Thomas Meunier jest piłkarzem występującym obecnie w Sunderland. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Thomas Meunier
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Thomas Meunier w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Thomas Meunier wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.53, a skuteczność strzałów to 0,0%. Thomas Meunier oddaje średnio 1,1 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Thomas Meunier w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Thomas Meunier rozegrał w barwach Sunderlandu w Premier League 7 meczów, w EFL Cup 2 mecze oraz w Lidze Europy UEFA 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Belgii. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 733 minuty. Średnio dawało to 52 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Thomas Meunier
Pierwszy transfer Thomas Meunier w seniorskiej karierze miał miejsce w 2011 roku, gdy przeniósł się z Excelsior Virton do Club Brugge za 200 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Thomas Meunier było przejście z Club Brugge do PSG w 2016 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 6 milionów euro.
Czy Thomas Meunier ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Thomas Meunier nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Thomas Meunier to uraz mięśnia z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 89 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Thomas Meunier?
Thomas Meunier ma na koncie 16 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Francji — 3 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Paris Saint Germain — 13 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2021 roku.
Na jakiej pozycji gra Thomas Meunier?
Thomas Meunier najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Thomas Meunier?
Wycena 35-letniego Thomas Meunier według stanu na maj 2026 wynosi 1,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 35 milionów euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Thomas Meunier?
Thomas Meunier urodził się 12 września 1991 w Sainte-Ode w Belgii. Obecnie piłkarz ma 35 lat.
Thomas Meunier – statystyki
Szczegółowe statystyki Thomas Meunier w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Sunderland oraz reprezentacja Belgii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Thomas Meunier vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Thomas Meunier w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Thomas Meunier wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.53, a skuteczność strzałów to 0,0%. Thomas Meunier oddaje średnio 1,1 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Thomas Meunier – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Thomas Meunier w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Premier League, 9. kolejka
|
3:1 | 15' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
28 Paź
Koniec
|
Puchar Ligi Angielskiej, 1/8 finału
|
3:2 | 30' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Premier League, 6. kolejka
|
0:2 | 34' | 0 | 0 | – | 5.7 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Premier League, 5. kolejka
|
5:3 | 79' | 0 | 1 | – | 7.1 | ||
|
16 Wrz
Koniec
|
Liga Europy, 1. runda
|
1:0 | 23' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Premier League, 4. kolejka
|
0:2 | 76' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
08 Wrz
Koniec
|
Puchar Ligi Angielskiej, 1/16 finału
|
1:0 | 25' | 0 | 1 | – | 6.9 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
Premier League, 3. kolejka
|
1:1 | 64' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
30 Sie
Koniec
|
Premier League, 2. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.3 | ||
|
22 Sie
Koniec
|
Premier League, 1. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.1 |
Ile meczów rozegrał Thomas Meunier w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Thomas Meunier rozegrał w barwach Sunderlandu w Premier League 7 meczów, w EFL Cup 2 mecze oraz w Lidze Europy UEFA 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Belgii. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 733 minuty. Średnio dawało to 52 minuty gry na spotkanie.
Thomas Meunier – transfery
W trakcie kariery Thomas Meunier zmieniał klub 8 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 6,2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Sunderland 2026 – obecnie
-
Lille 2024 – 2026
-
Trabzonspor 2024 – 2024
-
Borussia Dortmund 2020 – 2024
-
Paris Saint Germain 2016 – 2020
-
Club Brugge 2011 – 2016
-
Excelsior Virton 2009 – 2011
-
Royal Excelsior Virton U19 2006 – 2009

-
Standard Liège Youth do 2006

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Thomas Meunier
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 14.07.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 18.07.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 06.02.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 30.06.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 02.07.2016 |
|
6 mln € | Transfer definitywny |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
|
200 tys. € | Transfer definitywny |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
|
— | Wolny transfer |
| 2006/07 | 30.06.2006 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Thomas Meunier
Pierwszy transfer Thomas Meunier w seniorskiej karierze miał miejsce w 2011 roku, gdy przeniósł się z Excelsior Virton do Club Brugge za 200 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Thomas Meunier było przejście z Club Brugge do PSG w 2016 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 6 milionów euro.
