Forma w lidze
Club Brugge II w tabeli
9. miejsce / 8 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 10 punktów
Strata do 5. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez zwycięstwa
6 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
5:5 bramki
1,67 gola/mecz
4 pkt
6:8 bramki
2,00 gola/mecz
Równy bilans
Zawodnicy Club Brugge II
Wartość drużyny: 4,3 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Belgia | 22 | napastnik | 6 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Belgia | 22 | napastnik | 6 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 5,98 średnia ocena | Belgia | 22 | napastnik | 6 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Ghana | 38 | obrońca | 6 | 150 tys. € |
Przewidywany skład Club Brugge II 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Club Brugge II w tabeli Challenger Pro League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Beerschot VA
|
7 | 6 | 0 | 1 | 18:6 | 18 |
2
|
Dender FC
|
7 | 6 | 0 | 1 | 11:2 | 18 |
| ··· | |||||||
8
|
Lierse Kempenzonen
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | 8 |
9
|
Club Brugge II
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:13 | 8 |
10
|
KAA Gent II
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:11 | 8 |
Wyniki Club Brugge II
Terminarz Club Brugge II
Ostatnie transfery Club Brugge II
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
|
Kolumbia |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Belgia |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Belgia |
![]() |
za darmo | |
| 01 Sie 2026 |
![]() |
Belgia |
|
3 mln € |
Club Brugge II to klub piłkarski z Belgii występujący w Challenger Pro League (Belgia). Swoim domowym obiektem jest The NEST, który może pomieścić 9 593 widzów. Zespół prowadzi Piet Cremers. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 4,3 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Club Brugge II w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Club Brugge II trafiło 4 zawodników za łączną kwotę 600 tys. €, a klub opuściło 5 piłkarzy, co przyniosło 11,5 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Milan Robberechts z Patro Eisden za 600 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Jesse Bisiwu do Barcelony za 8,5 mln €.
Które miejsce zajmuje Club Brugge II w tabeli Challenger Pro League?
Club Brugge II zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Challenger Pro League z dorobkiem 8 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Beerschot VA wynosi 10 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład Club Brugge II?
W wyjściowym ustawieniu Club Brugge II między słupkami staje Axl de Corte, a linię obrony najczęściej tworzą Mohamed Galal Elbay, D. Odoi, Samuel Gomez van Hoogen oraz A. Vandeperre. W środku pola grają M. Robberechts, G. Okon-Engstler, N. Amengai oraz U. Kurtal, a za skuteczność w ataku odpowiadają Jessi da Silva, Jakke van Britsom. Trener Piet Cremers ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Challenger Pro League (Belgia) i pucharach.
Kiedy Club Brugge II gra następny mecz?
Najbliższy mecz Club Brugge II to spotkanie z KRC Genk II, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Cegeka Arena w ramach Challenger Pro League (8. kolejka). Transmisję pokaże STS TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Club Brugge II?
Ostatni mecz Club Brugge II to porażka z Dender FC 3:0 w Challenger Pro League, 9 października 2026. Bramki zdobyli Koton, Koton oraz Vandeplas. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Club Brugge II w tym sezonie?
Bilans Club Brugge II w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-2-2 przy 11 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 61%, a oddaje 8,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Club Brugge II w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Club Brugge II w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Club Brugge II
Club Brugge II terminarz
Kiedy Club Brugge II gra następny mecz?
Najbliższy mecz Club Brugge II to spotkanie z KRC Genk II, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Cegeka Arena w ramach Challenger Pro League (8. kolejka). Transmisję pokaże STS TV.
Wyniki Club Brugge II w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Club Brugge II w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Club Brugge II w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Club Brugge II wyniki
Club Brugge II ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 21 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 5 z 6 meczów, ze średnią 1,60 punktu. W pozostałych ustawieniach Club Brugge II zdobywa 0,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Club Brugge II?
Ostatni mecz Club Brugge II to porażka z Dender FC 3:0 w Challenger Pro League, 9 października 2026. Bramki zdobyli Koton, Koton oraz Vandeplas. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Club Brugge II – tabela Challenger Pro League (Belgia)
Jakie miejsce w tabeli Challenger Pro League (Belgia) zajmuje Club Brugge II w sezonie 2026/2027.
