Forma w lidze
Slovan Liberec w tabeli
2. miejsce / 20 punktów Awans do wyższej klasy rozgrykowej
Strata do lidera: 6 punktów
Przewaga nad 7. miejscem: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
2 mecze bez strzelonej bramki
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
6:4 bramki
1,20 gola/mecz
13 pkt
7:2 bramki
1,40 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Slovan Liberec
Wartość drużyny: 15,4 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Czechy | 22 | napastnik | 10 | 1,7 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Czechy | 23 | napastnik | 10 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,02 średnia ocena | Togo | 24 | obrońca | 9 | 1,2 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Czechy | 31 | obrońca | 10 | 400 tys. € |
Przewidywany skład Slovan Liberec 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Slovan Liberec w tabeli Chance Liga (Czechy)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Slavia Praga
|
10 | 8 | 2 | 0 | 26:6 | 26 |
2
|
Slovan Liberec
|
10 | 6 | 2 | 2 | 13:6 | 20 |
3
|
Sparta Praga
|
10 | 6 | 0 | 4 | 20:12 | 18 |
4
|
Mlada Boleslav
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:13 | 17 |
5
|
Sigma Olomouc
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:14 | 17 |
Wyniki Slovan Liberec
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Slovan Liberec
0
FC Slovacko
2
Chance Liga (Czechy), 10. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Líšeň
0
Slovan Liberec
0
Chance Liga (Czechy), 9. kolejka
|
|
|
15 Wrz Koniec
|
Vlašim
0
Slovan Liberec
2
Puchar Czech, 1/16 finału
|
Terminarz Slovan Liberec
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 18:00
|
Sigma Olomouc
Slovan Liberec
Chance Liga (Czechy), 11. kolejka
|
|
|
24 Paź 15:00
|
Slovan Liberec
Banik Ostrawa
Chance Liga (Czechy), 12. kolejka
|
|
|
31 Paź 15:00
|
Pardubice
Slovan Liberec
Chance Liga (Czechy), 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Slovan Liberec
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 07 Wrz 2026 |
|
Czechy |
|
1 mln € | |
| 07 Wrz 2026 |
![]() |
Zambia |
![]() |
wypożyczenie | |
| 07 Wrz 2026 |
![]() |
Nigeria |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Słowenia |
|
300 tys. € |
Slovan Liberec to klub piłkarski z Czech występujący w Chance Liga (Czechy). Swoim domowym obiektem jest Stadion u Nisy, który może pomieścić 9 900 widzów. Zespół prowadzi Branislav Fodrek. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 15,4 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Czech.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Slovan Liberec?
Klub piłkarski Slovan Liberec zdobył w swojej historii 5 trofeów — 5 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Czech oraz Puchar Czech.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Slovan Liberec w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Slovan Liberec trafiło 5 zawodników za łączną kwotę 2,1 mln €, a klub opuściło 9 piłkarzy, co przyniosło 5 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Matěj Mikulenka z Sigma Olomouc za 1 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Ermin Mahmić do Yeni Çorumsporu za 5 mln €.
Które miejsce zajmuje Slovan Liberec w tabeli Chance Liga (Czechy)?
Slovan Liberec zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Chance Liga (Czechy) z dorobkiem 20 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Slavii Pragi wynosi 6 punktów, a przewaga nad 3. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Slovan Liberec?
W wyjściowym ustawieniu Slovan Liberec między słupkami staje T. Koubek, a linię obrony najczęściej tworzą J. Kozeluh, L. Hulka, A. Drakpe oraz A. Kayondo. W środku pola grają A. Buzek, L. Masopust, V. Kusej, F. Faye oraz M. Lexa, a za skuteczność w ataku odpowiadają L. Masek. Trener Branislav Fodrek ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Chance Liga (Czechy) i pucharach.
Kiedy Slovan Liberec gra następny mecz?
Najbliższy mecz Slovan Liberec to spotkanie z Sigma Olomouc, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Andrův stadion w ramach Chance Liga (Czechy) (11. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Slovan Liberec?
