Forma w lidze
Patro Eisden w tabeli
12. miejsce / 6 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 12 punktów
Strata do 5. miejsca: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
2 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
5:5 bramki
1,25 gola/mecz
0 pkt
3:7 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Patro Eisden
Wartość drużyny: 3,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Korea Południowa | 23 | napastnik | 7 | – | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Belgia | 34 | pomocnik | 7 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,12 średnia ocena | Belgia | 31 | bramkarz | 7 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 630 minut | Belgia | 31 | bramkarz | 7 | 300 tys. € |
Przewidywany skład Patro Eisden 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Patro Eisden w tabeli Challenger Pro League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Beerschot VA
|
7 | 6 | 0 | 1 | 18:6 | 18 |
2
|
Dender FC
|
7 | 6 | 0 | 1 | 11:2 | 18 |
| ··· | |||||||
11
|
KRC Genk II
|
7 | 2 | 1 | 4 | 12:15 | 7 |
12
|
Patro Eisden
|
7 | 2 | 0 | 5 | 8:12 | 6 |
13
|
RFC Liège
|
7 | 1 | 2 | 4 | 11:18 | 5 |
Wyniki Patro Eisden
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Patro Eisden
1
KRC Genk II
0
Challenger Pro League (Belgia), 7. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Roeselare Daisel
1
Patro Eisden
2
Puchar Belgii, 1/32 finału
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Dender FC
1
Patro Eisden
0
Challenger Pro League (Belgia), 6. kolejka
|
Terminarz Patro Eisden
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 20:30
|
KVC Westerlo
Patro Eisden
Puchar Belgii, 1/16 finału
|
|
|
25 Paź 19:15
|
RFC Liège
Patro Eisden
Challenger Pro League (Belgia), 8. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:00
|
Patro Eisden
Molenbeek
Challenger Pro League (Belgia), 9. kolejka
|
Ostatnie transfery Patro Eisden
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
|
Francja |
|
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Belgia |
|
200 tys. € | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Maroko | – | za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Belgia |
![]() |
za darmo |
Patro Eisden to klub piłkarski z Belgii występujący w Challenger Pro League (Belgia). Swoim domowym obiektem jest Patrostadion, który może pomieścić 6 490 widzów. Zespół prowadzi Emilio Ferrera. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 3,5 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Belgii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Patro Eisden w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Patro Eisden trafiło 11 zawodników za łączną kwotę 200 tys. €, a klub opuściło 15 piłkarzy, co przyniosło 1,4 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Sami Lahssaini z RAAL La Louvière za 200 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Leandro Rousseau do RAAL La Louvière za 800 tys. €.
Które miejsce zajmuje Patro Eisden w tabeli Challenger Pro League?
Patro Eisden zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Challenger Pro League z dorobkiem 6 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Beerschot VA wynosi 12 punktów, a przewaga nad 13. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Jak wygląda skład Patro Eisden?
W wyjściowym ustawieniu Patro Eisden między słupkami staje J. Belin, a linię obrony najczęściej tworzą H. Mnoga, J. Renson, L. Dietz oraz J. Munezero. W środku pola grają I. Delpupo, S. Lahssaini, L. Verstraete, S. Peeters oraz T. Kasayanagi, a za skuteczność w ataku odpowiadają R. Nainggolan. Trener Emilio Ferrera ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Challenger Pro League (Belgia) i pucharach.
Kiedy Patro Eisden gra następny mecz?
Najbliższy mecz Patro Eisden to spotkanie z KVC Westerlo, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:30 na obiekcie Het Kuipje w ramach Pucharu Belgii (1/16 finału).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Patro Eisden?
Ostatni mecz Patro Eisden to wygrana z KRC Genk II 1:0 w Challenger Pro League, 11 października 2026. Bramkę zdobył Hong. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Patro Eisden w tym sezonie?
