Forma w lidze
Spartak Trnava w tabeli
2. miejsce / 21 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
6 meczów bez porażki
10 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
10 pkt
12:6 bramki
2,40 gola/mecz
11 pkt
12:5 bramki
2,40 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Spartak Trnava
Wartość drużyny: 4,2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 6 bramek | Słowacja | 23 | pomocnik | 10 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Chorwacja | 25 | pomocnik | 10 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,29 średnia ocena | Słowacja | 23 | pomocnik | 10 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Słowacja | 28 | bramkarz | 10 | 225 tys. € |
Przewidywany skład Spartak Trnava 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Spartak Trnava w tabeli Nike liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dunajska Streda
|
9 | 7 | 2 | 0 | 28:5 | 23 |
2
|
Spartak Trnava
|
10 | 6 | 3 | 1 | 24:11 | 21 |
3
|
Zylina
|
10 | 6 | 3 | 1 | 25:19 | 21 |
4
|
Slovan Bratysława
|
9 | 5 | 2 | 2 | 21:10 | 17 |
5
|
Podbrezova
|
10 | 4 | 2 | 4 | 14:19 | 14 |
Wyniki Spartak Trnava
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
14 Paź Koniec
|
![]()
Piestany
0
Spartak Trnava
2
Puchar Słowacji, 1/16 finału
|
|
|
11 Paź Koniec
|
Podbrezova
1
Spartak Trnava
3
Nike liga, 10. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Dunajska Streda
2
Spartak Trnava
2
Nike liga, 9. kolejka
|
Terminarz Spartak Trnava
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 18:00
|
Spartak Trnava
Slovan Bratysława
Nike liga, 11. kolejka
|
|
|
24 Paź 18:00
|
Skalica
Spartak Trnava
Nike liga, 12. kolejka
|
|
|
31 Paź 15:30
|
Spartak Trnava
Komarno
Nike liga, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Spartak Trnava
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 09 Paź 2026 |
|
Słowacja |
![]() |
za darmo | |
| 13 Wrz 2026 |
|
Nigeria | – | za darmo | |
| 12 Wrz 2026 |
![]() |
Ghana |
|
za darmo | |
| 10 Wrz 2026 |
|
Słowacja | – | za darmo |
Spartak Trnava to klub piłkarski z Słowacji występujący w Nike liga. Swoim domowym obiektem jest CITY ARENA – Štadión Antona Malatinského, który może pomieścić 19 200 widzów. Zespół prowadzi Antonio Munoz. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 4,2 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Liga Konferencji,w Puchar Słowacji.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Spartak Trnava w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Spartak Trnava trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Spartak Trnava w tabeli Nike liga?
Spartak Trnava zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Nike liga z dorobkiem 21 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Dunajska Streda wynosi 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 24:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład Spartak Trnava?
W wyjściowym ustawieniu Spartak Trnava między słupkami staje M. Vantruba, a linię obrony najczęściej tworzą K. Kostrna, E. Sabo, M. Ujlaky oraz Juan Carrion. W środku pola grają G. Moistsrapishvili, R. Begala, L. Khorkheli, M. Lausić oraz F. Trello, a za skuteczność w ataku odpowiadają T. Kudlicka. Trener Antonio Munoz ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Nike liga i pucharach.
Kiedy Spartak Trnava gra następny mecz?
Najbliższy mecz Spartak Trnava to spotkanie ze Slovanem ze Slovanem Bratysława, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie CITY ARENA – Štadión Antona Malatinského w ramach Nike liga (11. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Spartak Trnava?
Ostatni mecz Spartak Trnava to wygrana z Piestany 0:2 w Pucharze Słowacji, 14 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Spartak Trnava w tym sezonie?
Bilans Spartak Trnava w tym sezonie to 10 meczów i wynik 6-3-1 przy 24 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 11,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Spartak Trnava w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Spartak Trnava w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Spartak Trnava
Spartak Trnava terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 18:00
|
Nike liga, 11. kolejka
|
CITY ARENA – Štadión Antona Malatinského U siebie | Trudny | |
|
24 Paź 18:00
|
Nike liga, 12. kolejka
|
Mestský štadión Wyjazd | Umiarkowany | |
|
31 Paź 15:30
|
Nike liga, 13. kolejka
|
CITY ARENA – Štadión Antona Malatinského U siebie | Umiarkowany | |
|
07 Lis 15:30
|
Nike liga, 14. kolejka
|
Štadión SNP Štiavničky Wyjazd | Umiarkowany | |
|
21 Lis 15:30
|
Nike liga, 15. kolejka
|
Futbalový štadión MFK Zemplín Wyjazd | Umiarkowany | |
|
28 Lis 15:30
|
Nike liga, 16. kolejka
|
CITY ARENA – Štadión Antona Malatinského U siebie | Umiarkowany | |
|
05 Gru 15:30
|
Nike liga, 17. kolejka
|
Štadión Pod Dubňom Wyjazd | Trudny | |
|
12 Gru 15:30
|
Nike liga, 18. kolejka
|
CITY ARENA – Štadión Antona Malatinského U siebie | Umiarkowany | |
|
06 Lut 15:30
|
Nike liga, 19. kolejka
|
Košická futbalová aréna Wyjazd | Trudny | |
|
13 Lut 15:30
|
Nike liga, 20. kolejka
|
CITY ARENA – Štadión Antona Malatinského U siebie | Trudny |
Kiedy Spartak Trnava gra następny mecz?
