Forma w lidze
Dunajska Streda w tabeli
1. miejsce / 23 punkty Lider tabeli
Przewaga nad 2. miejscem: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
10 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
10 pkt
11:2 bramki
2,75 gola/mecz
13 pkt
17:3 bramki
3,40 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Dunajska Streda
Wartość drużyny: 15 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 7 bramek | Słowacja | 25 | pomocnik | 9 | 750 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 7 asyst | Syria | 25 | napastnik | 9 | 3 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 8,28 średnia ocena | Syria | 25 | napastnik | 9 | 3 mln € | ||
![]() |
Najwięcej minut 810 minut | Brazylia | 23 | bramkarz | 9 | 250 tys. € |
Przewidywany skład Dunajska Streda 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Dunajska Streda w tabeli Nike liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dunajska Streda
|
9 | 7 | 2 | 0 | 28:5 | 23 |
2
|
Spartak Trnava
|
10 | 6 | 3 | 1 | 24:11 | 21 |
3
|
Zylina
|
10 | 6 | 3 | 1 | 25:19 | 21 |
4
|
Slovan Bratysława
|
9 | 5 | 2 | 2 | 21:10 | 17 |
5
|
Podbrezova
|
10 | 4 | 2 | 4 | 14:19 | 14 |
Wyniki Dunajska Streda
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Zemplin Michalovce
0
Dunajska Streda
3
Nike liga, 21. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Dunajska Streda
2
Spartak Trnava
2
Nike liga, 9. kolejka
|
|
|
15 Wrz Koniec
|
Veľké Ludince
3
Dunajska Streda
2
Puchar Słowacji, 1/32 finału
|
Terminarz Dunajska Streda
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 18:00
|
Zylina
Dunajska Streda
Nike liga, 11. kolejka
|
|
|
24 Paź 15:30
|
Dunajska Streda
Ruzomberok
Nike liga, 12. kolejka
|
|
|
31 Paź 15:30
|
Dukla Bańska Bystrzyca
Dunajska Streda
Nike liga, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Dunajska Streda
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 16 Wrz 2026 |
|
Słowacja |
![]() |
za darmo | |
| 08 Wrz 2026 |
![]() |
Gambia |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Słowenia |
|
wypożyczenie | |
| 12 Sie 2026 |
![]() |
Ghana |
|
za darmo |
Dunajska Streda to klub piłkarski z Słowacji występujący w Nike liga. Swoim domowym obiektem jest MOL Aréna, który może pomieścić 12 700 widzów. Zespół prowadzi Robert Klauss. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 15 milionów euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Liga Konferencji.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Dunajska Streda ?
Klub piłkarski Dunajska Streda zdobył w swojej historii 4 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Słowacji oraz Puchar Intertoto. Ponadto triumfował w Puchar Czechosłowacji oraz Puchar Słowacji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Dunajska Streda w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Dunajska Streda trafiło 4 zawodników za łączną kwotę 450 tys. €, a klub opuściło 8 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Prince Owusu z Qabala za 250 tys. €.
Które miejsce zajmuje Dunajska Streda w tabeli Nike liga?
Dunajska Streda zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Nike liga z dorobkiem 23 punktów po 9 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 28:5, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Jak wygląda skład Dunajska Streda ?
W wyjściowym ustawieniu Dunajska Streda między słupkami staje Felipe, a linię obrony najczęściej tworzą Z. Trontelj, F. Blazek, K. Nemanic oraz B. Csóka. W środku pola grają P. Owusu, S. Ouro, G. Gagua, M. Jencus oraz A. Ramadan, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Trusa. Trener Robert Klauss ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Nike liga i pucharach.
Kiedy Dunajska Streda gra następny mecz?
Najbliższy mecz Dunajska Streda to spotkanie z Zylina, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Štadión Pod Dubňom w ramach Nike liga (11. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Dunajska Streda ?
Ostatni mecz Dunajska Streda to wygrana z Zemplin Michalovce 0:3 w Nike liga, 10 października 2026. Bramki zdobyli Pauschek (samobójcza), Ouro oraz Sylla. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Dunajska Streda w tym sezonie?
Bilans Dunajska Streda w tym sezonie to 9 meczów i wynik 7-2-0 przy 28 zdobytych bramkach i 5 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 14,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Dunajska Streda w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Dunajska Streda w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Dunajska Streda
Dunajska Streda terminarz
Kiedy Dunajska Streda gra następny mecz?
