Forma w lidze
Havelse w tabeli
20. miejsce / 5 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 19 punktów
Strata do bezpiecznego 16. miejsca: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
6 meczów bez zwycięstwa
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
5 pkt
10:12 bramki
2,00 gola/mecz
0 pkt
2:10 bramki
0,50 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Havelse
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Ghana | 32 | napastnik | 9 | 150 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Niemcy | 27 | pomocnik | 9 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,19 średnia ocena | Niemcy | 25 | obrońca | 9 | 225 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 804 minut | Niemcy | 28 | obrońca | 9 | 250 tys. € |
Przewidywany skład Havelse 3-4-1-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Havelse w tabeli 3. Ligi (Niemcy)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MSV Duisburg
|
9 | 8 | 0 | 1 | 26:11 | 24 |
2
|
Viktoria Koln
|
9 | 6 | 1 | 2 | 26:13 | 19 |
| ··· | |||||||
19
|
Würzburger Kickers
|
9 | 2 | 2 | 5 | 13:19 | 8 |
20
|
Havelse
|
9 | 1 | 2 | 6 | 12:22 | 5 |
Wyniki Havelse
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Havelse
2
Würzburger Kickers
2
3. Liga (Niemcy), 9. kolejka
|
|
|
10 Paź Koniec
|
Jahn Regensburg
5
Havelse
0
3. Liga (Niemcy), 8. kolejka
|
|
|
25 Wrz Koniec
|
Havelse
1
Fortuna Köln
3
3. Liga (Niemcy), 7. kolejka
|
Terminarz Havelse
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 19:30
|
SV Meppen
Havelse
3. Liga (Niemcy), 10. kolejka
|
|
|
24 Paź 14:00
|
Havelse
FC Saarbrucken
3. Liga (Niemcy), 11. kolejka
|
|
|
31 Paź 14:00
|
Havelse
FC Ingolstadt 04
3. Liga (Niemcy), 12. kolejka
|
Ostatnie transfery Havelse
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 24 Wrz 2026 |
|
Niemcy |
![]() |
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Turcja |
|
za darmo | |
| 28 Sie 2026 |
![]() |
Polska |
|
wypożyczenie | |
| 27 Sie 2026 |
![]() |
Niemcy |
|
wypożyczenie |
Havelse to klub piłkarski z Niemiec występujący w 3. Liga (Niemcy). Swoim domowym obiektem jest Wilhelm-Langrehr-Stadion, który może pomieścić 3 500 widzów. Zespół prowadzi Samir Ferchichi.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Havelse w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Havelse trafiło 14 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Havelse w tabeli 3. Ligi (Niemcy)?
Havelse zajmuje obecnie 20. miejsce w tabeli 3. Ligi (Niemcy) z dorobkiem 5 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego MSV Duisburg wynosi 19 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:22, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Jak wygląda skład Havelse?
W wyjściowym ustawieniu Havelse między słupkami staje O. Hanin, a linię obrony najczęściej tworzą D. Duah, S. Belkahia oraz Y. Mausehund. W środku pola grają E. Voufack, Jesse Edem Tugbenyo, E. Grzywacz, J. Berger oraz K. Schumacher, a za skuteczność w ataku odpowiadają Kwasi Okyere Wriedt, R. Velasco. Trener Samir Ferchichi ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 3. Liga (Niemcy) i pucharach.
Kiedy Havelse gra następny mecz?
Najbliższy mecz Havelse to spotkanie z SV Meppen, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 19:30 na obiekcie Hänsch-Arena w ramach 3. Ligi (Niemcy) (10. kolejka). Transmisję pokaże STS TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Havelse?
Ostatni mecz Havelse to remis z Würzburger Kickers 2:2 w 3. Lidze (Niemcy), 13 października 2026. Bramki zdobyli Okyere Wriedt, De Medina (samobójcza), Bonga oraz Nischalke. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Havelse w tym sezonie?
