Przebieg i wynik meczu Buducnost Podgorica vs Jezero (28. kolejka Prva Crnogorska Liga)
Buducnost Podgorica - Jezero (08.04.2026) wynik meczu 2:0. Przebieg na żywo minuta po minucie.
1. Połowa 1:0
2. Połowa 1:0
85'
2:0
+2'
90'
Koniec spotkania
Promocje bukmacherskie
Real Madryt
RB Lipsk
Promocje bukmacherskie
Legia Warszawa
Lech Poznań
Statystyki
59%
Posiadanie piłki
41%
6
Strzały
9
Składy
Buducnost Podgorica
Jezero
Informacje o spotkaniu
Rozgrywki:
Prva Crnogorska Liga 2025
Faza rozgrywek:
28. kolejka
Data:
08.04 15:00
Pogoda:
słonecznie, 24°C
Statystyki Buducnost Podgorica vs Jezero (28. kolejka Prva Crnogorska Liga)
Najważniejsze statystyki meczowe Buducnost Podgorica - Jezero (08.04.2026): posiadanie piłki, strzały, rzuty rożne i inne.
59%
Posiadanie piłki
41%
Atak
6
Strzały
9
4
Strzały celne
4
0
Strzały zablokowane
0
143
Ataki
86
65
Groźne ataki
45
Obrona
0
Żółte kartki
1
0
Czerwone kartki
0
0
Faule
0
0
Przechwyty
0
0
Wybicia
0
Ogólne
0
Wszystkie podania
0
0
Kluczowe podania
0
0
Dokładne podania
0
0
Dokładne długie podania
0
0
Rzuty wolne
0
4
Rzuty rożne
3
0
Spalone
0
Składy Buducnost Podgorica vs Jezero (28. kolejka Prva Crnogorska Liga)
Składy na mecz Buducnost Podgorica - Jezero (08.04.2026).
Skład podstawowy Buducnost Podgorica
Bramkarz
Obrońcy
Pomocnicy
Napastnicy
Rezerwowi
24.
Camaj
Andrej
21.
Domazetović
Filip
34.
Đukanović
Stefan
7.
Ivanović
Igor
10.
Milickovic
Marko
55.
Orahovac
Adnan
14.
Rakcevic
Matija
26.
Vuković
Petar
8.
Medojević
Nikola
Skład podstawowy Jezero
Bramkarz
50.
Asanović
Igor
Obrońcy
Pomocnicy
Napastnicy
Rezerwowi
8.
Bulatovic
Uros
14.
Gjolaj
Mario
99.
Julević
Anil
3.
Kojić
Meldin
1.
Kolic
Saban
9.
Redzepagić
Edis
21.
Redzic
Rejhan
19.
Rolović
Ognjen
4.
Ilić
Mihailo
Miejsca Buducnost Podgorica oraz Jezero w tabeli Prva Crnogorska Liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sutjeska
|
36 | 22 | 6 | 8 | 61:36 | 25 | 72 | |
2
|
Mornar
|
36 | 20 | 9 | 7 | 51:29 | 22 | 69 | |
3
|
Petrovac
|
36 | 13 | 12 | 11 | 44:36 | 8 | 51 | |
4
|
FK Decić Tuzi
|
36 | 14 | 9 | 13 | 43:45 | -2 | 51 | |
5
|
Buducnost Podgorica
|
36 | 13 | 9 | 14 | 36:35 | 1 | 48 | |
6
|
Mladost DG
|
36 | 14 | 4 | 18 | 49:54 | -5 | 46 | |
7
|
Arsenal Tivat
|
36 | 12 | 10 | 14 | 36:46 | -10 | 46 | |
8
|
Jezero
|
36 | 10 | 11 | 15 | 38:48 | -10 | 41 | |
9
|
Bokelj
|
36 | 8 | 12 | 16 | 38:48 | -10 | 36 | |
10
|
Jedinstvo
|
36 | 9 | 8 | 19 | 30:49 | -19 | 35 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sutjeska
|
36 | 22 | 6 | 8 | 61:36 | 25 | 72 | |
2
|
Mornar
|
36 | 20 | 9 | 7 | 51:29 | 22 | 69 | |
3
|
Petrovac
|
36 | 13 | 12 | 11 | 44:36 | 8 | 51 | |
4
|
FK Decić Tuzi
|
36 | 14 | 9 | 13 | 43:45 | -2 | 51 | |
5
|
Buducnost Podgorica
|
36 | 13 | 9 | 14 | 36:35 | 1 | 48 | |
6
|
Mladost DG
|
36 | 14 | 4 | 18 | 49:54 | -5 | 46 | |
7
|
Arsenal Tivat
|
36 | 12 | 10 | 14 | 36:46 | -10 | 46 | |
8
|
Jezero
|
36 | 10 | 11 | 15 | 38:48 | -10 | 41 | |
9
|
Bokelj
|
36 | 8 | 12 | 16 | 38:48 | -10 | 36 | |
10
|
Jedinstvo
|
36 | 9 | 8 | 19 | 30:49 | -19 | 35 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Sutjeska
|
18 | 13 | 2 | 3 | 36:15 | 21 | 41 | |
| 2 |
Mornar
|
18 | 11 | 6 | 1 | 31:12 | 19 | 39 | |
| 3 |
Petrovac
|
18 | 8 | 7 | 3 | 24:12 | 12 | 31 | |
| 4 |
FK Decić Tuzi
|
18 | 9 | 4 | 5 | 29:21 | 8 | 31 | |
| 5 |
Buducnost Podgorica
|
18 | 8 | 5 | 5 | 21:15 | 6 | 29 | |
| 6 |
Mladost DG
|
18 | 9 | 0 | 9 | 28:24 | 4 | 27 | |
| 7 |
Arsenal Tivat
|
18 | 7 | 6 | 5 | 19:17 | 2 | 27 | |
| 8 |
Jezero
|
18 | 6 | 6 | 6 | 23:21 | 2 | 24 | |
| 9 |
Jedinstvo
|
18 | 5 | 5 | 8 | 11:15 | -4 | 20 | |
| 10 |
Bokelj
|
18 | 5 | 4 | 9 | 25:27 | -2 | 19 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Sutjeska
|
18 | 9 | 4 | 5 | 25:21 | 4 | 31 | |
| 2 |
Mornar
|
18 | 9 | 3 | 6 | 20:17 | 3 | 30 | |
| 3 |
Petrovac
|
18 | 5 | 5 | 8 | 20:24 | -4 | 20 | |
| 4 |
FK Decić Tuzi
|
18 | 5 | 5 | 8 | 14:24 | -10 | 20 | |
| 5 |
Buducnost Podgorica
|
18 | 5 | 4 | 9 | 15:20 | -5 | 19 | |
| 6 |
Mladost DG
|
18 | 5 | 4 | 9 | 21:30 | -9 | 19 | |
| 7 |
Arsenal Tivat
|
18 | 5 | 4 | 9 | 17:29 | -12 | 19 | |
| 8 |
Jezero
|
18 | 4 | 5 | 9 | 15:27 | -12 | 17 | |
| 9 |
Bokelj
|
18 | 3 | 8 | 7 | 13:21 | -8 | 17 | |
| 10 |
Jedinstvo
|
18 | 4 | 3 | 11 | 19:34 | -15 | 15 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty