Anas Namri jest piłkarzem występującym obecnie w Seraing United. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Anas Namri
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Anas Namri w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Anas Namri wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.76, a skuteczność strzałów to 0,0%. Anas Namri oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Anas Namri w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Anas Namri rozegrał w barwach Seraing United w Pucharze Belgii 1 mecz, w Challenger Pro League 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 570 minut. Średnio dawało to 81 minut gry na spotkanie.
Czy Anas Namri ma kontuzję?
Według stanu na 17 października 2026 Anas Namri nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Anas Namri to uraz z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 238 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Anas Namri?
Anas Namri najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Anas Namri?
Wycena 24-letniego Anas Namri według stanu na październik 2026 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 200 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Anas Namri?
Anas Namri urodził się 12 listopada 2001 w Paris we Francji (narodowość: Maroko). Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Anas Namri – statystyki
Szczegółowe statystyki Anas Namri w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Seraing United. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Anas Namri
Anas Namri vs. inni
Atak
Obrona
Podania Anas Namri
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Anas Namri w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Anas Namri wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.76, a skuteczność strzałów to 0,0%. Anas Namri oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Anas Namri – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Anas Namri w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Anas Namri
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10 2026 |
Challenger Pro League (Belgia), 7. kolejka
|
3:2 | 84' | 0 | 0 | ||||
| 12.09 2026 |
Challenger Pro League (Belgia), 5. kolejka
|
1:2 | 81' | 0 | 1 | ||||
| 04.09 2026 |
Challenger Pro League (Belgia), 4. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 30.08 2026 |
Challenger Pro League (Belgia), 3. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 1 | – | |||
| 22.08 2026 |
Challenger Pro League (Belgia), 2. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 14.08 2026 |
Challenger Pro League (Belgia), 1. kolejka
|
0:2 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 12.11 2022 |
Ligue 2
|
0:2 | 70' | 0 | 0 | – | |||
| 19.01 2022 |
Ligue 1
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 16.01 2022 |
Ligue 1
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Anas Namri w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Anas Namri rozegrał w barwach Seraing United w Pucharze Belgii 1 mecz, w Challenger Pro League 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 570 minut. Średnio dawało to 81 minut gry na spotkanie.
Anas Namri – transfery
W trakcie kariery Anas Namri zmieniał klub 4 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Seraing United 2026 – obecnie
-
Excelsior Virton 2023 – 2026
-
AS Saint-Etienne B 2022 – 2023

-
ES Troyes AC B 2020 – 2022

-
Troyes U19 do 2020

Anas Namri – forma
W ostatnich 5 meczach Anas Namri zanotował bilans 0 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,83. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Forma Anas Namri
W ostatnich 5 meczach Anas Namri 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.21, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.83 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W ostatnich 9 meczach Anas Namri 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.90, a średnia ocena formy z 9 spotkań to 6.63 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W jakiej formie jest Anas Namri?
Anas Namri jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 2 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.83 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.76). Jego dyspozycja słabnie.
Anas Namri – zarobki
Anas Namri gra w Seraing United na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 135 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Anas Namri – kontuzje
W trakcie kariery Anas Namri zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 23 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Anas Namri
-
Uraz
05.11.23 – 29.06.24 (238 dni)
Excelsior Virton opuszczone: 23 mecze
Czy Anas Namri ma kontuzję?
Według stanu na 17 października 2026 Anas Namri nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Anas Namri to uraz z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 238 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Anas Namri – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Anas Namri wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Anas Namri na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Anas Namri?
Wycena Anas Namri wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Anas Namri wyceniano na 200 tys. €, a najniżej na 0 €.