Najbliższy mecz Dunajska Streda to spotkanie z Zylina, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Štadión Pod Dubňom w ramach Nike liga (11. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Dunajska Streda w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Dunajska Streda w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Dunajska Streda w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Dunajska Streda wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Nike liga, 21. kolejka
|
0:3 | 4-2-3-1 | 10/12 | 2/4 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Nike liga, 9. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 3/6 | 3/7 | |
|
15 Wrz Koniec
|
Puchar Słowacji, 1/32 finału
|
3:2 | – | 8/11 | 3/4 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Nike liga, 8. kolejka
|
1:4 | 4-2-3-1 | 4/11 | 1/1 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Nike liga, 7. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 1/4 | 2/4 | |
|
30 Sie Koniec
|
Nike liga, 6. kolejka
|
1:6 | 4-2-3-1 | 3/7 | 1/2 | |
|
22 Sie Koniec
|
Nike liga, 5. kolejka
|
5:0 | 4-2-3-1 | 7/14 | 1/5 | |
|
19 Sie Koniec
|
![]() Puchar Słowacji, 1/64 finału
|
0:13 | – | – | – | |
|
16 Sie Koniec
|
Nike liga, 4. kolejka
|
0:3 | 4-2-3-1 | 6/15 | 0/4 | |
|
13 Sie Koniec
|
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
3:3 | 4-2-3-1 | 3/15 | 1/1 |
Dunajska Streda ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 20 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 7 z 9 meczów, ze średnią 2,71 punktu. W pozostałych ustawieniach Dunajska Streda zdobywa 2,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Dunajska Streda ?
Ostatni mecz Dunajska Streda to wygrana z Zemplin Michalovce 0:3 w Nike liga, 10 października 2026. Bramki zdobyli Pauschek (samobójcza), Ouro oraz Sylla. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Dunajska Streda – tabela Nike liga
Jakie miejsce w tabeli Nike liga zajmuje Dunajska Streda w sezonie 2026/2027.
Miejsce Dunajska Streda w tabeli Nike liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dunajska Streda
|
9 | 7 | 2 | 0 | 28:5 | 23 | 23 | |
2
|
Spartak Trnava
|
10 | 6 | 3 | 1 | 24:11 | 13 | 21 | |
3
|
Zylina
|
10 | 6 | 3 | 1 | 25:19 | 6 | 21 | |
4
|
Slovan Bratysława
|
9 | 5 | 2 | 2 | 21:10 | 11 | 17 | |
5
|
Podbrezova
|
10 | 4 | 2 | 4 | 14:19 | -5 | 14 | |
6
|
FC Koszyce
|
9 | 3 | 4 | 2 | 22:19 | 3 | 13 | |
7
|
Zemplin Michalovce
|
10 | 4 | 1 | 5 | 9:14 | -5 | 13 | |
8
|
Dukla Bańska Bystrzyca
|
10 | 3 | 1 | 6 | 10:21 | -11 | 10 | |
9
|
Skalica
|
10 | 2 | 3 | 5 | 12:20 | -8 | 9 | |
10
|
Komarno
|
10 | 0 | 6 | 4 | 9:15 | -6 | 6 | |
11
|
Ruzomberok
|
10 | 1 | 3 | 6 | 10:20 | -10 | 6 | |
12
|
Trenczyn
|
9 | 1 | 2 | 6 | 10:21 | -11 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dunajska Streda
|
9 | 7 | 2 | 0 | 28:5 | 23 | 23 | |
2
|
Spartak Trnava
|
10 | 6 | 3 | 1 | 24:11 | 13 | 21 | |
3
|
Zylina
|
10 | 6 | 3 | 1 | 25:19 | 6 | 21 | |
4
|
Slovan Bratysława
|
9 | 5 | 2 | 2 | 21:10 | 11 | 17 | |
5
|
Podbrezova
|
10 | 4 | 2 | 4 | 14:19 | -5 | 14 | |
6
|
FC Koszyce
|
9 | 3 | 4 | 2 | 22:19 | 3 | 13 | |
7
|
Zemplin Michalovce
|
10 | 4 | 1 | 5 | 9:14 | -5 | 13 | |
8
|
Dukla Bańska Bystrzyca
|
10 | 3 | 1 | 6 | 10:21 | -11 | 10 | |
9
|
Skalica
|
10 | 2 | 3 | 5 | 12:20 | -8 | 9 | |
10
|
Komarno
|
10 | 0 | 6 | 4 | 9:15 | -6 | 6 | |
11
|
Ruzomberok
|
10 | 1 | 3 | 6 | 10:20 | -10 | 6 | |
12
|
Trenczyn
|
9 | 1 | 2 | 6 | 10:21 | -11 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Dunajska Streda
|
4 | 3 | 1 | 0 | 11:2 | 9 | 10 | |
| 2 |
Spartak Trnava
|
5 | 3 | 1 | 1 | 12:6 | 6 | 10 | |
| 3 |
Zylina
|
5 | 3 | 1 | 1 | 12:10 | 2 | 10 | |
| 4 |
Zemplin Michalovce
|
6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 10 | |
| 5 |
Podbrezova
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:7 | 1 | 8 | |
| 6 |
FC Koszyce
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:6 | 4 | 8 | |
| 7 |
Slovan Bratysława
|
4 | 2 | 1 | 1 | 12:5 | 7 | 7 | |
| 8 |
Ruzomberok
|
6 | 1 | 3 | 2 | 8:9 | -1 | 6 | |