Bilans Havelse w tym sezonie to 9 meczów i wynik 1-2-6 przy 12 zdobytych bramkach i 22 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 6,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Havelse w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Havelse w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Havelse
Havelse terminarz
Kiedy Havelse gra następny mecz?
Najbliższy mecz Havelse to spotkanie z SV Meppen, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 19:30 na obiekcie Hänsch-Arena w ramach 3. Ligi (Niemcy) (10. kolejka). Transmisję pokaże STS TV.
Wyniki Havelse w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Havelse w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Havelse w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Havelse wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 9. kolejka
|
2:2 | 5-3-2 | 3/10 | 4/7 | |
|
10 Paź Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 8. kolejka
|
5:0 | 5-3-2 | 4/7 | 2/3 | |
|
25 Wrz Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 7. kolejka
|
1:3 | 3-4-1-2 | 5/6 | 1/3 | |
|
15 Wrz Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 6. kolejka
|
2:1 | 4-4-1-1 | 1/8 | 3/4 | |
|
12 Wrz Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 5. kolejka
|
2:2 | 3-4-1-2 | 3/9 | 7/8 | |
|
05 Wrz Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 4. kolejka
|
2:1 | 4-3-1-2 | 2/6 | 3/4 | |
|
30 Sie Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 3. kolejka
|
3:2 | 3-4-1-2 | 5/10 | 3/7 | |
|
15 Sie Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 2. kolejka
|
1:0 | 4-4-2 | 3/13 | 1/4 | |
|
08 Sie Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 1. kolejka
|
2:3 | 4-1-4-1 | 6/11 | 3/5 | |
|
16 Maj Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 38. kolejka
|
6:1 | 3-5-2 | 3/10 | 3/4 |
Havelse ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-1-2 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-1-2 – w 3 z 9 meczów, ze średnią 1,33 punktu. W pozostałych ustawieniach Havelse zdobywa 0,17 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Havelse?
Ostatni mecz Havelse to remis z Würzburger Kickers 2:2 w 3. Lidze (Niemcy), 13 października 2026. Bramki zdobyli Okyere Wriedt, De Medina (samobójcza), Bonga oraz Nischalke. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Havelse – tabela 3. Liga (Niemcy)
Jakie miejsce w tabeli 3. Liga (Niemcy) zajmuje Havelse w sezonie 2026/2027.
Miejsce Havelse w tabeli 3. Ligi (Niemcy)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MSV Duisburg
|
9 | 8 | 0 | 1 | 26:11 | 15 | 24 | |
2
|
Viktoria Koln
|
9 | 6 | 1 | 2 | 26:13 | 13 | 19 | |
3
|
RW Essen
|
9 | 5 | 3 | 1 | 18:12 | 6 | 18 | |
4
|
Hansa Rostock
|
9 | 4 | 3 | 2 | 17:17 | 0 | 15 | |
5
|
FC Saarbrucken
|
9 | 4 | 2 | 3 | 21:16 | 5 | 14 | |
6
|
Fortuna Düsseldorf
|
9 | 4 | 2 | 3 | 10:10 | 0 | 14 | |
7
|
Hoffenheim II
|
9 | 4 | 1 | 4 | 18:14 | 4 | 13 | |
8
|
Waldhof Mannheim
|
9 | 4 | 1 | 4 | 16:14 | 2 | 13 | |
9
|
Preußen Münster
|
9 | 3 | 3 | 3 | 16:18 | -2 | 12 | |
10
|
Verl
|
9 | 3 | 3 | 3 | 14:17 | -3 | 12 | |
11
|
Stuttgart II
|
9 | 3 | 2 | 4 | 16:18 | -2 | 11 | |
12
|
Alemannia Aachen
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:16 | -3 | 11 | |
13
|
SV Wehen
|
9 | 3 | 2 | 4 | 12:15 | -3 | 11 | |
14
|
FC Ingolstadt 04
|
9 | 3 | 2 | 4 | 12:15 | -3 | 11 | |
15
|
Fortuna Köln
|
9 | 2 | 4 | 3 | 8:10 | -2 | 10 | |
16
|
SV Meppen
|
9 | 3 | 1 | 5 | 11:16 | -5 | 10 | |
17
|
Jahn Regensburg
|
9 | 2 | 3 | 4 | 20:19 | 1 | 9 | |
18