Miejsce Club Brugge II w tabeli Challenger Pro League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Beerschot VA
|
7 | 6 | 0 | 1 | 18:6 | 12 | 18 | |
2
|
Dender FC
|
7 | 6 | 0 | 1 | 11:2 | 9 | 18 | |
3
|
AS Eupen
|
6 | 5 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 15 | |
4
|
Francs Borains
|
6 | 4 | 0 | 2 | 9:7 | 2 | 12 | |
5
|
Sporting Hasselt
|
7 | 4 | 0 | 3 | 8:10 | -2 | 12 | |
6
|
Excelsior Virton
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:6 | 5 | 10 | |
7
|
Molenbeek
|
6 | 3 | 1 | 2 | 13:11 | 2 | 10 | |
8
|
Lierse Kempenzonen
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 8 | |
9
|
Club Brugge II
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:13 | -2 | 8 | |
10
|
KAA Gent II
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:11 | -2 | 8 | |
11
|
KRC Genk II
|
7 | 2 | 1 | 4 | 12:15 | -3 | 7 | |
12
|
Patro Eisden
|
7 | 2 | 0 | 5 | 8:12 | -4 | 6 | |
13
|
RFC Liège
|
7 | 1 | 2 | 4 | 11:18 | -7 | 5 | |
14
|
Seraing United
|
7 | 0 | 2 | 5 | 8:15 | -7 | 2 | |
15
|
RSC Anderlecht II
|
7 | 0 | 1 | 6 | 7:17 | -10 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Beerschot VA
|
7 | 6 | 0 | 1 | 18:6 | 12 | 18 | |
2
|
Dender FC
|
7 | 6 | 0 | 1 | 11:2 | 9 | 18 | |
3
|
AS Eupen
|
6 | 5 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 15 | |
4
|
Francs Borains
|
6 | 4 | 0 | 2 | 9:7 | 2 | 12 | |
5
|
Sporting Hasselt
|
7 | 4 | 0 | 3 | 8:10 | -2 | 12 | |
6
|
Excelsior Virton
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:6 | 5 | 10 | |
7
|
Molenbeek
|
6 | 3 | 1 | 2 | 13:11 | 2 | 10 | |
8
|
Lierse Kempenzonen
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 8 | |
9
|
Club Brugge II
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:13 | -2 | 8 | |
10
|
KAA Gent II
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:11 | -2 | 8 | |
11
|
KRC Genk II
|
7 | 2 | 1 | 4 | 12:15 | -3 | 7 | |
12
|
Patro Eisden
|
7 | 2 | 0 | 5 | 8:12 | -4 | 6 | |
13
|
RFC Liège
|
7 | 1 | 2 | 4 | 11:18 | -7 | 5 | |
14
|
Seraing United
|
7 | 0 | 2 | 5 | 8:15 | -7 | 2 | |
15
|
RSC Anderlecht II
|
7 | 0 | 1 | 6 | 7:17 | -10 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Beerschot VA
|
4 | 4 | 0 | 0 | 16:4 | 12 | 12 | |
| 2 |
Dender FC
|
4 | 4 | 0 | 0 | 8:0 | 8 | 12 | |
| 3 |
Lierse Kempenzonen
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 4 |
AS Eupen
|
2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | 5 | 6 | |
| 5 |
Francs Borains
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 6 | |
| 6 |
Excelsior Virton
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9:5 | 4 | 6 | |
| 7 |
Patro Eisden
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:5 | 0 | 6 | |
| 8 |
Molenbeek
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:6 | -1 | 4 | |
| 9 |
Club Brugge II
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 10 |
KAA Gent II
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 11 |
KRC Genk II
|
3 | 1 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 4 | |
| 12 |
Sporting Hasselt
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
| 13 |
RFC Liège
|
3 | 0 | 1 | 2 | 6:8 | -2 | 1 | |
| 14 |
Seraing United
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 15 |
RSC Anderlecht II
|
4 | 0 | 0 | 4 | 2:10 | -8 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
AS Eupen
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 2 |
Sporting Hasselt
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:7 | 0 | 9 | |
| 3 |
Beerschot VA
|
3 | 2 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 6 | |
| 4 |
Dender FC
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 5 |
Francs Borains
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | 6 | |
| 6 |
Molenbeek
|
3 | 2 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 6 | |
| 7 |
Excelsior Virton
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 1 | 4 | |
| 8 |
Club Brugge II
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 9 |
KAA Gent II
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 10 |
RFC Liège
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:10 | -5 | 4 | |
| 11 |
KRC Genk II
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:10 | -5 | 3 | |
| 12 |
Lierse Kempenzonen
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | -5 | 1 | |
| 13 |
Seraing United
|
4 | 0 | 1 | 3 | 6:10 | -4 | 1 | |
| 14 |
RSC Anderlecht II
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 1 | |
| 15 |
Patro Eisden
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:7 | -4 | 0 |
Które miejsce zajmuje Club Brugge II w tabeli Challenger Pro League?
