemannia Aachen
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:16 | -3 | 11 | |
13
|
SV Wehen
|
9 | 3 | 2 | 4 | 12:15 | -3 | 11 | |
14
|
FC Ingolstadt 04
|
9 | 3 | 2 | 4 | 12:15 | -3 | 11 | |
15
|
Fortuna Köln
|
9 | 2 | 4 | 3 | 8:10 | -2 | 10 | |
16
|
SV Meppen
|
9 | 3 | 1 | 5 | 11:16 | -5 | 10 | |
17
|
Jahn Regensburg
|
9 | 2 | 3 | 4 | 20:19 | 1 | 9 | |
18
|
SG Sonnenhof Grossaspach
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:16 | -7 | 9 | |
19
|
Würzburger Kickers
|
9 | 2 | 2 | 5 | 13:19 | -6 | 8 | |
20
|
Havelse
|
9 | 1 | 2 | 6 | 12:22 | -10 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
RW Essen
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:3 | 8 | 13 | |
| 2 |
MSV Duisburg
|
4 | 4 | 0 | 0 | 11:3 | 8 | 12 | |
| 3 |
Viktoria Koln
|
5 | 3 | 1 | 1 | 15:8 | 7 | 10 | |
| 4 |
Fortuna Düsseldorf
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 5 |
Hoffenheim II
|
4 | 2 | 1 | 1 | 10:6 | 4 | 7 | |
| 6 |
Verl
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:10 | -1 | 7 | |
| 7 |
Alemannia Aachen
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:11 | -2 | 7 | |
| 8 |
SG Sonnenhof Grossaspach
|
5 | 2 | 1 | 2 | 4:8 | -4 | 7 | |
| 9 |
FC Saarbrucken
|
5 | 2 | 0 | 3 | 11:12 | -1 | 6 | |
| 10 |
Waldhof Mannheim
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:7 | -2 | 6 | |
| 11 |
Preußen Münster
|
5 | 1 | 3 | 1 | 10:10 | 0 | 6 | |
| 12 |
Würzburger Kickers
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 13 |
Hansa Rostock
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 14 |
Havelse
|
5 | 1 | 2 | 2 | 10:12 | -2 | 5 | |
| 15 |
Stuttgart II
|
4 | 1 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 4 | |
| 16 |
SV Wehen
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 17 |
SV Meppen
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:10 | -5 | 4 | |
| 18 |
Fortuna Köln
|
4 | 0 | 3 | 1 | 1:3 | -2 | 3 | |
| 19 |
Jahn Regensburg
|
4 | 1 | 0 | 3 | 7:5 | 2 | 3 | |
| 20 |
FC Ingolstadt 04
|
4 | 0 | 1 | 3 | 5:11 | -6 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
MSV Duisburg
|
5 | 4 | 0 | 1 | 15:8 | 7 | 12 | |
| 2 |
Hansa Rostock
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:9 | 1 | 10 | |
| 3 |
FC Ingolstadt 04
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 10 | |
| 4 |
Viktoria Koln
|
4 | 3 | 0 | 1 | 11:5 | 6 | 9 | |
| 5 |
FC Saarbrucken
|
4 | 2 | 2 | 0 | 10:4 | 6 | 8 | |
| 6 |
Fortuna Düsseldorf
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 7 |
Waldhof Mannheim
|
4 | 2 | 1 | 1 | 11:7 | 4 | 7 | |
| 8 |
Stuttgart II
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
| 9 |
SV Wehen
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:7 | 0 | 7 | |
| 10 |
Fortuna Köln
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:7 | 0 | 7 | |
| 11 |
Hoffenheim II
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 6 | |
| 12 |
Preußen Münster
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 13 |
SV Meppen
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 14 |
Jahn Regensburg
|
5 | 1 | 3 | 1 | 13:14 | -1 | 6 | |
| 15 |
RW Essen
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:9 | -2 | 5 | |
| 16 |
Verl
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 17 |
Alemannia Aachen
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 18 |
SG Sonnenhof Grossaspach
|
4 | 0 | 2 | 2 | 5:8 | -3 | 2 | |
| 19 |
Würzburger Kickers
|
5 | 0 | 2 | 3 | 7:15 | -8 | 2 | |
| 20 |
Havelse
|
4 | 0 | 0 | 4 | 2:10 | -8 | 0 |
Które miejsce zajmuje Waldhof Mannheim w tabeli 3. Ligi (Niemcy)?