Bilans Patro Eisden w tym sezonie to 7 meczów i wynik 2-0-5 przy 8 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 38%, a oddaje 8,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Patro Eisden w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Patro Eisden w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Patro Eisden
Patro Eisden terminarz
Kiedy Patro Eisden gra następny mecz?
Najbliższy mecz Patro Eisden to spotkanie z KVC Westerlo, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:30 na obiekcie Het Kuipje w ramach Pucharu Belgii (1/16 finału).
Wyniki Patro Eisden w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Patro Eisden w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Patro Eisden w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Patro Eisden wyniki
Patro Eisden ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-4-1 17 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-4-1 – w 4 z 7 meczów, ze średnią 0,75 punktu. W pozostałych ustawieniach Patro Eisden zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Patro Eisden?
Ostatni mecz Patro Eisden to wygrana z KRC Genk II 1:0 w Challenger Pro League, 11 października 2026. Bramkę zdobył Hong. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Patro Eisden – tabela Challenger Pro League (Belgia)
Jakie miejsce w tabeli Challenger Pro League (Belgia) zajmuje Patro Eisden w sezonie 2026/2027.
Miejsce Patro Eisden w tabeli Challenger Pro League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Beerschot VA
|
7 | 6 | 0 | 1 | 18:6 | 12 | 18 | |
2
|
Dender FC
|
7 | 6 | 0 | 1 | 11:2 | 9 | 18 | |
3
|
AS Eupen
|
6 | 5 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 15 | |
4
|
Francs Borains
|
6 | 4 | 0 | 2 | 9:7 | 2 | 12 | |
5
|
Sporting Hasselt
|
7 | 4 | 0 | 3 | 8:10 | -2 | 12 | |
6
|
Excelsior Virton
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:6 | 5 | 10 | |
7
|
Molenbeek
|
6 | 3 | 1 | 2 | 13:11 | 2 | 10 | |
8
|
Lierse Kempenzonen
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 8 | |
9
|
Club Brugge II
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:13 | -2 | 8 | |
10
|
KAA Gent II
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:11 | -2 | 8 | |
11
|
KRC Genk II
|
7 | 2 | 1 | 4 | 12:15 | -3 | 7 | |
12
|
Patro Eisden
|
7 | 2 | 0 | 5 | 8:12 | -4 | 6 | |
13
|
RFC Liège
|
7 | 1 | 2 | 4 | 11:18 | -7 | 5 | |
14
|
Seraing United
|
7 | 0 | 2 | 5 | 8:15 | -7 | 2 | |
15
|
RSC Anderlecht II
|
7 | 0 | 1 | 6 | 7:17 | -10 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Beerschot VA
|
7 | 6 | 0 | 1 | 18:6 | 12 | 18 | |
2
|
Dender FC
|
7 | 6 | 0 | 1 | 11:2 | 9 | 18 | |
3
|
AS Eupen
|
6 | 5 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 15 | |
4
|
Francs Borains
|
6 | 4 | 0 | 2 | 9:7 | 2 | 12 | |
5
|
Sporting Hasselt
|
7 | 4 | 0 | 3 | 8:10 | -2 | 12 | |
6
|
Excelsior Virton
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:6 | 5 | 10 | |
7
|
Molenbeek
|
6 | 3 | 1 | 2 | 13:11 | 2 | 10 | |
8
|
Lierse Kempenzonen
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 8 | |
9
|
Club Brugge II
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:13 | -2 | 8 | |
10
|
KAA Gent II
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:11 | -2 | 8 | |
11
|
KRC Genk II
|
7 | 2 | 1 | 4 | 12:15 | -3 | 7 | |
12
|
Patro Eisden
|
7 | 2 | 0 | 5 | 8:12 | -4 | 6 | |
13
|
RFC Liège
|
7 | 1 | 2 | 4 | 11:18 | -7 | 5 | |
14
|
Seraing United
|
7 | 0 | 2 | 5 | 8:15 | -7 | 2 | |
15
|
RSC Anderlecht II
|
7 | 0 | 1 | 6 | 7:17 | -10 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Beerschot VA
|
4 | 4 | 0 | 0 | 16:4 | 12 | 12 | |
| 2 |
Dender FC
|
4 | 4 | 0 | 0 | 8:0 | 8 | 12 | |
| 3 |
Lierse Kempenzonen
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 4 |
AS Eupen
|
2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | 5 | 6 | |
| 5 |
Francs Borains
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 6 | |
| 6 |
Excelsior Virton
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9:5 | 4 | 6 | |
| 7 |
Patro Eisden
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:5 | 0 | 6 | |
| 8 |
Molenbeek
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:6 | -1 | 4 | |
| 9 |
Club Brugge II
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 10 |
KAA Gent II
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 11 |