|
SG Sonnenhof Grossaspach
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:16 | -7 | 9 | |
19
|
Würzburger Kickers
|
9 | 2 | 2 | 5 | 13:19 | -6 | 8 | |
20
|
Havelse
|
9 | 1 | 2 | 6 | 12:22 | -10 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MSV Duisburg
|
9 | 8 | 0 | 1 | 26:11 | 15 | 24 | |
2
|
Viktoria Koln
|
9 | 6 | 1 | 2 | 26:13 | 13 | 19 | |
3
|
RW Essen
|
9 | 5 | 3 | 1 | 18:12 | 6 | 18 | |
4
|
Hansa Rostock
|
9 | 4 | 3 | 2 | 17:17 | 0 | 15 | |
5
|
FC Saarbrucken
|
9 | 4 | 2 | 3 | 21:16 | 5 | 14 | |
6
|
Fortuna Düsseldorf
|
9 | 4 | 2 | 3 | 10:10 | 0 | 14 | |
7
|
Hoffenheim II
|
9 | 4 | 1 | 4 | 18:14 | 4 | 13 | |
8
|
Waldhof Mannheim
|
9 | 4 | 1 | 4 | 16:14 | 2 | 13 | |
9
|
Preußen Münster
|
9 | 3 | 3 | 3 | 16:18 | -2 | 12 | |
10
|
Verl
|
9 | 3 | 3 | 3 | 14:17 | -3 | 12 | |
11
|
Stuttgart II
|
9 | 3 | 2 | 4 | 16:18 | -2 | 11 | |
12
|
Alemannia Aachen
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:16 | -3 | 11 | |
13
|
SV Wehen
|
9 | 3 | 2 | 4 | 12:15 | -3 | 11 | |
14
|
FC Ingolstadt 04
|
9 | 3 | 2 | 4 | 12:15 | -3 | 11 | |
15
|
Fortuna Köln
|
9 | 2 | 4 | 3 | 8:10 | -2 | 10 | |
16
|
SV Meppen
|
9 | 3 | 1 | 5 | 11:16 | -5 | 10 | |
17
|
Jahn Regensburg
|
9 | 2 | 3 | 4 | 20:19 | 1 | 9 | |
18
|
SG Sonnenhof Grossaspach
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:16 | -7 | 9 | |
19
|
Würzburger Kickers
|
9 | 2 | 2 | 5 | 13:19 | -6 | 8 | |
20
|
Havelse
|
9 | 1 | 2 | 6 | 12:22 | -10 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
RW Essen
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:3 | 8 | 13 | |
| 2 |
MSV Duisburg
|
4 | 4 | 0 | 0 | 11:3 | 8 | 12 | |
| 3 |
Viktoria Koln
|
5 | 3 | 1 | 1 | 15:8 | 7 | 10 | |
| 4 |
Fortuna Düsseldorf
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 5 |
Hoffenheim II
|
4 | 2 | 1 | 1 | 10:6 | 4 | 7 | |
| 6 |
Verl
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:10 | -1 | 7 | |
| 7 |
Alemannia Aachen
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:11 | -2 | 7 | |
| 8 |
SG Sonnenhof Grossaspach
|
5 | 2 | 1 | 2 | 4:8 | -4 | 7 | |
| 9 |
FC Saarbrucken
|
5 | 2 | 0 | 3 | 11:12 | -1 | 6 | |
| 10 |
Waldhof Mannheim
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:7 | -2 | 6 | |
| 11 |
Preußen Münster
|
5 | 1 | 3 | 1 | 10:10 | 0 | 6 | |
| 12 |
Würzburger Kickers
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 13 |
Hansa Rostock
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 14 |
Havelse
|
5 | 1 | 2 | 2 | 10:12 | -2 | 5 | |
| 15 |
Stuttgart II
|
4 | 1 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 4 | |
| 16 |
SV Wehen
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 17 |
SV Meppen
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:10 | -5 | 4 | |
| 18 |
Fortuna Köln
|
4 | 0 | 3 | 1 | 1:3 | -2 | 3 | |
| 19 |
Jahn Regensburg
|
4 | 1 | 0 | 3 | 7:5 | 2 | 3 | |
| 20 |
FC Ingolstadt 04
|
4 | 0 | 1 | 3 | 5:11 | -6 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
MSV Duisburg
|
5 | 4 | 0 | 1 | 15:8 | 7 | 12 | |
| 2 |
Hansa Rostock
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:9 | 1 | 10 | |
| 3 |
FC Ingolstadt 04
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 10 | |
| 4 |
Viktoria Koln
|
4 | 3 | 0 | 1 | 11:5 | 6 | 9 | |
| 5 |
FC Saarbrucken
|
4 | 2 | 2 | 0 | 10:4 | 6 | 8 | |
| 6 |
Fortuna Düsseldorf
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 7 |
Waldhof Mannheim
|
4 | 2 | 1 | 1 | 11:7 | 4 | 7 | |
| 8 |
Stuttgart II
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
| 9 |
SV Wehen
