Pierre Dwomoh jest piłkarzem występującym obecnie w Lierse Kempenzonen. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Pierre Dwomoh
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Pierre Dwomoh w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Pierre Dwomoh wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.59, a skuteczność strzałów to 0,0%. Pierre Dwomoh oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Pierre Dwomoh w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Pierre Dwomoh rozegrał w barwach Lierse Kempenzonen w Pucharze Belgii 1 mecz, w Challenger Pro League 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 360 minut. Średnio dawało to 72 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Pierre Dwomoh
Pierwszy transfer Pierre Dwomoh w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Genku do Antwerpii za 2 miliony euro.
Czy Pierre Dwomoh ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Pierre Dwomoh nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Pierre Dwomoh to stłuczenie z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 122 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Pierre Dwomoh?
Pierre Dwomoh najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Pierre Dwomoh?
Wycena 22-letniego Pierre Dwomoh według stanu na październik 2026 wynosi 800 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,5 miliona euro, a najniższa 500 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Pierre Dwomoh?
Pierre Dwomoh urodził się 21 czerwca 2004 w Ghent w Belgii. Obecnie piłkarz ma 22 lata.
Pierre Dwomoh – statystyki
Szczegółowe statystyki Pierre Dwomoh w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Lierse Kempenzonen. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Pierre Dwomoh vs. inni
Jakie statystyki ma Pierre Dwomoh w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Pierre Dwomoh wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.59, a skuteczność strzałów to 0,0%. Pierre Dwomoh oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Pierre Dwomoh – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Pierre Dwomoh w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Challenger Pro League (Belgia), 9. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Challenger Pro League (Belgia), 7. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Wrz
Koniec
|
Challenger Pro League (Belgia), 5. kolejka
|
3:1 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
Challenger Pro League (Belgia), 4. kolejka
|
0:0 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
22 Paź
Koniec
|
Championship, 11. kolejka
|
2:1 | 1' | 0 | 0 | – | |||
|
21 Kwi
Koniec
|
Championship, 44. kolejka
|
1:0 | 83' | 0 | 0 | ||||
|
18 Kwi
Koniec
|
Championship, 43. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
08 Kwi
Koniec
|
Championship, 41. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Kwi
Koniec
|
Championship, 40. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Mar
Koniec
|
Championship, 39. kolejka
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Pierre Dwomoh w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Pierre Dwomoh rozegrał w barwach Lierse Kempenzonen w Pucharze Belgii 1 mecz, w Challenger Pro League 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 360 minut. Średnio dawało to 72 minuty gry na spotkanie.
Pierre Dwomoh – transfery
W trakcie kariery Pierre Dwomoh zmieniał klub 13 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 3 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Lierse Kempenzonen 2026 – obecnie
-
Watford 2024 – 2026
-
Antwerp 2024 – 2024
-
RWDM 2023 – 2024
-
Antwerp 2023 – 2023
-
KV Oostende 2023 – 2023

-
Antwerp 2022 – 2023
-
SC Braga B 2022 – 2022
-
Antwerp 2021 – 2022
-
KRC Genk 2020 – 2021
-
KRC Genk U18 2019 – 2020

-
KRC Genk Youth 2016 – 2019

-
Anderlecht Youth 2013 – 2016

-
KV Mechelen Youth do 2013

Historia transferów Pierre Dwomoh
Pierwszy transfer Pierre Dwomoh w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Genku do Antwerpii za 2 miliony euro.
Pierre Dwomoh – forma
W ostatnich 5 meczach Pierre Dwomoh zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,52. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Pierre Dwomoh 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.63, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.52 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W ostatnich 10 meczach Pierre Dwomoh 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.63, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.52 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W jakiej formie jest Pierre Dwomoh?
Pierre Dwomoh jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.52 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.59). Jego dyspozycja słabnie.
Pierre Dwomoh – zarobki
Pierre Dwomoh gra w Lierse Kempenzonen na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 467 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Pierre Dwomoh w Lierse Kempenzonen (2025/26)
| Rocznie | 467 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 39 tys. € |
| Tygodniowo | 9 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
Pierre Dwomoh – kontuzje
W trakcie kariery Pierre Dwomoh zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 38 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Pierre Dwomoh
-
Problemy z udem
31.07.25 – 01.11.25 (94 dni)
Watford opuszczone: 13 meczów
-
Uraz mięśnia
06.01.25 – 23.03.25 (77 dni)
Watford opuszczone: 13 meczów
-
Uraz
09.04.24 – 05.05.24 (27 dni)
RWDM opuszczone: 4 mecze
-
Stłuczenie
21.12.23 – 30.12.23 (10 dni)
RWDM opuszczone: 1 mecz
- Stłuczenie 28.02.23 – 29.06.23 (122 dni) opuszczone: 7 meczów
Czy Pierre Dwomoh ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Pierre Dwomoh nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Pierre Dwomoh to stłuczenie z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 122 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Pierre Dwomoh – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Pierre Dwomoh wynosi obecnie 800 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Pierre Dwomoh na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Pierre Dwomoh?
Wycena Pierre Dwomoh wynosi obecnie 800 tys. €. W szczycie kariery Pierre Dwomoh wyceniano na 2,5 mln €, a najniżej na 500 tys. €.