| 9 |
Dukla Bańska Bystrzyca
|
4 | 1 | 1 | 2 | 8:12 | -4 | 4 | |
| 10 |
Skalica
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:13 | -7 | 4 | |
| 11 |
Trenczyn
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:11 | -7 | 4 | |
| 12 |
Komarno
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:7 | -5 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Dunajska Streda
|
5 | 4 | 1 | 0 | 17:3 | 14 | 13 | |
| 2 |
Spartak Trnava
|
5 | 3 | 2 | 0 | 12:5 | 7 | 11 | |
| 3 |
Zylina
|
5 | 3 | 2 | 0 | 13:9 | 4 | 11 | |
| 4 |
Slovan Bratysława
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 5 |
Podbrezova
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:12 | -6 | 6 | |
| 6 |
Dukla Bańska Bystrzyca
|
6 | 2 | 0 | 4 | 2:9 | -7 | 6 | |
| 7 |
FC Koszyce
|
4 | 1 | 2 | 1 | 12:13 | -1 | 5 | |
| 8 |
Skalica
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 5 | |
| 9 |
Komarno
|
6 | 0 | 5 | 1 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 10 |
Zemplin Michalovce
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:8 | -6 | 3 | |
| 11 |
Trenczyn
|
4 | 0 | 1 | 3 | 6:10 | -4 | 1 | |
| 12 |
Ruzomberok
|
4 | 0 | 0 | 4 | 2:11 | -9 | 0 |
Które miejsce zajmuje Dunajska Streda w tabeli Nike liga?
Dunajska Streda zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Nike liga z dorobkiem 23 punktów po 9 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 28:5, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Statystyki Dunajska Streda w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Dunajska Streda na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Dunajska Streda na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 14,7
- Strzały celne / mecz 7,6
- Asysty / mecz 2,11
- Udane dryblingi / mecz 8,3
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,56
- Czyste konta 56%
- Odbiory / mecz 16,7
- Przechwyty / mecz 9,6
- Wybicia / mecz 22,1
- Zablokowane strzały / mecz 3,4
Strzelcy Dunajska Streda
Rozkład bramek w czasie
Bramki Dunajska Streda i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Dunajska Streda to 61–75 minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 6 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Zylina - Dunajska Streda Po przerwie pada 61% bramek Dunajska Streda .Przebieg meczu Dunajska Streda i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 9 | 7-2-0 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 5-1-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 2-1-0 |
Gdy Dunajska Streda otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 7 razy na 9 takich meczów.
Jak padają bramki dla Dunajska Streda
93% bramek Dunajska Streda pada z gry. Z karnych odpowiadają za 4% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 4% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Dunajska Streda zdobywa w sezonie średnio 2,56 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 2,56.
Aktualne serie Dunajska Streda
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 9 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 9 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Dunajska Streda , najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Dunajska Streda wygra mecz Zylina - Dunajska Streda Dunajska Streda nie przegrywa od 9 meczów.Bramki w meczach Dunajska Streda
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 67%
- Powyżej 3,5 44%
- Powyżej 4,5 33%
- Powyżej 5,5 11%
W 67% meczów Dunajska Streda padają co najmniej trzy bramki, a w 44% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Zylina - Dunajska Streda Powyżej 2,5 bramki padło w 67% meczów Dunajska Streda .Dunajska Streda – faule i karne
- Faule / mecz 10,1
- Faule rywali / mecz 12,4
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Dunajska Streda fauluje średnio 10,1 razy na mecz, a wymusza 12,4 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Dunajska Streda , 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Dunajska Streda zdobywa 2,50 punktu na mecz wobec 2,60 na wyjeździe.