Club Brugge II zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Challenger Pro League z dorobkiem 8 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Beerschot VA wynosi 10 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Club Brugge II w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Club Brugge II na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Club Brugge II na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,2
- Strzały celne / mecz 4,5
- Asysty / mecz 1,17
- Udane dryblingi / mecz 7,3
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,17
- Czyste konta 0%
- Odbiory / mecz 15,5
- Przechwyty / mecz 6,7
- Wybicia / mecz 20,7
- Zablokowane strzały / mecz 2,7
Strzelcy Club Brugge II
Rozkład bramek w czasie
Bramki Club Brugge II i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Club Brugge II to 16–30 minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Club Brugge II i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 2-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-1-2 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 0-2-1 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Club Brugge II otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Club Brugge II
91% bramek Club Brugge II pada z gry. Z karnych odpowiadają za 9% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Club Brugge II zdobywa w sezonie średnio 1,33 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 1,33.
Aktualne serie Club Brugge II
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Club Brugge II, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Club Brugge II
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 83%
- Powyżej 2,5 83%
- Powyżej 3,5 50%
- Powyżej 4,5 33%
- Powyżej 5,5 17%
W 83% meczów Club Brugge II padają co najmniej trzy bramki, a w 67% spotkań trafiają obie drużyny.
Club Brugge II – faule i karne
- Faule / mecz 10,7
- Faule rywali / mecz 15,5
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Club Brugge II fauluje średnio 10,7 razy na mecz, a wymusza 15,5 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Club Brugge II, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Club Brugge II zdobywa 1,33 punktu na mecz wobec 1,33 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Club Brugge II ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 55% goli Club Brugge II, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 0 z 6 meczów.
Club Brugge II – strzały
- Celne / mecz 4,5
- Niecelne / mecz 3,7
- Celność strzałów 55%
- Skuteczność (gole / strzały) 22%
- Strzałów na gola 4,5
Club Brugge II oddaje 8,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 55% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,5 strzału.
Club Brugge II – posiadanie piłki
- U siebie 55,7%
- Na wyjeździe 66,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 6
- Najniższe w sezonie 44%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 6 meczów. Średnio Club Brugge II utrzymuje przy piłce 61,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 44%.
Club Brugge II – podania
- Kluczowe / mecz 8,0
- Dośrodkowania / mecz 11,5
- Celność dośrodkowań 23%
- Podania długie / mecz 51
- Celność długich podań 40%
Club Brugge II wymienia średnio 582 podań na mecz przy celności 86%, z czego 8,0 to podania kluczowe.
Club Brugge II – czyste konta
- U siebie 0 z 3
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 2,17
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 67%
Czyste konto Club Brugge II to 0% meczów sezonu (0 z 6), z czego 0 w 3 meczach u siebie.
Club Brugge II – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 50%
- Pow. 8,5 w meczu 33%
- Pow. 10,5 w meczu 17%
- Rożne u siebie / mecz 3,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,0
Club Brugge II wykonuje średnio 3,7 rzutów rożnych na mecz wobec 3,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 33% spotkań.
Club Brugge II – kartki
- Żółte kartki 13
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 17%
- Kartki rywali / mecz 1,3
- Mecze bez kartki 0%
Club Brugge II ogląda średnio 2,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Club Brugge II – 1,3. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Club Brugge II według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 0,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (6–10) | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 2,00 | 2,00 |
| Dołu tabeli (11–15) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 3,00 | 2,33 |
Najwięcej punktów na mecz Club Brugge II zdobywa z drużynami z dołu tabeli (11–15), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Club Brugge II na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
1,33 2,00 | 1,67 2,67 | 2,00 1,67 |
|
8.
|
2,33 0,33 | 1,67 0,67 | 0,33 2,33 |
|
9.
|
1,33 1,33 | 1,67 2,00 | 1,67 2,67 |
|
10.
|
1,33 1,33 | 1,67 1,33 | 1,67 2,00 |
|
11.
|
1,33 0,75 | 2,33 1,25 | 1,67 2,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Club Brugge II
Skrajne wyniki i osiągnięcia Club Brugge II w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Club Brugge II - Seraing United 3:2 Challenger Pro League (Belgia), 22.08.2026
- Najwyższa porażka Dender FC - Club Brugge II 3:0 Challenger Pro League (Belgia), 9.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek RFC Liège - Club Brugge II 4:4, Challenger Pro League (Belgia), 13.09.2026
- Najszybsza bramka 6. minuta Van Britsom, Club Brugge II - Seraing United 3:2, Challenger Pro League (Belgia), 22.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+2 minuta Robberechts, RFC Liège - Club Brugge II 4:4, Challenger Pro League (Belgia), 13.09.2026
Jakie statystyki ma Club Brugge II w tym sezonie?