Thomas Meunier – forma
W ostatnich 5 meczach Thomas Meunier zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,19. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Thomas Meunier i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Coventry City
3
Sunderland
1
Premier League, 9. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Sunderland
3
Brentford
2
Puchar Ligi Angielskiej, 1/8 finału
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Sunderland
0
Brighton & Hove Albion
2
Premier League, 6. kolejka
|
34'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Manchester City
5
Sunderland
3
Premier League, 5. kolejka
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Sunderland
1
AZ Alkmaar
0
Liga Europy, 1. runda
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Sunderland
0
Arsenal
2
Premier League, 4. kolejka
|
76'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Sunderland
1
Hull City
0
Puchar Ligi Angielskiej, 1/16 finału
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Brentford
1
Sunderland
1
Premier League, 3. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Sunderland
1
Fulham
0
Premier League, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Ipswich Town
2
Sunderland
1
Premier League, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Lip
Koniec
|
Hiszpania
2
Belgia
1
Mistrzostwa Świata, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lip
Koniec
|
Stany Zjednoczone
1
Belgia
4
Mistrzostwa Świata, 1/8 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lip
Dogryw.
|
Belgia
3
Senegal
2
Mistrzostwa Świata, 1/16 finału
|
42'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.5 | |
|
27 Cze
Koniec
|
Nowa Zelandia
1
Belgia
5
Mistrzostwa Świata, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Cze
Koniec
|
Belgia
0
Iran
0
Mistrzostwa Świata, 2. runda
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Belgia
5
Tunezja
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
80'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Monaco
0
Lille
1
Ligue 1, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Lille
1
Le Havre
1
Ligue 1, 32. kolejka
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Paris FC
0
Lille
1
Ligue 1, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Lille
0
Nicea
0
Ligue 1, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Toulouse
0
Lille
4
Ligue 1, 29. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Lille
3
RC Lens
0
Ligue 1, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Lille
2
Ligue 1, 27. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Aston Villa
2
Lille
0
Liga Europy, 1/16 finału
|
81'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Rennes
1
Lille
2
Ligue 1, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Lille
0
Aston Villa
1
Liga Europy, 1/16 finału
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Lille
1
FC Lorient
1
Ligue 1, 25. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Lille
1
Nantes
0
Ligue 1, 24. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Lille
1
Strasburg
4
Ligue 1, 19. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Celta Vigo
2
Lille
1
Liga Europy, 7. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Paris Saint Germain
3
Lille
0
Ligue 1, 18. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Lille
1
Lyon
2
Puchar Francji, 1/32 finału
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Lille
0
Rennes
2
Ligue 1, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Gru
Koniec
|
St Maur Lusitanos
0
Lille
1
Puchar Francji, 1/64 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Auxerre
3
Lille
4
Ligue 1, 16. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Young Boys Berno
1
Lille
0
Liga Europy, 6. runda
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Lille
1
Olympique Marsylia
0
Ligue 1, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Le Havre
0
Lille
1
Ligue 1, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Lille
4
Dinamo Zagrzeb
0
Liga Europy, 5. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Lille
4
Paris FC
2
Ligue 1, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Belgia
7
Liechtenstein
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 10. runda
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Strasburg
2
Lille
0
Ligue 1, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Lis
Koniec
|
FK Crvena zvezda
1
Lille
0
Liga Europy, 4. runda
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Lille
1
Angers
0
Ligue 1, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Nicea
2
Lille
0
Ligue 1, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Lille
6
Metz
1
Ligue 1, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Lille
3
PAOK
4
Liga Europy, 3. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.2 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Nantes
0
Lille
2
Ligue 1, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Walia
2
Belgia
4
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 8. runda
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Belgia
0
Macedonia Północna
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 7. runda
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Lille
1
Paris Saint Germain
1
Ligue 1, 7. kolejka
|
76'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