Waldhof Mannheim zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli 3. Ligi (Niemcy) z dorobkiem 13 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego MSV Duisburg wynosi 11 punktów, a przewaga nad 9. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Waldhofu Mannheim w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Waldhofu Mannheim na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Waldhof Mannheim na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,1
- Strzały celne / mecz 4,1
- Asysty / mecz 1,67
- Udane dryblingi / mecz 4,8
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,56
- Czyste konta 22%
- Odbiory / mecz 12,1
- Przechwyty / mecz 9,0
- Wybicia / mecz 25,8
- Zablokowane strzały / mecz 3,3
Strzelcy Waldhofu Mannheim
-
Julian Ulbricht 4

-
Julian Rieckmann 2
-
Vincent Thill 2
-
Nolan Xavier Muteba N'Tumba 2

-
Owono Darnell Keumo 1

-
Goncalo Gregório 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Waldhofu Mannheim i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Waldhofu Mannheim to 16–30 minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Würzburger Kickers - Waldhof Mannheim Po przerwie pada 44% bramek Waldhofu Mannheim.Przebieg meczu Waldhofu Mannheim i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 3-1-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 1-0-2 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 4-1-1 |
| Remis do przerwy | 2 | 0-0-2 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Waldhof Mannheim otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Waldhofu Mannheim
100% bramek Waldhofu Mannheim pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Waldhof Mannheim zdobywa w sezonie średnio 1,44 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,44.
Aktualne serie Waldhofu Mannheim
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Waldhofu Mannheim, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Waldhof Mannheim wygra mecz Würzburger Kickers - Waldhof Mannheim Waldhof Mannheim przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Waldhofu Mannheim
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 78%
- Powyżej 2,5 67%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 33%
- Powyżej 5,5 22%
W 67% meczów Waldhofu Mannheim padają co najmniej trzy bramki, a w 56% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Würzburger Kickers - Waldhof Mannheim Powyżej 2,5 bramki padło w 67% meczów Waldhofu Mannheim.Waldhof Mannheim – faule i karne
- Faule / mecz 10,8
- Faule rywali / mecz 11,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Waldhof Mannheim fauluje średnio 10,8 razy na mecz, a wymusza 11,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Waldhofu Mannheim, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Waldhof Mannheim zdobywa 1,20 punktu na mecz wobec 1,75 na wyjeździe.
Waldhof Mannheim wygra mecz Würzburger Kickers - Waldhof Mannheim Waldhof Mannheim zdobywa u siebie 40% możliwych punktów, na wyjeździe 58%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Waldhofu Mannheim ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 44% goli Waldhofu Mannheim, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 9 meczów.
Waldhof Mannheim wygra drugą połowę meczu Würzburger Kickers - Waldhof Mannheim Drugą połowę Waldhof Mannheim wygrywał w 2 z 9 meczów.Waldhof Mannheim – strzały
- Celne / mecz 4,1
- Niecelne / mecz 5,0
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 20%
- Strzałów na gola 5,1
Waldhof Mannheim oddaje 9,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Würzburger Kickers - Waldhof Mannheim Waldhof Mannheim oddaje 9,1 strzałów na mecz.Waldhof Mannheim – posiadanie piłki
- U siebie 47,8%
- Na wyjeździe 42,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 9
- Najniższe w sezonie 33%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 9 meczów. Średnio Waldhof Mannheim utrzymuje przy piłce 45,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 33%.
Waldhof Mannheim wygra mecz Würzburger Kickers - Waldhof Mannheim Waldhof Mannheim utrzymuje średnio 45,6% posiadania piłki.Waldhof Mannheim – podania
- Kluczowe / mecz 9,4
- Dośrodkowania / mecz 17,4
- Celność dośrodkowań 31%
- Podania długie / mecz 57
- Celność długich podań 46%
Waldhof Mannheim wymienia średnio 355 podań na mecz przy celności 81%, z czego 9,4 to podania kluczowe.