Bilans Club Brugge II w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-2-2 przy 11 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 61%, a oddaje 8,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Club Brugge II – zawodnicy
Jak wygląda kadra Club Brugge II w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Club Brugge II 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Kadra Club Brugge II
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 57 |
![]() |
18 | Francja | – | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 28' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
|
18 | Kolumbia | 250 tys. € | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 14' | 0 | 0 | |||||||
| 39 |
|
22 | Belgia | 400 tys. € | 200 tys. € | 6 | 100% | 4 | 1 | 533' | 1 | 0 | |||||||
| 89 |
![]() |
19 | Belgia | 300 tys. € | – | 5 | 83% | 3 | 0 | 352' | 2 | 0 | |||||||
| 72 |
|
18 | Belgia | 300 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 1 | 243' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 97 |
|
18 | Belgia | 300 tys. € | – | 6 | 100% | 2 | 1 | 526' | 1 | 0 | |||||||
| 86 |
![]() |
17 | Australia | – | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 2 | 0 | |||||||
| 68 |
![]() |
17 | Turcja | – | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 236' | 0 | 0 | |||||||
| 70 |
|
20 | Hiszpania | 500 tys. € | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 76 |
![]() |
19 | Belgia | – | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 80 |
![]() |
19 | Maroko | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 93 |
|
19 | Belgia | 300 tys. € | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 62' | 0 | 0 | |||||||
| 96 |
|
38 | Ghana | 150 tys. € | 490 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 95 |
|
18 | Belgia | – | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 443' | 0 | 0 | |||||||
| 92 |
|
19 | Belgia | 200 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 305' | 1 | 0 | |||||||
| 98 |
|
18 | Belgia | 200 tys. € | – | 4 | 67% | 0 | 1 | 207' | 0 | 0 | |||||||
| 82 |
![]() |
20 | Belgia | 400 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 1 | 297' | 2 | 0 | |||||||
| 73 |
![]() |
20 | Belgia | 200 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 104' | 0 | 0 | |||||||
| 90 |
![]() |
18 | Anglia | 550 tys. € | 61 tys. € | 3 | 50% | 0 | 0 | 20' | 0 | 1 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 71 |
|
20 | Belgia | 400 tys. € | 200 tys. € | 2 | 33% | 0 | 1 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 61 |
![]() |
17 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Club Brugge II
4,6 mln €
śr. 219 tys. € / zawodnika
Ile Club Brugge II wydaje na pensje
1,2 mln € rocznie
śr. 57 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
10
najliczniej: Belgia (12 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Club Brugge II w sezonie 2026/2027
Club Brugge II wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Club Brugge II
Jak wygląda skład Club Brugge II?
W wyjściowym ustawieniu Club Brugge II między słupkami staje Axl de Corte, a linię obrony najczęściej tworzą Mohamed Galal Elbay, D. Odoi, Samuel Gomez van Hoogen oraz A. Vandeperre. W środku pola grają M. Robberechts, G. Okon-Engstler, N. Amengai oraz U. Kurtal, a za skuteczność w ataku odpowiadają Jessi da Silva, Jakke van Britsom. Trener Piet Cremers ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Challenger Pro League (Belgia) i pucharach.
Club Brugge II – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Club Brugge II w sezonie 2026/2027.
Club Brugge II transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
|
Kolumbia | 18 |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Belgia | 21 |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Belgia | 34 |
![]() |
za darmo | |
| 01 Sie 2026 |
![]() |
Belgia | 19 |
|
3 mln € | |
| 30 Lip 2026 |
|
Belgia | 18 |
|
8,5 mln € | |
| 26 Lip 2026 |
|
Ghana | 38 |
|
za darmo | |
| 09 Lip 2026 |
![]() |
Belgia | 23 |
|
za darmo | |
| 07 Lip 2026 |
|
Belgia | 22 |
|
600 tys. € | |
| 01 Lip 2026 |
![]() |
Francja | 18 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Belgia | 20 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Club Brugge II
Club Brugge II bilans transferowy
- +11,2 mln € 2026
- -965 tys. € 2025
- -800 tys. € 2024
- -2,1 mln € 2023
- -4,9 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Club Brugge II
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Club Brugge II w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Club Brugge II trafiło 4 zawodników za łączną kwotę 600 tys. €, a klub opuściło 5 piłkarzy, co przyniosło 11,5 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Milan Robberechts z Patro Eisden za 600 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Jesse Bisiwu do Barcelony za 8,5 mln €.