Forma w lidze
Lovćen w tabeli
6. miejsce / 16 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
4 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
7:12 bramki
1,17 gola/mecz
10 pkt
9:6 bramki
1,80 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Lovćen w tabeli Druga Liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Mladost Lješkopolje
|
11 | 5 | 5 | 1 | 20:14 | 20 |
2
|
Jedinstvo
|
11 | 6 | 2 | 3 | 17:13 | 20 |
| ··· | |||||||
5
|
Iskra
|
11 | 5 | 1 | 5 | 11:10 | 16 |
6
|
Lovćen
|
11 | 5 | 1 | 5 | 16:18 | 16 |
7
|
Kom
|
10 | 4 | 3 | 3 | 14:11 | 15 |
Wyniki Lovćen
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Lovćen
1
Jezero
5
Puchar Czarnogóry
|
|
|
09 Paź Koniec
|
Lovćen
2
Jedinstvo
0
Druga Liga (Czarnogóra), 11. kolejka
|
|
|
06 Paź Koniec
|
Mladost Lješkopolje
2
Lovćen
1
Druga Liga (Czarnogóra), 10. kolejka
|
Terminarz Lovćen
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 16:00
|
Berane
Lovćen
Druga Liga (Czarnogóra), 12. kolejka
|
|
|
25 Paź 16:00
|
Kom
Lovćen
Druga Liga (Czarnogóra), 13. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:00
|
Lovćen
Grbalj
Druga Liga (Czarnogóra), 14. kolejka
|
Ostatnie transfery Lovćen
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 05 Sie 2026 |
![]() |
Czarnogóra |
![]() |
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
![]() |
Czarnogóra |
![]() |
wypożyczenie | |
| 04 Sie 2026 |
![]() |
Czarnogóra |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Czarnogóra |
![]() |
za darmo |
Lovćen to klub piłkarski z Czarnogóry występujący w Druga Liga (Czarnogóra). Swoim domowym obiektem jest Stadion Sveti Petar Cetinjski, który może pomieścić 5 192 widzów. Zespół prowadzi Ivan Tatar. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 10 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Czarnogóry.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Lovćen?
Klub piłkarski Lovćen zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Czarnogóry.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Lovćen w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Lovćen trafiło 22 zawodników, a klub opuściło 24 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Lovćen w tabeli Druga Liga?
Lovćen zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Druga Liga z dorobkiem 16 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Mladost Lješkopolje wynosi 4 punkty, a przewaga nad 7. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:18, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Kiedy Lovćen gra następny mecz?
Najbliższy mecz Lovćen to spotkanie z Berane, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Gradski Stadion w ramach Druga Liga (12. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Lovćen?
Ostatni mecz Lovćen to porażka z Jezero 1:5 w Pucharze Czarnogóry, 13 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Lovćen w tym sezonie?
Bilans Lovćen w tym sezonie to 11 meczów i wynik 5-1-5 przy 16 zdobytych bramkach i 18 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 12,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Lovćen w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Lovćen w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Lovćen
Lovćen terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 16:00
|
Druga Liga (Czarnogóra), 12. kolejka
|
Gradski Stadion Wyjazd | Umiarkowany | |
|
25 Paź 16:00
|
Druga Liga (Czarnogóra), 13. kolejka
|
Stadion FK Kom Wyjazd | Umiarkowany | |
|
31 Paź 16:00
|
Druga Liga (Czarnogóra), 14. kolejka
|
Stadion Sveti Petar Cetinjski U siebie | Trudny | |
|
04 Lis 15:00
|
Druga Liga (Czarnogóra), 15. kolejka
|
Stadion Pod Golubinjom Wyjazd | Umiarkowany | |
|
08 Lis 15:00
|
Druga Liga (Czarnogóra), 16. kolejka
|
Stadion Sveti Petar Cetinjski U siebie | Trudny | |
|
15 Lis 15:00
|
Druga Liga (Czarnogóra), 17. kolejka
|
Stadion Trešnjica Wyjazd | Trudny | |
|
21 Lis 15:00
|
Druga Liga (Czarnogóra), 18. kolejka
|
Stadion Sveti Petar Cetinjski U siebie | Umiarkowany | |
|
29 Lis 15:00
|
Druga Liga (Czarnogóra), 19. kolejka
|
Stadion Sveti Petar Cetinjski U siebie | Trudny |
Kiedy Lovćen gra następny mecz?
