Forma w lidze
KRC Genk II w tabeli
11. miejsce / 7 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 11 punktów
Strata do 5. miejsca: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez zwycięstwa
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
7:5 bramki
2,33 gola/mecz
3 pkt
5:10 bramki
1,25 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy KRC Genk II
Wartość drużyny: 2,2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Korea Południowa | 20 | napastnik | 5 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Finlandia | 19 | napastnik | 7 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,50 średnia ocena | Korea Południowa | 20 | napastnik | 5 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 563 minut | Finlandia | 19 | napastnik | 7 | 300 tys. € |
Przewidywany skład KRC Genk II 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.







KRC Genk II w tabeli Challenger Pro League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Beerschot VA
|
7 | 6 | 0 | 1 | 18:6 | 18 |
2
|
Dender FC
|
7 | 6 | 0 | 1 | 11:2 | 18 |
| ··· | |||||||
10
|
KAA Gent II
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:11 | 8 |
11
|
KRC Genk II
|
7 | 2 | 1 | 4 | 12:15 | 7 |
12
|
Patro Eisden
|
7 | 2 | 0 | 5 | 8:12 | 6 |
Wyniki KRC Genk II
Terminarz KRC Genk II
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
24 Paź 16:00
|
KRC Genk II
Club Brugge II
Challenger Pro League (Belgia), 8. kolejka
|
|
|
01 Lis 16:00
|
Dender FC
KRC Genk II
Challenger Pro League (Belgia), 9. kolejka
|
|
|
06 Lis 20:00
|
KRC Genk II
KAA Gent II
Challenger Pro League (Belgia), 10. kolejka
|
Ostatnie transfery KRC Genk II
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 29 Sie 2026 |
![]() |
Belgia |
|
1,5 mln € | |
| 20 Sie 2026 |
![]() |
Belgia |
![]() |
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
|
Ekwador |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Belgia |
![]() |
za darmo |
KRC Genk II to klub piłkarski z Belgii występujący w Challenger Pro League (Belgia). Swoim domowym obiektem jest Cegeka Arena, który może pomieścić 24 956 widzów. Zespół prowadzi Igor de Camargo. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,2 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski KRC Genk II w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 klub opuściło 3 piłkarzy, co przyniosło 1,5 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Ali Camara do Juventus U19 za 1,5 mln €.
Które miejsce zajmuje KRC Genk II w tabeli Challenger Pro League?
KRC Genk II zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Challenger Pro League z dorobkiem 7 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Beerschot VA wynosi 11 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład KRC Genk II?
W wyjściowym ustawieniu KRC Genk II między słupkami staje Daan van Laere, a linię obrony najczęściej tworzą K. Pierre, B. Manguelle, W. Kapers oraz Y. Yoshinaga. W środku pola grają D. Nzoko, J. Driessen, M. Kim, M. Mocsnik oraz Jens de Groof, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Coenen. Trener Igor de Camargo ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Challenger Pro League (Belgia) i pucharach.
Kiedy KRC Genk II gra następny mecz?
Najbliższy mecz KRC Genk II to spotkanie z Club Brugge II, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Cegeka Arena w ramach Challenger Pro League (8. kolejka). Transmisję pokaże STS TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz KRC Genk II?
Ostatni mecz KRC Genk II to porażka z Patro Eisden 1:0 w Challenger Pro League, 11 października 2026. Bramkę zdobył Hong. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma KRC Genk II w tym sezonie?
Bilans KRC Genk II w tym sezonie to 7 meczów i wynik 2-1-4 przy 12 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 8,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz KRC Genk II w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra KRC Genk II w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań KRC Genk II
KRC Genk II terminarz
Kiedy KRC Genk II gra następny mecz?
Najbliższy mecz KRC Genk II to spotkanie z Club Brugge II, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Cegeka Arena w ramach Challenger Pro League (8. kolejka). Transmisję pokaże STS TV.
Wyniki KRC Genk II w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub KRC Genk II w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki KRC Genk II w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
KRC Genk II wyniki
KRC Genk II ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 23 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 5 z 7 meczów, ze średnią 1,20 punktu. W pozostałych ustawieniach KRC Genk II zdobywa 0,50 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz KRC Genk II?
Ostatni mecz KRC Genk II to porażka z Patro Eisden 1:0 w Challenger Pro League, 11 października 2026. Bramkę zdobył Hong. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
KRC Genk II – tabela Challenger Pro League (Belgia)
Jakie miejsce w tabeli Challenger Pro League (Belgia) zajmuje KRC Genk II w sezonie 2026/2027.
