Forma w lidze
Excelsior Virton w tabeli
6. miejsce / 10 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 8 punktów
Strata do 5. miejsca: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
4 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
9:5 bramki
2,25 gola/mecz
4 pkt
2:1 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Excelsior Virton
Wartość drużyny: 2,1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 6 bramek | Francja | 24 | napastnik | 6 | 300 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | Francja | 24 | napastnik | 6 | 300 tys. € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 7,64 średnia ocena | Francja | 24 | napastnik | 6 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Belgia | 24 | bramkarz | 6 | 300 tys. € |
Przewidywany skład Excelsior Virton 5-3-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Excelsior Virton w tabeli Challenger Pro League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Beerschot VA
|
7 | 6 | 0 | 1 | 18:6 | 18 |
2
|
Dender FC
|
7 | 6 | 0 | 1 | 11:2 | 18 |
| ··· | |||||||
5
|
Sporting Hasselt
|
7 | 4 | 0 | 3 | 8:10 | 12 |
6
|
Excelsior Virton
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:6 | 10 |
7
|
Molenbeek
|
6 | 3 | 1 | 2 | 13:11 | 10 |
Wyniki Excelsior Virton
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Excelsior Virton
3
Sporting Hasselt
4
Challenger Pro League (Belgia), 7. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Oostkamp
0
Excelsior Virton
3
Puchar Belgii, 1/32 finału
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Molenbeek
1
Excelsior Virton
1
Challenger Pro League (Belgia), 6. kolejka
|
Terminarz Excelsior Virton
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 20:45
|
Excelsior Virton
KRC Genk
Puchar Belgii, 1/16 finału
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Seraing United
Excelsior Virton
Challenger Pro League (Belgia), 8. kolejka
|
|
|
01 Lis 19:15
|
AS Eupen
Excelsior Virton
Challenger Pro League (Belgia), 9. kolejka
|
Ostatnie transfery Excelsior Virton
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Gabon |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
|
Francja |
|
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
![]() |
Mauritania |
|
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
![]() |
Norwegia |
|
za darmo |
Excelsior Virton to klub piłkarski z Belgii występujący w Challenger Pro League (Belgia). Swoim domowym obiektem jest Stade Yvan Georges, który może pomieścić 4 572 widzów. Zespół prowadzi Drazen Brncic. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,1 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Belgii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Excelsior Virton w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Excelsior Virton trafiło 13 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Excelsior Virton w tabeli Challenger Pro League?
Excelsior Virton zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Challenger Pro League z dorobkiem 10 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Beerschot VA wynosi 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Excelsior Virton?
W wyjściowym ustawieniu Excelsior Virton między słupkami staje Celestin de Schrevel, a linię obrony najczęściej tworzą S. Assengue, E. Kari, H. Lambotte, A. Tchaptchet oraz Yassine Ben Hamed. W środku pola grają A. Dembele, G. Arib oraz P. Wade, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Hachem, T. Tormin. Trener Drazen Brncic ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Challenger Pro League (Belgia) i pucharach.
Kiedy Excelsior Virton gra następny mecz?
Najbliższy mecz Excelsior Virton to spotkanie z Genkiem, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Stade Yvan Georges w ramach Pucharu Belgii (1/16 finału).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Excelsior Virton?
Ostatni mecz Excelsior Virton to porażka z Sporting Hasselt 3:4 w Challenger Pro League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Hachem, Ngoyi, Hachem, (samobójcza), Van Keymolen, Milts oraz Ngoyi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Excelsior Virton w tym sezonie?
Bilans Excelsior Virton w tym sezonie to 6 meczów i wynik 3-1-2 przy 11 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 10,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Excelsior Virton w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Excelsior Virton w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Excelsior Virton
Excelsior Virton terminarz
Kiedy Excelsior Virton gra następny mecz?
Najbliższy mecz Excelsior Virton to spotkanie z Genkiem, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Stade Yvan Georges w ramach Pucharu Belgii (1/16 finału).
Wyniki Excelsior Virton w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Excelsior Virton w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Excelsior Virton w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone


Excelsior Virton wyniki
Excelsior Virton ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 5-3-2 15 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 5-3-2 – w 5 z 6 meczów, ze średnią 1,40 punktu. W pozostałych ustawieniach Excelsior Virton zdobywa 3,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Excelsior Virton?
Ostatni mecz Excelsior Virton to porażka z Sporting Hasselt 3:4 w Challenger Pro League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Hachem, Ngoyi, Hachem, (samobójcza), Van Keymolen, Milts oraz Ngoyi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Excelsior Virton – tabela Challenger Pro League (Belgia)
Jakie miejsce w tabeli Challenger Pro League (Belgia) zajmuje Excelsior Virton w sezonie 2026/2027.
