Forma w lidze
Jedinstvo w tabeli
2. miejsce / 20 punktów Bezpieczna strefa
Serie w ostatnich meczach
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
12 pkt
9:3 bramki
1,80 gola/mecz
8 pkt
8:10 bramki
1,33 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Jedinstvo w tabeli Druga Liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Mladost Lješkopolje
|
11 | 5 | 5 | 1 | 20:14 | 20 |
2
|
Jedinstvo
|
11 | 6 | 2 | 3 | 17:13 | 20 |
3
|
Zeta
|
11 | 5 | 3 | 3 | 16:13 | 18 |
4
|
Grbalj
|
10 | 4 | 4 | 2 | 13:9 | 16 |
5
|
Iskra
|
11 | 5 | 1 | 5 | 11:10 | 16 |
Wyniki Jedinstvo
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Lovćen
2
Jedinstvo
0
Druga Liga (Czarnogóra), 11. kolejka
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Berane
1
Jedinstvo
2
Druga Liga (Czarnogóra), 10. kolejka
|
|
|
30 Wrz Koniec
|
Mladost Lješkopolje
1
Jedinstvo
1
Druga Liga (Czarnogóra), 9. kolejka
|
Terminarz Jedinstvo
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
15 Paź 15:00
|
Berane
Jedinstvo
Puchar Czarnogóry
|
|
|
18 Paź 16:00
|
Jedinstvo
Kom
Druga Liga (Czarnogóra), 12. kolejka
|
|
|
25 Paź 16:00
|
Grbalj
Jedinstvo
Druga Liga (Czarnogóra), 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Jedinstvo
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 05 Sie 2026 |
|
Serbia |
|
za darmo | |
| 04 Sie 2026 |
![]() |
Czarnogóra |
|
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
![]() |
Czarnogóra |
|
za darmo | |
| 03 Lip 2026 |
![]() |
Czarnogóra |
|
za darmo |
Jedinstvo to klub piłkarski z Czarnogóry występujący w Druga Liga (Czarnogóra). Swoim domowym obiektem jest Gradski Stadion, który może pomieścić 4 000 widzów. Zespół prowadzi Nedeljko Vlahovic. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 635 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Czarnogóry.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Jedinstvo w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Jedinstvo trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 14 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Jedinstvo w tabeli Druga Liga?
Jedinstvo zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Druga Liga z dorobkiem 20 punktów po 11 kolejkach. Przewaga nad 3. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 17:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Kiedy Jedinstvo gra następny mecz?
Najbliższy mecz Jedinstvo to spotkanie z Berane, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Gradski Stadion w ramach Pucharu Czarnogóry. Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Jedinstvo?
Ostatni mecz Jedinstvo to porażka z Lovćen 2:0 w Druga Liga, 9 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Jedinstvo w tym sezonie?
Bilans Jedinstvo w tym sezonie to 11 meczów i wynik 6-2-3 przy 17 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 10,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Jedinstvo w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Jedinstvo w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Jedinstvo
Jedinstvo terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
15 Paź 15:00
|
Puchar Czarnogóry
|
Gradski Stadion Wyjazd | Umiarkowany | |
|
18 Paź 16:00
|
Druga Liga (Czarnogóra), 12. kolejka
|
Gradski Stadion U siebie | Umiarkowany | |
|
25 Paź 16:00
|
Druga Liga (Czarnogóra), 13. kolejka
|
Stadion Donja Sutvara Wyjazd | Trudny | |
|
31 Paź 16:00
|
Druga Liga (Czarnogóra), 14. kolejka
|
Gradski Stadion U siebie | Umiarkowany | |
|
04 Lis 15:00
|
Druga Liga (Czarnogóra), 15. kolejka
|
Stadion Braća Velašević Wyjazd | Trudny | |
|
08 Lis 15:00
|
Druga Liga (Czarnogóra), 16. kolejka
|
Gradski Stadion U siebie | Trudny | |
|
15 Lis 15:00
|
Druga Liga (Czarnogóra), 17. kolejka
|
Stadion Lugovi Wyjazd | Umiarkowany | |
|
21 Lis 15:00
|
Druga Liga (Czarnogóra), 18. kolejka
|
Gradski Stadion U siebie | Trudny | |
|
29 Lis 15:00
|
Druga Liga (Czarnogóra), 19. kolejka
|
Gradski Stadion U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Jedinstvo gra następny mecz?