02 Paź
Koniec
|
AS Roma
0
Lille
1
Liga Europy, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Belgia
6
Kazachstan
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 6. runda
|
19'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Liechtenstein
0
Belgia
6
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 5. runda
|
79'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
30 Sie
Koniec
|
FC Lorient
1
Lille
7
Ligue 1, 3. kolejka
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Lille
1
Monaco
0
Ligue 1, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Cze
Koniec
|
Belgia
4
Walia
3
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 4. runda
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Macedonia Północna
1
Belgia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 3. runda
|
57'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Lille
2
Reims
1
Ligue 1, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Angers
0
Lille
2
Ligue 1, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Lille
3
Auxerre
1
Ligue 1, 30. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Toulouse
1
Lille
2
Ligue 1, 29. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Lyon
2
Lille
1
Ligue 1, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Lille
1
RC Lens
0
Ligue 1, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Ukraina
3
Belgia
1
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Lille
1
Borussia Dortmund
2
Liga Mistrzów, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Lille
1
Montpellier
0
Ligue 1, 25. kolejka
|
67'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Borussia Dortmund
1
Lille
1
Liga Mistrzów, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Paris Saint Germain
4
Lille
1
Ligue 1, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Lille
2
Monaco
1
Ligue 1, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
04 Lut
Karne
|
Lille
(4)
1
Dunkerque
(5)
1
Puchar Francji, 1/8 finału
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Lille
4
Saint-Étienne
1
Ligue 1, 20. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Lille
6
Feyenoord Rotterdam
1
Liga Mistrzów, 8. runda
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Strasburg
2
Lille
1
Ligue 1, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Liverpool
2
Lille
1
Liga Mistrzów, 7. runda
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Lille
2
Nicea
1
Ligue 1, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Auxerre
0
Lille
0
Ligue 1, 17. kolejka
|
12'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Lille
1
Nantes
1
Ligue 1, 16. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Lille
3
Sturm Graz
2
Liga Mistrzów, 6. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Montpellier
2
Lille
2
Ligue 1, 13. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Bologna FC 1909
1
Lille
2
Liga Mistrzów, 5. runda
|
73'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Lille
1
Lyon
1
Ligue 1, 10. kolejka
|
85'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Paź
Koniec
|
RC Lens
0
Lille
2
Ligue 1, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Atletico Madryt
1
Lille
3
Liga Mistrzów, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Monaco
0
Lille
0
Ligue 1, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Lille
2
Toulouse
1
Ligue 1, 7. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Lille
1
Real Madryt
0
Liga Mistrzów, 2. runda
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Lille
3
Strasburg
3
Ligue 1, 5. kolejka
|
67'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Sporting CP
2
Lille
0
Liga Mistrzów, 1. runda
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Lille
0
Ligue 1, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Francja
2
Belgia
0
Liga Narodów UEFA
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Belgia
3
Izrael
1
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Lille
1
Paris Saint Germain
3
Ligue 1, 3. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Lille
2
Angers
0
Ligue 1, 2. kolejka
|
78'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.6 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Reims
0
Lille
2
Ligue 1, 1. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
13 Sie
Dogryw.
|
Fenerbahce
1
Lille
1
Liga Mistrzów, 3. runda kwalifikacyjna
|
105'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Lille
2
Fenerbahce
1
Liga Mistrzów, 3. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Maj
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
0
Trabzonspor
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.2 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Trabzonspor
3
İstanbulspor
0
Super Lig (Turcja)
|
83'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Fatih Karagümrük
0
Trabzonspor
4
Puchar Turcji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Trabzonspor
4
Gaziantep
2
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Trabzonspor
3
Fatih Karagümrük
2
Puchar Turcji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Konyaspor
1
Trabzonspor
3
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.4 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Trabzonspor
2
Fenerbahce
3
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Lut
Dogryw.