Dunajska Streda wygra mecz Zylina - Dunajska Streda Dunajska Streda zdobywa u siebie 83% możliwych punktów, na wyjeździe 87%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Dunajska Streda ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 61% goli Dunajska Streda , a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 9 meczów.
Dunajska Streda wygra drugą połowę meczu Zylina - Dunajska Streda Drugą połowę Dunajska Streda wygrywał w 6 z 9 meczów.Dunajska Streda – strzały
- Celne / mecz 7,6
- Niecelne / mecz 7,1
- Celność strzałów 52%
- Skuteczność (gole / strzały) 21%
- Strzałów na gola 4,7
Dunajska Streda oddaje 14,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 52% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Zylina - Dunajska Streda Dunajska Streda oddaje 14,7 strzałów na mecz.Dunajska Streda – posiadanie piłki
- U siebie 53,3%
- Na wyjeździe 58,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 9
- Najniższe w sezonie 44%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 9 meczów. Średnio Dunajska Streda utrzymuje przy piłce 56,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 44%.
Dunajska Streda wygra mecz Zylina - Dunajska Streda Dunajska Streda utrzymuje średnio 56,0% posiadania piłki.Dunajska Streda – podania
- Kluczowe / mecz 14,7
- Dośrodkowania / mecz 18,2
- Celność dośrodkowań 25%
- Podania długie / mecz 51
- Celność długich podań 61%
Dunajska Streda wymienia średnio 438 podań na mecz przy celności 86%, z czego 14,7 to podania kluczowe.
Dunajska Streda – czyste konta
- U siebie 3 z 4
- Na wyjeździe 2 z 5
- Stracone / mecz 0,56
- Bez straty do przerwy 89%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 11%
Czyste konto Dunajska Streda to 56% meczów sezonu (5 z 9), z czego 3 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Zylina - Dunajska Streda Czyste konto Dunajska Streda zachowuje w 56% meczów.Dunajska Streda – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 78%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 56%
- Rożne u siebie / mecz 4,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,6
Dunajska Streda wykonuje średnio 5,2 rzutów rożnych na mecz wobec 4,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Dunajska Streda – kartki
- Żółte kartki 14
- Pow. 3,5 kartki w meczu 67%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 33%
- Kartki rywali / mecz 2,4
- Mecze bez kartki 11%
Dunajska Streda ogląda średnio 1,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Dunajska Streda – 2,4.
Dunajska Streda według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 2,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (5–8) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 3,33 | 0,00 |
| Dołu tabeli (9–12) | 4 | 3-1-0 | 2,50 | 3,50 | 0,75 |
Najwięcej punktów na mecz Dunajska Streda zdobywa z drużynami z środka tabeli (5–8), najmniej z drużynami z top 4 tabeli.
Dunajska Streda na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,50 2,60 | 2,75 3,40 | 0,50 0,60 |
|
2.
|
2,00 2,20 | 2,40 2,40 | 1,20 1,00 |
|
3.
|
2,00 2,20 | 2,40 2,60 | 2,00 1,80 |
|
4.
|
1,75 2,00 | 3,00 1,80 | 1,25 1,00 |
|
5.
|
1,60 1,20 | 1,60 1,20 | 1,40 2,40 |
Ciekawe rekordy w meczach Dunajska Streda
Skrajne wyniki i osiągnięcia Dunajska Streda w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Dunajska Streda - Podbrezova 5:0 Nike liga, 22.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Skalica - Dunajska Streda 1:6, Nike liga, 30.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Trusa, Trenczyn - Dunajska Streda 1:4, Nike liga, 12.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Gueye, Dunajska Streda - Slovan Bratysława 2:0, Nike liga, 5.09.2026
Jakie statystyki ma Dunajska Streda w tym sezonie?