Ostatni mecz Slovan Liberec to porażka z FC Slovacko 0:2 w Chance Lidze, 11 października 2026. Bramki zdobyli Havlik, Juroska. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Slovan Liberec w tym sezonie?
Bilans Slovan Liberec w tym sezonie to 10 meczów i wynik 6-2-2 przy 13 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 12,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Slovan Liberec w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Slovan Liberec w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Slovan Liberec
Slovan Liberec terminarz
Kiedy Slovan Liberec gra następny mecz?
Najbliższy mecz Slovan Liberec to spotkanie z Sigma Olomouc, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Andrův stadion w ramach Chance Liga (Czechy) (11. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki Slovan Liberec w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Slovan Liberec w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Slovan Liberec w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Slovan Liberec wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Chance Liga (Czechy), 10. kolejka
|
0:2 | 4-3-3 | 9/9 | 1/4 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Chance Liga (Czechy), 9. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 3/9 | 0/1 | |
|
15 Wrz Koniec
|
Puchar Czech, 1/16 finału
|
0:2 | 3-4-3 | 7/11 | 1/3 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Chance Liga (Czechy), 8. kolejka
|
3:0 | 4-2-3-1 | 7/11 | 3/4 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Chance Liga (Czechy), 7. kolejka
|
1:2 | 3-4-2-1 | 2/6 | 4/6 | |
|
30 Sie Koniec
|
Chance Liga (Czechy), 6. kolejka
|
2:0 | 4-3-3 | 10/12 | 1/6 | |
|
26 Sie Koniec
|
Puchar Czech, 1/32 finału
|
0:2 | – | – | – | |
|
22 Sie Koniec
|
Chance Liga (Czechy), 5. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 8/11 | 2/6 | |
|
16 Sie Koniec
|
Chance Liga (Czechy), 4. kolejka
|
1:1 | 3-4-2-1 | 7/8 | 2/5 | |
|
07 Sie Koniec
|
Chance Liga (Czechy), 3. kolejka
|
0:1 | 3-4-2-1 | 6/8 | 3/6 |
Slovan Liberec ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 20 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 5 z 10 meczów, ze średnią 2,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Slovan Liberec zdobywa 2,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Slovan Liberec?
Ostatni mecz Slovan Liberec to porażka z FC Slovacko 0:2 w Chance Lidze, 11 października 2026. Bramki zdobyli Havlik, Juroska. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Slovan Liberec – tabela Chance Liga (Czechy)
Jakie miejsce w tabeli Chance Liga (Czechy) zajmuje Slovan Liberec w sezonie 2026/2027.
Miejsce Slovan Liberec w tabeli Chance Liga (Czechy)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Slavia Praga
|
10 | 8 | 2 | 0 | 26:6 | 20 | 26 | |
2
|
Slovan Liberec
|
10 | 6 | 2 | 2 | 13:6 | 7 | 20 | |
3
|
Sparta Praga
|
10 | 6 | 0 | 4 | 20:12 | 8 | 18 | |
4
|
Mlada Boleslav
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:13 | 4 | 17 | |
5
|
Sigma Olomouc
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:14 | 3 | 17 | |
6
|
Jablonec
|
10 | 5 | 2 | 3 | 12:9 | 3 | 17 | |
7
|
FK Teplice
|
10 | 5 | 2 | 3 | 18:16 | 2 | 17 | |
8
|
Zbrojovka Brno
|
10 | 5 | 1 | 4 | 12:13 | -1 | 16 | |
9
|
Bohemians 1905
|
10 | 4 | 3 | 3 | 11:11 | 0 | 15 | |
10
|
Hradec Kralove
|
10 | 4 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | 14 | |
11
|
Viktoria Pilzno
|
10 | 3 | 4 | 3 | 20:17 | 3 | 13 | |
12
|
Banik Ostrawa
|
10 | 3 | 1 | 6 | 7:18 | -11 | 10 | |
13
|
Líšeň
|
10 | 2 | 2 | 6 | 11:20 | -9 | 8 | |
14
|
Pardubice
|
10 | 2 | 2 | 6 | 9:16 | -7 | 8 | |
15
|
FC Slovacko
|
