Niko Koulis jest piłkarzem występującym obecnie w Preußen Münster. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Niko Koulis
Ocena
Profil gry
Jakie statystyki ma Niko Koulis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Niko Koulis wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.42, a skuteczność strzałów to 0,0%. Niko Koulis oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Niko Koulis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Niko Koulis rozegrał w barwach Preußen Münster w Pucharze Niemiec 1 mecz, w 3. Lidze (Niemcy) 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 568 minut. Średnio dawało to 81 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Niko Koulis?
Na podstawie kontraktu z Preußen Münster, Niko Koulis otrzymuje 120 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 10 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Koulis w listopadzie 2026 to 2,3 tysiąca euro, a dziennie około 329 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Niko Koulis ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Niko Koulis nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Niko Koulis to stłuczenie mięśnia z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 45 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Niko Koulis?
Niko Koulis ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Niko Koulis?
Niko Koulis najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Niko Koulis?
Wycena 27-letniego Niko Koulis według stanu na maj 2026 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 600 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Niko Koulis?
Niko Koulis urodził się 4 maja 1999 w Berlin w Niemczech. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Niko Koulis – statystyki
Szczegółowe statystyki Niko Koulis w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Preußen Münster. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Niko Koulis vs. inni
Jakie statystyki ma Niko Koulis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Niko Koulis wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.42, a skuteczność strzałów to 0,0%. Niko Koulis oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Niko Koulis – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Niko Koulis w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 12. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Paź
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 11. kolejka
|
1:0 | 80' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 4. kolejka
|
2:1 | 38' | 0 | 0 | – | |||
|
30 Sie
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 3. kolejka
|
4:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
21 Sie
Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
15 Sie
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 2. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
08 Sie
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 1. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
17 Maj
Koniec
|
2. Bundesliga, 34. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Maj
Koniec
|
2. Bundesliga, 33. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
03 Maj
Koniec
|
2. Bundesliga, 32. kolejka
|
3:3 | 90' | 0 | 0 |
Ile meczów rozegrał Niko Koulis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Niko Koulis rozegrał w barwach Preußen Münster w Pucharze Niemiec 1 mecz, w 3. Lidze (Niemcy) 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 568 minut. Średnio dawało to 81 minut gry na spotkanie.
Niko Koulis – transfery
W trakcie kariery Niko Koulis zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Preußen Münster 2022 – obecnie
-
Holstein Kiel II 2020 – 2022

-
Hertha Berlin II 2018 – 2020

-
Hertha Zehlendorf U19 2016 – 2018

-
Tennis Borussia Berlin U17 2015 – 2016

-
Hertha Zehlendorf U17 do 2015

Niko Koulis – forma
W ostatnich 5 meczach Niko Koulis zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,67. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Niko Koulis 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.24, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.67 — wynik powyżej średniej ligowej (6.44).
W ostatnich 10 meczach Niko Koulis 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.10, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.58 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.44).
W jakiej formie jest Niko Koulis?
Niko Koulis jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.67 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.42). Jego dyspozycja rośnie.
Niko Koulis – zarobki
Niko Koulis gra w Preußen Münster na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 120 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Niko Koulis w Preußen Münster (2025/26)
| Rocznie | 120 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 10 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 329 € |
Ile zarabia Niko Koulis?
Na podstawie kontraktu z Preußen Münster, Niko Koulis otrzymuje 120 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 10 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Koulis w listopadzie 2026 to 2,3 tysiąca euro, a dziennie około 329 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Niko Koulis – kontuzje
W trakcie kariery Niko Koulis zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 7 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Niko Koulis
-
Stłuczenie mięśnia
04.09.26 – 21.10.26 (45 dni)
Preußen Münster opuszczone: 7 meczów
Czy Niko Koulis ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Niko Koulis nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Niko Koulis to stłuczenie mięśnia z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 45 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Niko Koulis – trofea
W trakcie kariery Niko Koulis zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Niko Koulis?
Niko Koulis zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Preußen Münster — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Regionalligi West — 1 raz.
Niko Koulis – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Niko Koulis wynosi obecnie 400 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Niko Koulis na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Niko Koulis?
Wycena Niko Koulis wynosi obecnie 400 tys. €. W szczycie kariery Niko Koulis wyceniano na 600 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.