|
Gençlerbirliği
1
Trabzonspor
2
Puchar Turcji
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lut
Koniec
|
Heidenheim
0
Borussia Dortmund
0
Bundesliga
|
59'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Borussia Dortmund
3
VfL Bochum
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Sty
Koniec
|
1.FC Koln
0
Borussia Dortmund
4
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Darmstadt 98
0
Borussia Dortmund
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Augsburg
1
Borussia Dortmund
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Borussia Dortmund
2
RB Lipsk
3
Bundesliga
|
82'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
3
Borussia Dortmund
3
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Koniec
|
Borussia Dortmund II
1
SV Sandhausen
2
3. Liga (Niemcy)
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
28 Mar
Koniec
|
Niemcy
2
Belgia
3
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Mar
Koniec
|
Borussia Dortmund II
1
Dynamo Drezno
3
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
11 Mar
Koniec
|
Schalke 04
2
Borussia Dortmund
2
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Chelsea
2
Borussia Dortmund
0
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lut
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
0
Borussia Dortmund
1
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lut
Koniec
|
Borussia Dortmund
4
Hertha BSC
1
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Borussia Dortmund
1
Chelsea
0
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lis
Koniec
|
Belgia
1
Egipt
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Hannover 96
0
Borussia Dortmund
2
Puchar Niemiec
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Union Berlin
2
Borussia Dortmund
0
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Borussia Dortmund
1
Sevilla
1
Liga Mistrzów
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Holandia
1
Belgia
0
Liga Narodów UEFA
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Belgia
2
Walia
1
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Borussia Dortmund
1
TSG 1899 Hoffenheim
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Borussia Dortmund
2
Werder Brema
3
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sie
Koniec
|
Freiburg
1
Borussia Dortmund
3
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Lip
Koniec
|
TSV 1860 Monachium
0
Borussia Dortmund
3
Puchar Niemiec
|
76'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Walia
1
Belgia
1
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Borussia Dortmund
5
Freiburg
1
Bundesliga
|
75'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.7 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
2
Borussia Dortmund
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
11 Gru
Koniec
|
VfL Bochum
1
Borussia Dortmund
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Walia
1
Belgia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
85'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Lis
Koniec
|
Belgia
3
Estonia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
63'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Ajax
4
Borussia Dortmund
0
Liga Mistrzów
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Borussia Dortmund
3
FSV Mainz 05
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Borussia Dortmund
1
Sporting CP
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Bayer Leverkusen
3
Borussia Dortmund
4
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
16 Maj
Koniec
|
FSV Mainz 05
1
Borussia Dortmund
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
13 Maj
Koniec
|
RB Lipsk
1
Borussia Dortmund
4
Puchar Niemiec
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Borussia Dortmund
5
Holstein Kiel
0
Puchar Niemiec
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Borussia Dortmund
2
Union Berlin
0
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Kwi
Koniec
|
VfB Stuttgart
2
Borussia Dortmund
3
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Mar
Koniec
|
1.FC Koln
2
Borussia Dortmund
2
Bundesliga
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Borussia Dortmund
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
0
Borussia Dortmund
1
Puchar Niemiec
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lut
Koniec
|
Sevilla
2
Borussia Dortmund
3
Liga Mistrzów
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
4
Borussia Dortmund
2
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Sty
Koniec
|
RB Lipsk
1
Borussia Dortmund
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Union Berlin
2
Borussia Dortmund
1
Bundesliga
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Hertha BSC
2
Borussia Dortmund
5
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Lis
Koniec
|
Belgia
2
Anglia
0
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Club Brugge
0
Borussia Dortmund
3
Liga Mistrzów
|
84'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Arminia Bielefeld
0
Borussia Dortmund
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Borussia Dortmund
3
Schalke 04
0
Bundesliga
|
80'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
17 Paź
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
0
Borussia Dortmund
1
Bundesliga
|
75'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Islandia
1
Belgia
2
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Anglia
2
Belgia
1
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Borussia Dortmund
2
Superpuchar Niemiec
|