10 | 1 | 4 | 5 | 9:16 | -7 | 7 | |
16
|
Zlin
|
10 | 0 | 1 | 9 | 8:20 | -12 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Slavia Praga
|
10 | 8 | 2 | 0 | 26:6 | 20 | 26 | |
2
|
Slovan Liberec
|
10 | 6 | 2 | 2 | 13:6 | 7 | 20 | |
3
|
Sparta Praga
|
10 | 6 | 0 | 4 | 20:12 | 8 | 18 | |
4
|
Mlada Boleslav
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:13 | 4 | 17 | |
5
|
Sigma Olomouc
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:14 | 3 | 17 | |
6
|
Jablonec
|
10 | 5 | 2 | 3 | 12:9 | 3 | 17 | |
7
|
FK Teplice
|
10 | 5 | 2 | 3 | 18:16 | 2 | 17 | |
8
|
Zbrojovka Brno
|
10 | 5 | 1 | 4 | 12:13 | -1 | 16 | |
9
|
Bohemians 1905
|
10 | 4 | 3 | 3 | 11:11 | 0 | 15 | |
10
|
Hradec Kralove
|
10 | 4 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | 14 | |
11
|
Viktoria Pilzno
|
10 | 3 | 4 | 3 | 20:17 | 3 | 13 | |
12
|
Banik Ostrawa
|
10 | 3 | 1 | 6 | 7:18 | -11 | 10 | |
13
|
Líšeň
|
10 | 2 | 2 | 6 | 11:20 | -9 | 8 | |
14
|
Pardubice
|
10 | 2 | 2 | 6 | 9:16 | -7 | 8 | |
15
|
FC Slovacko
|
10 | 1 | 4 | 5 | 9:16 | -7 | 7 | |
16
|
Zlin
|
10 | 0 | 1 | 9 | 8:20 | -12 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Slavia Praga
|
5 | 4 | 1 | 0 | 15:5 | 10 | 13 | |
| 2 |
Sparta Praga
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:5 | 6 | 12 | |
| 3 |
Mlada Boleslav
|
4 | 4 | 0 | 0 | 10:1 | 9 | 12 | |
| 4 |
Zbrojovka Brno
|
6 | 4 | 0 | 2 | 9:6 | 3 | 12 | |
| 5 |
Bohemians 1905
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:1 | 4 | 11 | |
| 6 |
Jablonec
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 10 | |
| 7 |
Hradec Kralove
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:9 | -1 | 10 | |
| 8 |
FK Teplice
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:11 | 0 | 8 | |
| 9 |
Viktoria Pilzno
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:10 | 1 | 8 | |
| 10 |
Slovan Liberec
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 11 |
Sigma Olomouc
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:6 | 2 | 7 | |
| 12 |
Banik Ostrawa
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 6 | |
| 13 |
Pardubice
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 14 |
FC Slovacko
|
4 | 0 | 3 | 1 | 4:5 | -1 | 3 | |
| 15 |
Líšeň
|
5 | 0 | 1 | 4 | 3:13 | -10 | 1 | |
| 16 |
Zlin
|
6 | 0 | 0 | 6 | 2:10 | -8 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Slavia Praga
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:1 | 10 | 13 | |
| 2 |
Slovan Liberec
|
5 | 4 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 13 | |
| 3 |
Sigma Olomouc
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:8 | 1 | 10 | |
| 4 |
FK Teplice
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:5 | 2 | 9 | |
| 5 |
Jablonec
|
5 | 2 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 7 | |
| 6 |
Líšeň
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 7 |
Sparta Praga
|
5 | 2 | 0 | 3 | 9:7 | 2 | 6 | |
| 8 |
Mlada Boleslav
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:12 | -5 | 5 | |
| 9 |
Viktoria Pilzno
|
4 | 1 | 2 | 1 | 9:7 | 2 | 5 | |
| 10 |
Zbrojovka Brno
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 4 | |
| 11 |
Bohemians 1905
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:10 | -4 | 4 | |
| 12 |
Hradec Kralove
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 4 | |
| 13 |
Banik Ostrawa
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:12 | -8 | 4 | |
| 14 |
Pardubice
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:10 | -5 | 4 | |
| 15 |
FC Slovacko
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:11 | -6 | 4 | |
| 16 |
Zlin
|
4 | 0 | 1 | 3 | 6:10 | -4 | 1 |
Które miejsce zajmuje Slovan Liberec w tabeli Chance Liga (Czechy)?
