Ivan Franjić jest piłkarzem występującym obecnie w Würzburger Kickers. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Ivan Franjic
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Ivan Franjic w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ivan Franjic wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.13, a skuteczność strzałów to 28,6%. Ivan Franjic oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ivan Franjic w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Ivan Franjic rozegrał w barwach Würzburger Kickers w Pucharze Niemiec 1 mecz, w 3. Lidze (Niemcy) 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 648 minut. Średnio dawało to 65 minut gry na spotkanie.
Czy Ivan Franjic ma kontuzję?
Według stanu na 16 października 2026 Ivan Franjic nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ivan Franjic to zerwanie mięśnia z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 25 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Ivan Franjic?
Ivan Franjic ma na koncie 5 trofeów. Najczęściej sięgał po Puchar Hesji — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z SV Wehen — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Ivan Franjic?
Ivan Franjic najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawoskrzydłowy lub Środkowy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Ivan Franjic?
Wycena 29-letniego Ivan Franjic według stanu na październik 2026 wynosi 175 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 250 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ivan Franjic?
Ivan Franjic urodził się 8 września 1997 w Altenkirchen w Niemczech. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Ivan Franjic – statystyki
Szczegółowe statystyki Ivan Franjic w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Würzburger Kickers. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Ivan Franjic
Ivan Franjić vs. inni
Atak
Obrona
Podania Ivan Franjic
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Ivan Franjic w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ivan Franjic wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.13, a skuteczność strzałów to 28,6%. Ivan Franjic oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ivan Franjic – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Ivan Franjic w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Ivan Franjic
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.10 2026 |
3. Liga (Niemcy), 9. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 10.10 2026 |
3. Liga (Niemcy), 8. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 18.09 2026 |
3. Liga (Niemcy), 7. kolejka
|
2:1 | 76' | 0 | 0 | – | |||
| 15.09 2026 |
3. Liga (Niemcy), 6. kolejka
|
1:0 | 83' | 0 | 0 | – | |||
| 12.09 2026 |
3. Liga (Niemcy), 5. kolejka
|
6:2 | 29' | 0 | 0 | – | |||
| 06.09 2026 |
3. Liga (Niemcy), 4. kolejka
|
1:2 | 6' | 0 | 0 | – | |||
| 29.08 2026 |
3. Liga (Niemcy), 3. kolejka
|
3:0 | 78' | 0 | 0 | – | |||
| 24.08 2026 |
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
1:2 | 19' | 0 | 0 | – | |||
| 14.08 2026 |
3. Liga (Niemcy), 2. kolejka
|
4:0 | 89' | 2 | 0 | – | |||
| 08.08 2026 |
3. Liga (Niemcy), 1. kolejka
|
2:2 | 88' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Ivan Franjic w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Ivan Franjic rozegrał w barwach Würzburger Kickers w Pucharze Niemiec 1 mecz, w 3. Lidze (Niemcy) 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 648 minut. Średnio dawało to 65 minut gry na spotkanie.
Ivan Franjic – transfery
W trakcie kariery Ivan Franjic zmieniał klub 13 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Würzburger Kickers 2026 – obecnie
-
SV Wehen 2024 – 2026
-
Würzburger Kickers 2022 – 2024
-
FSV Frankfurt 2021 – 2022

-
Naestved 2019 – 2020
-
FC Saarbrucken 2019 – 2019
-
Eintracht Braunschweig 2018 – 2019
-
Germania Halberstadt 2017 – 2018

-
VFC Plauen 2016 – 2017

-
Erzgebirge Aue U19 2014 – 2016

-
TSC Euskirchen 1848/1913 U17 2012 – 2014

-
Sportfreunde Siegen U17 2012 – 2012

-
Bayer 04 Leverkusen Am do 2012

Ivan Franjic – forma
W ostatnich 5 meczach Ivan Franjic zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,00. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Ivan Franjic ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.80, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.00.
W ostatnich 10 meczach Ivan Franjic 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.80, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.58.
W jakiej formie jest Ivan Franjic?
Ivan Franjic jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.00 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.13). Jego dyspozycja rośnie.
Ivan Franjic – kontuzje
W trakcie kariery Ivan Franjic zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 11 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Ivan Franjic
-
Zerwanie mięśnia
11.09.25 – 05.10.25 (25 dni)
SV Wehen opuszczone: 6 meczów
-
Uraz
17.03.25 – 30.03.25 (14 dni)
SV Wehen opuszczone: 2 mecze
-
Operacja kolana
11.05.23 – 03.06.23 (24 dni)
Würzburger Kickers opuszczone: 3 mecze
Czy Ivan Franjic ma kontuzję?
Według stanu na 16 października 2026 Ivan Franjic nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ivan Franjic to zerwanie mięśnia z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 25 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Ivan Franjic – trofea
W trakcie kariery Ivan Franjic zdobył 5 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Ivan Franjic?
Ivan Franjic zdobył w karierze 5 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Wehen — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Hesji — 2 razy.
Ivan Franjic – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ivan Franjic wynosi obecnie 175 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ivan Franjic na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Ivan Franjic?
Wycena Ivan Franjic wynosi obecnie 175 tys. €. W szczycie kariery Ivan Franjic wyceniano na 250 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.