67'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Borussia Dortmund
3
Borussia Mönchengladbach
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
MSV Duisburg
0
Borussia Dortmund
5
Puchar Niemiec
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Belgia
5
Islandia
1
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Dania
0
Belgia
2
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lut
Koniec
|
Borussia Dortmund
2
Paris Saint Germain
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Dijon FCO
1
Paris Saint Germain
6
Puchar Francji
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Paris Saint Germain
4
Lyon
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Nantes
1
Paris Saint Germain
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Paris Saint Germain
5
Montpellier
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Paris Saint Germain
4
Amiens SC
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Real Madryt
2
Paris Saint Germain
2
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
Lille
0
Ligue 1
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Club Brugge
0
Paris Saint Germain
5
Liga Mistrzów
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Nicea
1
Paris Saint Germain
4
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Paris Saint Germain
3
Real Madryt
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Rennes
2
Paris Saint Germain
1
Ligue 1
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Lille
5
Paris Saint Germain
1
Ligue 1
|
24'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Paris Saint Germain
3
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
36'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Dijon FCO
0
Paris Saint Germain
4
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Caen
1
Paris Saint Germain
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Paris Saint Germain
1
Bordeaux
0
Ligue 1
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Paris Saint Germain
9
Guingamp
0
Ligue 1
|
14'
|
1 gol
· 11% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Paris Saint Germain
1
Nantes
0
Ligue 1
|
81'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Paris Saint Germain
1
Toulouse
0
Ligue 1
|
69'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
Lille
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Paris Saint Germain
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Rennes
1
Paris Saint Germain
3
Ligue 1
|
87'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Liverpool
3
Paris Saint Germain
2
Liga Mistrzów
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.8 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Nimes
2
Paris Saint Germain
4
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Guingamp
1
Paris Saint Germain
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Belgia
2
Anglia
0
Mistrzostwa Świata
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.5 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Caen
0
Paris Saint Germain
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Amiens SC
2
Paris Saint Germain
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
Guingamp
2
Ligue 1
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Bordeaux
0
Paris Saint Germain
1
Ligue 1
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Paris Saint Germain
5
Metz
0
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Lille
0
Paris Saint Germain
3
Ligue 1
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Paris Saint Germain
4
Montpellier
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Lyon
2
Paris Saint Germain
1
Ligue 1
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Paris Saint Germain
8
Dijon FCO
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Paris Saint Germain
3
Caen
1
Ligue 1
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Paris Saint Germain
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Dijon FCO
1
Paris Saint Germain
2
Ligue 1
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.4 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Montpellier
0
Paris Saint Germain
0
Ligue 1
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Nicea
3
Paris Saint Germain
1
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Mar
Koniec
|
FC Lorient
1
Paris Saint Germain
2
Ligue 1
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Paris Saint Germain
5
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Bordeaux
0
Paris Saint Germain
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Nantes
0
Paris Saint Germain
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
Nicea
2
Ligue 1
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
Angers
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Caen
0
Paris Saint Germain
6
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Monaco
3
Paris Saint Germain
1
Ligue 1
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 |
W ostatnich 5 meczach Thomas Meunier 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.74, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.19 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.30).
W ostatnich 10 meczach Thomas Meunier 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.74, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.48 — wynik powyżej średniej ligowej (6.30).
W jakiej formie jest Thomas Meunier?
Thomas Meunier jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.19 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.53). Jego dyspozycja słabnie.
