Alessandro Renzi jest piłkarzem występującym obecnie w Arezzo. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Alessandro Renzi
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Alessandro Renzi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Alessandro Renzi wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.53, a skuteczność strzałów to 0,0%. Alessandro Renzi oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Alessandro Renzi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Alessandro Renzi rozegrał w barwach Arezzo w Serie B 5 meczów, w Coppa Italia 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 540 minut. Średnio dawało to 77 minut gry na spotkanie.
Czy Alessandro Renzi ma kontuzję?
Według stanu na 17 października 2026 Alessandro Renzi nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Alessandro Renzi to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 68 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Alessandro Renzi?
Alessandro Renzi ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Alessandro Renzi?
Alessandro Renzi najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8).
Jaka jest wartość rynkowa Alessandro Renzi?
Wycena 22-letniego Alessandro Renzi według stanu na wrzesień 2026 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Alessandro Renzi?
Alessandro Renzi urodził się 27 stycznia 2004 we Włoszech. Obecnie piłkarz ma 22 lata.
Alessandro Renzi – statystyki
Szczegółowe statystyki Alessandro Renzi w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Arezzo. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Alessandro Renzi
Alessandro Renzi vs. inni
Atak
Obrona
Podania Alessandro Renzi
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Alessandro Renzi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Alessandro Renzi wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.53, a skuteczność strzałów to 0,0%. Alessandro Renzi oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Alessandro Renzi – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Alessandro Renzi w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Alessandro Renzi
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10 2026 |
Serie B, 6. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 11.09 2026 |
Serie B, 4. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 06.09 2026 |
Serie B, 3. kolejka
|
5:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 30.08 2026 |
Serie B, 2. kolejka
|
2:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 22.08 2026 |
Serie B, 1. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 14.08 2026 |
Puchar Włoch, 1/32 finału
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 08.02 2026 |
Serie C, 25. kolejka grupy B
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 11.01 2026 |
Serie C, 21. kolejka grupy B
|
1:0 | 73' | 0 | 0 | – | |||
| 23.09 2025 |
Serie C, 6. kolejka grupy B
|
2:4 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 06.09 2025 |
Serie C, 3. kolejka grupy B
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Alessandro Renzi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Alessandro Renzi rozegrał w barwach Arezzo w Serie B 5 meczów, w Coppa Italia 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 540 minut. Średnio dawało to 77 minut gry na spotkanie.
Alessandro Renzi – transfery
W trakcie kariery Alessandro Renzi zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Arezzo 2024 – obecnie
-
Empoli 2024 – 2024
-
Arezzo 2023 – 2024
-
Empoli Primavera 2021 – 2023

-
Empoli Youth 2020 – 2021

-
Empoli FC Youth do 2020

Alessandro Renzi – forma
W ostatnich 5 meczach Alessandro Renzi zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,53. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Alessandro Renzi 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.79, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.53 — wynik powyżej średniej ligowej (6.29).
W ostatnich 10 meczach Alessandro Renzi 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.79, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.55 — wynik powyżej średniej ligowej (6.29).
W jakiej formie jest Alessandro Renzi?
Alessandro Renzi jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.53 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.53). Jego dyspozycja rośnie.
Alessandro Renzi – kontuzje
W trakcie kariery Alessandro Renzi zanotował 7 kontuzji, przez które opuścił łącznie 30 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Alessandro Renzi
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
14.01.26 – 05.02.26 (23 dni)
Arezzo opuszczone: 3 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
15.10.25 – 21.12.25 (68 dni)
Arezzo opuszczone: 11 meczów
- Uraz 30.09.25 – 08.10.25 (9 dni)
-
Uraz
05.09.25 – 21.09.25 (17 dni)
Arezzo opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
06.01.25 – 24.01.25 (19 dni)
Arezzo opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
19.01.24 – 19.02.24 (32 dni)
Arezzo opuszczone: 6 meczów
-
Uraz
15.10.23 – 23.11.23 (40 dni)
Arezzo opuszczone: 6 meczów
Czy Alessandro Renzi ma kontuzję?
Według stanu na 17 października 2026 Alessandro Renzi nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Alessandro Renzi to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 68 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Alessandro Renzi – trofea
W trakcie kariery Alessandro Renzi zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Alessandro Renzi?
Alessandro Renzi zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Arezzo — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Lega Pro (B) — 1 raz.
Alessandro Renzi – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Alessandro Renzi wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Alessandro Renzi na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Alessandro Renzi?
Wycena Alessandro Renzi wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Alessandro Renzi wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.