Najbliższy mecz Lovćen to spotkanie z Berane, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Gradski Stadion w ramach Druga Liga (12. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Lovćen w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Lovćen w sezonie 2026.
Forma i bramki Lovćen w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Lovćen wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Puchar Czarnogóry
|
1:5 | – | – | – | |
|
09 Paź Koniec
|
Druga Liga (Czarnogóra), 11. kolejka
|
2:0 | – | 1/6 | 3/6 | |
|
06 Paź Koniec
|
Druga Liga (Czarnogóra), 10. kolejka
|
2:1 | – | – | – | |
|
30 Wrz Koniec
|
Druga Liga (Czarnogóra), 9. kolejka
|
1:2 | – | 1/12 | 1/3 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Druga Liga (Czarnogóra), 8. kolejka
|
0:1 | – | – | – | |
|
20 Wrz Koniec
|
Druga Liga (Czarnogóra), 7. kolejka
|
0:2 | – | 0/5 | 2/3 | |
|
16 Wrz Koniec
|
Druga Liga (Czarnogóra), 6. kolejka
|
2:4 | – | 4/7 | 1/3 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Druga Liga (Czarnogóra), 5. kolejka
|
1:1 | – | – | – | |
|
05 Wrz Koniec
|
Druga Liga (Czarnogóra), 4. kolejka
|
0:2 | – | – | – | |
|
29 Sie Koniec
|
Druga Liga (Czarnogóra), 3. kolejka
|
3:2 | – | – | – |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Lovćen?
Ostatni mecz Lovćen to porażka z Jezero 1:5 w Pucharze Czarnogóry, 13 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Lovćen – tabela Druga Liga (Czarnogóra)
Jakie miejsce w tabeli Druga Liga (Czarnogóra) zajmuje Lovćen w sezonie 2026.
Miejsce Lovćen w tabeli Druga Liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Mladost Lješkopolje
|
11 | 5 | 5 | 1 | 20:14 | 6 | 20 | |
2
|
Jedinstvo
|
11 | 6 | 2 | 3 | 17:13 | 4 | 20 | |
3
|
Zeta
|
11 | 5 | 3 | 3 | 16:13 | 3 | 18 | |
4
|
Grbalj
|
10 | 4 | 4 | 2 | 13:9 | 4 | 16 | |
5
|
Iskra
|
11 | 5 | 1 | 5 | 11:10 | 1 | 16 | |
6
|
Lovćen
|
11 | 5 | 1 | 5 | 16:18 | -2 | 16 | |
7
|
Kom
|
10 | 4 | 3 | 3 | 14:11 | 3 | 15 | |
8
|
Rudar
|
11 | 4 | 3 | 4 | 17:17 | 0 | 15 | |
9
|
Mogren
|
11 | 2 | 4 | 5 | 14:15 | -1 | 10 | |
10
|
Berane
|
11 | 0 | 2 | 9 | 7:25 | -18 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Mladost Lješkopolje
|
11 | 5 | 5 | 1 | 20:14 | 6 | 20 | |
2
|
Jedinstvo
|
11 | 6 | 2 | 3 | 17:13 | 4 | 20 | |
3
|
Zeta
|
11 | 5 | 3 | 3 | 16:13 | 3 | 18 | |
4
|
Grbalj
|
10 | 4 | 4 | 2 | 13:9 | 4 | 16 | |
5
|
Iskra
|
11 | 5 | 1 | 5 | 11:10 | 1 | 16 | |
6
|
Lovćen
|
11 | 5 | 1 | 5 | 16:18 | -2 | 16 | |
7
|
Kom
|
10 | 4 | 3 | 3 | 14:11 | 3 | 15 | |
8
|
Rudar
|
11 | 4 | 3 | 4 | 17:17 | 0 | 15 | |
9
|
Mogren
|
11 | 2 | 4 | 5 | 14:15 | -1 | 10 | |
10
|
Berane
|
11 | 0 | 2 | 9 | 7:25 | -18 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Jedinstvo
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:3 | 6 | 12 | |
| 2 |
Rudar
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:8 | 3 | 11 | |
| 3 |
Grbalj
|
6 | 2 | 4 | 0 | 10:5 | 5 | 10 | |
| 4 |
Mladost Lješkopolje
|
5 | 2 | 3 | 0 | 9:7 | 2 | 9 | |
| 5 |
Zeta
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 7 | |
| 6 |
Iskra
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 7 |
Kom
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 7 | |
| 8 |
Lovćen
|
6 | 2 | 0 | 4 | 7:12 | -5 | 6 | |
| 9 |
Mogren
|
5 | 0 | 1 | 4 | 5:9 | -4 | 1 | |
| 10 |
Berane
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4:9 | -5 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Mladost Lješkopolje
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:7 | 4 | 11 | |
| 2 |
Zeta