Slovan Liberec zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Chance Liga (Czechy) z dorobkiem 20 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Slavii Pragi wynosi 6 punktów, a przewaga nad 3. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Slovan Liberec w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Slovan Liberec na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Slovan Liberec na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,1
- Strzały celne / mecz 5,1
- Asysty / mecz 0,50
- Udane dryblingi / mecz 7,3
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,60
- Czyste konta 50%
- Odbiory / mecz 18,2
- Przechwyty / mecz 7,5
- Wybicia / mecz 21,8
- Zablokowane strzały / mecz 4,9
Strzelcy Slovan Liberec
Rozkład bramek w czasie
Bramki Slovan Liberec i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Slovan Liberec to 61–75 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Sigma Olomouc - Slovan Liberec Po przerwie pada 77% bramek Slovan Liberec.Przebieg meczu Slovan Liberec i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 6-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-1-2 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 3-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-1-1 |
Gdy Slovan Liberec otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Slovan Liberec
92% bramek Slovan Liberec pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 8% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Slovan Liberec zdobywa w sezonie średnio 2,00 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,00.
Aktualne serie Slovan Liberec
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 3 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Slovan Liberec, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Slovan Liberec wygra mecz Sigma Olomouc - Slovan Liberec Slovan Liberec przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Slovan Liberec
- Powyżej 0,5 90%
- Powyżej 1,5 60%
- Powyżej 2,5 30%
- Powyżej 3,5 10%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 30% meczów Slovan Liberec padają co najmniej trzy bramki, a w 30% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Sigma Olomouc - Slovan Liberec Powyżej 2,5 bramki padło w 30% meczów Slovan Liberec.Slovan Liberec – faule i karne
- Faule / mecz 15,3
- Faule rywali / mecz 12,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Slovan Liberec fauluje średnio 15,3 razy na mecz, a wymusza 12,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Slovan Liberec, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Slovan Liberec zdobywa 1,40 punktu na mecz wobec 2,60 na wyjeździe.
Slovan Liberec wygra mecz Sigma Olomouc - Slovan Liberec Slovan Liberec zdobywa u siebie 47% możliwych punktów, na wyjeździe 87%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Slovan Liberec ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 77% goli Slovan Liberec, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 7 z 10 meczów.
Slovan Liberec wygra drugą połowę meczu Sigma Olomouc - Slovan Liberec Drugą połowę Slovan Liberec wygrywał w 7 z 10 meczów.Slovan Liberec – strzały
- Celne / mecz 5,1
- Niecelne / mecz 7,0
- Celność strzałów 42%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 9,3
Slovan Liberec oddaje 12,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 42% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Sigma Olomouc - Slovan Liberec Slovan Liberec oddaje 12,1 strzałów na mecz.Slovan Liberec – posiadanie piłki
- U siebie 54,4%
- Na wyjeździe 52,4%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 6 z 10
- Najniższe w sezonie 32%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 6 z 10 meczów. Średnio Slovan Liberec utrzymuje przy piłce 53,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 32%.
Slovan Liberec wygra mecz Sigma Olomouc - Slovan Liberec Slovan Liberec utrzymuje średnio 53,4% posiadania piłki.Slovan Liberec – podania
- Kluczowe / mecz 11,8
- Dośrodkowania / mecz 25,0
- Celność dośrodkowań 23%
- Podania długie / mecz 58
- Celność długich podań 41%
Slovan Liberec wymienia średnio 342 podań na mecz przy celności 76%, z czego 11,8 to podania kluczowe.
