Roman Prochazka jest piłkarzem występującym obecnie w Spartak Trnava. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Roman Prochazka
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Roman Prochazka w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Roman Prochazka wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.93. Roman Prochazka oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Roman Prochazka w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Roman Prochazka rozegrał w barwach Spartak Trnava w Pucharze Słowacji 1 mecz, w Nike liga 13 meczów oraz w Lidze Konferencji UEFA 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 122 minuty. Średnio dawało to 8 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Roman Prochazka
Pierwszy transfer Roman Prochazka w seniorskiej karierze miał miejsce w 2012 roku, gdy przeniósł się z Spartak Trnava do Levski Sofia za 120 tysięcy euro.
Czy Roman Prochazka ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Roman Prochazka nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Roman Prochazka to uraz o nieznanym charakterze z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 25 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Roman Prochazka?
Roman Prochazka ma na koncie 3 trofea. Najczęściej sięgał po Puchar Słowacji — 3 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Spartak Trnava — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Roman Prochazka?
Roman Prochazka najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Roman Prochazka?
Wycena 37-letniego Roman Prochazka według stanu na wrzesień 2026 wynosi 75 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,8 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Roman Prochazka?
Roman Prochazka urodził się 14 marca 1989 w Trnava na Słowacji. Obecnie piłkarz ma 37 lat.
Roman Prochazka – statystyki
Szczegółowe statystyki Roman Prochazka w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Spartak Trnava. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Roman Prochazka w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Roman Prochazka wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.93. Roman Prochazka oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Roman Prochazka – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Roman Prochazka w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Nike liga, 13. kolejka
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Nike liga, 12. kolejka
|
1:1 | 1' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Nike liga, 11. kolejka
|
0:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
11 Paź
Koniec
|
Nike liga, 10. kolejka
|
1:3 | 4' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Nike liga, 9. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Nike liga, 8. kolejka
|
5:2 | 22' | 0 | 0 | – | 6.0 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
Nike liga, 7. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
30 Sie
Koniec
|
Nike liga, 6. kolejka
|
1:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
23 Sie
Koniec
|
Nike liga, 5. kolejka
|
0:4 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
16 Sie
Koniec
|
Nike liga, 4. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Roman Prochazka w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Roman Prochazka rozegrał w barwach Spartak Trnava w Pucharze Słowacji 1 mecz, w Nike liga 13 meczów oraz w Lidze Konferencji UEFA 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 122 minuty. Średnio dawało to 8 minut gry na spotkanie.
Roman Prochazka – transfery
W trakcie kariery Roman Prochazka zmieniał klub 7 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 120 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Spartak Trnava 2021 – obecnie
-
Górnik Zabrze 2020 – 2021
-
Viktoria Pilzno 2018 – 2020
-
Levski Sofia 2014 – 2018
-
Spartak Trnava 2013 – 2014
-
Levski Sofia 2012 – 2013
-
Spartak Trnava 2007 – 2012
-
Spartak Trnava U19 do 2007

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Roman Prochazka
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 26.01.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 29.06.2014 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
|
120 tys. € | Transfer definitywny |
| 2007/08 | 30.06.2007 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Roman Prochazka
Pierwszy transfer Roman Prochazka w seniorskiej karierze miał miejsce w 2012 roku, gdy przeniósł się z Spartak Trnava do Levski Sofia za 120 tysięcy euro.