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:7 | 0 | 7 | |
| 10 |
Fortuna Köln
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:7 | 0 | 7 | |
| 11 |
Hoffenheim II
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 6 | |
| 12 |
Preußen Münster
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 13 |
SV Meppen
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 14 |
Jahn Regensburg
|
5 | 1 | 3 | 1 | 13:14 | -1 | 6 | |
| 15 |
RW Essen
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:9 | -2 | 5 | |
| 16 |
Verl
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 17 |
Alemannia Aachen
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 18 |
SG Sonnenhof Grossaspach
|
4 | 0 | 2 | 2 | 5:8 | -3 | 2 | |
| 19 |
Würzburger Kickers
|
5 | 0 | 2 | 3 | 7:15 | -8 | 2 | |
| 20 |
Havelse
|
4 | 0 | 0 | 4 | 2:10 | -8 | 0 |
Które miejsce zajmuje Havelse w tabeli 3. Ligi (Niemcy)?
Havelse zajmuje obecnie 20. miejsce w tabeli 3. Ligi (Niemcy) z dorobkiem 5 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego MSV Duisburg wynosi 19 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:22, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Statystyki Havelse w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Havelse na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Havelse na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 6,6
- Strzały celne / mecz 2,9
- Asysty / mecz 1,00
- Udane dryblingi / mecz 5,7
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,44
- Czyste konta 0%
- Odbiory / mecz 13,4
- Przechwyty / mecz 6,7
- Wybicia / mecz 29,8
- Zablokowane strzały / mecz 1,7
Strzelcy Havelse
Rozkład bramek w czasie
Bramki Havelse i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Havelse to 31–45+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu SV Meppen - Havelse Po przerwie pada 42% bramek Havelse.Przebieg meczu Havelse i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 0-2-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 1-0-4 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 0-1-1 |
| Remis do przerwy | 3 | 0-0-3 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 1-1-2 |
Havelse nie wygrał żadnego z 4 meczów, w których obejmował prowadzenie.
Jak padają bramki dla Havelse
92% bramek Havelse pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 8% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Havelse zdobywa w sezonie średnio 0,56 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 0,56.
Aktualne serie Havelse
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 7 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 9 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Havelse, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Havelse wygra mecz SV Meppen - Havelse Havelse nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Havelse
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 89%
- Powyżej 2,5 89%
- Powyżej 3,5 67%
- Powyżej 4,5 33%
- Powyżej 5,5 0%
W 89% meczów Havelse padają co najmniej trzy bramki, a w 78% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu SV Meppen - Havelse Powyżej 2,5 bramki padło w 89% meczów Havelse.Havelse – faule i karne
- Faule / mecz 14,0
- Faule rywali / mecz 9,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Havelse fauluje średnio 14,0 razy na mecz, a wymusza 9,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Havelse, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Havelse zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 0,00 na wyjeździe.