KRC Genk II
|
3 | 1 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 4 | |
| 12 |
Sporting Hasselt
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
| 13 |
RFC Liège
|
3 | 0 | 1 | 2 | 6:8 | -2 | 1 | |
| 14 |
Seraing United
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 15 |
RSC Anderlecht II
|
4 | 0 | 0 | 4 | 2:10 | -8 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
AS Eupen
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 2 |
Sporting Hasselt
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:7 | 0 | 9 | |
| 3 |
Beerschot VA
|
3 | 2 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 6 | |
| 4 |
Dender FC
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 5 |
Francs Borains
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | 6 | |
| 6 |
Molenbeek
|
3 | 2 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 6 | |
| 7 |
Excelsior Virton
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 1 | 4 | |
| 8 |
Club Brugge II
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 9 |
KAA Gent II
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 10 |
RFC Liège
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:10 | -5 | 4 | |
| 11 |
KRC Genk II
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:10 | -5 | 3 | |
| 12 |
Lierse Kempenzonen
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | -5 | 1 | |
| 13 |
Seraing United
|
4 | 0 | 1 | 3 | 6:10 | -4 | 1 | |
| 14 |
RSC Anderlecht II
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 1 | |
| 15 |
Patro Eisden
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:7 | -4 | 0 |
Które miejsce zajmuje Patro Eisden w tabeli Challenger Pro League?
Patro Eisden zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Challenger Pro League z dorobkiem 6 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Beerschot VA wynosi 12 punktów, a przewaga nad 13. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Patro Eisden w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Patro Eisden na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Patro Eisden na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,1
- Strzały celne / mecz 3,1
- Asysty / mecz 0,57
- Udane dryblingi / mecz 7,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,71
- Czyste konta 14%
- Odbiory / mecz 17,4
- Przechwyty / mecz 10,9
- Wybicia / mecz 26,7
- Zablokowane strzały / mecz 5,3
Strzelcy Patro Eisden
-
Seok-Ju Hong 2
-
Radja Nainggolan 2
-
Stef Peeters 1
-
Isaias Delpupo 1
-
Tsubasa Kasayanagi 1

-
Zakaria Atteri 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Patro Eisden i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Patro Eisden to 76–90+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 1 trafieniem.
Przebieg meczu Patro Eisden i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 1-0-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 1-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 0-0-3 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 1-0-2 |
Gdy Patro Eisden otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Patro Eisden
50% bramek Patro Eisden pada z gry. Z karnych odpowiadają za 50% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Patro Eisden zdobywa w sezonie średnio 0,86 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 0,86.
Aktualne serie Patro Eisden
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Patro Eisden, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Patro Eisden
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 71%
- Powyżej 2,5 71%
- Powyżej 3,5 14%
- Powyżej 4,5 14%
- Powyżej 5,5 14%
W 71% meczów Patro Eisden padają co najmniej trzy bramki, a w 71% spotkań trafiają obie drużyny.
Patro Eisden – faule i karne
- Faule / mecz 15,7
- Faule rywali / mecz 14,6
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Patro Eisden fauluje średnio 15,7 razy na mecz, a wymusza 14,6 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Patro Eisden, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Patro Eisden zdobywa 1,50 punktu na mecz wobec 0,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Patro Eisden ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 75% goli Patro Eisden, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 7 meczów.