Miejsce KRC Genk II w tabeli Challenger Pro League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Beerschot VA
|
7 | 6 | 0 | 1 | 18:6 | 12 | 18 | |
2
|
Dender FC
|
7 | 6 | 0 | 1 | 11:2 | 9 | 18 | |
3
|
AS Eupen
|
6 | 5 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 15 | |
4
|
Francs Borains
|
6 | 4 | 0 | 2 | 9:7 | 2 | 12 | |
5
|
Sporting Hasselt
|
7 | 4 | 0 | 3 | 8:10 | -2 | 12 | |
6
|
Excelsior Virton
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:6 | 5 | 10 | |
7
|
Molenbeek
|
6 | 3 | 1 | 2 | 13:11 | 2 | 10 | |
8
|
Lierse Kempenzonen
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 8 | |
9
|
Club Brugge II
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:13 | -2 | 8 | |
10
|
KAA Gent II
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:11 | -2 | 8 | |
11
|
KRC Genk II
|
7 | 2 | 1 | 4 | 12:15 | -3 | 7 | |
12
|
Patro Eisden
|
7 | 2 | 0 | 5 | 8:12 | -4 | 6 | |
13
|
RFC Liège
|
7 | 1 | 2 | 4 | 11:18 | -7 | 5 | |
14
|
Seraing United
|
7 | 0 | 2 | 5 | 8:15 | -7 | 2 | |
15
|
RSC Anderlecht II
|
7 | 0 | 1 | 6 | 7:17 | -10 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Beerschot VA
|
7 | 6 | 0 | 1 | 18:6 | 12 | 18 | |
2
|
Dender FC
|
7 | 6 | 0 | 1 | 11:2 | 9 | 18 | |
3
|
AS Eupen
|
6 | 5 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 15 | |
4
|
Francs Borains
|
6 | 4 | 0 | 2 | 9:7 | 2 | 12 | |
5
|
Sporting Hasselt
|
7 | 4 | 0 | 3 | 8:10 | -2 | 12 | |
6
|
Excelsior Virton
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:6 | 5 | 10 | |
7
|
Molenbeek
|
6 | 3 | 1 | 2 | 13:11 | 2 | 10 | |
8
|
Lierse Kempenzonen
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 8 | |
9
|
Club Brugge II
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:13 | -2 | 8 | |
10
|
KAA Gent II
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:11 | -2 | 8 | |
11
|
KRC Genk II
|
7 | 2 | 1 | 4 | 12:15 | -3 | 7 | |
12
|
Patro Eisden
|
7 | 2 | 0 | 5 | 8:12 | -4 | 6 | |
13
|
RFC Liège
|
7 | 1 | 2 | 4 | 11:18 | -7 | 5 | |
14
|
Seraing United
|
7 | 0 | 2 | 5 | 8:15 | -7 | 2 | |
15
|
RSC Anderlecht II
|
7 | 0 | 1 | 6 | 7:17 | -10 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Beerschot VA
|
4 | 4 | 0 | 0 | 16:4 | 12 | 12 | |
| 2 |
Dender FC
|
4 | 4 | 0 | 0 | 8:0 | 8 | 12 | |
| 3 |
Lierse Kempenzonen
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 4 |
AS Eupen
|
2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | 5 | 6 | |
| 5 |
Francs Borains
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 6 | |
| 6 |
Excelsior Virton
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9:5 | 4 | 6 | |
| 7 |
Patro Eisden
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:5 | 0 | 6 | |
| 8 |
Molenbeek
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:6 | -1 | 4 | |
| 9 |
Club Brugge II
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 10 |
KAA Gent II
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 11 |
KRC Genk II
|
3 | 1 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 4 | |
| 12 |
Sporting Hasselt
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
| 13 |
RFC Liège
|
3 | 0 | 1 | 2 | 6:8 | -2 | 1 | |
| 14 |
Seraing United
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 15 |
RSC Anderlecht II
|
4 | 0 | 0 | 4 | 2:10 | -8 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
AS Eupen
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 2 |
Sporting Hasselt
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:7 | 0 | 9 | |
| 3 |
Beerschot VA
|
3 | 2 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 6 | |
| 4 |
Dender FC
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 5 |
Francs Borains
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | 6 | |
| 6 |
Molenbeek
|
3 | 2 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 6 | |
| 7 |
Excelsior Virton
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 1 | 4 | |
| 8 |
Club Brugge II
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 9 |
KAA Gent II
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 10 |
RFC Liège
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:10 | -5 | 4 | |
| 11 |
KRC Genk II
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:10 | -5 | 3 | |
| 12 |
Lierse Kempenzonen
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | -5 | 1 | |
| 13 |
Seraing United
|
4 | 0 | 1 | 3 | 6:10 | -4 | 1 | |
| 14 |
RSC Anderlecht II
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 1 | |
| 15 |
Patro Eisden
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:7 | -4 | 0 |
Które miejsce zajmuje KRC Genk II w tabeli Challenger Pro League?