Miejsce Excelsior Virton w tabeli Challenger Pro League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Beerschot VA
|
7 | 6 | 0 | 1 | 18:6 | 12 | 18 | |
2
|
Dender FC
|
7 | 6 | 0 | 1 | 11:2 | 9 | 18 | |
3
|
AS Eupen
|
6 | 5 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 15 | |
4
|
Francs Borains
|
6 | 4 | 0 | 2 | 9:7 | 2 | 12 | |
5
|
Sporting Hasselt
|
7 | 4 | 0 | 3 | 8:10 | -2 | 12 | |
6
|
Excelsior Virton
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:6 | 5 | 10 | |
7
|
Molenbeek
|
6 | 3 | 1 | 2 | 13:11 | 2 | 10 | |
8
|
Lierse Kempenzonen
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 8 | |
9
|
Club Brugge II
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:13 | -2 | 8 | |
10
|
KAA Gent II
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:11 | -2 | 8 | |
11
|
KRC Genk II
|
7 | 2 | 1 | 4 | 12:15 | -3 | 7 | |
12
|
Patro Eisden
|
7 | 2 | 0 | 5 | 8:12 | -4 | 6 | |
13
|
RFC Liège
|
7 | 1 | 2 | 4 | 11:18 | -7 | 5 | |
14
|
Seraing United
|
7 | 0 | 2 | 5 | 8:15 | -7 | 2 | |
15
|
RSC Anderlecht II
|
7 | 0 | 1 | 6 | 7:17 | -10 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Beerschot VA
|
7 | 6 | 0 | 1 | 18:6 | 12 | 18 | |
2
|
Dender FC
|
7 | 6 | 0 | 1 | 11:2 | 9 | 18 | |
3
|
AS Eupen
|
6 | 5 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 15 | |
4
|
Francs Borains
|
6 | 4 | 0 | 2 | 9:7 | 2 | 12 | |
5
|
Sporting Hasselt
|
7 | 4 | 0 | 3 | 8:10 | -2 | 12 | |
6
|
Excelsior Virton
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:6 | 5 | 10 | |
7
|
Molenbeek
|
6 | 3 | 1 | 2 | 13:11 | 2 | 10 | |
8
|
Lierse Kempenzonen
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 8 | |
9
|
Club Brugge II
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:13 | -2 | 8 | |
10
|
KAA Gent II
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:11 | -2 | 8 | |
11
|
KRC Genk II
|
7 | 2 | 1 | 4 | 12:15 | -3 | 7 | |
12
|
Patro Eisden
|
7 | 2 | 0 | 5 | 8:12 | -4 | 6 | |
13
|
RFC Liège
|
7 | 1 | 2 | 4 | 11:18 | -7 | 5 | |
14
|
Seraing United
|
7 | 0 | 2 | 5 | 8:15 | -7 | 2 | |
15
|
RSC Anderlecht II
|
7 | 0 | 1 | 6 | 7:17 | -10 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Beerschot VA
|
4 | 4 | 0 | 0 | 16:4 | 12 | 12 | |
| 2 |
Dender FC
|
4 | 4 | 0 | 0 | 8:0 | 8 | 12 | |
| 3 |
Lierse Kempenzonen
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 4 |
AS Eupen
|
2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | 5 | 6 | |
| 5 |
Francs Borains
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 6 | |
| 6 |
Excelsior Virton
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9:5 | 4 | 6 | |
| 7 |
Patro Eisden
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:5 | 0 | 6 | |
| 8 |
Molenbeek
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:6 | -1 | 4 | |
| 9 |
Club Brugge II
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 10 |
KAA Gent II
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 11 |
KRC Genk II
|
3 | 1 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 4 | |
| 12 |
Sporting Hasselt
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
| 13 |
RFC Liège
|
3 | 0 | 1 | 2 | 6:8 | -2 | 1 | |
| 14 |
Seraing United
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 15 |
RSC Anderlecht II
|
4 | 0 | 0 | 4 | 2:10 | -8 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
AS Eupen
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 2 |
Sporting Hasselt
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:7 | 0 | 9 | |
| 3 |
Beerschot VA
|
3 | 2 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 6 | |
| 4 |
Dender FC
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 5 |
Francs Borains
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | 6 | |
| 6 |
Molenbeek
|
3 | 2 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 6 | |
| 7 |
Excelsior Virton
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 1 | 4 | |
| 8 |
Club Brugge II
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 9 |
KAA Gent II
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 10 |
RFC Liège
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:10 | -5 | 4 | |
| 11 |
KRC Genk II
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:10 | -5 | 3 | |
| 12 |
Lierse Kempenzonen
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | -5 | 1 | |
| 13 |
Seraing United
|
4 | 0 | 1 | 3 | 6:10 | -4 | 1 | |
| 14 |
RSC Anderlecht II
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 1 | |
| 15 |
Patro Eisden
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:7 | -4 | 0 |
Które miejsce zajmuje Excelsior Virton w tabeli Challenger Pro League?