Havelse wygra mecz SV Meppen - Havelse Havelse zdobywa u siebie 33% możliwych punktów, na wyjeździe 0%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Havelse ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 42% goli Havelse, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 9 meczów.
Havelse wygra drugą połowę meczu SV Meppen - Havelse Drugą połowę Havelse wygrywał w 2 z 9 meczów.Havelse – strzały
- Celne / mecz 2,9
- Niecelne / mecz 3,7
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 20%
- Strzałów na gola 4,9
Havelse oddaje 6,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,9 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu SV Meppen - Havelse Havelse oddaje 6,6 strzałów na mecz.Havelse – posiadanie piłki
- U siebie 47,6%
- Na wyjeździe 38,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 9
- Najniższe w sezonie 31%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 9 meczów. Średnio Havelse utrzymuje przy piłce 43,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 31%.
Havelse wygra mecz SV Meppen - Havelse Havelse utrzymuje średnio 43,7% posiadania piłki.Havelse – podania
- Kluczowe / mecz 5,6
- Dośrodkowania / mecz 13,3
- Celność dośrodkowań 28%
- Podania długie / mecz 56
- Celność długich podań 39%
Havelse wymienia średnio 318 podań na mecz przy celności 78%, z czego 5,6 to podania kluczowe.
Havelse – czyste konta
- U siebie 0 z 5
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 2,44
- Bez straty do przerwy 33%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 89%
Czyste konto Havelse to 0% meczów sezonu (0 z 9), z czego 0 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu SV Meppen - Havelse Czyste konto Havelse zachowuje w 0% meczów.Havelse – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 78%
- Pow. 8,5 w meczu 56%
- Pow. 10,5 w meczu 22%
- Rożne u siebie / mecz 4,4
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,5
Havelse wykonuje średnio 3,6 rzutów rożnych na mecz wobec 5,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 56% spotkań.
Havelse – kartki
- Żółte kartki 24
- Pow. 3,5 kartki w meczu 67%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 44%
- Kartki rywali / mecz 1,9
- Mecze bez kartki 0%
Havelse ogląda średnio 2,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Havelse – 1,9. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Havelse według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 0,50 | 1,50 |
| Środka tabeli (7–14) | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 2,00 | 2,33 |
| Dołu tabeli (15–20) | 4 | 0-2-2 | 0,50 | 1,25 | 3,00 |
Najwięcej punktów na mecz Havelse zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–14), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Havelse na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
16.
|
1,00 1,20 | 1,25 1,20 | 2,50 1,20 |
|
17.
|
0,75 1,20 | 1,75 2,60 | 1,25 2,80 |
|
18.
|
1,40 0,50 | 0,80 1,25 | 1,60 2,00 |
|
19.
|
1,50 0,40 | 1,50 1,40 | 1,00 3,00 |
|
20.
|
1,00 0,00 | 2,00 0,50 | 2,40 2,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Havelse
Skrajne wyniki i osiągnięcia Havelse w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Havelse - Waldhof Mannheim 3:2 3. Liga (Niemcy), 30.08.2026
- Najwyższa porażka Jahn Regensburg - Havelse 5:0 3. Liga (Niemcy), 10.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Havelse - Stuttgart II 2:3, 3. Liga (Niemcy), 8.08.2026
- Najszybsza bramka 1. minuta Tauer, Havelse - Stuttgart II 2:3, 3. Liga (Niemcy), 8.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 88. minuta Havelse - SG Sonnenhof Grossaspach 2:2, 3. Liga (Niemcy), 12.09.2026
Jakie statystyki ma Havelse w tym sezonie?