KRC Genk II zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Challenger Pro League z dorobkiem 7 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Beerschot VA wynosi 11 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki KRC Genk II w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki KRC Genk II na tle ligi w sezonie 2026/2027.
KRC Genk II na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,4
- Strzały celne / mecz 4,6
- Asysty / mecz 1,14
- Udane dryblingi / mecz 9,7
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,14
- Czyste konta 14%
- Odbiory / mecz 18,3
- Przechwyty / mecz 10,1
- Wybicia / mecz 28,6
- Zablokowane strzały / mecz 2,9
Strzelcy KRC Genk II
-
Kim Myung-Jun 4
-
Kiyan Achahbar 2

-
Robin Mirisola 2
-
Jonathan Coenen 1

-
August de Wannemacker 1

-
Yumeki Yoshinaga 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki KRC Genk II i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres KRC Genk II to 16–30 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu KRC Genk II i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 2-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-1-4 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 1 | 0-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-1-3 |
Gdy KRC Genk II otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla KRC Genk II
75% bramek KRC Genk II pada z gry. Z karnych odpowiadają za 25% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
KRC Genk II zdobywa w sezonie średnio 1,00 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie KRC Genk II
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów KRC Genk II, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach KRC Genk II
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 86%
- Powyżej 2,5 86%
- Powyżej 3,5 57%
- Powyżej 4,5 43%
- Powyżej 5,5 14%
W 86% meczów KRC Genk II padają co najmniej trzy bramki, a w 57% spotkań trafiają obie drużyny.
KRC Genk II – faule i karne
- Faule / mecz 15,0
- Faule rywali / mecz 10,1
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
KRC Genk II fauluje średnio 15,0 razy na mecz, a wymusza 10,1 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla KRC Genk II, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie KRC Genk II zdobywa 1,33 punktu na mecz wobec 0,75 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach KRC Genk II ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli KRC Genk II, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 7 meczów.
KRC Genk II – strzały
- Celne / mecz 4,6
- Niecelne / mecz 3,9
- Celność strzałów 54%
- Skuteczność (gole / strzały) 20%
- Strzałów na gola 4,9
KRC Genk II oddaje 8,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 54% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,9 strzału.
KRC Genk II – posiadanie piłki
- U siebie 55,0%
- Na wyjeździe 42,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 7
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 7 meczów. Średnio KRC Genk II utrzymuje przy piłce 48,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
KRC Genk II – podania
- Kluczowe / mecz 8,9
- Dośrodkowania / mecz 16,6
- Celność dośrodkowań 22%
- Podania długie / mecz 54
- Celność długich podań 47%
KRC Genk II wymienia średnio 388 podań na mecz przy celności 81%, z czego 8,9 to podania kluczowe.
KRC Genk II – czyste konta
- U siebie 1 z 3
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 2,14
- Bez straty do przerwy 14%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 71%
Czyste konto KRC Genk II to 14% meczów sezonu (1 z 7), z czego 1 w 3 meczach u siebie.
KRC Genk II – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 86%
- Pow. 8,5 w meczu 57%
- Pow. 10,5 w meczu 57%
- Rożne u siebie / mecz 7,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,3
KRC Genk II wykonuje średnio 6,3 rzutów rożnych na mecz wobec 5,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 57% spotkań.
KRC Genk II – kartki
- Żółte kartki 11
- Pow. 3,5 kartki w meczu 29%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 14%
- Kartki rywali / mecz 1,1
- Mecze bez kartki 29%
KRC Genk II ogląda średnio 1,6 żółtej kartki na mecz, a rywale KRC Genk II – 1,1. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
KRC Genk II według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 2,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (6–10) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 2,00 | 2,50 |
| Dołu tabeli (11–15) | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 1,33 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz KRC Genk II zdobywa z drużynami z top 5 tabeli, najmniej z drużynami z dołu tabeli (11–15).
KRC Genk II na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
9.
|
1,33 1,33 | 1,67 2,00 | 1,67 2,67 |
|
10.
|
1,33 1,33 | 1,67 1,33 | 1,67 2,00 |
|
11.
|
1,33 0,75 | 2,33 1,25 | 1,67 2,50 |
|
12.
|
1,50 0,00 | 1,25 1,00 | 1,25 2,33 |
|
13.
|
0,33 1,00 | 2,00 1,25 | 2,67 2,50 |
Ciekawe rekordy w meczach KRC Genk II
Skrajne wyniki i osiągnięcia KRC Genk II w tym sezonie
- Najwyższa wygrana KRC Genk II - Sporting Hasselt 3:0 Challenger Pro League (Belgia), 5.09.2026
- Najwyższa porażka AS Eupen - KRC Genk II 4:1 Challenger Pro League (Belgia), 15.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Molenbeek - KRC Genk II 2:4, Challenger Pro League (Belgia), 28.08.2026
- Najszybsza bramka 2. minuta Kim, Molenbeek - KRC Genk II 2:4, Challenger Pro League (Belgia), 28.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Palacios, KRC Genk II - Seraing United 2:2, Challenger Pro League (Belgia), 19.09.2026
Jakie statystyki ma KRC Genk II w tym sezonie?