Thomas Meunier – zarobki
Thomas Meunier gra w Sunderland na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 4,6 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Thomas Meunier w Sunderland (2025/26)
| Rocznie | 4,6 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 379 tys. € |
| Tygodniowo | 88 tys. € |
| Dziennie | 12 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Thomas Meunier w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
4,6 mln € |
| 2024/25 |
|
4,6 mln € |
| 2023/24 |
|
1,1 mln € |
| 2022/23 |
|
7,5 mln € |
| 2021/22 |
|
7,5 mln € |
| 2020/21 |
|
7,5 mln € |
| 2019/20 |
|
3,2 mln € |
| 2018/19 |
|
3,2 mln € |
| 2017/18 |
|
3,2 mln € |
| 2016/17 |
|
1,7 mln € |
| 2015/16 |
|
770 tys. € |
| 2014/15 |
|
770 tys. € |
| 2013/14 |
|
770 tys. € |
Thomas Meunier – kontuzje
W trakcie kariery Thomas Meunier zanotował 35 kontuzji, przez które opuścił łącznie 151 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Thomas Meunier
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
25.01.26 – 26.02.26 (33 dni)
Lille opuszczone: 7 meczów
-
Uraz
11.09.25 – 30.09.25 (20 dni)
Lille opuszczone: 4 mecze
-
Uraz stopy
13.03.25 – 27.03.25 (15 dni)
Lille opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia
05.12.24 – 09.12.24 (5 dni)
Lille opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
31.10.24 – 10.11.24 (11 dni)
Lille opuszczone: 2 mecze
-
Zerwanie mięśnia
07.06.24 – 01.07.24 (25 dni)
Belgia opuszczone: 4 mecze
-
Uraz mięśnia
30.07.23 – 26.10.23 (89 dni)
Borussia Dortmund opuszczone: 16 meczów
-
Uraz mięśnia
15.04.23 – 28.05.23 (44 dni)
Borussia Dortmund opuszczone: 6 meczów
-
Uraz
28.03.23 – 05.04.23 (9 dni)
Borussia Dortmund opuszczone: 3 mecze
-
Zerwanie mięśnia
11.01.23 – 08.02.23 (29 dni)
Borussia Dortmund opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
19.10.22 – 16.11.22 (29 dni)
Borussia Dortmund opuszczone: 7 meczów
- Uraz 12.10.22 – 12.10.22 (1 dzień)
-
Zerwanie ścięgna
23.02.22 – 11.05.22 (78 dni)
Borussia Dortmund opuszczone: 12 meczów
-
Stłuczenie
09.02.22 – 20.02.22 (12 dni)
Borussia Dortmund opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
19.01.22 – 30.01.22 (12 dni)
Borussia Dortmund opuszczone: 1 mecz
-
Stłuczenie
20.10.21 – 24.10.21 (5 dni)
Borussia Dortmund opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
01.09.21 – 08.09.21 (8 dni)
Belgia opuszczone: 3 mecze
-
Koronawirus
01.08.21 – 18.08.21 (18 dni)
Borussia Dortmund opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
27.01.21 – 14.02.21 (19 dni)
Borussia Dortmund opuszczone: 4 mecze
-
Zerwanie mięśnia
29.11.20 – 16.12.20 (18 dni)
Borussia Dortmund opuszczone: 5 meczów
-
Odpoczynek
12.02.20 – 16.02.20 (5 dni)
Paris Saint Germain opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
12.01.20 – 19.01.20 (8 dni)
Paris Saint Germain opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
23.10.19 – 20.11.19 (29 dni)
Paris Saint Germain opuszczone: 6 meczów
-
Stłuczenie
14.04.19 – 12.05.19 (29 dni)
Paris Saint Germain opuszczone: 6 meczów
-
Uraz kolana
17.03.19 – 10.04.19 (25 dni)
Paris Saint Germain opuszczone: 5 meczów
-
Wstrząśnienie mózgu
10.02.19 – 24.02.19 (15 dni)
Paris Saint Germain opuszczone: 4 mecze
-
Odpoczynek
26.09.18 – 30.09.18 (5 dni)
Paris Saint Germain opuszczone: 1 mecz
-
Operacja kostki
17.05.17 – 28.06.17 (43 dni)
Paris Saint Germain opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
12.03.17 – 29.03.17 (18 dni)
Paris Saint Germain opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
01.02.17 – 05.02.17 (5 dni)
Paris Saint Germain opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
21.09.16 – 25.09.16 (5 dni)
Paris Saint Germain opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kolana
03.06.15 – 23.08.15 (82 dni)
Club Brugge opuszczone: 11 meczów
-
Złamanie
17.05.15 – 24.05.15 (8 dni)
Club Brugge opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
22.03.15 – 07.05.15 (47 dni)
Club Brugge opuszczone: 10 meczów
-
Stłuczenie
30.06.13 – 25.08.13 (57 dni)
Club Brugge opuszczone: 7 meczów
Czy Thomas Meunier ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Thomas Meunier nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Thomas Meunier to uraz mięśnia z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 89 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Thomas Meunier – trofea
W trakcie kariery Thomas Meunier zdobył 16 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Thomas Meunier
Jakie trofea zdobył Thomas Meunier?