Patro Eisden – strzały
- Celne / mecz 3,1
- Niecelne / mecz 5,0
- Celność strzałów 39%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,1
Patro Eisden oddaje 8,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 39% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,1 strzału.
Patro Eisden – posiadanie piłki
- U siebie 37,5%
- Na wyjeździe 37,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 7
- Najniższe w sezonie 29%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 7 meczów. Średnio Patro Eisden utrzymuje przy piłce 37,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 29%.
Patro Eisden – podania
- Kluczowe / mecz 9,7
- Dośrodkowania / mecz 13,6
- Celność dośrodkowań 25%
- Podania długie / mecz 63
- Celność długich podań 43%
Patro Eisden wymienia średnio 306 podań na mecz przy celności 75%, z czego 9,7 to podania kluczowe.
Patro Eisden – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 1,71
- Bez straty do przerwy 43%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 57%
Czyste konto Patro Eisden to 14% meczów sezonu (1 z 7), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Patro Eisden – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 86%
- Pow. 8,5 w meczu 57%
- Pow. 10,5 w meczu 14%
- Rożne u siebie / mecz 3,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,0
Patro Eisden wykonuje średnio 3,4 rzutów rożnych na mecz wobec 4,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 57% spotkań.
Patro Eisden – kartki
- Żółte kartki 14
- Pow. 3,5 kartki w meczu 86%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 43%
- Kartki rywali / mecz 2,7
- Mecze bez kartki 0%
Patro Eisden ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Patro Eisden – 2,7. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Patro Eisden według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 1,00 | 2,33 |
| Środka tabeli (6–10) | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 1,00 | 2,00 |
| Dołu tabeli (11–15) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 1,50 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Patro Eisden zdobywa z drużynami z dołu tabeli (11–15), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–10).
Patro Eisden na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
10.
|
1,33 1,33 | 1,67 1,33 | 1,67 2,00 |
|
11.
|
1,33 0,75 | 2,33 1,25 | 1,67 2,50 |
|
12.
|
1,50 0,00 | 1,25 1,00 | 1,25 2,33 |
|
13.
|
0,33 1,00 | 2,00 1,25 | 2,67 2,50 |
|
14.
|
0,33 0,25 | 0,67 1,50 | 1,67 2,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Patro Eisden
Skrajne wyniki i osiągnięcia Patro Eisden w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Patro Eisden - RSC Anderlecht II 2:1 Challenger Pro League (Belgia), 15.08.2026
- Najwyższa porażka Beerschot VA - Patro Eisden 4:2 Challenger Pro League (Belgia), 4.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Beerschot VA - Patro Eisden 4:2, Challenger Pro League (Belgia), 4.09.2026
- Najszybsza bramka 5. minuta Kasayanagi, Beerschot VA - Patro Eisden 4:2, Challenger Pro League (Belgia), 4.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Delpupo, Patro Eisden - AS Eupen 1:2, Challenger Pro League (Belgia), 13.09.2026
Jakie statystyki ma Patro Eisden w tym sezonie?
