Forma w lidze
Lierse Kempenzonen w tabeli
8. miejsce / 8 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 10 punktów
Strata do 5. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
3 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
5:1 bramki
1,67 gola/mecz
1 pkt
2:7 bramki
0,67 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Lierse Kempenzonen
Wartość drużyny: 3,1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 2 bramek | Belgia | 21 | napastnik | 6 | 500 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | Belgia | 22 | pomocnik | 6 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,10 średnia ocena | Belgia | 27 | bramkarz | 6 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Belgia | 27 | bramkarz | 6 | 200 tys. € |
Przewidywany skład Lierse Kempenzonen 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Lierse Kempenzonen w tabeli Challenger Pro League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Beerschot VA
|
7 | 6 | 0 | 1 | 18:6 | 18 |
2
|
Dender FC
|
7 | 6 | 0 | 1 | 11:2 | 18 |
| ··· | |||||||
7
|
Molenbeek
|
6 | 3 | 1 | 2 | 13:11 | 10 |
8
|
Lierse Kempenzonen
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | 8 |
9
|
Club Brugge II
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:13 | 8 |
Wyniki Lierse Kempenzonen
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Lierse Kempenzonen
3
Francs Borains
0
Challenger Pro League (Belgia), 7. kolejka
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
![]()
Union Rochefortoise
3
Lierse Kempenzonen
2
Puchar Belgii
|
|
|
11 Wrz Koniec
|
Beerschot VA
3
Lierse Kempenzonen
1
Challenger Pro League (Belgia), 5. kolejka
|
Terminarz Lierse Kempenzonen
Ostatnie transfery Lierse Kempenzonen
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
|
Belgia |
|
250 tys. € | |
| 26 Sie 2026 |
|
Belgia |
|
za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
|
Francja | – | za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
Holandia | – | za darmo |
Lierse Kempenzonen to klub piłkarski z Belgii występujący w Challenger Pro League (Belgia). Swoim domowym obiektem jest AsterX Group-f Arena, który może pomieścić 14 538 widzów. Zespół prowadzi Arno van den Abbeel. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 3,1 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Lierse Kempenzonen?
Klub piłkarski Lierse Kempenzonen zdobył w swojej historii 8 trofeów — 8 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Belgii oraz Superpuchar Belgii. Ponadto triumfował w Puchar Belgii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Lierse Kempenzonen w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Lierse Kempenzonen trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 7 piłkarzy, co przyniosło 250 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Kiany Vroman do OH Leuven za 250 tys. €.
Które miejsce zajmuje Lierse Kempenzonen w tabeli Challenger Pro League?
Lierse Kempenzonen zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Challenger Pro League z dorobkiem 8 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Beerschot VA wynosi 10 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład Lierse Kempenzonen?
W wyjściowym ustawieniu Lierse Kempenzonen między słupkami staje Jarno de Smet, a linię obrony najczęściej tworzą Vincent de Vos, S. Vanderhallen, P. Perdichizzi oraz Pieter Schrijver de. W środku pola grają M. Mitrović, N. Mayoka-Tika, B. Smeets oraz Samih El Touile, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Stanic, C. Makate. Trener Arno van den Abbeel ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Challenger Pro League (Belgia) i pucharach.
Kiedy Lierse Kempenzonen gra następny mecz?
Najbliższy mecz Lierse Kempenzonen to spotkanie z RSC Anderlecht II, które odbędzie się 23 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie Stade Roi Baudouin w ramach Challenger Pro League (8. kolejka). Transmisję pokaże STS TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Lierse Kempenzonen?
Ostatni mecz Lierse Kempenzonen to wygrana z Francs Borains 3:0 w Challenger Pro League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Francotte (samobójcza), Himpe oraz Perdichizzi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Lierse Kempenzonen w tym sezonie?
Bilans Lierse Kempenzonen w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-2-2 przy 7 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 8,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Lierse Kempenzonen w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Lierse Kempenzonen w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Lierse Kempenzonen
Lierse Kempenzonen terminarz
Kiedy Lierse Kempenzonen gra następny mecz?