Slovan Liberec – czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 3 z 5
- Stracone / mecz 0,60
- Bez straty do przerwy 80%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 10%
Czyste konto Slovan Liberec to 50% meczów sezonu (5 z 10), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Sigma Olomouc - Slovan Liberec Czyste konto Slovan Liberec zachowuje w 50% meczów.Slovan Liberec – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 90%
- Pow. 8,5 w meczu 70%
- Pow. 10,5 w meczu 40%
- Rożne u siebie / mecz 7,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,6
Slovan Liberec wykonuje średnio 5,9 rzutów rożnych na mecz wobec 3,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 70% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Sigma Olomouc - Slovan Liberec Powyżej 8,5 rożnego padło w 70% meczów Slovan Liberec.Slovan Liberec – kartki
- Żółte kartki 24
- Pow. 3,5 kartki w meczu 80%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 70%
- Kartki rywali / mecz 2,7
- Mecze bez kartki 10%
Slovan Liberec ogląda średnio 2,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Slovan Liberec – 2,7. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Slovan Liberec według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 2,00 | 0,50 |
| Środka tabeli (6–11) | 5 | 4-0-1 | 2,40 | 1,60 | 0,60 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 0,33 | 0,67 |
Najwięcej punktów na mecz Slovan Liberec zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z dołu tabeli (12–16).
Slovan Liberec na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,60 2,60 | 3,00 2,20 | 1,00 0,20 |
|
2.
|
1,40 2,60 | 1,20 1,40 | 0,80 0,40 |
|
3.
|
2,40 1,20 | 2,20 1,80 | 1,00 1,40 |
|
4.
|
3,00 0,83 | 2,50 1,17 | 0,25 2,00 |
|
5.
|
1,75 1,67 | 2,00 1,50 | 1,50 1,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Slovan Liberec
Skrajne wyniki i osiągnięcia Slovan Liberec w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Slovan Liberec - Mlada Boleslav 3:0 Chance Liga (Czechy), 12.09.2026
- Najwyższa porażka Slovan Liberec - FC Slovacko 0:2 Chance Liga (Czechy), 11.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Viktoria Pilzno - Slovan Liberec 1:3, Chance Liga (Czechy), 25.07.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 20. minuta Kusej, Slovan Liberec - Mlada Boleslav 3:0, Chance Liga (Czechy), 12.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Dulay, Viktoria Pilzno - Slovan Liberec 1:3, Chance Liga (Czechy), 25.07.2026
Jakie statystyki ma Slovan Liberec w tym sezonie?
Bilans Slovan Liberec w tym sezonie to 10 meczów i wynik 6-2-2 przy 13 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 12,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Slovan Liberec – zawodnicy
Jak wygląda kadra Slovan Liberec w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Slovan Liberec 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Slovan Liberec
-
Jan Knapik Obrońca Uraz kolana pauzuje od 7 dniopuszczone: 1 mecz
Kadra Slovan Liberec
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 19 |
|
26 | Czechy | 2,7 mln € | – | 8 | 80% | 2 | 1 | 580' | 0 | 1 | |||||||
| 9 |
|
22 | Czechy | 1,7 mln € | – | 10 | 100% | 3 | 0 | 631' | 2 | 0 | |||||||
| 99 |
|
24 | Łotwa | 1,8 mln € | 386 tys. € | 5 | 50% | 0 | 0 | 177' | 2 | 0 | |||||||
| 94 |
|
28 | Republika Środkowoafrykańska | 700 tys. € | 120 tys. € | 9 | 90% | 1 | 1 | 202' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
22 | Czechy | 1 mln € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 211' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
23 | Czechy | 300 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 1 | 162' | 0 | 0 | |||||||
| 79 |
![]() |
21 | Słowenia | 250 tys. € | – | 3 | 30% | 0 | 0 | 4' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
20 | Gruzja | 350 tys. € | – | 5 | 50% | 0 | 0 | 25' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
|
20 | Czechy | 200 tys. € | – | 6 | 60% | 0 | 0 | 15' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 12 |
|
23 | Czechy | 1,5 mln € | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 358' | 3 | 0 | |||||||
| 8 |
|
33 | Czechy | 225 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 652' | 2 | 0 | |||||||
| 60 |
|
20 | Senegal | 3 mln € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 692' | 3 | 0 | |||||||
| 25 |
|