Najbliższy mecz Jedinstvo to spotkanie z Berane, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Gradski Stadion w ramach Pucharu Czarnogóry. Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Jedinstvo w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Jedinstvo w sezonie 2026.
Forma i bramki Jedinstvo w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Jedinstvo wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Druga Liga (Czarnogóra), 11. kolejka
|
2:0 | – | 5/6 | 3/6 | |
|
04 Paź Koniec
|
Druga Liga (Czarnogóra), 10. kolejka
|
1:2 | – | 9/10 | 2/4 | |
|
30 Wrz Koniec
|
Druga Liga (Czarnogóra), 9. kolejka
|
1:1 | – | 5/12 | 1/2 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Druga Liga (Czarnogóra), 8. kolejka
|
2:0 | – | – | – | |
|
21 Wrz Koniec
|
Druga Liga (Czarnogóra), 7. kolejka
|
2:3 | – | 2/12 | 1/2 | |
|
16 Wrz Koniec
|
Druga Liga (Czarnogóra), 6. kolejka
|
2:0 | – | – | – | |
|
12 Wrz Koniec
|
Druga Liga (Czarnogóra), 5. kolejka
|
2:2 | – | 5/8 | 3/5 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Druga Liga (Czarnogóra), 4. kolejka
|
2:0 | – | 5/8 | 2/3 | |
|
29 Sie Koniec
|
Druga Liga (Czarnogóra), 3. kolejka
|
2:0 | – | – | – | |
|
22 Sie Koniec
|
Druga Liga (Czarnogóra), 2. kolejka
|
2:3 | – | – | – |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Jedinstvo?
Ostatni mecz Jedinstvo to porażka z Lovćen 2:0 w Druga Liga, 9 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jedinstvo – tabela Druga Liga (Czarnogóra)
Jakie miejsce w tabeli Druga Liga (Czarnogóra) zajmuje Jedinstvo w sezonie 2026.
Miejsce Jedinstvo w tabeli Druga Liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Mladost Lješkopolje
|
11 | 5 | 5 | 1 | 20:14 | 6 | 20 | |
2
|
Jedinstvo
|
11 | 6 | 2 | 3 | 17:13 | 4 | 20 | |
3
|
Zeta
|
11 | 5 | 3 | 3 | 16:13 | 3 | 18 | |
4
|
Grbalj
|
10 | 4 | 4 | 2 | 13:9 | 4 | 16 | |
5
|
Iskra
|
11 | 5 | 1 | 5 | 11:10 | 1 | 16 | |
6
|
Lovćen
|
11 | 5 | 1 | 5 | 16:18 | -2 | 16 | |
7
|
Kom
|
10 | 4 | 3 | 3 | 14:11 | 3 | 15 | |
8
|
Rudar
|
11 | 4 | 3 | 4 | 17:17 | 0 | 15 | |
9
|
Mogren
|
11 | 2 | 4 | 5 | 14:15 | -1 | 10 | |
10
|
Berane
|
11 | 0 | 2 | 9 | 7:25 | -18 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Mladost Lješkopolje
|
11 | 5 | 5 | 1 | 20:14 | 6 | 20 | |
2
|
Jedinstvo
|
11 | 6 | 2 | 3 | 17:13 | 4 | 20 | |
3
|
Zeta
|
11 | 5 | 3 | 3 | 16:13 | 3 | 18 | |
4
|
Grbalj
|
10 | 4 | 4 | 2 | 13:9 | 4 | 16 | |
5
|
Iskra
|
11 | 5 | 1 | 5 | 11:10 | 1 | 16 | |
6
|
Lovćen
|
11 | 5 | 1 | 5 | 16:18 | -2 | 16 | |
7
|
Kom
|
10 | 4 | 3 | 3 | 14:11 | 3 | 15 | |
8
|
Rudar
|
11 | 4 | 3 | 4 | 17:17 | 0 | 15 | |
9
|
Mogren
|
11 | 2 | 4 | 5 | 14:15 | -1 | 10 | |
10
|
Berane
|
11 | 0 | 2 | 9 | 7:25 | -18 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Jedinstvo
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:3 | 6 | 12 | |
| 2 |
Rudar
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:8 | 3 | 11 | |
| 3 |
Grbalj
|
6 | 2 | 4 | 0 | 10:5 | 5 | 10 | |
| 4 |
Mladost Lješkopolje
|
5 | 2 | 3 | 0 | 9:7 | 2 | 9 | |
| 5 |
Zeta
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 7 | |
| 6 |
Iskra
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 7 |
Kom
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 7 | |
| 8 |
Lovćen
|
6 | 2 | 0 | 4 | 7:12 | -5 | 6 | |
| 9 |
Mogren
|
5 | 0 | 1 | 4 | 5:9 | -4 | 1 | |
| 10 |
Berane
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4:9 | -5 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Mladost Lješkopolje
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:7 | 4 | 11 | |
| 2 |
Zeta
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:7 | 3 | 11 | |
| 3 |
Lovćen
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 10 | |
| 4 |
Iskra
|
5 | 3 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 9 | |
| 5 |
Mogren
|
6 | 2 | 3 | 1 | 9:6 | 3 | 9 | |
| 6 |
Jedinstvo