Najbliższy mecz Lierse Kempenzonen to spotkanie z RSC Anderlecht II, które odbędzie się 23 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie Stade Roi Baudouin w ramach Challenger Pro League (8. kolejka). Transmisję pokaże STS TV.
Wyniki Lierse Kempenzonen w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Lierse Kempenzonen w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Lierse Kempenzonen w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Lierse Kempenzonen wyniki
Lierse Kempenzonen ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 17 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 4 z 6 meczów, ze średnią 2,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Lierse Kempenzonen zdobywa 0,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Lierse Kempenzonen?
Ostatni mecz Lierse Kempenzonen to wygrana z Francs Borains 3:0 w Challenger Pro League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Francotte (samobójcza), Himpe oraz Perdichizzi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Lierse Kempenzonen – tabela Challenger Pro League (Belgia)
Jakie miejsce w tabeli Challenger Pro League (Belgia) zajmuje Lierse Kempenzonen w sezonie 2026/2027.
Miejsce Lierse Kempenzonen w tabeli Challenger Pro League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Beerschot VA
|
7 | 6 | 0 | 1 | 18:6 | 12 | 18 | |
2
|
Dender FC
|
7 | 6 | 0 | 1 | 11:2 | 9 | 18 | |
3
|
AS Eupen
|
6 | 5 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 15 | |
4
|
Francs Borains
|
6 | 4 | 0 | 2 | 9:7 | 2 | 12 | |
5
|
Sporting Hasselt
|
7 | 4 | 0 | 3 | 8:10 | -2 | 12 | |
6
|
Excelsior Virton
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:6 | 5 | 10 | |
7
|
Molenbeek
|
6 | 3 | 1 | 2 | 13:11 | 2 | 10 | |
8
|
Lierse Kempenzonen
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 8 | |
9
|
Club Brugge II
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:13 | -2 | 8 | |
10
|
KAA Gent II
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:11 | -2 | 8 | |
11
|
KRC Genk II
|
7 | 2 | 1 | 4 | 12:15 | -3 | 7 | |
12
|
Patro Eisden
|
7 | 2 | 0 | 5 | 8:12 | -4 | 6 | |
13
|
RFC Liège
|
7 | 1 | 2 | 4 | 11:18 | -7 | 5 | |
14
|
Seraing United
|
7 | 0 | 2 | 5 | 8:15 | -7 | 2 | |
15
|
RSC Anderlecht II
|
7 | 0 | 1 | 6 | 7:17 | -10 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Beerschot VA
|
7 | 6 | 0 | 1 | 18:6 | 12 | 18 | |
2
|
Dender FC
|
7 | 6 | 0 | 1 | 11:2 | 9 | 18 | |
3
|
AS Eupen
|
6 | 5 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 15 | |
4
|
Francs Borains
|
6 | 4 | 0 | 2 | 9:7 | 2 | 12 | |
5
|
Sporting Hasselt
|
7 | 4 | 0 | 3 | 8:10 | -2 | 12 | |
6
|
Excelsior Virton
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:6 | 5 | 10 | |
7
|
Molenbeek
|
6 | 3 | 1 | 2 | 13:11 | 2 | 10 | |
8
|
Lierse Kempenzonen
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 8 | |
9
|
Club Brugge II
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:13 | -2 | 8 | |
10
|
KAA Gent II
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:11 | -2 | 8 | |
11
|
KRC Genk II
|
7 | 2 | 1 | 4 | 12:15 | -3 | 7 | |
12
|
Patro Eisden
|
7 | 2 | 0 | 5 | 8:12 | -4 | 6 | |
13
|
RFC Liège
|
7 | 1 | 2 | 4 | 11:18 | -7 | 5 | |
14
|
Seraing United
|
7 | 0 | 2 | 5 | 8:15 | -7 | 2 | |
15
|
RSC Anderlecht II
|
7 | 0 | 1 | 6 | 7:17 | -10 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Beerschot VA
|
4 | 4 | 0 | 0 | 16:4 | 12 | 12 | |
| 2 |
Dender FC
|
4 | 4 | 0 | 0 | 8:0 | 8 | 12 | |
| 3 |
Lierse Kempenzonen
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 4 |
AS Eupen
|
2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | 5 | 6 | |
| 5 |
Francs Borains
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 6 | |
| 6 |
Excelsior Virton
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9:5 | 4 | 6 | |
| 7 |
Patro Eisden
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:5 | 0 | 6 | |
| 8 |
Molenbeek
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:6 | -1 | 4 | |
| 9 |
Club Brugge II
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 10 |
KAA Gent II
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 11 |
KRC Genk II
|
3 | 1 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 4 | |