Roman Prochazka – forma
W ostatnich 5 meczach Roman Prochazka zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,36. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Roman Prochazka i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Spartak Trnava
1
Komarno
2
Nike liga, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Skalica
1
Spartak Trnava
1
Nike liga, 12. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Spartak Trnava
0
Slovan Bratysława
3
Nike liga, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Podbrezova
1
Spartak Trnava
3
Nike liga, 10. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Dunajska Streda
2
Spartak Trnava
2
Nike liga, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Spartak Trnava
5
FC Koszyce
2
Nike liga, 8. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Ruzomberok
1
Spartak Trnava
1
Nike liga, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
Spartak Trnava
1
Zylina
3
Nike liga, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
Trenczyn
0
Spartak Trnava
4
Nike liga, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Spartak Trnava
2
Zemplin Michalovce
0
Nike liga, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sie
Koniec
|
Spartak Trnava
3
Dukla Bańska Bystrzyca
0
Nike liga, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Sie
Koniec
|
Komarno
1
Spartak Trnava
2
Nike liga, 2. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Spartak Trnava
1
Skalica
1
Nike liga, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lip
Koniec
|
Spartak Trnava
0
CSKA 1948
0
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Maj
Koniec
|
Dunajska Streda
3
Spartak Trnava
0
Nike liga, play offy
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Spartak Trnava
1
Zylina
0
Nike liga, play offy
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Podbrezova
0
Spartak Trnava
3
Nike liga, play offy
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Spartak Trnava
0
Slovan Bratysława
1
Nike liga, play offy
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Spartak Trnava
2
Dunajska Streda
1
Nike liga, play offy
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Slovan Bratysława
2
Spartak Trnava
2
Nike liga, play offy
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Spartak Trnava
4
Podbrezova
1
Nike liga, play offy
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Zemplin Michalovce
1
Spartak Trnava
0
Nike liga, play offy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Zylina
0
Spartak Trnava
1
Nike liga, play offy
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Slovan Bratysława
4
Spartak Trnava
0
Nike liga, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
Spartak Trnava
0
Podbrezova
5
Nike liga, 21. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Lis
Koniec
|
FC Koszyce
1
Spartak Trnava
2
Nike liga, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Tatran Prešov
2
Spartak Trnava
1
Nike liga, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lis
Koniec
|
Spartak Trnava
4
Trenczyn
0
Nike liga, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Spartak Trnava
3
FC Koszyce
1
Nike liga, 4. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Ruzomberok
1
Spartak Trnava
1
Nike liga, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
22 Paź
Karne
|
Šamorín
(4)
1
Spartak Trnava
(5)
1
Puchar Słowacji, 4. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Spartak Trnava
0
Slovan Bratysława
2
Nike liga, 11. kolejka
|
84'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Zylina
2
Spartak Trnava
2
Nike liga, 9. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Spartak Trnava
0
Zemplin Michalovce
1
Nike liga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Skalica
0
Spartak Trnava
4
Nike liga, 7. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
6 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Spartak Trnava
0
Dunajska Streda
3
Nike liga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Komarno
1
Spartak Trnava
4
Nike liga, 5. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
14 Sie
Dogryw.
|
Spartak Trnava
4
Universitatea Craiova
3
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
105'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Universitatea Craiova
3
Spartak Trnava
0
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Spartak Trnava
5
Hibernians
1
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 6.5 | |
|
27 Lip
Koniec
|
Spartak Trnava
3
Ruzomberok
0
Nike liga, 1. kolejka
|
22'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Hibernians
1
Spartak Trnava
2
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
0 strzałów
|
Decydujący | 6.5 | |
|
17 Lip
Koniec
|
BK Hacken
2
Spartak Trnava
2
Liga Europy, 1. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.3 | |
|
10 Lip
Koniec
|
Spartak Trnava
0
BK Hacken
1
Liga Europy, 1. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Spartak Trnava
2
Podbrezova
1
Nike liga, play offy
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Dunajska Streda
1
Spartak Trnava
0
Nike liga, play offy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Zylina
2
Spartak Trnava
1
Nike liga, play offy
|
45'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Spartak Trnava
2
Slovan Bratysława
3
Nike liga, play offy
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Podbrezova
1
Spartak Trnava
2
Nike liga, play offy
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.7 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Zylina
0
Spartak Trnava
2
Puchar Słowacji, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Spartak Trnava
1
Dunajska Streda
1
Nike liga, play offy
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.1 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Slovan Bratysława
0
Spartak Trnava
1
Nike liga, 22. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Dukla Bańska Bystrzyca
1
Spartak Trnava
4
Nike liga, 19. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Spartak Trnava
1
FC Koszyce
0
Nike liga, 18. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Spartak Trnava
3
Komarno
2
Nike liga, 3. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Podbrezova
0
Spartak Trnava
4
Nike liga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.0 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Dunajska Streda
0
Spartak Trnava
0
Nike liga, 9. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Spartak Trnava
1
Dukla Bańska Bystrzyca
0
Nike liga, 8. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
FC Koszyce
1
Spartak Trnava
1
Nike liga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
15 Sie
Karne
|
Wisła Kraków
(12)
3
Spartak Trnava
(11)
1
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Spartak Trnava
3
Wisła Kraków
1
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Zemplin Michalovce
0
Spartak Trnava
0
Nike liga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Spartak Trnava
3
FK Sarajevo
0
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lip
Koniec
|
Spartak Trnava
0
Trenczyn
0
Nike liga, 1. kolejka
|
72'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Lip
Koniec
|
FK Sarajevo
0
Spartak Trnava
0
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Maj
Koniec
|
Spartak Trnava
5
Podbrezova
0
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Dunajska Streda
1
Spartak Trnava
0
Nike liga
|
71'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Spartak Trnava
1
Ruzomberok
0
Nike liga
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Ruzomberok
1
Spartak Trnava
0
Puchar Słowacji
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Spartak Trnava
1
Podbrezova
0
Puchar Słowacji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Mar
Koniec
|
Spartak Trnava
3
Dunajska Streda
0
Nike liga
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Spartak Trnava
1
Dunajska Streda
2
Nike liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Podbrezova
1
Spartak Trnava
2
Nike liga
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Lis
Koniec
|
FC Koszyce
0
Spartak Trnava
2
Nike liga
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Nordsjælland
1
Spartak Trnava
1
Liga Konferencji
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Spartak Trnava
1
Zlaté Moravce
0
Nike liga
|
15'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Považská Bystrica
1
Spartak Trnava
2
Puchar Słowacji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Trenczyn
2
Spartak Trnava
3
Nike liga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Paź
Koniec
|
Dukla Bańska Bystrzyca
1
Spartak Trnava
2
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Spartak Trnava
1
Fenerbahce
2
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
Dunajska Streda
0
Spartak Trnava
1
Nike liga
|
8'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Spartak Trnava
3
FC Koszyce
0
Nike liga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Spartak Trnava
2
Ruzomberok
2
Nike liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Ludogorets Razgrad
4
Spartak Trnava
0
Liga Konferencji
|
17'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Zemplin Michalovce
3
Spartak Trnava
4
Nike liga
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Sie
Dogryw.
|
![]()
Dnipro-1(2017-2024)
1
Spartak Trnava
2
Liga Konferencji
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sie
Koniec
|
Skalica
0
Spartak Trnava
0
Nike liga
|
29'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Spartak Trnava
1
![]()
Dnipro-1(2017-2024)
1
Liga Konferencji
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sie
Koniec
|
Spartak Trnava
2
Podbrezova
0
Nike liga
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Lech Poznań
2
Spartak Trnava
1
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sie
Koniec
|
Spartak Trnava
4
Auda
1
Liga Konferencji
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
06 Maj
Koniec
|
Spartak Trnava
0
Dukla Bańska Bystrzyca
1
Nike liga
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
01 Maj
Dogryw.
|
Spartak Trnava
3
Slovan Bratysława
1
Puchar Słowacji
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Slovan Bratysława
1
Spartak Trnava
0
Nike liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Spartak Trnava
1
Dunajska Streda
1
Nike liga
|
78'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Spartak Trnava
0
Slovan Bratysława
0
Nike liga
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Spartak Trnava
3
Trenczyn
2
Nike liga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Spartak Trnava
0
Ruzomberok
2
Nike liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lis
Koniec
|
Spartak Trnava
4
Zemplin Michalovce
1
Nike liga
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
08 Lis
Karne
|
Spartak Trnava
(4)
2
Zemplin Michalovce
(3)
2
Puchar Słowacji
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Zylina
1
Spartak Trnava
2
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Dukla Bańska Bystrzyca
0
Spartak Trnava
2
Nike liga
|
89'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Spartak Trnava
0
Slovan Bratysława
0
Nike liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Spartak Trnava
1
Liptovský Mikuláš
0
Nike liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sie
Koniec
|
Skalica
1
Spartak Trnava
1
Nike liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Sie
Koniec
|
Spartak Trnava
0
Raków Częstochowa
2
Liga Konferencji
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lip
Koniec
|
Newtown AFC
1
Spartak Trnava
2
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lip
Koniec
|
Spartak Trnava
4
Newtown AFC
1
Liga Konferencji
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Slovan Bratysława
1
Spartak Trnava
0
Nike liga
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
![]()
Orion Tip Sered
0
Spartak Trnava
2
Nike liga
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Spartak Trnava
0
Slovan Bratysława
1
Nike liga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Ruzomberok
0
Spartak Trnava
0
Nike liga
|
75'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Slovan Bratysława
0
Spartak Trnava
0
Nike liga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lut
Koniec
|
Spartak Trnava
1
Dunajska Streda
1
Nike liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Gru
Koniec
|
Zylina
0
Spartak Trnava
1
Nike liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Zlaté Moravce
0
Spartak Trnava
0
Nike liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Trenczyn
0
Spartak Trnava
1
Nike liga
|
21'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Ruzomberok
0
Spartak Trnava
0
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Spartak Trnava
2
Zlaté Moravce
0
Nike liga
|
7'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Maccabi Tel Awiw
1
Spartak Trnava
0
Liga Konferencji
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Sie
Koniec
|
![]()
FK Senica
2
Spartak Trnava
1
Nike liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
29 Lip
Karne
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
(3)
1
Spartak Trnava
(4)
1
Liga Konferencji
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lip
Koniec
|
Spartak Trnava
2
Pohronie
0
Nike liga
|
63'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Spartak Trnava
0
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Liga Konferencji
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lip
Koniec
|
Mosta
3
Spartak Trnava
2
Liga Konferencji
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Górnik Zabrze
1
Warta Poznań
2
PKO BP Ekstraklasa
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Raków Częstochowa
0
Górnik Zabrze
0
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Wisła Kraków
0
Górnik Zabrze
0
PKO BP Ekstraklasa