Najbliższy mecz Spartak Trnava to spotkanie ze Slovanem ze Slovanem Bratysława, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie CITY ARENA – Štadión Antona Malatinského w ramach Nike liga (11. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Spartak Trnava w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Spartak Trnava w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Spartak Trnava w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Spartak Trnava wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
14 Paź Koniec
|
![]() Puchar Słowacji, 1/16 finału
|
0:2 | – | 5/7 | 1/3 | |
|
11 Paź Koniec
|
Nike liga, 10. kolejka
|
1:3 | 4-2-3-1 | 4/7 | 3/7 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Nike liga, 9. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 3/6 | 4/7 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Nike liga, 8. kolejka
|
5:2 | 4-2-3-1 | 1/6 | 2/6 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Nike liga, 7. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 4/8 | 6/10 | |
|
02 Wrz Koniec
|
Puchar Słowacji, 1/32 finału
|
1:3 | – | 11/18 | 2/3 | |
|
30 Sie Koniec
|
Nike liga, 6. kolejka
|
1:3 | 4-2-3-1 | 5/6 | 3/5 | |
|
23 Sie Koniec
|
Nike liga, 5. kolejka
|
0:4 | 4-2-3-1 | 7/14 | 1/5 | |
|
19 Sie Koniec
|
Puchar Słowacji, 1/64 finału
|
3:0 | – | – | – | |
|
16 Sie Koniec
|
Nike liga, 4. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 10/12 | 1/7 |
Spartak Trnava ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 21 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 10 z 10 meczów, ze średnią 2,10 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Spartak Trnava?
Ostatni mecz Spartak Trnava to wygrana z Piestany 0:2 w Pucharze Słowacji, 14 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Spartak Trnava – tabela Nike liga
Jakie miejsce w tabeli Nike liga zajmuje Spartak Trnava w sezonie 2026/2027.
Miejsce Spartak Trnava w tabeli Nike liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dunajska Streda
|
9 | 7 | 2 | 0 | 28:5 | 23 | 23 | |
2
|
Spartak Trnava
|
10 | 6 | 3 | 1 | 24:11 | 13 | 21 | |
3
|
Zylina
|
10 | 6 | 3 | 1 | 25:19 | 6 | 21 | |
4
|
Slovan Bratysława
|
9 | 5 | 2 | 2 | 21:10 | 11 | 17 | |
5
|
Podbrezova
|
10 | 4 | 2 | 4 | 14:19 | -5 | 14 | |
6
|
FC Koszyce
|
9 | 3 | 4 | 2 | 22:19 | 3 | 13 | |
7
|
Zemplin Michalovce
|
10 | 4 | 1 | 5 | 9:14 | -5 | 13 | |
8
|
Dukla Bańska Bystrzyca
|
10 | 3 | 1 | 6 | 10:21 | -11 | 10 | |
9
|
Skalica
|
10 | 2 | 3 | 5 | 12:20 | -8 | 9 | |
10
|
Komarno
|
10 | 0 | 6 | 4 | 9:15 | -6 | 6 | |
11
|
Ruzomberok
|
10 | 1 | 3 | 6 | 10:20 | -10 | 6 | |
12
|
Trenczyn
|
9 | 1 | 2 | 6 | 10:21 | -11 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dunajska Streda
|
9 | 7 | 2 | 0 | 28:5 | 23 | 23 | |
2
|
Spartak Trnava
|
10 | 6 | 3 | 1 | 24:11 | 13 | 21 | |
3
|
Zylina
|
10 | 6 | 3 | 1 | 25:19 | 6 | 21 | |
4
|
Slovan Bratysława
|
9 | 5 | 2 | 2 | 21:10 | 11 | 17 | |
5
|
Podbrezova
|
10 | 4 | 2 | 4 | 14:19 | -5 | 14 | |
6
|
FC Koszyce
|
9 | 3 | 4 | 2 | 22:19 | 3 | 13 | |
7
|
Zemplin Michalovce
|
10 | 4 | 1 | 5 | 9:14 | -5 | 13 | |
8
|
Dukla Bańska Bystrzyca
|
10 | 3 | 1 | 6 | 10:21 | -11 | 10 | |
9
|
Skalica
|
10 | 2 | 3 | 5 | 12:20 | -8 | 9 | |
10
|
Komarno
|
10 | 0 | 6 | 4 | 9:15 | -6 | 6 | |
11
|
Ruzomberok
|
10 | 1 | 3 | 6 | 10:20 | -10 | 6 | |
12
|
Trenczyn
|
9 | 1 | 2 | 6 | 10:21 | -11 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Dunajska Streda
|
4 | 3 | 1 | 0 | 11:2 | 9 | 10 | |
| 2 |
Spartak Trnava
|
5 | 3 | 1 | 1 | 12:6 | 6 | 10 | |
| 3 |
Zylina
|
5 | 3 | 1 | 1 | 12:10 | 2 | 10 | |
| 4 |
Zemplin Michalovce
|
6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 10 | |
| 5 |
Podbrezova
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:7 | 1 | 8 | |
| 6 |
FC Koszyce
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:6 | 4 | 8 | |
| 7 |
Slovan Bratysława
|
4 | 2 | 1 | 1 | 12:5 | 7 | 7 | |
| 8 |
Ruzomberok
|
6 | 1 | 3 | 2 | 8:9 | -1 | 6 | |
| 9 |
Dukla Bańska Bystrzyca
|
4 | 1 | 1 | 2 | 8:12 | -4 | 4 | |
| 10 |
Skalica
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:13 | -7 | 4 | |
| 11 |
Trenczyn
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:11 | -7 | 4 | |
| 12 |
Komarno
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:7 | -5 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Dunajska Streda
|
5 | 4 | 1 | 0 | 17:3 | 14 | 13 | |
| 2 |
Spartak Trnava
|
5 | 3 | 2 | 0 | 12:5 | 7 | 11 | |
| 3 |
Zylina
|
5 | 3 | 2 | 0 | 13:9 | 4 | 11 | |
| 4 |
Slovan Bratysława
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 5 |
Podbrezova
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:12 | -6 | 6 | |
| 6 |
Dukla Bańska Bystrzyca
|
6 | 2 | 0 | 4 | 2:9 | -7 | 6 | |
| 7 |
FC Koszyce
|
4 | 1 | 2 | 1 | 12:13 | -1 | 5 | |
| 8 |
Skalica
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 5 | |
| 9 |
Komarno
|
6 | 0 | 5 | 1 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 10 |
Zemplin Michalovce
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:8 | -6 | 3 | |
| 11 |
Trenczyn
|
4 | 0 | 1 | 3 | 6:10 | -4 | 1 | |
| 12 |
Ruzomberok
|
4 | 0 | 0 | 4 | 2:11 | -9 | 0 |
Które miejsce zajmuje Spartak Trnava w tabeli Nike liga?
Spartak Trnava zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Nike liga z dorobkiem 21 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Dunajska Streda wynosi 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 24:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Spartak Trnava w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Spartak Trnava na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Spartak Trnava na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,5
- Strzały celne / mecz 5,5
- Asysty / mecz 1,60
- Udane dryblingi / mecz 7,2
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,10
- Czyste konta 30%
- Odbiory / mecz 17,0
- Przechwyty / mecz 8,4
- Wybicia / mecz 20,9
- Zablokowane strzały / mecz 4,0
Strzelcy Spartak Trnava
Rozkład bramek w czasie
Bramki Spartak Trnava i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Spartak Trnava to 31–45+ minuta, w której padło 8 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 6 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Spartak Trnava - Slovan Bratysława Po przerwie pada 50% bramek Spartak Trnava.Przebieg meczu Spartak Trnava i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 5-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 1-3-1 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 5-0-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-2-1 |
Gdy Spartak Trnava otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Spartak Trnava
83% bramek Spartak Trnava pada z gry. Z karnych odpowiadają za 4% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 13% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Spartak Trnava zdobywa w sezonie średnio 2,10 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,10.
Aktualne serie Spartak Trnava
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 10 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 5 meczów
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Spartak Trnava, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Spartak Trnava wygra mecz Spartak Trnava - Slovan Bratysława Spartak Trnava nie przegrywa od 4 meczów.Bramki w meczach Spartak Trnava
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 70%
- Powyżej 3,5 50%
- Powyżej 4,5 10%
- Powyżej 5,5 10%
W 70% meczów Spartak Trnava padają co najmniej trzy bramki, a w 70% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Spartak Trnava - Slovan Bratysława Powyżej 2,5 bramki padło w 70% meczów Spartak Trnava.Spartak Trnava – faule i karne
- Faule / mecz 12,6
- Faule rywali / mecz 15,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Spartak Trnava fauluje średnio 12,6 razy na mecz, a wymusza 15,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Spartak Trnava, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Spartak Trnava zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 2,20 na wyjeździe.
Spartak Trnava wygra mecz Spartak Trnava - Slovan Bratysława Spartak Trnava zdobywa u siebie 67% możliwych punktów, na wyjeździe 73%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Spartak Trnava ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Spartak Trnava, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 10 meczów.
Spartak Trnava wygra drugą połowę meczu Spartak Trnava - Slovan Bratysława Drugą połowę Spartak Trnava wygrywał w 5 z 10 meczów.Spartak Trnava – strzały
- Celne / mecz 5,5
- Niecelne / mecz 6,0
- Celność strzałów 48%
- Skuteczność (gole / strzały) 21%
- Strzałów na gola 4,8
Spartak Trnava oddaje 11,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 48% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,8 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Spartak Trnava - Slovan Bratysława Spartak Trnava oddaje 11,5 strzałów na mecz.Spartak Trnava – posiadanie piłki
- U siebie 55,8%
- Na wyjeździe 54,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 10
- Najniższe w sezonie 39%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 10 meczów. Średnio Spartak Trnava utrzymuje przy piłce 54,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 39%.
Spartak Trnava wygra mecz Spartak Trnava - Slovan Bratysława Spartak Trnava utrzymuje średnio 54,9% posiadania piłki.Spartak Trnava – podania
- Kluczowe / mecz 12,2
- Dośrodkowania / mecz 21,1
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 54
- Celność długich podań 50%
Spartak Trnava wymienia średnio 431 podań na mecz przy celności 83%, z czego 12,2 to podania kluczowe.
Spartak Trnava – czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 1,10
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 30%
Czyste konto Spartak Trnava to 30% meczów sezonu (3 z 10), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Spartak Trnava - Slovan Bratysława Czyste konto Spartak Trnava zachowuje w 30% meczów.Spartak Trnava – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 70%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 30%
- Rożne u siebie / mecz 5,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,4
Spartak Trnava wykonuje średnio 5,5 rzutów rożnych na mecz wobec 3,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Spartak Trnava - Slovan Bratysława Powyżej 8,5 rożnego padło w 50% meczów Spartak Trnava.Spartak Trnava – kartki
- Żółte kartki 26
- Pow. 3,5 kartki w meczu 90%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 90%
- Kartki rywali / mecz 3,2
- Mecze bez kartki 0%
Spartak Trnava ogląda średnio 2,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Spartak Trnava – 3,2.
Spartak Trnava według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 1,50 | 2,50 |
| Środka tabeli (5–8) | 4 | 4-0-0 | 3,00 | 3,25 | 0,75 |
| Dołu tabeli (9–12) | 4 | 2-2-0 | 2,00 | 2,00 | 0,75 |
Najwięcej punktów na mecz Spartak Trnava zdobywa z drużynami z środka tabeli (5–8), najmniej z drużynami z top 4 tabeli.
Spartak Trnava na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,50 2,60 | 2,75 3,40 | 0,50 0,60 |
|
2.
|
2,00 2,20 | 2,40 2,40 | 1,20 1,00 |
|
3.
|
2,00 2,20 | 2,40 2,60 | 2,00 1,80 |
|
4.
|
1,75 2,00 | 3,00 1,80 | 1,25 1,00 |
|
5.
|
1,60 1,20 | 1,60 1,20 | 1,40 2,40 |
Ciekawe rekordy w meczach Spartak Trnava
Skrajne wyniki i osiągnięcia Spartak Trnava w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Trenczyn - Spartak Trnava 0:4 Nike liga, 23.08.2026
- Najwyższa porażka Spartak Trnava - Zylina 1:3 Nike liga, 30.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Spartak Trnava - FC Koszyce 5:2, Nike liga, 12.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 18. minuta Kudlicka, Spartak Trnava - Zylina 1:3, Nike liga, 30.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Kudlicka, Spartak Trnava - Zemplin Michalovce 2:0, Nike liga, 16.08.2026
Jakie statystyki ma Spartak Trnava w tym sezonie?