Excelsior Virton zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Challenger Pro League z dorobkiem 10 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Beerschot VA wynosi 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Excelsior Virton w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Excelsior Virton na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Excelsior Virton na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,0
- Strzały celne / mecz 5,2
- Asysty / mecz 1,00
- Udane dryblingi / mecz 9,3
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 50%
- Odbiory / mecz 21,5
- Przechwyty / mecz 11,3
- Wybicia / mecz 29,2
- Zablokowane strzały / mecz 3,3
Strzelcy Excelsior Virton
Rozkład bramek w czasie
Bramki Excelsior Virton i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Excelsior Virton to 31–45+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Excelsior Virton - KRC Genk Po przerwie pada 55% bramek Excelsior Virton.Przebieg meczu Excelsior Virton i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 3-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 1 | 0-0-1 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 3-0-1 |
| Remis do przerwy | 2 | 0-1-1 |
Gdy Excelsior Virton otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Excelsior Virton
64% bramek Excelsior Virton pada z gry. Z karnych odpowiadają za 27% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 9% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Excelsior Virton zdobywa w sezonie średnio 1,67 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 1,67.
Aktualne serie Excelsior Virton
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Excelsior Virton, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Excelsior Virton wygra mecz Excelsior Virton - KRC Genk Excelsior Virton przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Excelsior Virton
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 67%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 17%
- Powyżej 4,5 17%
- Powyżej 5,5 17%
W 50% meczów Excelsior Virton padają co najmniej trzy bramki, a w 33% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Excelsior Virton - KRC Genk Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Excelsior Virton.Excelsior Virton – faule i karne
- Faule / mecz 11,0
- Faule rywali / mecz 13,2
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Excelsior Virton fauluje średnio 11,0 razy na mecz, a wymusza 13,2 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Excelsior Virton, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Excelsior Virton zdobywa 1,50 punktu na mecz wobec 2,00 na wyjeździe.
Excelsior Virton wygra mecz Excelsior Virton - KRC Genk Excelsior Virton zdobywa u siebie 50% możliwych punktów, na wyjeździe 67%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Excelsior Virton ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 55% goli Excelsior Virton, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 6 meczów.
Excelsior Virton wygra drugą połowę meczu Excelsior Virton - KRC Genk Drugą połowę Excelsior Virton wygrywał w 2 z 6 meczów.Excelsior Virton – strzały
- Celne / mecz 5,2
- Niecelne / mecz 4,8
- Celność strzałów 52%
- Skuteczność (gole / strzały) 18%
- Strzałów na gola 5,5
Excelsior Virton oddaje 10,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 52% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,5 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Excelsior Virton - KRC Genk Excelsior Virton oddaje 10,0 strzałów na mecz.Excelsior Virton – posiadanie piłki
- U siebie 47,5%
- Na wyjeździe 35,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 6
- Najniższe w sezonie 30%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 6 meczów. Średnio Excelsior Virton utrzymuje przy piłce 43,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 30%.
Excelsior Virton wygra mecz Excelsior Virton - KRC Genk Excelsior Virton utrzymuje średnio 43,3% posiadania piłki.Excelsior Virton – podania
- Kluczowe / mecz 10,3
- Dośrodkowania / mecz 10,8
- Celność dośrodkowań 34%
- Podania długie / mecz 45
- Celność długich podań 43%
Excelsior Virton wymienia średnio 407 podań na mecz przy celności 81%, z czego 10,3 to podania kluczowe.
Excelsior Virton – czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 1 z 2
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 83%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 17%
Czyste konto Excelsior Virton to 50% meczów sezonu (3 z 6), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Excelsior Virton - KRC Genk Czyste konto Excelsior Virton zachowuje w 50% meczów.Excelsior Virton – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 33%
- Rożne u siebie / mecz 3,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,5
Excelsior Virton wykonuje średnio 3,3 rzutów rożnych na mecz wobec 6,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Excelsior Virton – kartki
- Żółte kartki 10
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 2,2
- Mecze bez kartki 17%
Excelsior Virton ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Excelsior Virton – 2,2.