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:10 | -2 | 8 | |
| 7 |
Kom
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 8 | |
| 8 |
Grbalj
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 6 | |
| 9 |
Rudar
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:9 | -3 | 4 | |
| 10 |
Berane
|
6 | 0 | 1 | 5 | 3:16 | -13 | 1 |
Które miejsce zajmuje Jedinstvo w tabeli Druga Liga?
Jedinstvo zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Druga Liga z dorobkiem 20 punktów po 11 kolejkach. Przewaga nad 3. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 17:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Jedinstvo w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Jedinstvo na tle ligi w sezonie 2026.
Jedinstvo na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,9
- Strzały celne / mecz 3,4
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,18
- Czyste konta 36%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Jedinstvo i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Jedinstvo to 76–90+ minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Jedinstvo i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 4-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 1-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 3-2-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 1-0-3 |
Gdy Jedinstvo otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Jedinstvo
100% bramek Jedinstvo pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Jedinstvo zdobywa w sezonie średnio 1,82 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,70.
Aktualne serie Jedinstvo
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Jedinstvo, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Jedinstvo wygra mecz Berane - Jedinstvo Jedinstvo przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Jedinstvo
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 91%
- Powyżej 2,5 36%
- Powyżej 3,5 27%
- Powyżej 4,5 18%
- Powyżej 5,5 0%
W 36% meczów Jedinstvo padają co najmniej trzy bramki, a w 45% spotkań trafiają obie drużyny.
Jedinstvo – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Jedinstvo, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Jedinstvo zdobywa 2,40 punktu na mecz wobec 1,33 na wyjeździe.
Jedinstvo wygra mecz Berane - Jedinstvo Jedinstvo zdobywa u siebie 80% możliwych punktów, na wyjeździe 44%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Jedinstvo ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 65% goli Jedinstvo, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 11 meczów.
Jedinstvo – strzały
- Celne / mecz 3,4
- Niecelne / mecz 7,4
- Celność strzałów 32%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 6,9
Jedinstvo oddaje 10,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 32% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,9 strzału.
Jedinstvo – posiadanie piłki
- U siebie 57,5%
- Na wyjeździe 52,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 7
- Najniższe w sezonie 44%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 7 meczów. Średnio Jedinstvo utrzymuje przy piłce 54,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 44%.
Jedinstvo wygra mecz Berane - Jedinstvo Jedinstvo utrzymuje średnio 54,0% posiadania piłki.Jedinstvo – czyste konta
- U siebie 4 z 5
- Na wyjeździe 0 z 6
- Stracone / mecz 1,18
- Bez straty do przerwy 55%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 45%
Czyste konto Jedinstvo to 36% meczów sezonu (4 z 11), z czego 4 w 5 meczach u siebie.
Jedinstvo – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 71%
- Pow. 8,5 w meczu 43%
- Pow. 10,5 w meczu 29%
- Rożne u siebie / mecz 3,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,2
Jedinstvo wykonuje średnio 4,7 rzutów rożnych na mecz wobec 4,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 43% spotkań.
