Forma w lidze
Sunderland w tabeli
17. miejsce / 4 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 14 punktów
Strata do 5. miejsca: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
1:4 bramki
0,33 gola/mecz
1 pkt
5:8 bramki
1,67 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Sunderlandu
Wartość drużyny: 50 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Holandia | 24 | napastnik | 5 | 50 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Francja | 26 | pomocnik | 6 | 30 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,98 średnia ocena | Holandia | 24 | napastnik | 5 | 50 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Szwajcaria | 34 | pomocnik | 6 | 8 mln € |
Przewidywany skład Sunderlandu 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Sunderland w tabeli Premier League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Manchester City
|
6 | 6 | 0 | 0 | 16:5 | 18 |
2
|
Arsenal
|
6 | 5 | 0 | 1 | 10:5 | 15 |
| ··· | |||||||
16
|
Aston Villa
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:11 | 5 |
17
|
Sunderland
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:12 | 4 |
18
|
AFC Bournemouth
|
6 | 0 | 3 | 3 | 7:13 | 3 |
Wyniki Sunderlandu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Sunderland
0
Brighton & Hove Albion
2
Premier League, 6. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Manchester City
5
Sunderland
3
Premier League, 5. kolejka
|
|
|
16 Wrz Koniec
|
Sunderland
1
AZ Alkmaar
0
Liga Europy, 1. runda
|
Terminarz Sunderlandu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 18:45
|
Torreense
Sunderland
Liga Europy, 2. runda
|
|
|
18 Paź 15:00
|
AFC Bournemouth
Sunderland
Premier League, 7. kolejka
|
|
|
22 Paź 18:45
|
Lech Poznań
Sunderland
Liga Europy, 3. runda
|
Ostatnie transfery Sunderlandu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 Wrz 2026 |
|
Wybrzeże Kości Słoniowej |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Austria |
|
2,9 mln € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Belgia |
|
30 mln € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Portugalia |
|
za darmo |
Sunderland to klub piłkarski z Anglii występujący w Premier League. Swoim domowym obiektem jest Stadium of Light, który może pomieścić 49 000 widzów. Zespół prowadzi Regis le Bris. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 50 milionów euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Liga Europy,w Puchar Ligi Angielskiej.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Sunderland?
Klub piłkarski Sunderland zdobył w swojej historii 16 trofeów — 16 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Anglii oraz Mistrzostwo 2. ligi Anglii. Ponadto triumfował w Puchar Anglii, Football League Trophy, Mistrzostwo 3. ligi Anglii oraz Tarcza Wspólnoty.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Sunderland w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Sunderlandu trafiło 5 zawodników za łączną kwotę 70,9 mln €, a klub opuściło 10 piłkarzy, co przyniosło 32,8 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Malick Fofana z Lyonu za 30 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Eliezer Mayenda do Rennes za 22 mln €.
Które miejsce zajmuje Sunderland w tabeli Premier League?
Sunderland zajmuje obecnie 17. miejsce w tabeli Premier League z dorobkiem 4 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Manchesteru City wynosi 14 punktów, a przewaga nad 18. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Sunderlandu?
W wyjściowym ustawieniu Sunderlandu między słupkami staje R. Roefs, a linię obrony najczęściej tworzą T. Hume, N. Mukiele, K. Danso oraz R. Mandava. W środku pola grają L. O'Nien, G. Xhaka, Enzo le Fee, N. Sadiki oraz N. Angulo, a za skuteczność w ataku odpowiadają W. Isidor. Trener Regis le Bris ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Premier League i pucharach.
Kiedy Sunderland gra następny mecz?
Najbliższy mecz Sunderlandu to spotkanie z Torreense, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 18:45 na obiekcie Campo Manuel Marques w ramach Ligi Europy (2. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Sunderlandu?
Ostatni mecz Sunderlandu to porażka z Brighton & Hove Albion 0:2 w Premier League, 10 października 2026. Bramki zdobyli De Cuyper, Hadjam. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Sunderland w tym sezonie?