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:7 | 3 | 11 | |
| 3 |
Lovćen
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 10 | |
| 4 |
Iskra
|
5 | 3 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 9 | |
| 5 |
Mogren
|
6 | 2 | 3 | 1 | 9:6 | 3 | 9 | |
| 6 |
Jedinstvo
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:10 | -2 | 8 | |
| 7 |
Kom
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 8 | |
| 8 |
Grbalj
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 6 | |
| 9 |
Rudar
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:9 | -3 | 4 | |
| 10 |
Berane
|
6 | 0 | 1 | 5 | 3:16 | -13 | 1 |
Które miejsce zajmuje Lovćen w tabeli Druga Liga?
Lovćen zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Druga Liga z dorobkiem 16 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Mladost Lješkopolje wynosi 4 punkty, a przewaga nad 7. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:18, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Lovćen w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Lovćen na tle ligi w sezonie 2026.
Lovćen na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,0
- Strzały celne / mecz 5,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,64
- Czyste konta 18%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Lovćen i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Lovćen to 31–45+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Lovćen i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 5-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-1-2 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 1-0-3 |
Gdy Lovćen otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla Lovćen
93% bramek Lovćen pada z gry. Z karnych odpowiadają za 7% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Lovćen zdobywa w sezonie średnio 1,45 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,60.
Aktualne serie Lovćen
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Lovćen, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Lovćen
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 91%
- Powyżej 2,5 55%
- Powyżej 3,5 27%
- Powyżej 4,5 27%
- Powyżej 5,5 9%
W 55% meczów Lovćen padają co najmniej trzy bramki, a w 55% spotkań trafiają obie drużyny.
Lovćen – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Lovćen, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Lovćen zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 2,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Lovćen ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 44% goli Lovćen, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 11 meczów.
Lovćen – strzały
- Celne / mecz 5,0
- Niecelne / mecz 7,0
- Celność strzałów 42%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 6,0
Lovćen oddaje 12,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 42% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,0 strzału.
Lovćen – posiadanie piłki
- U siebie 54,0%
- Na wyjeździe 38,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 4
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 4
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 4 meczów. Średnio Lovćen utrzymuje przy piłce 46,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
Lovćen – czyste konta
- U siebie 1 z 6
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 1,64
- Bez straty do przerwy 45%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 55%
Czyste konto Lovćen to 18% meczów sezonu (2 z 11), z czego 1 w 6 meczach u siebie.