Thomas Meunier zdobył w karierze 16 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w PSG — 13 trofeów. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Francji — 3 razy.
Thomas Meunier – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Thomas Meunier wynosi obecnie 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Thomas Meunier na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Thomas Meunier
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | 34 |
|
1,5 mln € |
| 14.12.2025 | 34 |
|
1,8 mln € |
| 02.06.2025 | 33 |
|
2 mln € |
| 09.12.2024 | 33 |
|
2 mln € |
| 30.05.2024 | 32 |
|
2,5 mln € |
| 14.03.2024 | 32 |
|
2,5 mln € |
| 13.12.2023 | 32 |
|
2,5 mln € |
| 17.10.2023 | 32 |
|
3 mln € |
| 21.06.2023 | 31 |
|
5 mln € |
| 08.11.2022 | 31 |
|
6,5 mln € |
| 08.06.2022 | 30 |
|
6,5 mln € |
| 21.12.2021 | 30 |
|
9 mln € |
| 25.05.2021 | 29 |
|
12 mln € |
| 30.03.2021 | 29 |
|
12 mln € |
| 09.02.2021 | 29 |
|
18 mln € |
| 25.11.2020 | 29 |
|
18 mln € |
| 07.04.2020 | 28 |
|
24 mln € |
| 18.12.2019 | 28 |
|
30 mln € |
| 02.06.2019 | 27 |
|
30 mln € |
| 16.12.2018 | 27 |
|
35 mln € |
| 23.10.2018 | 27 |
|
25 mln € |
| 03.06.2018 | 26 |
|
15 mln € |
| 23.01.2018 | 26 |
|
15 mln € |
| 31.05.2017 | 25 |
|
9 mln € |
| 15.01.2017 | 25 |
|
7,5 mln € |
| 12.07.2016 | 24 |
|
6 mln € |
| 31.05.2016 | 24 |
|
6 mln € |
| 13.04.2016 | 24 |
|
6 mln € |
| 06.02.2016 | 24 |
|
7 mln € |
| 21.10.2015 | 24 |
|
7 mln € |
| 23.06.2015 | 23 |
|
6 mln € |
| 23.03.2015 | 23 |
|
4,5 mln € |
| 06.01.2015 | 23 |
|
3,5 mln € |
| 27.06.2014 | 22 |
|
3,5 mln € |
| 09.02.2014 | 22 |
|
3,5 mln € |
| 24.06.2013 | 21 |
|
2,2 mln € |
| 15.10.2012 | 21 |
|
2 mln € |
| 04.01.2012 | 20 |
|
1,5 mln € |
| 11.08.2011 | 19 |
|
700 tys. € |
| 24.01.2011 | 19 |
|
300 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Thomas Meunier?
Wycena Thomas Meunier wynosi obecnie 1,5 mln €. W szczycie kariery Thomas Meunier wyceniano na 35 mln €, a najniżej na 300 tys. €.