| 12 |
Sporting Hasselt
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
| 13 |
RFC Liège
|
3 | 0 | 1 | 2 | 6:8 | -2 | 1 | |
| 14 |
Seraing United
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 15 |
RSC Anderlecht II
|
4 | 0 | 0 | 4 | 2:10 | -8 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
AS Eupen
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 2 |
Sporting Hasselt
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:7 | 0 | 9 | |
| 3 |
Beerschot VA
|
3 | 2 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 6 | |
| 4 |
Dender FC
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 5 |
Francs Borains
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | 6 | |
| 6 |
Molenbeek
|
3 | 2 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 6 | |
| 7 |
Excelsior Virton
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 1 | 4 | |
| 8 |
Club Brugge II
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 9 |
KAA Gent II
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 10 |
RFC Liège
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:10 | -5 | 4 | |
| 11 |
KRC Genk II
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:10 | -5 | 3 | |
| 12 |
Lierse Kempenzonen
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | -5 | 1 | |
| 13 |
Seraing United
|
4 | 0 | 1 | 3 | 6:10 | -4 | 1 | |
| 14 |
RSC Anderlecht II
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 1 | |
| 15 |
Patro Eisden
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:7 | -4 | 0 |
Które miejsce zajmuje Lierse Kempenzonen w tabeli Challenger Pro League?
Lierse Kempenzonen zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Challenger Pro League z dorobkiem 8 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Beerschot VA wynosi 10 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Lierse Kempenzonen w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Lierse Kempenzonen na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Lierse Kempenzonen na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,8
- Strzały celne / mecz 3,5
- Asysty / mecz 0,67
- Udane dryblingi / mecz 7,2
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,33
- Czyste konta 33%
- Odbiory / mecz 18,8
- Przechwyty / mecz 12,0
- Wybicia / mecz 35,0
- Zablokowane strzały / mecz 3,5
Strzelcy Lierse Kempenzonen
Rozkład bramek w czasie
Bramki Lierse Kempenzonen i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Lierse Kempenzonen to 46–60 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 1 trafieniem.
Przebieg meczu Lierse Kempenzonen i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 1-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 1-1-2 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-1-2 |
Gdy Lierse Kempenzonen otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 1 taki mecz.
Jak padają bramki dla Lierse Kempenzonen
71% bramek Lierse Kempenzonen pada z gry. Z karnych odpowiadają za 14% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 14% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Lierse Kempenzonen zdobywa w sezonie średnio 1,33 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 1,33.
Aktualne serie Lierse Kempenzonen
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Lierse Kempenzonen, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Lierse Kempenzonen
- Powyżej 0,5 83%
- Powyżej 1,5 83%
- Powyżej 2,5 67%
- Powyżej 3,5 17%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 67% meczów Lierse Kempenzonen padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Lierse Kempenzonen – faule i karne
- Faule / mecz 14,7
- Faule rywali / mecz 10,2
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Lierse Kempenzonen fauluje średnio 14,7 razy na mecz, a wymusza 10,2 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Lierse Kempenzonen, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Lierse Kempenzonen zdobywa 2,33 punktu na mecz wobec 0,33 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Lierse Kempenzonen ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 86% goli Lierse Kempenzonen, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 6 meczów.