Excelsior Virton według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 1,50 | 2,50 |
| Środka tabeli (6–10) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 2,00 | 0,50 |
| Dołu tabeli (11–15) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 2,00 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Excelsior Virton zdobywa z drużynami z dołu tabeli (11–15), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Excelsior Virton na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
4.
|
2,00 2,00 | 2,00 1,00 | 1,00 1,33 |
|
5.
|
1,00 2,25 | 0,33 1,75 | 1,00 1,75 |
|
6.
|
1,50 2,00 | 2,25 1,00 | 1,25 0,50 |
|
7.
|
1,33 2,00 | 1,67 2,67 | 2,00 1,67 |
|
8.
|
2,33 0,33 | 1,67 0,67 | 0,33 2,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Excelsior Virton
Skrajne wyniki i osiągnięcia Excelsior Virton w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Excelsior Virton - Lierse Kempenzonen 3:0 Challenger Pro League (Belgia), 15.08.2026
- Najwyższa porażka Excelsior Virton - Francs Borains 0:1 Challenger Pro League (Belgia), 30.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Excelsior Virton - Sporting Hasselt 3:4, Challenger Pro League (Belgia), 10.10.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 6. minuta Hachem, Excelsior Virton - Sporting Hasselt 3:4, Challenger Pro League (Belgia), 10.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Hachem, Excelsior Virton - Lierse Kempenzonen 3:0, Challenger Pro League (Belgia), 15.08.2026
Jakie statystyki ma Excelsior Virton w tym sezonie?
Bilans Excelsior Virton w tym sezonie to 6 meczów i wynik 3-1-2 przy 11 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 10,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Excelsior Virton – zawodnicy
Jak wygląda kadra Excelsior Virton w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Excelsior Virton 5-3-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Kadra Excelsior Virton
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
![]() |
24 | Francja | 300 tys. € | 150 tys. € | 6 | 100% | 6 | 2 | 536' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
25 | Francja | 0 € | – | 5 | 83% | 0 | 2 | 93' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
21 | Norwegia | 150 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 50' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
24 | Francja | 100 tys. € | 121 tys. € | 6 | 100% | 1 | 0 | 25' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
24 | Belgia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
30 | Belgia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
37 | Kongo | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
26 | Francja | 250 tys. € | – | 5 | 83% | 1 | 1 | 354' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
26 | Francja | 0 € | 19 tys. € | 6 | 100% | 0 | 1 | 446' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
21 | Belgia | 300 tys. € | 60 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 516' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
26 | Francja | 100 tys. € | 125 tys. € | 4 | 67% | 0 | 0 | 47' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
38 | Francja | 0 € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 2 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
27 | Mauritania | 0 € | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 27' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
25 | Belgia | 150 tys. € | 32 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 124' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
33 | Tunezja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
33 | Belgia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 32 |
|
34 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 24 |
![]() |
20 | Belgia | 250 tys. € | 60 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 376' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
24 | Madagaskar | 250 tys. € | – | 6 | 100% | 1 | 0 | 503' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
24 | Francja | 300 tys. € | 220 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 3 | 0 | |||||||
| 26 |
|
34 | Francja | 0 € | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
30 | Belgia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
30 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
![]() |
26 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
![]() |
19 | Gabon | 1,5 mln € | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 1' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
|
28 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
![]() |
23 | Algeria | 25 tys. € | 122 tys. € | 4 | 67% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
|
36 | Belgia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
24 | Belgia | 300 tys. € | 40 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
22 | Belgia | 50 tys. € | 90 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
27 | Belgia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Excelsior Virton
4 mln €
śr. 130 tys. € / zawodnika
Ile Excelsior Virton wydaje na pensje
1 mln € rocznie
śr. 33 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
10
najliczniej: Belgia (11 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Excelsior Virton w sezonie 2026/2027
Excelsior Virton wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Excelsior Virton
Jak wygląda skład Excelsior Virton?
W wyjściowym ustawieniu Excelsior Virton między słupkami staje Celestin de Schrevel, a linię obrony najczęściej tworzą S. Assengue, E. Kari, H. Lambotte, A. Tchaptchet oraz Yassine Ben Hamed. W środku pola grają A. Dembele, G. Arib oraz P. Wade, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Hachem, T. Tormin. Trener Drazen Brncic ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Challenger Pro League (Belgia) i pucharach.
Excelsior Virton – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Excelsior Virton w sezonie 2026/2027.
Excelsior Virton transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Gabon | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
|
Francja | 32 |
|
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
![]() |
Mauritania | 27 |
|
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
![]() |
Norwegia | 21 |
|
za darmo | |
| 14 Sie 2026 |
![]() |
Belgia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Francja | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 12 Sie 2026 |
|
Francja | 25 |
|
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
|
Maroko | 24 |
|
za darmo | |
| 09 Sie 2026 |
|
Francja | 24 |
|
za darmo | |
| 07 Sie 2026 |
![]() |
Belgia | 21 |
|
wypożyczenie |
Rekordy transferowe w historii Excelsior Virton
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Excelsior Virton w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Excelsior Virton trafiło 13 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.