Bilans Dunajska Streda w tym sezonie to 9 meczów i wynik 7-2-0 przy 28 zdobytych bramkach i 5 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 14,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Dunajska Streda – zawodnicy
Jak wygląda kadra Dunajska Streda w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Dunajska Streda 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Dunajska Streda
-
Levente Bosze Pomocnik Skręcenie kostki pauzuje od 166 dniopuszczone: 8 meczów

Kadra Dunajska Streda
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
25 | Syria | 3 mln € | – | 9 | 100% | 6 | 7 | 698' | 1 | 0 | |||||||
| 29 |
|
25 | Gruzja | 750 tys. € | – | 9 | 100% | 4 | 4 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 46 |
|
25 | Słowacja | 750 tys. € | – | 9 | 100% | 7 | 1 | 666' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
20 | Ghana | 850 tys. € | – | 8 | 89% | 1 | 2 | 530' | 0 | 0 | |||||||
| 40 |
|
23 | Słowacja | 25 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 1 | 479' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
|
31 | Słowacja | 600 tys. € | – | 1 | 11% | 0 | 0 | 3' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
22 | Serbia | 750 tys. € | 270 tys. € | 9 | 100% | 1 | 0 | 115' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
31 | Austria | 450 tys. € | 313 tys. € | 4 | 44% | 0 | 0 | 46' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 26 |
|
28 | Słowacja | 350 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 0 | 680' | 0 | 0 | |||||||
| 38 |
|
18 | Słowacja | 50 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 160' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
22 | Gambia | 2 mln € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
![]() |
17 | Węgry | 500 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 68 |
|
22 | Węgry | 1,5 mln € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 49 |
|
23 | Brazylia | 300 tys. € | – | 2 | 22% | 0 | 0 | 88' | 0 | 0 | |||||||
| 81 |
|
29 | Słowenia | 700 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 1 | 800' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
26 | Słowenia | 1 mln € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 730' | 1 | 0 | |||||||
| 44 |
|
26 | Togo | 800 tys. € | – | 8 | 89% | 2 | 2 | 559' | 2 | 0 | |||||||
| 33 |
|
31 | Ukraina | 600 tys. € | 20 tys. € | 4 | 44% | 0 | 0 | 145' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
25 | Gruzja | 700 tys. € | – | 3 | 33% | 0 | 0 | 113' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
32 | Norwegia | 275 tys. € | 300 tys. € | 7 | 78% | 0 | 0 | 199' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Rumunia | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
29 | DR Konga | 800 tys. € | 560 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
25 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
23 | Brazylia | 250 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Austria | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 31 |
|
32 | Słowenia | 175 tys. € | 481 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 90 |
![]() |
22 | Słowacja | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Dunajska Streda
17,3 mln €
śr. 642 tys. € / zawodnika
Ile Dunajska Streda wydaje na pensje
1,9 mln € rocznie
śr. 72 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
16
najliczniej: Słowacja (6 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Dunajska Streda w sezonie 2026/2027
Dunajska Streda wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Dunajska Streda
Jak wygląda skład Dunajska Streda ?
W wyjściowym ustawieniu Dunajska Streda między słupkami staje Felipe, a linię obrony najczęściej tworzą Z. Trontelj, F. Blazek, K. Nemanic oraz B. Csóka. W środku pola grają P. Owusu, S. Ouro, G. Gagua, M. Jencus oraz A. Ramadan, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Trusa. Trener Robert Klauss ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Nike liga i pucharach.
Dunajska Streda – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Dunajska Streda w sezonie 2026/2027.
Dunajska Streda transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 Wrz 2026 |
|
Słowacja | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 08 Wrz 2026 |
![]() |
Gambia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Słowenia | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 12 Sie 2026 |
![]() |
Ghana | 21 |
|
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Słowacja | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 23 Lip 2026 |
![]() |
Burkina-Faso | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 21 Lip 2026 |
|
Słowenia | 26 |
|
200 tys. € | |
| 15 Lip 2026 |
![]() |
Austria | 21 |
|
za darmo | |
| 09 Lip 2026 |
![]() |
Ghana | 20 |
|
250 tys. € | |
| 01 Lip 2026 |
|
Chorwacja | 26 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Dunajska Streda
Dunajska Streda bilans transferowy
- +4,6 mln € 2026
- +2,9 mln € 2025
- -2 mln € 2024
- +8 mln € 2023
- +2 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Dunajska Streda
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Dunajska Streda w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Dunajska Streda trafiło 4 zawodników za łączną kwotę 450 tys. €, a klub opuściło 8 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Prince Owusu z Qabala za 250 tys. €.
Dunajska Streda – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Dunajska Streda ? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Dunajska Streda ?
Klub piłkarski Dunajska Streda zdobył w swojej historii 4 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Słowacji oraz Puchar Intertoto. Ponadto triumfował w Puchar Czechosłowacji oraz Puchar Słowacji.