Lierse Kempenzonen – strzały
- Celne / mecz 3,5
- Niecelne / mecz 5,3
- Celność strzałów 40%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,6
Lierse Kempenzonen oddaje 8,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 40% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,6 strzału.
Lierse Kempenzonen – posiadanie piłki
- U siebie 49,0%
- Na wyjeździe 54,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 6
- Najniższe w sezonie 39%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 6 meczów. Średnio Lierse Kempenzonen utrzymuje przy piłce 51,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 39%.
Lierse Kempenzonen – podania
- Kluczowe / mecz 9,0
- Dośrodkowania / mecz 18,5
- Celność dośrodkowań 32%
- Podania długie / mecz 65
- Celność długich podań 44%
Lierse Kempenzonen wymienia średnio 415 podań na mecz przy celności 80%, z czego 9,0 to podania kluczowe.
Lierse Kempenzonen – czyste konta
- U siebie 2 z 3
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 1,33
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto Lierse Kempenzonen to 33% meczów sezonu (2 z 6), z czego 2 w 3 meczach u siebie.
Lierse Kempenzonen – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,0
Lierse Kempenzonen wykonuje średnio 5,0 rzutów rożnych na mecz wobec 5,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Lierse Kempenzonen – kartki
- Żółte kartki 11
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 33%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 17%
Lierse Kempenzonen ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Lierse Kempenzonen – 2,0. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Lierse Kempenzonen według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 2,00 | 1,50 |
| Środka tabeli (6–10) | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 0,00 | 3,00 |
| Dołu tabeli (11–15) | 3 | 1-2-0 | 1,67 | 1,00 | 0,67 |
Najwięcej punktów na mecz Lierse Kempenzonen zdobywa z drużynami z dołu tabeli (11–15), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–10).
Lierse Kempenzonen na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
1,50 2,00 | 2,25 1,00 | 1,25 0,50 |
|
7.
|
1,33 2,00 | 1,67 2,67 | 2,00 1,67 |
|
8.
|
2,33 0,33 | 1,67 0,67 | 0,33 2,33 |
|
9.
|
1,33 1,33 | 1,67 2,00 | 1,67 2,67 |
|
10.
|
1,33 1,33 | 1,67 1,33 | 1,67 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Lierse Kempenzonen
Skrajne wyniki i osiągnięcia Lierse Kempenzonen w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Lierse Kempenzonen - Francs Borains 3:0 Challenger Pro League (Belgia), 10.10.2026
- Najwyższa porażka Excelsior Virton - Lierse Kempenzonen 3:0 Challenger Pro League (Belgia), 15.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Beerschot VA - Lierse Kempenzonen 3:1, Challenger Pro League (Belgia), 11.09.2026
- Najszybsza bramka 6. minuta Francotte, Lierse Kempenzonen - Francs Borains 3:0, Challenger Pro League (Belgia), 10.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 83. minuta De Peuter, Lierse Kempenzonen - Patro Eisden 2:1, Challenger Pro League (Belgia), 22.08.2026
Jakie statystyki ma Lierse Kempenzonen w tym sezonie?
