Marin Lausić
pomocnik #91Marin Lausić jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Marin Lausić
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Marin Lausić w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Marin Lausić wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 4 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.09, a skuteczność strzałów to 10,0%. Marin Lausić oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Marin Lausić w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Marin Lausić rozegrał w barwach Spartak Trnava w Pucharze Słowacji 1 mecz, w Nike liga 12 meczów oraz w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 221 minut. Średnio dawało to 81 minut gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Marin Lausić?
Marin Lausić najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Marin Lausić?
Wycena 25-letniego Marin Lausić według stanu na wrzesień 2026 wynosi 350 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 175 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Marin Lausić?
Marin Lausić urodził się 26 czerwca 2001 w Split w Chorwacji. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Marin Lausić – statystyki
Szczegółowe statystyki Marin Lausić w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Spartak Trnava. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Marin Lausić vs. inni
Jakie statystyki ma Marin Lausić w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Marin Lausić wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 4 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.09, a skuteczność strzałów to 10,0%. Marin Lausić oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Marin Lausić – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Marin Lausić w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
24 Paź
Koniec
|
Nike liga, 12. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 1 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
Nike liga, 11. kolejka
|
0:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Paź
Koniec
|
Nike liga, 10. kolejka
|
1:3 | 86' | 0 | 1 | ||||
|
20 Wrz
Koniec
|
Nike liga, 9. kolejka
|
2:2 | 53' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Nike liga, 8. kolejka
|
5:2 | 90' | 1 | 1 | – | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
Nike liga, 7. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
30 Sie
Koniec
|
Nike liga, 6. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Sie
Koniec
|
Nike liga, 5. kolejka
|
0:4 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Sie
Koniec
|
Nike liga, 4. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 1 | – | |||
|
08 Sie
Koniec
|
Nike liga, 3. kolejka
|
3:0 | 72' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Marin Lausić w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Marin Lausić rozegrał w barwach Spartak Trnava w Pucharze Słowacji 1 mecz, w Nike liga 12 meczów oraz w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 221 minut. Średnio dawało to 81 minut gry na spotkanie.
Marin Lausić – transfery
W trakcie kariery Marin Lausić zmieniał klub 10 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Spartak Trnava 2026 – obecnie
-
FK Liepaja 2024 – 2026
-
Maribor 2022 – 2024
-
Slaven Belupo 2021 – 2022
-
NK Solin 2020 – 2021

-
Slaven Belupo Koprivnica Youth 2019 – 2020

-
NK Solin U19 2018 – 2019

-
NK Solin U17 2017 – 2018

-
HNK Hajduk Split U17 2016 – 2017

-
HNK Hajduk Split Youth 2014 – 2016

-
NK Adriatic Split do 2014

Marin Lausić – forma
W ostatnich 5 meczach Marin Lausić zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,35. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Marin Lausić 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.42, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.35.
W ostatnich 10 meczach Marin Lausić 5 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.27, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.17.
W jakiej formie jest Marin Lausić?
Marin Lausić jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 3 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.35 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (7.09). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Marin Lausić – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Marin Lausić wynosi obecnie 350 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Marin Lausić na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Marin Lausić?
Wycena Marin Lausić wynosi obecnie 350 tys. €. W szczycie kariery Marin Lausić wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 175 tys. €.