Semi Belkahia jest piłkarzem występującym obecnie w Havelse. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Semi Belkahia
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Semi Belkahia w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Semi Belkahia wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.10, a skuteczność strzałów to 0,0%. Semi Belkahia oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Semi Belkahia w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Semi Belkahia rozegrał w barwach Havelse w 3. Lidze (Niemcy) 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 691 minut. Średnio dawało to 86 minut gry na spotkanie.
Czy Semi Belkahia ma kontuzję?
Według stanu na 16 października 2026 Semi Belkahia nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Semi Belkahia to uraz z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 262 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Semi Belkahia?
Semi Belkahia ma na koncie 5 trofeów. Najczęściej sięgał po Puchar Westfalii — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Arminią Bielefeld — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Semi Belkahia?
Semi Belkahia najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Semi Belkahia?
Wycena 27-letniego Semi Belkahia według stanu na marzec 2026 wynosi 225 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 325 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Semi Belkahia?
Semi Belkahia urodził się 22 grudnia 1998 w München w Niemczech. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Semi Belkahia – statystyki
Szczegółowe statystyki Semi Belkahia w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Havelse. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Semi Belkahia
Semi Belkahia vs. inni
Atak
Obrona
Podania Semi Belkahia
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Semi Belkahia w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Semi Belkahia wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.10, a skuteczność strzałów to 0,0%. Semi Belkahia oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Semi Belkahia – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Semi Belkahia w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Semi Belkahia
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10 2026 |
3. Liga (Niemcy), 8. kolejka
|
5:0 | 66' | 0 | 0 | – | |||
| 25.09 2026 |
3. Liga (Niemcy), 7. kolejka
|
1:3 | 85' | 0 | 0 | ||||
| 15.09 2026 |
3. Liga (Niemcy), 6. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 12.09 2026 |
3. Liga (Niemcy), 5. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 05.09 2026 |
3. Liga (Niemcy), 4. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 30.08 2026 |
3. Liga (Niemcy), 3. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 15.08 2026 |
3. Liga (Niemcy), 2. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 08.08 2026 |
3. Liga (Niemcy), 1. kolejka
|
2:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 16.05 2026 |
3. Liga (Niemcy), 38. kolejka
|
6:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 10.05 2026 |
3. Liga (Niemcy), 37. kolejka
|
3:2 | 45' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Semi Belkahia w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Semi Belkahia rozegrał w barwach Havelse w 3. Lidze (Niemcy) 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 691 minut. Średnio dawało to 86 minut gry na spotkanie.
Semi Belkahia – transfery
W trakcie kariery Semi Belkahia zmieniał klub 7 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Havelse 2025 – obecnie
-
Arminia Bielefeld 2023 – 2025
-
TSV 1860 Monachium 2018 – 2023
-
VfR Garching 2017 – 2018

-
Hoffenheim U19 2015 – 2017

-
Hoffenheim U17 2014 – 2015

-
FC Bayern München Youth do 2014

Semi Belkahia – forma
W ostatnich 5 meczach Semi Belkahia zanotował bilans 0 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 5,85. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Semi Belkahia ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.10, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 5.85 — wynik powyżej średniej ligowej (5.36).
W ostatnich 10 meczach Semi Belkahia 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.10, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.08 — wynik powyżej średniej ligowej (5.36).
W jakiej formie jest Semi Belkahia?
Semi Belkahia jest obecnie w słabej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 5.85 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.10). Jego dyspozycja słabnie.
Semi Belkahia – kontuzje
W trakcie kariery Semi Belkahia zanotował 12 kontuzji, przez które opuścił łącznie 78 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Semi Belkahia
-
Operacja kolana
30.04.24 – 13.10.24 (167 dni)
Arminia Bielefeld opuszczone: 17 meczów
- Uraz kolana 13.11.22 – 22.11.22 (10 dni)
-
Braki w przygotowaniu
21.08.22 – 10.09.22 (21 dni)
TSV 1860 Monachium opuszczone: 4 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
28.07.22 – 20.08.22 (24 dni)
TSV 1860 Monachium opuszczone: 6 meczów
-
Problemy z udem
12.05.22 – 18.05.22 (7 dni)
TSV 1860 Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Koronawirus
18.03.22 – 26.03.22 (9 dni)
TSV 1860 Monachium opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
23.07.21 – 30.08.21 (39 dni)
TSV 1860 Monachium opuszczone: 8 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
23.03.21 – 30.03.21 (8 dni)
TSV 1860 Monachium opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
24.10.20 – 26.10.20 (3 dni)
TSV 1860 Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
14.06.20 – 14.07.20 (31 dni)
TSV 1860 Monachium opuszczone: 7 meczów
-
Braki w przygotowaniu
27.01.20 – 28.02.20 (33 dni)
TSV 1860 Monachium opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
11.05.19 – 27.01.20 (262 dni)
TSV 1860 Monachium opuszczone: 26 meczów
Czy Semi Belkahia ma kontuzję?
Według stanu na 16 października 2026 Semi Belkahia nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Semi Belkahia to uraz z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 262 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Semi Belkahia – trofea
W trakcie kariery Semi Belkahia zdobył 5 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Semi Belkahia?
Semi Belkahia zdobył w karierze 5 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Arminii Bielefeld — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Westfalii — 2 razy.
Semi Belkahia – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Semi Belkahia wynosi obecnie 225 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Semi Belkahia na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Semi Belkahia?
Wycena Semi Belkahia wynosi obecnie 225 tys. €. W szczycie kariery Semi Belkahia wyceniano na 325 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.