Malik Batmaz jest piłkarzem występującym obecnie w Preußen Münster. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Malik Batmaz
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Malik Batmaz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Malik Batmaz wyglądają następująco: 1 mecz, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Malik Batmaz oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Malik Batmaz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Malik Batmaz rozegrał w barwach Preußen Münster w 3. Lidze (Niemcy) 1 mecz. Na boisku spędził łącznie 17 minut. Średnio dawało to 17 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Malik Batmaz?
Na podstawie kontraktu z Preußen Münster, Malik Batmaz otrzymuje 150 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 12,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Batmaz w listopadzie 2026 to 2,9 tysiąca euro, a dziennie około 411 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Malik Batmaz ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Malik Batmaz nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Malik Batmaz to zerwanie więzadła krzyżowego z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 353 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Malik Batmaz?
Malik Batmaz ma na koncie 4 trofea — 3 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Puchar Badenii — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Karlsruhe — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2019 roku.
Na jakiej pozycji gra Malik Batmaz?
Malik Batmaz najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Malik Batmaz?
Wycena 26-letniego Malik Batmaz według stanu na październik 2026 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 700 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Malik Batmaz?
Malik Batmaz urodził się 17 marca 2000 w Bretten w Niemczech. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Malik Batmaz – statystyki
Szczegółowe statystyki Malik Batmaz w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Preußen Münster. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jakie statystyki ma Malik Batmaz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Malik Batmaz wyglądają następująco: 1 mecz, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Malik Batmaz oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Malik Batmaz – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Malik Batmaz w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 12. kolejka
|
2:1 | 17' | 0 | 1 | – | |||
|
31 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 11. kolejka
|
2:1 | 10' | 0 | 0 | – | |||
|
26 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 10. kolejka
|
2:0 | 84' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 9. kolejka
|
2:2 | 14' | 0 | 0 | – | |||
|
04 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 8. kolejka
|
2:1 | 11' | 0 | 0 | – | |||
|
28 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 7. kolejka
|
3:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 6. kolejka
|
4:1 | 21' | 0 | 0 | – | |||
|
14 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 5. kolejka
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
30 Sie
Koniec
|
2. Bundesliga, 4. kolejka
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
22 Sie
Koniec
|
2. Bundesliga, 3. kolejka
|
2:1 | 22' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Malik Batmaz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Malik Batmaz rozegrał w barwach Preußen Münster w 3. Lidze (Niemcy) 1 mecz. Na boisku spędził łącznie 17 minut. Średnio dawało to 17 minut gry na spotkanie.
Malik Batmaz – transfery
W trakcie kariery Malik Batmaz zmieniał klub 7 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Preußen Münster 2023 – obecnie
-
Karlsruhe 2020 – 2023
-
Stuttgart II 2020 – 2020
-
Karlsruhe 2018 – 2020
-
Karlsruher SC U19 2016 – 2018

-
Karlsruher SC U17 2016 – 2016

-
Karlsruher SC Youth 2015 – 2016

-
SV Sandhausen Youth do 2015

Malik Batmaz – forma
W ostatnich 5 meczach Malik Batmaz zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,48. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Malik Batmaz ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.40, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.48.
W ostatnich 10 meczach Malik Batmaz ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.08, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.43.
W jakiej formie jest Malik Batmaz?
Malik Batmaz jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.48. Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Malik Batmaz – zarobki
Malik Batmaz gra w Preußen Münster na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 150 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Malik Batmaz w Preußen Münster (2025/26)
| Rocznie | 150 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 13 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 411 € |
Ile zarabia Malik Batmaz?
Na podstawie kontraktu z Preußen Münster, Malik Batmaz otrzymuje 150 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 12,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Batmaz w listopadzie 2026 to 2,9 tysiąca euro, a dziennie około 411 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Malik Batmaz – kontuzje
W trakcie kariery Malik Batmaz zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 66 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Malik Batmaz
-
Zerwanie więzadła krzyżowego
30.10.25 – 01.11.26 (353 dni)
Preußen Münster opuszczone: 40 meczów
-
Uraz
15.08.24 – 22.02.25 (192 dni)
Preußen Münster opuszczone: 22 mecze
-
Uraz
01.08.22 – 12.08.22 (12 dni)
Karlsruhe opuszczone: 1 mecz
-
Zerwanie więzozrostu
11.12.21 – 22.01.22 (43 dni)
Karlsruhe opuszczone: 3 mecze
Czy Malik Batmaz ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Malik Batmaz nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Malik Batmaz to zerwanie więzadła krzyżowego z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 353 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Malik Batmaz – trofea
W trakcie kariery Malik Batmaz zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Malik Batmaz?
Malik Batmaz zdobył w karierze 4 trofea — 3 drużynowe i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Karlsruhe — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Badenii — 2 razy.
Malik Batmaz – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Malik Batmaz wynosi obecnie 400 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Malik Batmaz na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Malik Batmaz?
Wycena Malik Batmaz wynosi obecnie 400 tys. €. W szczycie kariery Malik Batmaz wyceniano na 700 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.