Waldhof Mannheim – czyste konta
- U siebie 1 z 5
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,56
- Bez straty do przerwy 56%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 44%
Czyste konto Waldhofu Mannheim to 22% meczów sezonu (2 z 9), z czego 1 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Würzburger Kickers - Waldhof Mannheim Czyste konto Waldhof Mannheim zachowuje w 22% meczów.Waldhof Mannheim – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 89%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 22%
- Rożne u siebie / mecz 4,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,3
Waldhof Mannheim wykonuje średnio 4,1 rzutów rożnych na mecz wobec 5,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Würzburger Kickers - Waldhof Mannheim Powyżej 8,5 rożnego padło w 67% meczów Waldhofu Mannheim.Waldhof Mannheim – kartki
- Żółte kartki 22
- Pow. 3,5 kartki w meczu 89%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 56%
- Kartki rywali / mecz 3,1
- Mecze bez kartki 11%
Waldhof Mannheim ogląda średnio 2,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Waldhofu Mannheim – 3,1. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Waldhof Mannheim według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 2,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 4 | 2-0-2 | 1,50 | 0,75 | 1,00 |
| Dołu tabeli (15–20) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 3,50 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz Waldhof Mannheim zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–14), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Waldhof Mannheim na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
1,75 1,40 | 1,25 1,00 | 1,25 1,00 |
|
7.
|
1,75 1,20 | 2,50 1,60 | 1,50 1,60 |
|
8.
|
1,20 1,75 | 1,00 2,75 | 1,40 1,75 |
|
9.
|
1,20 1,50 | 2,00 1,50 | 2,00 2,00 |
|
10.
|
1,40 1,25 | 1,80 1,25 | 2,00 1,75 |
Ciekawe rekordy w meczach Waldhofu Mannheim
Skrajne wyniki i osiągnięcia Waldhofu Mannheim w tym sezonie
- Najwyższa wygrana SG Sonnenhof Grossaspach - Waldhof Mannheim 1:5 3. Liga (Niemcy), 10.10.2026
- Najwyższa porażka Waldhof Mannheim - FC Ingolstadt 04 0:3 3. Liga (Niemcy), 14.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Hansa Rostock - Waldhof Mannheim 3:3, 3. Liga (Niemcy), 16.08.2026
- Najszybsza bramka 7. minuta Ulbricht, Hansa Rostock - Waldhof Mannheim 3:3, 3. Liga (Niemcy), 16.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 87. minuta Fumaca Mascarenhas Costa Pesso, Waldhof Mannheim - Preußen Münster 2:0, 3. Liga (Niemcy), 20.09.2026
Jakie statystyki ma Waldhof Mannheim w tym sezonie?