Lovćen – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 50%
- Pow. 8,5 w meczu 25%
- Pow. 10,5 w meczu 25%
- Rożne u siebie / mecz 2,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 0,5
Lovćen wykonuje średnio 1,5 rzutów rożnych na mecz wobec 6,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 25% spotkań.
Lovćen – kartki
- Żółte kartki 7
- Pow. 3,5 kartki w meczu 25%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 25%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 0%
Lovćen ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Lovćen – 2,0.
Lovćen według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 5 | 2-0-3 | 1,20 | 1,20 | 1,60 |
| Środka tabeli (4–7) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 1,00 | 1,00 |
| Dołu tabeli (8–10) | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 2,33 | 2,33 |
Najwięcej punktów na mecz Lovćen zdobywa z drużynami z dołu tabeli (8–10), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
Lovćen na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
Ciekawe rekordy w meczach Lovćen
Skrajne wyniki i osiągnięcia Lovćen w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Iskra - Lovćen 0:2 Druga Liga (Czarnogóra), 20.09.2026
- Najwyższa porażka Lovćen - Mladost Lješkopolje 0:3 Druga Liga (Czarnogóra), 16.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Lovćen - Rudar 2:4, Druga Liga (Czarnogóra), 16.09.2026
- Najszybsza bramka 2. minuta Lovćen - Jedinstvo 2:0, Druga Liga (Czarnogóra), 9.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Lovćen - Berane 3:2, Druga Liga (Czarnogóra), 29.08.2026
Jakie statystyki ma Lovćen w tym sezonie?
Bilans Lovćen w tym sezonie to 11 meczów i wynik 5-1-5 przy 16 zdobytych bramkach i 18 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 12,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Lovćen – zawodnicy
Jak wygląda kadra Lovćen w sezonie 2026.
Kadra Lovćen
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
|
26 | Szwajcaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
18 | Czarnogóra | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
35 | Czarnogóra | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 24 |
![]() |
– | Czarnogóra | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 45 |
![]() |
30 | Serbia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
26 | Czarnogóra | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Czarnogóra | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
37 | Portugalia | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
20 | Czarnogóra | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
27 | Czarnogóra | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
35 | Czarnogóra | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
![]() |
32 | Czarnogóra | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 99 |
![]() |
24 | Bośnia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
34 | Czarnogóra | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
24 | Czarnogóra | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
26 | Czarnogóra | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
26 | Czarnogóra | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
36 | Czarnogóra | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
22 | Czarnogóra | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
|
– | Japonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
28 | Czarnogóra | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
27 | Czarnogóra | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
|
26 | Czarnogóra | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
– | Czarnogóra | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
|
26 | Czarnogóra | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
– | Czarnogóra | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
– | Czarnogóra | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
23 | Czarnogóra | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 31 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
Wartość całej kadry Lovćen
10 tys. €
śr. 303 € / zawodnika
Ile Lovćen wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Czarnogóra (23 zawodników)
Lovćen wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Lovćen
Lovćen – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Lovćen w sezonie 2026.
Lovćen transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05 Sie 2026 |
![]() |
Czarnogóra | – |
![]() |
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
![]() |
Czarnogóra | 21 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 04 Sie 2026 |
![]() |
Czarnogóra | – |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Czarnogóra | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Japonia | – |
|
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
![]() |
Czarnogóra | 18 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 27 Lip 2026 |
![]() |
Czarnogóra | 18 |
![]() |
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
![]() |
Czarnogóra | – |
|
za darmo | |
| 19 Lip 2026 |
![]() |
Czarnogóra | – |
|
za darmo | |
| 18 Lip 2026 |
![]() |
Czarnogóra | 22 |
|
za darmo |
Rekordy transferowe w historii Lovćen
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Lovćen w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Lovćen trafiło 22 zawodników, a klub opuściło 24 piłkarzy.
Lovćen – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Lovćen? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Lovćen?
Klub piłkarski Lovćen zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Czarnogóry.
