Maximilian Thalhammer jest piłkarzem występującym obecnie w Waldhof Mannheim. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Maximilian Thalhammer
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Maximilian Thalhammer w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Maximilian Thalhammer wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.62, a skuteczność strzałów to 0,0%. Maximilian Thalhammer oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Maximilian Thalhammer w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Maximilian Thalhammer rozegrał w barwach Waldhofu Mannheim w Pucharze Niemiec 1 mecz, w 3. Lidze (Niemcy) 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 529 minut. Średnio dawało to 53 minuty gry na spotkanie.
Czy Maximilian Thalhammer ma kontuzję?
Według stanu na 16 października 2026 Maximilian Thalhammer nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Maximilian Thalhammer to złamanie kości śródstopia z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 82 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Maximilian Thalhammer?
Maximilian Thalhammer ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Maximilian Thalhammer?
Maximilian Thalhammer najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Maximilian Thalhammer?
Wycena 29-letniego Maximilian Thalhammer według stanu na maj 2026 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 750 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Maximilian Thalhammer?
Maximilian Thalhammer urodził się 10 lipca 1997 w Freising w Niemczech. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Maximilian Thalhammer – statystyki
Szczegółowe statystyki Maximilian Thalhammer w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Waldhof Mannheim. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Maximilian Thalhammer
Maximilian Thalhammer vs. inni
Atak
Obrona
Podania Maximilian Thalhammer
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Maximilian Thalhammer w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Maximilian Thalhammer wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.62, a skuteczność strzałów to 0,0%. Maximilian Thalhammer oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Maximilian Thalhammer – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Maximilian Thalhammer w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Maximilian Thalhammer
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10 2026 |
3. Liga (Niemcy), 9. kolejka
|
0:3 | 14' | 0 | 0 | ||||
| 10.10 2026 |
3. Liga (Niemcy), 8. kolejka
|
1:5 | 90' | 0 | 1 | ||||
| 20.09 2026 |
3. Liga (Niemcy), 7. kolejka
|
2:0 | 6' | 0 | 0 | – | |||
| 16.09 2026 |
3. Liga (Niemcy), 6. kolejka
|
1:2 | 60' | 0 | 0 | – | |||
| 13.09 2026 |
3. Liga (Niemcy), 5. kolejka
|
0:1 | 26' | 0 | 0 | – | |||
| 05.09 2026 |
3. Liga (Niemcy), 4. kolejka
|
0:1 | 18' | 0 | 0 | – | |||
| 30.08 2026 |
3. Liga (Niemcy), 3. kolejka
|
3:2 | 82' | 0 | 0 | – | |||
| 21.08 2026 |
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
0:1 | 67' | 0 | 0 | – | |||
| 16.08 2026 |
3. Liga (Niemcy), 2. kolejka
|
3:3 | 76' | 0 | 1 | ||||
| 07.08 2026 |
3. Liga (Niemcy), 1. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Maximilian Thalhammer w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Maximilian Thalhammer rozegrał w barwach Waldhofu Mannheim w Pucharze Niemiec 1 mecz, w 3. Lidze (Niemcy) 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 529 minut. Średnio dawało to 53 minuty gry na spotkanie.
Maximilian Thalhammer – transfery
W trakcie kariery Maximilian Thalhammer zmieniał klub 9 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Waldhof Mannheim 2024 – obecnie
-
VfL Osnabrück 2023 – 2024
-
Jahn Regensburg 2022 – 2023
-
Paderborn 2020 – 2022
-
FC Ingolstadt 04 2019 – 2020
-
Jahn Regensburg 2018 – 2019
-
FC Ingolstadt 04 2017 – 2018
-
FC Ingolstadt 04 II 2016 – 2017

-
Ingolstadt U19 2014 – 2016

-
SC Eintracht Freising U17 do 2014

Maximilian Thalhammer – forma
W ostatnich 5 meczach Maximilian Thalhammer zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,29. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Maximilian Thalhammer ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.10, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.29 — wynik poniżej średniej ligowej (6.78).
W ostatnich 10 meczach Maximilian Thalhammer ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.10, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.32 — wynik poniżej średniej ligowej (6.78).
W jakiej formie jest Maximilian Thalhammer?
Maximilian Thalhammer jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.29 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.62). Jego dyspozycja słabnie.
Maximilian Thalhammer – zarobki
Maximilian Thalhammer gra w Waldhof Mannheim na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 405 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Maximilian Thalhammer – kontuzje
W trakcie kariery Maximilian Thalhammer zanotował 10 kontuzji, przez które opuścił łącznie 33 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Maximilian Thalhammer
-
Uraz pięty
19.10.25 – 30.12.25 (73 dni)
Waldhof Mannheim opuszczone: 9 meczów
-
Uraz
30.08.24 – 07.09.24 (9 dni)
Waldhof Mannheim opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
16.09.23 – 25.09.23 (10 dni)
VfL Osnabrück opuszczone: 2 mecze
-
Choroba
01.09.22 – 07.09.22 (7 dni)
Jahn Regensburg opuszczone: 1 mecz
-
Złamanie dłoni
12.07.22 – 23.07.22 (12 dni)
Jahn Regensburg opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
29.10.21 – 11.12.21 (44 dni)
Paderborn opuszczone: 5 meczów
-
Złamanie kości śródstopia
27.09.20 – 17.12.20 (82 dni)
Paderborn opuszczone: 11 meczów
-
Uraz
20.02.20 – 25.02.20 (6 dni)
FC Ingolstadt 04 opuszczone: 1 mecz
- Uraz 08.09.19 – 12.09.19 (5 dni)
-
Uraz
18.07.19 – 29.07.19 (12 dni)
FC Ingolstadt 04 opuszczone: 2 mecze
Czy Maximilian Thalhammer ma kontuzję?
Według stanu na 16 października 2026 Maximilian Thalhammer nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Maximilian Thalhammer to złamanie kości śródstopia z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 82 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Maximilian Thalhammer – trofea
W trakcie kariery Maximilian Thalhammer zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Maximilian Thalhammer?
Maximilian Thalhammer zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Waldhofie Mannheim — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Badenii — 1 raz.
Maximilian Thalhammer – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Maximilian Thalhammer wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Maximilian Thalhammer na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Maximilian Thalhammer?
Wycena Maximilian Thalhammer wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Maximilian Thalhammer wyceniano na 750 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.