play offy baraży o utrzymanie
2 : 1
Koniec, 12.05.26 17:30

Porównanie kursów FC Slovacko - Banik Ostrawa

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz FC Slovacko - Banik Ostrawa dla 14 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), podwójną szansę, zakład bez remisu (DNB), obie drużyny strzelą (BTTS) oraz 2. połowę (1X2) z 12 maja 2026 (w ramach play offy baraży o utrzymanie Chance Liga (Czechy)). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 50 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo FC Slovacko po kursie 2,65 w Betfan, remis po kursie 3,45 w Betclic oraz wygrana Banik Ostrawa po kursie 3,00 w LV BET.

Najwyższy kurs na wygraną Banik Ostrawa wystawia LV BET - 3,00, w porównaniu do najniższego 2,50 w Betfan. Daje to 50 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.

1 X 2
2,17 3,45 2,93
2,65 3,40 2,50
2,60 3,40 2,50
2,25 3,45 3,00
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Banik

kurs 3,00 × 100 zł = 264 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 4436 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,59 2,12
1,92 1,83
1,91 1,83
1,62 2,15
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,35 1,60 1,26
1,47 1,43 1,30
1,45 1,41 1,28
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,77 2,20 3,53
3,15 2,25 3,05
3,20 2,25 3,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,45 2,53 3,07
2,85 2,65 2,75
2,90 2,65 2,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,24 1,35 1,52
1,32 1,30 1,53
1,32 1,30 1,53
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,29 1,41 1,39
1,37 1,35 1,40
1,37 1,35 1,41
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
12,75 1,04 3,60 1,25 1,93 1,78 1,36 2,90 1,13 5,25 1,04 12,75
7,80 1,05 3,80 1,23 2,00 1,73 1,40 2,75 1,15 4,90 - -
8,00 1,03 3,65 1,22 1,95 1,72 1,38 2,75 1,13 4,80 1,04 8,00
9,00 1,03 3,60 1,25 1,92 1,77 1,35 2,90 1,13 5,20 1,03 8,75
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Betfan wycenia na 2,20. To o 4,8% więcej niż najniższy kurs 2,10 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,66 2,10
1,60 2,20
1,60 2,15
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
4,20 4,40 5,50 4,05 12,75 5,60
4,60 4,10 4,40 4,95 13,00 4,70
4,50 4,00 4,30 4,80 12,00 4,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo FC Slovacko i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9,25 2,67 5,40 3,35 3,08 6,25 2,57 10,50
- - 6,30 3,85 3,60 7,20 3,00 11,50
10,00 3,05 6,00 3,75 3,50 7,00 2,90 11,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
12,75 4,40 4,55 11,50 4,55 11,50 3,47 55,00
- - 4,50 10,00 4,45 10,00 3,35 48,00
12,00 4,00 4,30 10,00 4,30 10,00 3,25 45,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Banik Ostrawa i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
11,00 3,73 6,90 4,70 4,00 9,25 3,40 15,50
- - 6,10 3,65 3,45 6,70 2,85 11,00
9,80 2,90 5,80 3,60 3,35 6,60 2,80 11,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na rzuty rożne

W rzutach rożnych najlepszą cenę ma rynek Maksymalnie 8 rożny. Kurs 2,75 w Betclic jest wyższy od najniższej oferty 2,75 o 0%.

-8.5 +8.5 -9.5 +9.5 -10.5 +10.5 -11.5 +11.5 -12.5 +12.5
2,75 1,30 2,05 1,58 1,62 1,95 1,35 2,55 1,19 3,50
2,75 1,40 2,10 1,65 1,65 2,10 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu FC Slovacko - Banik Ostrawa dostępnych jest 217 kursów od 4 legalnych bukmacherów na 14 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 22,1% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 2,65 w Betfan przewyższa najniższą selekcję 2,17 w Betclic.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych FC Slovacko - Banik Ostrawa ma Betfan, który prowadzi w 13 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.