Bilans Havelse w tym sezonie to 9 meczów i wynik 1-2-6 przy 12 zdobytych bramkach i 22 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 6,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Havelse – zawodnicy
Jak wygląda kadra Havelse w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Havelse 3-4-1-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kontuzje w kadrze Havelse
-
Leonardo Posadas Obrońca Skręcenie kostki pauzuje od 91 dniopuszczone: 9 meczów
-
Torben Engelking Napastnik Zerwanie więzadła pobocznego kolana pauzuje od 585 dniopuszczone: 62 mecze

Kadra Havelse
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 17 |
![]() |
25 | Niemcy | 75 tys. € | – | 1 | 11% | 0 | 0 | 5' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
32 | Ghana | 150 tys. € | 347 tys. € | 9 | 100% | 3 | 2 | 555' | 3 | 0 | |||||||
| 28 |
|
24 | Niemcy | 175 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 1 | 299' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
26 | Niemcy | 200 tys. € | – | 3 | 33% | 0 | 0 | 50' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
24 | Niemcy | 150 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 126' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
30 | Niemcy | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 38 |
|
19 | Czechy | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
25 | Niemcy | 300 tys. € | 750 tys. € | 1 | 11% | 1 | 0 | 80' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
27 | Niemcy | 200 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 2 | 796' | 3 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
20 | Polska | 250 tys. € | 150 tys. € | 4 | 44% | 0 | 0 | 194' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
20 | Niemcy | 75 tys. € | – | 5 | 56% | 0 | 0 | 97' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
32 | Niemcy | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 36 |
![]() |
21 | Nigeria | 75 tys. € | – | 1 | 11% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
25 | Niemcy | 225 tys. € | 48 tys. € | 9 | 100% | 1 | 1 | 760' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
|
27 | Niemcy | 225 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 691' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
28 | Niemcy | 250 tys. € | 174 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 804' | 2 | 0 | |||||||
| 19 |
|
25 | Niemcy | 150 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 1 | 649' | 2 | 0 | |||||||
| 22 |
|
25 | Niemcy | 175 tys. € | – | 7 | 78% | 1 | 0 | 544' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
23 | Niemcy | 125 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 764' | 2 | 0 | |||||||
| 24 |
|
20 | Niemcy | 175 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 463' | 4 | 2 | |||||||
| 3 |
![]() |
23 | Niemcy | 200 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 1 | 206' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
21 | Honduras | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
23 | Niemcy | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
22 | Niemcy | 50 tys. € | – | 2 | 22% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
28 | Austria | 75 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 13 |
|
28 | Izrael | 125 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 1 | 617' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
![]() |
22 | Niemcy | 150 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 193' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
29 | Niemcy | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Havelse
4,1 mln €
śr. 146 tys. € / zawodnika
Ile Havelse wydaje na pensje
1,5 mln € rocznie
śr. 52 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
8
najliczniej: Niemcy (21 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Havelse w sezonie 2026/2027
Havelse wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Havelse
Jak wygląda skład Havelse?
W wyjściowym ustawieniu Havelse między słupkami staje O. Hanin, a linię obrony najczęściej tworzą D. Duah, S. Belkahia oraz Y. Mausehund. W środku pola grają E. Voufack, Jesse Edem Tugbenyo, E. Grzywacz, J. Berger oraz K. Schumacher, a za skuteczność w ataku odpowiadają Kwasi Okyere Wriedt, R. Velasco. Trener Samir Ferchichi ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 3. Liga (Niemcy) i pucharach.
Havelse – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Havelse w sezonie 2026/2027.
Havelse transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24 Wrz 2026 |
|
Niemcy | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Turcja | 26 |
|
za darmo | |
| 28 Sie 2026 |
![]() |
Polska | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 27 Sie 2026 |
![]() |
Niemcy | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 04 Sie 2026 |
|
Niemcy | 24 |
|
za darmo | |
| 04 Sie 2026 |
|
Niemcy | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 24 Lip 2026 |
|
Izrael | 28 |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
![]() |
Kosowo | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
|
Niemcy | 25 |
|
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
|
Niemcy | 23 |
|
za darmo |
Havelse bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- 0 € 2024
- 0 € 2023
- +20 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Havelse
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Havelse w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Havelse trafiło 14 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.