Erik Sabo jest piłkarzem występującym obecnie w Spartak Trnava. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Erik Sabo
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Erik Sabo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Erik Sabo wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.91, a skuteczność strzałów to 18,2%. Erik Sabo oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Erik Sabo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Erik Sabo rozegrał w barwach Spartak Trnava w Nike liga 12 meczów, w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 106 minut. Średnio dawało to 79 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Erik Sabo
Pierwszy transfer Erik Sabo w seniorskiej karierze miał miejsce w 2015 roku, gdy przeniósł się z Spartak Trnava do PAOK-u za 700 tysięcy euro.
Czy Erik Sabo ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Erik Sabo nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Erik Sabo to uraz o nieznanym charakterze z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 22 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Erik Sabo?
Erik Sabo ma na koncie 2 trofea — 1 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Erik Sabo?
Erik Sabo najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik lub Środkowy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Erik Sabo?
Wycena 34-letniego Erik Sabo według stanu na grudzień 2025 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,7 miliona euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Erik Sabo?
Erik Sabo urodził się 22 listopada 1991 w Šúrovce na Słowacji. Obecnie piłkarz ma 34 lata.
Erik Sabo – statystyki
Szczegółowe statystyki Erik Sabo w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Spartak Trnava oraz reprezentacja Słowacji. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Erik Sabo vs. inni
Jakie statystyki ma Erik Sabo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Erik Sabo wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.91, a skuteczność strzałów to 18,2%. Erik Sabo oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Erik Sabo – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Erik Sabo w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Nike liga, 13. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
17 Paź
Koniec
|
Nike liga, 11. kolejka
|
0:3 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
11 Paź
Koniec
|
Nike liga, 10. kolejka
|
1:3 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
20 Wrz
Koniec
|
Nike liga, 9. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
12 Wrz
Koniec
|
Nike liga, 8. kolejka
|
5:2 | 90' | 1 | 0 | ||||
|
06 Wrz
Koniec
|
Nike liga, 7. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
30 Sie
Koniec
|
Nike liga, 6. kolejka
|
1:3 | 59' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Sie
Koniec
|
Nike liga, 5. kolejka
|
0:4 | 90' | 1 | 1 | – | |||
|
16 Sie
Koniec
|
Nike liga, 4. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
08 Sie
Koniec
|
Nike liga, 3. kolejka
|
3:0 | 62' | 0 | 0 |
Ile meczów rozegrał Erik Sabo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Erik Sabo rozegrał w barwach Spartak Trnava w Nike liga 12 meczów, w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 106 minut. Średnio dawało to 79 minut gry na spotkanie.
Erik Sabo – transfery
W trakcie kariery Erik Sabo zmieniał klub 13 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,3 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Spartak Trnava 2024 – obecnie
-
AE Zakakiou 2024 – 2024
-
Anorthosis 2022 – 2024
-
Çaykur Rizespor 2021 – 2022
-
Fatih Karagümrük 2019 – 2021
-
Hapoel Beer Sheva 2018 – 2019
-
Beitar Jerusalem 2018 – 2018
-
PAOK 2018 – 2018
-
Beitar Jerusalem 2016 – 2018
-
PAOK 2015 – 2016
-
Spartak Trnava 2012 – 2015
-
TJ Spartak Myjava 2012 – 2012

-
Spartak Trnava 2010 – 2012
-
Spartak Trnava U19 do 2010

Historia transferów Erik Sabo
Pierwszy transfer Erik Sabo w seniorskiej karierze miał miejsce w 2015 roku, gdy przeniósł się z Spartak Trnava do PAOK-u za 700 tysięcy euro.
Erik Sabo – forma
W ostatnich 5 meczach Erik Sabo zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,64. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Erik Sabo 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.05, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.64 — wynik powyżej średniej ligowej (6.24).
W ostatnich 10 meczach Erik Sabo 5 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.05, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.94 — wynik powyżej średniej ligowej (6.24).
W jakiej formie jest Erik Sabo?
Erik Sabo jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.64 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.91). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Erik Sabo – zarobki
Erik Sabo gra w Spartak Trnava na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 169 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Erik Sabo w Spartak Trnava (2021/22)
| Rocznie | 169 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 14 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 463 € |
Erik Sabo – kontuzje
W trakcie kariery Erik Sabo zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 7 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Erik Sabo
-
Uraz o nieznanym charakterze
20.02.22 – 27.02.22 (8 dni)
Çaykur Rizespor opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
18.12.21 – 22.12.21 (5 dni)
Çaykur Rizespor opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
22.01.21 – 12.02.21 (22 dni)
Çaykur Rizespor opuszczone: 4 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
19.10.20 – 25.10.20 (7 dni)
Fatih Karagümrük opuszczone: 1 mecz
- Stłuczenie 06.12.15 – 08.12.15 (3 dni)
Czy Erik Sabo ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Erik Sabo nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Erik Sabo to uraz o nieznanym charakterze z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 22 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Erik Sabo – trofea
W trakcie kariery Erik Sabo zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Erik Sabo?
Erik Sabo zdobył w karierze 2 trofea — 1 drużynowe i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Spartak Trnava — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Słowacji — 1 raz.
Erik Sabo – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Erik Sabo wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Erik Sabo na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Erik Sabo?
Wycena Erik Sabo wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Erik Sabo wyceniano na 1,7 mln €, a najniżej na 25 tys. €.