Bilans Waldhofu Mannheim w tym sezonie to 9 meczów i wynik 4-1-4 przy 16 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 9,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Waldhof Mannheim – zawodnicy
Jak wygląda kadra Waldhofu Mannheim w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Waldhofu Mannheim w ostatnim meczu 4-3-3



Zmiany
Kontuzje w kadrze Waldhofu Mannheim
-
Adama Diakhaby Napastnik Zerwanie ścięgna Achillesa pauzuje od 192 dniopuszczone: 20 meczów
-
Lucien Hawryluk Bramkarz Stłuczenie mięśnia pauzuje od 230 dniopuszczone: 27 meczów
-
Jascha Brandt Pomocnik Zerwanie więzadła krzyżowego pauzuje od 351 dniopuszczone: 41 meczów
Kadra Waldhofu Mannheim
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 12 |
|
26 | Luksemburg | 350 tys. € | 105 tys. € | 8 | 89% | 2 | 0 | 481' | 3 | 0 | |||||||
| 11 |
|
26 | Portugalia | 350 tys. € | 373 tys. € | 4 | 44% | 1 | 0 | 149' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
27 | Niemcy | 200 tys. € | – | 9 | 100% | 4 | 1 | 488' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
31 | Portugalia | 500 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 2 | 423' | 2 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
23 | Albania | 175 tys. € | – | 4 | 44% | 0 | 0 | 46' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
31 | Rwanda | 300 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 113' | 1 | 0 | |||||||
| 13 |
|
35 | USA | 175 tys. € | 250 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 75' | 3 | 0 | |||||||
| 7 |
|
21 | Niemcy | 800 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
|
30 | Francja | 300 tys. € | 479 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 25 |
|
21 | Niemcy | 200 tys. € | 46 tys. € | 9 | 100% | 0 | 3 | 590' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
26 | Niemcy | 275 tys. € | 174 tys. € | 9 | 100% | 2 | 1 | 792' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
29 | Niemcy | 200 tys. € | 405 tys. € | 9 | 100% | 0 | 2 | 462' | 2 | 1 | |||||||
| 28 |
|
29 | Francja | 225 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 1 | 343' | 0 | 0 | |||||||
| 37 |
|
30 | Niemcy | 350 tys. € | 380 tys. € | 6 | 67% | 0 | 1 | 144' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
23 | Niemcy | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 41 |
![]() |
20 | Kosowo | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
26 | Niemcy | 500 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 1 | 395' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
|
30 | Niemcy | 350 tys. € | 637 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 612' | 2 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
19 | Niemcy | 500 tys. € | 280 tys. € | 9 | 100% | 1 | 0 | 723' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
20 | Niemcy | 800 tys. € | 170 tys. € | 4 | 44% | 1 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
27 | Sri Lanka | 400 tys. € | 380 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 540' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
27 | Niemcy | 225 tys. € | 39 tys. € | 2 | 22% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
21 | Niemcy | 225 tys. € | – | 1 | 11% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
24 | Algeria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
28 | Holandia | 300 tys. € | 70 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
22 | Niemcy | 100 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
26 | Niemcy | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Waldhofu Mannheim
8,2 mln €
śr. 303 tys. € / zawodnika
Ile Waldhof Mannheim wydaje na pensje
3,8 mln € rocznie
śr. 140 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
11
najliczniej: Niemcy (15 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Waldhofu Mannheim w sezonie 2026/2027
Waldhof Mannheim wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Waldhofu Mannheim
Jak wygląda skład Waldhofu Mannheim?
W wyjściowym ustawieniu Waldhofu Mannheim między słupkami staje T. Nijhuis, a linię obrony najczęściej tworzą L. Klunter, O. Ogbemudia, C. Kammerknecht oraz O. Keumo. W środku pola grają J. Muller, V. Thill, M. Thalhammer, J. Rieckmann oraz D. Michel, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Ulbricht. Trener Rui Mota ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 3. Liga (Niemcy) i pucharach.
Waldhof Mannheim – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Waldhof Mannheim w sezonie 2026/2027.
Waldhof Mannheim transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Niemcy | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 05 Sie 2026 |
|
Niemcy | 26 |
|
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
![]() |
Niemcy | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 21 Lip 2026 |
|
Rwanda | 31 |
|
za darmo | |
| 13 Lip 2026 |
|
Kosowo | 29 |
|
za darmo | |
| 05 Lip 2026 |
|
Niemcy | 31 |
|
za darmo | |
| 03 Lip 2026 |
|
Portugalia | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 01 Lip 2026 |
![]() |
Niemcy | 21 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Niemcy | 30 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Sri Lanka | 27 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Waldhofu Mannheim

Waldhof Mannheim bilans transferowy
- +75 tys. € 2026
- -200 tys. € 2025
- -150 tys. € 2024
- 0 € 2023
- -50 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Waldhofu Mannheim
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Waldhof Mannheim w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Waldhofu Mannheim trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Waldhof Mannheim – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Waldhof Mannheim? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Waldhof Mannheim?
Klub piłkarski Waldhof Mannheim zdobył w swojej historii 10 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Badenii oraz Mistrzostwo Regionalligi Südwest. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Oberligi Baden-Württemberg oraz Mistrzostwo 2. ligi Niemiec.