Bilans Spartak Trnava w tym sezonie to 10 meczów i wynik 6-3-1 przy 24 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 11,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Spartak Trnava – zawodnicy
Jak wygląda kadra Spartak Trnava w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Spartak Trnava 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Spartak Trnava
-
Benjamin Szaraz Bramkarz Uraz łydki pauzuje od 249 dniopuszczone: 15 meczów
-
Patrick Nwadike Obrońca Uraz mięśnia pauzuje od 279 dniopuszczone: 18 meczów
Kadra Spartak Trnava
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
29 | Nigeria | 275 tys. € | 214 tys. € | 8 | 80% | 3 | 1 | 364' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
24 | Holandia | 225 tys. € | – | 5 | 50% | 0 | 0 | 144' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
25 | Austria | 325 tys. € | 101 tys. € | 2 | 20% | 0 | 0 | 63' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
22 | Szwecja | 100 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 1 | 267' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
19 | Słowacja | 250 tys. € | – | 7 | 70% | 1 | 0 | 86' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
|
28 | Nigeria | 400 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 19 |
|
23 | Słowacja | 350 tys. € | – | 10 | 100% | 6 | 2 | 803' | 4 | 0 | |||||||
| 91 |
|
25 | Chorwacja | 350 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 3 | 831' | 3 | 0 | |||||||
| 52 |
|
34 | Słowacja | 100 tys. € | 169 tys. € | 10 | 100% | 2 | 1 | 716' | 4 | 0 | |||||||
| 20 |
|
19 | Słowacja | 200 tys. € | – | 10 | 100% | 3 | 1 | 675' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
26 | Gruzja | 350 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 3 | 738' | 2 | 0 | |||||||
| 8 |
|
25 | Gruzja | 400 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 1 | 340' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
27 | Słowacja | 275 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 640' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
37 | Słowacja | 75 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 31' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
20 | Ghana | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 13 |
|
22 | Słowacja | 300 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 805' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
|
32 | Słowacja | 200 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 2 | 760' | 5 | 0 | |||||||
| 2 |
|
28 | Szwecja | 375 tys. € | 70 tys. € | 1 | 10% | 0 | 0 | 45' | 1 | 0 | |||||||
| 29 |
|
36 | Słowacja | 100 tys. € | – | 5 | 50% | 0 | 0 | 311' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
29 | Hiszpania | 275 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 589' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
28 | Czechy | 325 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 78' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
22 | Ghana | 225 tys. € | – | 6 | 60% | 0 | 0 | 121' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
25 | Kosowo | 225 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
28 | Słowacja | 100 tys. € | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 72 |
|
28 | Słowacja | 225 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 2 | 0 | |||||||
| 0 |
|
28 | Słowacja | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 31 |
|
26 | Czechy | 250 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Spartak Trnava
6,4 mln €
śr. 228 tys. € / zawodnika
Ile Spartak Trnava wydaje na pensje
554 tys. € rocznie
śr. 20 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
11
najliczniej: Słowacja (12 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Spartak Trnava w sezonie 2026/2027
Spartak Trnava wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Spartak Trnava
Jak wygląda skład Spartak Trnava?
W wyjściowym ustawieniu Spartak Trnava między słupkami staje M. Vantruba, a linię obrony najczęściej tworzą K. Kostrna, E. Sabo, M. Ujlaky oraz Juan Carrion. W środku pola grają G. Moistsrapishvili, R. Begala, L. Khorkheli, M. Lausić oraz F. Trello, a za skuteczność w ataku odpowiadają T. Kudlicka. Trener Antonio Munoz ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Nike liga i pucharach.
Spartak Trnava – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Spartak Trnava w sezonie 2026/2027.
Spartak Trnava transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09 Paź 2026 |
|
Słowacja | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 13 Wrz 2026 |
|
Nigeria | 28 | – | za darmo | |
| 12 Wrz 2026 |
![]() |
Ghana | 20 |
|
za darmo | |
| 10 Wrz 2026 |
|
Słowacja | 28 | – | za darmo | |
| 10 Wrz 2026 |
|
Serbia | 28 |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Słowacja | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 23 Sie 2026 |
|
Słowacja | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 03 Sie 2026 |
|
Chorwacja | 26 |
|
za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
|
Słowacja | 34 |
|
za darmo | |
| 11 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 29 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Spartak Trnava
Spartak Trnava bilans transferowy
- 0 € 2026
- -170 tys. € 2025
- +310 tys. € 2024
- -100 tys. € 2023
- +730 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Spartak Trnava
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Spartak Trnava w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Spartak Trnava trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.