Jedinstvo – kartki
- Żółte kartki 16
- Pow. 3,5 kartki w meczu 57%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 29%
- Kartki rywali / mecz 2,1
- Mecze bez kartki 0%
Jedinstvo ogląda średnio 2,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Jedinstvo – 2,1. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Jedinstvo według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 2,00 | 1,50 |
| Środka tabeli (4–7) | 5 | 2-0-3 | 1,20 | 1,20 | 1,40 |
| Dołu tabeli (8–10) | 4 | 3-1-0 | 2,50 | 1,75 | 0,75 |
Najwięcej punktów na mecz Jedinstvo zdobywa z drużynami z dołu tabeli (8–10), najmniej z drużynami z środka tabeli (4–7).
Jedinstvo na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
1,80 1,83 | 1,80 1,83 | 1,40 1,17 |
|
2.
|
2,40 1,33 | 1,80 1,33 | 0,60 1,67 |
|
3.
|
1,40 1,83 | 1,20 1,67 | 1,20 1,17 |
|
4.
|
1,67 1,50 | 1,67 0,75 | 0,83 1,00 |
|
5.
|
1,17 1,80 | 1,17 0,80 | 1,00 0,80 |
Ciekawe rekordy w meczach Jedinstvo
Skrajne wyniki i osiągnięcia Jedinstvo w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Jedinstvo - Grbalj 2:0 Druga Liga (Czarnogóra), 5.09.2026
- Najwyższa porażka Kom - Jedinstvo 2:0 Druga Liga (Czarnogóra), 29.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Jedinstvo - Lovćen 2:3, Druga Liga (Czarnogóra), 22.08.2026
- Najszybsza bramka 8. minuta Jedinstvo - Grbalj 2:0, Druga Liga (Czarnogóra), 5.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+7 minuta Pantić, Jedinstvo - Berane 1:0, Druga Liga (Czarnogóra), 16.08.2026
Jakie statystyki ma Jedinstvo w tym sezonie?
Bilans Jedinstvo w tym sezonie to 11 meczów i wynik 6-2-3 przy 17 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 10,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Jedinstvo – zawodnicy
Jak wygląda kadra Jedinstvo w sezonie 2026.
Kadra Jedinstvo
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
![]() |
– | Czarnogóra | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
![]() |
23 | Czarnogóra | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
![]() |
39 | Czarnogóra | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
![]() |
27 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
23 | Czarnogóra | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
24 | Czarnogóra | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
21 | Czarnogóra | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
28 | Czarnogóra | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 22 |
![]() |
23 | Czarnogóra | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
26 | Czarnogóra | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
26 | Czarnogóra | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
28 | Serbia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
![]() |
22 | Czarnogóra | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
– | Czarnogóra | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
34 | Czarnogóra | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
27 | Czarnogóra | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
|
32 | Serbia | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
![]() |
33 | Czarnogóra | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
![]() |
20 | Czarnogóra | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
![]() |
– | Czarnogóra | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 55 |
![]() |
– | Czarnogóra | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 55 |
![]() |
31 | Czarnogóra | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
– | Czarnogóra | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Jedinstvo
910 tys. €
śr. 38 tys. € / zawodnika
Ile Jedinstvo wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Czarnogóra (20 zawodników)
Jedinstvo wycena zawodników




Struktura wieku i wartości kadry Jedinstvo
Jedinstvo – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Jedinstvo w sezonie 2026.
Jedinstvo transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05 Sie 2026 |
|
Serbia | 28 |
|
za darmo | |
| 04 Sie 2026 |
![]() |
Czarnogóra | – |
|
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
![]() |
Czarnogóra | 23 |
|
za darmo | |
| 03 Lip 2026 |
![]() |
Czarnogóra | 24 |
|
za darmo | |
| 02 Lip 2026 |
![]() |
Japonia | 25 |
|
za darmo | |
| 01 Lip 2026 |
![]() |
Czarnogóra | – |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Czarnogóra | 23 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Czarnogóra | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Serbia | 25 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Grecja | 26 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Jedinstvo w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Jedinstvo trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 14 piłkarzy.