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Górnik Zabrze
1
Legia Warszawa
2
PKO BP Ekstraklasa
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lut
Koniec
|
Lechia Gdańsk
2
Górnik Zabrze
0
PKO BP Ekstraklasa
|
8'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Górnik Zabrze
1
Lech Poznań
1
PKO BP Ekstraklasa
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Górnik Zabrze
0
Cracovia
2
PKO BP Ekstraklasa
|
87'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
Wisła Płock
0
Górnik Zabrze
1
PKO BP Ekstraklasa
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Górnik Zabrze
2
Pogoń Szczecin
1
PKO BP Ekstraklasa
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Zagłębie Lubin
2
Górnik Zabrze
0
PKO BP Ekstraklasa
|
80'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Arka Gdynia
1
Górnik Zabrze
2
PKO BP Ekstraklasa
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lip
Koniec
|
Górnik Zabrze
4
Raków Częstochowa
1
PKO BP Ekstraklasa
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
05 Cze
Koniec
|
Górnik Zabrze
2
Lechia Gdańsk
2
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
3
Viktoria Pilzno
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 |
W ostatnich 5 meczach Roman Prochazka ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.28, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.36 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W ostatnich 10 meczach Roman Prochazka ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.00, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.24 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W jakiej formie jest Roman Prochazka?
Roman Prochazka jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.36 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (1.93). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Roman Prochazka – kontuzje
W trakcie kariery Roman Prochazka zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 3 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Roman Prochazka
-
Uraz o nieznanym charakterze
02.10.21 – 26.10.21 (25 dni)
Spartak Trnava opuszczone: 3 mecze
Czy Roman Prochazka ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Roman Prochazka nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Roman Prochazka to uraz o nieznanym charakterze z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 25 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Roman Prochazka – trofea
W trakcie kariery Roman Prochazka zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Roman Prochazka
Jakie trofea zdobył Roman Prochazka?
Roman Prochazka zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Spartak Trnava — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Słowacji — 3 razy.
Roman Prochazka – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Roman Prochazka wynosi obecnie 75 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Roman Prochazka na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Roman Prochazka
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 10.09.2026 | 37 |
|
75 tys. € |
| 17.05.2026 | 37 |
|
100 tys. € |
| 18.12.2025 | 36 |
|
100 tys. € |
| 19.06.2025 | 36 |
|
100 tys. € |
| 26.12.2024 | 35 |
|
100 tys. € |
| 06.06.2024 | 35 |
|
125 tys. € |
| 26.12.2023 | 34 |
|
300 tys. € |
| 20.06.2023 | 34 |
|
325 tys. € |
| 15.12.2022 | 33 |
|
325 tys. € |
| 22.06.2022 | 33 |
|
325 tys. € |
| 25.12.2021 | 32 |
|
375 tys. € |
| 11.10.2021 | 32 |
|
400 tys. € |
| 20.05.2021 | 32 |
|
450 tys. € |
| 18.01.2021 | 31 |
|
600 tys. € |
| 17.08.2020 | 31 |
|
700 tys. € |
| 07.04.2020 | 31 |
|
1,4 mln € |
| 06.12.2019 | 30 |
|
1,8 mln € |
| 24.06.2019 | 30 |
|
1,8 mln € |
| 29.12.2018 | 29 |
|
1,8 mln € |
| 08.02.2018 | 28 |
|
1,5 mln € |
| 22.08.2017 | 28 |
|
1,5 mln € |
| 27.01.2017 | 27 |
|
1,5 mln € |
| 31.07.2016 | 27 |
|
1,2 mln € |
| 16.12.2015 | 26 |
|
1,2 mln € |
| 26.07.2015 | 26 |
|
1 mln € |
| 13.12.2014 | 25 |
|
800 tys. € |
| 08.08.2014 | 25 |
|
550 tys. € |
| 21.06.2014 | 25 |
|
500 tys. € |
| 05.01.2014 | 24 |
|
500 tys. € |
| 04.04.2013 | 24 |
|
700 tys. € |
| 09.07.2012 | 23 |
|
600 tys. € |
| 16.06.2012 | 23 |
|
500 tys. € |
| 22.01.2012 | 22 |
|
400 tys. € |
| 16.06.2011 | 22 |
|
400 tys. € |
| 31.01.2011 | 21 |
|
400 tys. € |
| 27.03.2010 | 21 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Roman Prochazka?
Wycena Roman Prochazka wynosi obecnie 75 tys. €. W szczycie kariery Roman Prochazka wyceniano na 1,8 mln €, a najniżej na 50 tys. €.