22 | Czechy | 750 tys. € | – | 2 | 20% | 0 | 0 | 64' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
21 | Słowacja | 500 tys. € | – | 9 | 90% | 3 | 1 | 511' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
22 | Czechy | 650 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 418' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
25 | Kosowo | 300 tys. € | – | 6 | 60% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
24 | Czechy | 250 tys. € | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 14 |
|
24 | Togo | 1,2 mln € | 21 tys. € | 9 | 90% | 0 | 0 | 710' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
|
24 | Uganda | 2,5 mln € | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 897' | 2 | 0 | |||||||
| 29 |
|
31 | Czechy | 400 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 2 | 0 | |||||||
| 18 |
|
24 | Czechy | 700 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 649' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
22 | Czechy | 750 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 351' | 1 | 1 | |||||||
| 26 |
|
35 | Czechy | 100 tys. € | – | 3 | 30% | 0 | 0 | 126' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
34 | Czechy | 125 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 1 | 356' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
25 | Czechy | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
20 | Bośnia | 325 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
![]() |
19 | Zambia | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 32 |
|
25 | Czechy | 500 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 40 |
|
34 | Czechy | 300 tys. € | 965 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
21 | Słowacja | – | – | 3 | 30% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
24 | Czechy | 25 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Slovan Liberec
23,4 mln €
śr. 753 tys. € / zawodnika
Ile Slovan Liberec wydaje na pensje
1,5 mln € rocznie
śr. 48 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
12
najliczniej: Czechy (19 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Slovan Liberec w sezonie 2026/2027
Slovan Liberec wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Slovan Liberec
Jak wygląda skład Slovan Liberec?
W wyjściowym ustawieniu Slovan Liberec między słupkami staje T. Koubek, a linię obrony najczęściej tworzą J. Kozeluh, L. Hulka, A. Drakpe oraz A. Kayondo. W środku pola grają A. Buzek, L. Masopust, V. Kusej, F. Faye oraz M. Lexa, a za skuteczność w ataku odpowiadają L. Masek. Trener Branislav Fodrek ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Chance Liga (Czechy) i pucharach.
Slovan Liberec – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Slovan Liberec w sezonie 2026/2027.
Slovan Liberec transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07 Wrz 2026 |
|
Czechy | 22 |
|
1 mln € | |
| 07 Wrz 2026 |
![]() |
Zambia | 19 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 07 Wrz 2026 |
![]() |
Nigeria | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Słowenia | 21 |
|
300 tys. € | |
| 28 Sie 2026 |
|
Bośnia | 21 |
|
5 mln € | |
| 29 Lip 2026 |
|
Słowacja | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 22 Lip 2026 |
|
Czechy | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 16 Lip 2026 |
![]() |
Słowacja | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 14 Lip 2026 |
|
Ghana | 22 |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
|
Czechy | 20 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Slovan Liberec
Slovan Liberec bilans transferowy
- +8,2 mln € 2026
- +3 mln € 2025
- -1,1 mln € 2024
- +1 mln € 2023
- +770 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Slovan Liberec
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Slovan Liberec w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Slovan Liberec trafiło 5 zawodników za łączną kwotę 2,1 mln €, a klub opuściło 9 piłkarzy, co przyniosło 5 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Matěj Mikulenka z Sigma Olomouc za 1 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Ermin Mahmić do Yeni Çorumsporu za 5 mln €.
Slovan Liberec – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Slovan Liberec? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Slovan Liberec?
Klub piłkarski Slovan Liberec zdobył w swojej historii 5 trofeów — 5 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Czech oraz Puchar Czech.