Bilans Lierse Kempenzonen w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-2-2 przy 7 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 8,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Lierse Kempenzonen – zawodnicy
Jak wygląda kadra Lierse Kempenzonen w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Lierse Kempenzonen 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Kontuzje w kadrze Lierse Kempenzonen
-
Jenthe Mertens Obrońca Uraz kolana pauzuje od 183 dni
Kadra Lierse Kempenzonen
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 19 |
![]() |
20 | Belgia | – | – | 2 | 33% | 1 | 0 | 164' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
24 | Gwinea Równikowa | 200 tys. € | 300 tys. € | 5 | 83% | 1 | 0 | 320' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
22 | Belgia | 350 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 2 | 392' | 2 | 0 | |||||||
| 73 |
|
24 | Holandia | 300 tys. € | – | 2 | 33% | 0 | 0 | 10' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
21 | Belgia | 500 tys. € | 24 tys. € | 6 | 100% | 2 | 0 | 383' | 1 | 0 | |||||||
| 48 |
![]() |
18 | Belgia | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 99 |
![]() |
23 | Słowenia | 200 tys. € | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 79 |
|
22 | Belgia | 800 tys. € | 462 tys. € | 3 | 50% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 80 |
![]() |
22 | Belgia | 400 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 2 | 490' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
19 | Belgia | 200 tys. € | – | 6 | 100% | 1 | 0 | 121' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
22 | Belgia | 400 tys. € | 60 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 483' | 3 | 0 | |||||||
| 5 |
|
33 | Holandia | 100 tys. € | 110 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 346' | 0 | 1 | |||||||
| 3 |
![]() |
20 | Belgia | 100 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 57' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
21 | Ghana | 150 tys. € | 70 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 162' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
33 | Belgia | 200 tys. € | 462 tys. € | 6 | 100% | 1 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
22 | Belgia | 300 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 482' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
26 | Belgia | 150 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 348' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
25 | Białoruś | 300 tys. € | 29 tys. € | 3 | 50% | 0 | 0 | 154' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
23 | Belgia | 200 tys. € | 103 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 383' | 1 | 0 | |||||||
| 58 |
![]() |
23 | Belgia | 200 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 80' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
22 | Belgia | 250 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 10' | 0 | 0 | |||||||
| 34 |
![]() |
19 | Maroko | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 37 |
|
21 | Kuba | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 44 |
![]() |
20 | Belgia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 66 |
|
26 | Belgia | 400 tys. € | 53 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
27 | Belgia | 200 tys. € | 40 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Lierse Kempenzonen
6,2 mln €
śr. 237 tys. € / zawodnika
Ile Lierse Kempenzonen wydaje na pensje
1,7 mln € rocznie
śr. 66 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
8
najliczniej: Belgia (18 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Lierse Kempenzonen w sezonie 2026/2027
Lierse Kempenzonen wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Lierse Kempenzonen
Jak wygląda skład Lierse Kempenzonen?
W wyjściowym ustawieniu Lierse Kempenzonen między słupkami staje Jarno de Smet, a linię obrony najczęściej tworzą Vincent de Vos, S. Vanderhallen, P. Perdichizzi oraz Pieter Schrijver de. W środku pola grają M. Mitrović, N. Mayoka-Tika, B. Smeets oraz Samih El Touile, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Stanic, C. Makate. Trener Arno van den Abbeel ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Challenger Pro League (Belgia) i pucharach.
Lierse Kempenzonen – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Lierse Kempenzonen w sezonie 2026/2027.
Lierse Kempenzonen transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
|
Belgia | 22 |
|
250 tys. € | |
| 26 Sie 2026 |
|
Belgia | 22 |
|
za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
|
Francja | 29 | – | za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
Holandia | 24 | – | za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Belgia | 22 |
|
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
![]() |
Gwinea Równikowa | 24 |
|
za darmo | |
| 26 Lip 2026 |
![]() |
Maroko | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
|
Holandia | 33 |
![]() |
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
|
Belgia | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
|
Kanada | 25 |
![]() |
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Lierse Kempenzonen
Lierse Kempenzonen bilans transferowy
- +2,3 mln € 2026
- +1,8 mln € 2025
- 0 € 2024
- +150 tys. € 2023
- -14 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Lierse Kempenzonen
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Lierse Kempenzonen w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Lierse Kempenzonen trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 7 piłkarzy, co przyniosło 250 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Kiany Vroman do OH Leuven za 250 tys. €.
Lierse Kempenzonen – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Lierse Kempenzonen? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Lierse Kempenzonen?
Klub piłkarski Lierse Kempenzonen zdobył w swojej historii 8 trofeów — 8 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Belgii oraz Superpuchar Belgii. Ponadto triumfował w Puchar Belgii.