Bilans KRC Genk II w tym sezonie to 7 meczów i wynik 2-1-4 przy 12 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 8,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
KRC Genk II – zawodnicy
Jak wygląda kadra KRC Genk II w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład KRC Genk II 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.







Kadra KRC Genk II
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 89 |
|
20 | Korea Południowa | 200 tys. € | – | 5 | 71% | 4 | 1 | 400' | 0 | 0 | |||||||
| 66 |
![]() |
19 | – | – | 7 | 100% | 1 | 0 | 539' | 3 | 2 | ||||||||
| 79 |
|
19 | Finlandia | 300 tys. € | 10 tys. € | 7 | 100% | 0 | 2 | 563' | 1 | 1 | |||||||
| 23 |
|
22 | Kamerun | 3,5 mln € | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 50 |
|
23 | Nigeria | 400 tys. € | 182 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 60 |
|
19 | Maroko | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 74 |
|
20 | Belgia | 800 tys. € | 40 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 2 |
![]() |
23 | USA | 300 tys. € | 253 tys. € | 5 | 71% | 0 | 1 | 449' | 0 | 0 | |||||||
| 76 |
![]() |
17 | Belgia | 300 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 424' | 0 | 0 | |||||||
| 53 |
![]() |
19 | Belgia | 250 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 217' | 1 | 0 | |||||||
| 83 |
![]() |
17 | Belgia | – | – | 4 | 57% | 0 | 0 | 21' | 0 | 0 | |||||||
| 58 |
![]() |
17 | Belgia | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 55 |
|
20 | Japonia | 300 tys. € | – | 5 | 71% | 1 | 0 | 412' | 0 | 0 | |||||||
| 84 |
![]() |
19 | Belgia | 300 tys. € | – | 1 | 14% | 0 | 0 | 45' | 1 | 0 | |||||||
| 59 |
![]() |
18 | Belgia | – | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 425' | 2 | 1 | |||||||
| 22 |
|
18 | Belgia | 600 tys. € | 202 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 143' | 0 | 0 | |||||||
| 54 |
![]() |
17 | Belgia | – | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 96' | 1 | 0 | |||||||
| 72 |
![]() |
19 | Holandia | 100 tys. € | – | 5 | 71% | 0 | 0 | 38' | 0 | 0 | |||||||
| 63 |
|
18 | Belgia | – | – | 5 | 71% | 0 | 0 | 58' | 0 | 0 | |||||||
| 72 |
![]() |
32 | Holandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 61 |
![]() |
17 | Belgia | – | – | 5 | 71% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry KRC Genk II
7,9 mln €
śr. 374 tys. € / zawodnika
Ile KRC Genk II wydaje na pensje
987 tys. € rocznie
śr. 47 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
9
najliczniej: Belgia (11 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy KRC Genk II w sezonie 2026/2027
KRC Genk II wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry KRC Genk II
Jak wygląda skład KRC Genk II?
W wyjściowym ustawieniu KRC Genk II między słupkami staje Daan van Laere, a linię obrony najczęściej tworzą K. Pierre, B. Manguelle, W. Kapers oraz Y. Yoshinaga. W środku pola grają D. Nzoko, J. Driessen, M. Kim, M. Mocsnik oraz Jens de Groof, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Coenen. Trener Igor de Camargo ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Challenger Pro League (Belgia) i pucharach.
KRC Genk II – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub KRC Genk II w sezonie 2026/2027.
KRC Genk II transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 Sie 2026 |
![]() |
Belgia | 18 |
|
1,5 mln € | |
| 20 Sie 2026 |
![]() |
Belgia | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
|
Ekwador | 22 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Belgia | 18 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Belgia | 18 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Belgia | 17 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Belgia | 17 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Belgia | 27 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Belgia | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Belgia | 19 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery KRC Genk II
KRC Genk II bilans transferowy
- +1,5 mln € 2026
- +2 mln € 2025
- 0 € 2024
- +4,5 mln € 2023
Rekordy transferowe w historii KRC Genk II
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski KRC Genk II w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 klub opuściło 3 piłkarzy, co przyniosło 1,5 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Ali Camara do Juventus U19 za 1,5 mln €.