Clement Ansah jest piłkarzem występującym obecnie w Trenczyn. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Clement Ansah
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Clement Ansah w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Clement Ansah wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.75, a skuteczność strzałów to 0,0%. Clement Ansah oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Clement Ansah w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Clement Ansah rozegrał w barwach Trenczyn w Pucharze Słowacji 1 mecz, w Nike liga 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 470 minut. Średnio dawało to 43 minuty gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Clement Ansah?
Clement Ansah najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8).
Jaka jest wartość rynkowa Clement Ansah?
Wycena 21-letniego Clement Ansah według stanu na maj 2026 wynosi 125 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 200 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Clement Ansah?
Clement Ansah urodził się 2 stycznia 2005 w Tema w Ghanie. Obecnie piłkarz ma 21 lat.
Clement Ansah – statystyki
Szczegółowe statystyki Clement Ansah w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Trenczyn. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Clement Ansah vs. inni
Jakie statystyki ma Clement Ansah w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Clement Ansah wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.75, a skuteczność strzałów to 0,0%. Clement Ansah oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Clement Ansah – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Clement Ansah w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Nike liga, 13. kolejka
|
0:5 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
28 Paź
Koniec
|
Nike liga, 3. kolejka
|
0:2 | 6' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Paź
Koniec
|
Nike liga, 12. kolejka
|
0:0 | 29' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
Nike liga, 11. kolejka
|
0:2 | 15' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Nike liga, 10. kolejka
|
0:1 | 5' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
Nike liga, 9. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Nike liga, 8. kolejka
|
1:4 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
Nike liga, 7. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Sie
Koniec
|
Nike liga, 6. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 1 | – | |||
|
23 Sie
Koniec
|
Nike liga, 5. kolejka
|
0:4 | 10' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Clement Ansah w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Clement Ansah rozegrał w barwach Trenczyn w Pucharze Słowacji 1 mecz, w Nike liga 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 470 minut. Średnio dawało to 43 minuty gry na spotkanie.
Clement Ansah – transfery
W trakcie kariery Clement Ansah zmieniał klub 6 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Trenczyn 2026 – obecnie
-
Dunajska Streda 2025 – 2026
-
FK Korzo Prilep 2024 – 2025

-
Yeni Çorumspor 2024 – 2024
-
FK Korzo Prilep 2024 – 2024

-
Bofoakwa Tano 2023 – 2024

-
Tudu Mighty Jets do 2023

Clement Ansah – forma
W ostatnich 5 meczach Clement Ansah zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,39. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Clement Ansah ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.00, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.39 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W ostatnich 10 meczach Clement Ansah 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.00, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.39 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W jakiej formie jest Clement Ansah?
Clement Ansah jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.39 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.75). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Clement Ansah – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Clement Ansah wynosi obecnie 125 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Clement Ansah na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Clement Ansah?
Wycena Clement Ansah wynosi obecnie 125 tys. €. W szczycie kariery Clement Ansah wyceniano na 200 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.