Jakub Paur jest piłkarzem występującym obecnie w Trenczyn. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Jakub Paur
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Jakub Paur w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jakub Paur wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.42, a skuteczność strzałów to 11,1%. Jakub Paur oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jakub Paur w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jakub Paur rozegrał w barwach Trenczyn w Pucharze Słowacji 1 mecz, w Nike liga 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 591 minut. Średnio dawało to 59 minut gry na spotkanie.
Czy Jakub Paur ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Jakub Paur nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jakub Paur to uraz o nieznanym charakterze z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 85 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Jakub Paur?
Jakub Paur ma na koncie 3 trofea. Najczęściej sięgał po Puchar Słowacji — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Spartak Trnava — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Jakub Paur?
Jakub Paur najczęściej występuje jako Napastnik (9). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Jakub Paur?
Wycena 34-letniego Jakub Paur według stanu na maj 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 450 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jakub Paur?
Jakub Paur urodził się 4 lipca 1992 w Žilina na Słowacji. Obecnie piłkarz ma 34 lata.
Jakub Paur – statystyki
Szczegółowe statystyki Jakub Paur w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Trenczyn. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jakub Paur vs. inni
Jakie statystyki ma Jakub Paur w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jakub Paur wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.42, a skuteczność strzałów to 11,1%. Jakub Paur oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Jakub Paur – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jakub Paur w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
28 Paź
Koniec
|
Nike liga, 3. kolejka
|
0:2 | 59' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Paź
Koniec
|
Nike liga, 12. kolejka
|
0:0 | 61' | 0 | 0 | ||||
|
17 Paź
Koniec
|
Nike liga, 11. kolejka
|
0:2 | 75' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
Nike liga, 9. kolejka
|
2:1 | 75' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Nike liga, 8. kolejka
|
1:4 | 64' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Sie
Koniec
|
Nike liga, 5. kolejka
|
0:4 | 80' | 0 | 0 | – | |||
|
15 Sie
Koniec
|
Nike liga, 4. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
01 Sie
Koniec
|
Nike liga, 2. kolejka
|
3:3 | 45' | 1 | 0 | ||||
|
25 Lip
Koniec
|
Nike liga, 1. kolejka
|
1:1 | 22' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Maj
Koniec
|
Nike liga, play offy
|
3:0 | 55' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Jakub Paur w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jakub Paur rozegrał w barwach Trenczyn w Pucharze Słowacji 1 mecz, w Nike liga 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 591 minut. Średnio dawało to 59 minut gry na spotkanie.
Jakub Paur – transfery
W trakcie kariery Jakub Paur zmieniał klub 6 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Trenczyn 2026 – obecnie
-
Spartak Trnava 2022 – 2026
-
Zylina 2019 – 2022
-
Trenczyn 2016 – 2019
-
Zylina 2012 – 2016
-
Zlaté Moravce 2011 – 2012
-
Žilina II do 2011
Jakub Paur – forma
W ostatnich 5 meczach Jakub Paur zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,21. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Jakub Paur ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.78, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.21.
W ostatnich 10 meczach Jakub Paur 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.78, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.43.
W jakiej formie jest Jakub Paur?
Jakub Paur jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.21 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.42). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Jakub Paur – kontuzje
W trakcie kariery Jakub Paur zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 36 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Jakub Paur
-
Uraz
30.11.21 – 14.12.21 (15 dni)
Zylina opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
09.07.21 – 01.10.21 (85 dni)
Zylina opuszczone: 21 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
31.01.21 – 16.03.21 (45 dni)
Zylina opuszczone: 9 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
03.05.19 – 31.05.19 (29 dni)
Trenczyn opuszczone: 4 mecze
Czy Jakub Paur ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Jakub Paur nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jakub Paur to uraz o nieznanym charakterze z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 85 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakub Paur – trofea
W trakcie kariery Jakub Paur zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Jakub Paur?
Jakub Paur zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Spartak Trnava — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Słowacji — 2 razy.
Jakub Paur – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jakub Paur wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jakub Paur na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Jakub Paur?
Wycena Jakub Paur wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Jakub Paur wyceniano na 450 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.
