Martin Ryzek

obrońca #5
Słowacja Skalica
Wiek / data ur.21 lat (23.05.2005)
Wzrost1,89 m
Waga77 kg
Pozycjaobrońca
Preferowana nogaprawa
Zarobkib.d.
Dołączył16.07.2026
Kontrakt do30.12.2026
Wartość rynkowa100 tys. €

Martin Rýzek jest piłkarzem występującym obecnie w Skalica. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.

Liczby Martin Ryzek w Nike liga 2026/2027
Mecze
8
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
163'
Średnia ocena
2.22
Kartki
1 / 0
Najbliższy hitowy mecz
Charlotte Chicago Fire
27.09.2026·01:30

Statystyki

2,22
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki ›

Transfery

→
ostatni transfer16.07.2026
kwota transferuwypożyczenie
Zobacz transfery ›

Wartość rynkowa

100 tys. €
+75 tys. € (+300,0%)
Zobacz szczegóły ›

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Środkowy obrońca (4)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,89 m
Waga 77 kg
Mapa pozycji

Jakie statystyki ma Martin Ryzek w sezonie 2026/2027?

W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Martin Ryzek wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.22. Martin Ryzek oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Martin Ryzek w sezonie 2026/2027?

W obecnym sezonie Martin Ryzek rozegrał w barwach Skalica w Nike liga 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 163 minuty. Średnio dawało to 20 minut gry na spotkanie.

Czy Martin Ryzek ma kontuzję?

Według stanu na 26 września 2026 Martin Ryzek nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.

Najpoważniejszy uraz w karierze Martin Ryzek to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 139 dni.

Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.

Na jakiej pozycji gra Martin Ryzek?

Martin Ryzek najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).

Jaka jest wartość rynkowa Martin Ryzek?

Wycena 21-letniego Martin Ryzek według stanu na wrzesień 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 100 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Martin Ryzek?

Martin Ryzek urodził się 23 maja 2005 na Słowacji. Obecnie piłkarz ma 21 lat.