Bilans Patro Eisden w tym sezonie to 7 meczów i wynik 2-0-5 przy 8 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 38%, a oddaje 8,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Patro Eisden – zawodnicy
Jak wygląda kadra Patro Eisden w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Patro Eisden 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Patro Eisden
-
Jimmy Adrian Kaparos Pomocnik Kolano skoczka pauzuje od 330 dniopuszczone: 28 meczów
Kadra Patro Eisden
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
23 | Korea Południowa | – | – | 7 | 100% | 2 | 0 | 430' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
25 | Francja | 350 tys. € | – | 4 | 57% | 1 | 0 | 252' | 2 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
19 | Japonia | 150 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 1 | 205' | 0 | 0 | |||||||
| 88 |
|
37 | Kongo | 25 tys. € | 154 tys. € | 6 | 86% | 0 | 0 | 36' | 0 | 0 | |||||||
| 90 |
|
20 | Turcja | – | – | 2 | 29% | 0 | 0 | 18' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
29 | Niemcy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 45 |
|
33 | Kongo | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 45 |
![]() |
21 | Senegal | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
34 | Belgia | 200 tys. € | 619 tys. € | 7 | 100% | 1 | 1 | 511' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
|
38 | Belgia | 200 tys. € | 716 tys. € | 6 | 86% | 2 | 0 | 437' | 2 | 0 | |||||||
| 77 |
|
23 | Argentyna | 250 tys. € | 150 tys. € | 7 | 100% | 1 | 0 | 497' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
23 | Japonia | 500 tys. € | – | 7 | 100% | 1 | 1 | 597' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
28 | Belgia | 700 tys. € | 150 tys. € | 2 | 29% | 0 | 0 | 180' | 2 | 2 | |||||||
| 33 |
|
27 | Belgia | 700 tys. € | 212 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 589' | 2 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
25 | Belgia | 100 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 269' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
24 | Dominikana | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
25 | RPA | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
29 | Niemcy | 250 tys. € | 53 tys. € | 7 | 100% | 0 | 1 | 629' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
30 | Belgia | 600 tys. € | 40 tys. € | 6 | 86% | 0 | 0 | 513' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
24 | Tanzania | 100 tys. € | 185 tys. € | 6 | 86% | 0 | 0 | 526' | 3 | 1 | |||||||
| 3 |
|
36 | Belgia | 100 tys. € | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 348' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
32 | Belgia | 250 tys. € | 61 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 136' | 0 | 0 | |||||||
| 62 |
|
24 | Francja | 300 tys. € | 20 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
22 | Belgia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
25 | Norwegia | 250 tys. € | – | 2 | 29% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
32 | Kamerun | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
31 | Belgia | 300 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
20 | Belgia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
![]() |
20 | – | – | 4 | 57% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| 37 |
|
37 | Belgia | 150 tys. € | 150 tys. € | 3 | 43% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Patro Eisden
5,8 mln €
śr. 192 tys. € / zawodnika
Ile Patro Eisden wydaje na pensje
2,5 mln € rocznie
śr. 84 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
14
najliczniej: Belgia (12 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Patro Eisden w sezonie 2026/2027
Patro Eisden wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Patro Eisden
Jak wygląda skład Patro Eisden?
W wyjściowym ustawieniu Patro Eisden między słupkami staje J. Belin, a linię obrony najczęściej tworzą H. Mnoga, J. Renson, L. Dietz oraz J. Munezero. W środku pola grają I. Delpupo, S. Lahssaini, L. Verstraete, S. Peeters oraz T. Kasayanagi, a za skuteczność w ataku odpowiadają R. Nainggolan. Trener Emilio Ferrera ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Challenger Pro League (Belgia) i pucharach.
Patro Eisden – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Patro Eisden w sezonie 2026/2027.
Patro Eisden transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
|
Francja | 25 |
|
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Belgia | 28 |
|
200 tys. € | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Maroko | 22 | – | za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Belgia | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Holandia | 22 |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
Niemcy | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
|
Belgia | 26 |
|
za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
|
Belgia | 22 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 26 Sie 2026 |
|
Turcja | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 24 Sie 2026 |
![]() |
Belgia | 28 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery Patro Eisden
Patro Eisden bilans transferowy
- +1,1 mln € 2026
- +2,3 mln € 2025
- +3,5 mln € 2024
Rekordy transferowe w historii Patro Eisden
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Patro Eisden w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Patro Eisden trafiło 11 zawodników za łączną kwotę 200 tys. €, a klub opuściło 15 piłkarzy, co przyniosło 1,4 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Sami Lahssaini z RAAL La Louvière za 200 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Leandro Rousseau do RAAL La Louvière za 800 tys. €.