Bilans Sunderlandu w tym sezonie to 6 meczów i wynik 1-1-4 przy 6 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 9,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Sunderlandu w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Sunderland w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Sunderlandu
Sunderland terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
dziś 18:45
|
Liga Europy, 2. runda
|
Campo Manuel Marques Wyjazd | – | |
|
18 Paź 15:00
|
Premier League, 7. kolejka
|
Vitality Stadium Wyjazd | Łatwy | |
|
22 Paź 18:45
|
Liga Europy, 3. runda
|
Enea Stadion Wyjazd | – | |
|
25 Paź 17:30
|
Premier League, 8. kolejka
|
Stadium of Light U siebie | Umiarkowany | |
|
28 Paź 20:45
|
Puchar Ligi Angielskiej, 1/8 finału
|
Stadium of Light U siebie | Trudny | |
|
31 Paź 16:00
|
Premier League, 9. kolejka
|
The Coventry Building Society Arena Wyjazd | Łatwy | |
|
05 Lis 21:00
|
Liga Europy, 4. runda
|
Stadium of Light U siebie | – | |
|
08 Lis 15:00
|
Premier League, 10. kolejka
|
Stadium of Light U siebie | Trudny | |
|
21 Lis 16:00
|
Premier League, 11. kolejka
|
Villa Park Wyjazd | Łatwy | |
|
26 Lis 21:00
|
Liga Europy, 5. runda
|
Stadium of Light U siebie | – |
Kiedy Sunderland gra następny mecz?
Najbliższy mecz Sunderlandu to spotkanie z Torreense, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 18:45 na obiekcie Campo Manuel Marques w ramach Ligi Europy (2. kolejka).
Wyniki Sunderlandu w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Sunderland w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Sunderlandu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Sunderland wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Premier League, 6. kolejka
|
0:2 | 4-2-3-1 | 7/12 | 0/2 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Premier League, 5. kolejka
|
5:3 | 4-2-3-1 | 5/11 | 1/1 | |
|
16 Wrz Koniec
|
Liga Europy, 1. runda
|
1:0 | 4-2-3-1 | 12/17 | 3/5 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Premier League, 4. kolejka
|
0:2 | 4-2-3-1 | 4/7 | 6/8 | |
|
08 Wrz Koniec
|
Puchar Ligi Angielskiej, 1/16 finału
|
1:0 | 4-2-3-1 | 7/19 | 1/4 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Premier League, 3. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 3/7 | 2/5 | |
|
30 Sie Koniec
|
Premier League, 2. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 3/7 | 0/2 | |
|
22 Sie Koniec
|
Premier League, 1. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 5/8 | 3/3 | |
|
24 Maj Koniec
|
Premier League, 38. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 6/8 | 5/10 | |
|
17 Maj Koniec
|
Premier League, 37. kolejka
|
1:3 | 4-2-3-1 | 2/5 | 0/3 |
Sunderland ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 15 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 6 z 6 meczów, ze średnią 0,67 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Sunderlandu?
Ostatni mecz Sunderlandu to porażka z Brighton & Hove Albion 0:2 w Premier League, 10 października 2026. Bramki zdobyli De Cuyper, Hadjam. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Sunderland – tabela Premier League
Jakie miejsce w tabeli Premier League zajmuje Sunderland w sezonie 2026/2027.
Miejsce Sunderlandu w tabeli Premier League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Manchester City
|
6 | 6 | 0 | 0 | 16:5 | 11 | 18 | |
2
|
Arsenal
|
6 | 5 | 0 | 1 | 10:5 | 5 | 15 | |
3
|
Brighton & Hove Albion
|
6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 | 13 | |
4
|
Brentford
|
6 | 2 | 4 | 0 | 12:6 | 6 | 10 | |
5
|
Everton
|
6 | 2 | 4 | 0 | 8:5 | 3 | 10 | |
6
|
Chelsea
|
6 | 3 | 1 | 2 | 15:13 | 2 | 10 | |
7
|
Leeds United
|
6 | 2 | 3 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
8
|
Hull City
|
6 | 2 | 3 | 1 | 8:6 | 2 | 9 | |
9
|
Liverpool
|
6 | 2 | 3 | 1 | 7:7 | 0 | 9 | |
10
|
Ipswich Town
|
6 | 3 | 0 | 3 | 9:12 | -3 | 9 | |
11
|
Newcastle United
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:13 | -3 | 8 | |
12
|
Crystal Palace
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:12 | -3 | 7 | |
13
|
Manchester United
|
6 | 1 | 3 | 2 | 9:9 | 0 | 6 | |
14
|
Coventry City
|
6 | 2 | 0 | 4 | 5:11 | -6 | 6 | |
15
|
Nottingham Forest
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:8 | -3 | 5 | |
16
|
Aston Villa
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:11 | -5 | 5 | |
17
|
Sunderland
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:12 | -6 | 4 | |
18
|
AFC Bournemouth
|
6 | 0 | 3 | 3 | 7:13 | -6 | 3 | |
19
|
Tottenham
|
6 | 0 | 3 | 3 | 3:9 | -6 | 3 | |
20
|
Fulham
|
6 | 0 | 2 | 4 | 6:10 | -4 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Manchester City
|
6 | 6 | 0 | 0 | 16:5 | 11 | 18 | |
2
|
Arsenal
|
6 | 5 | 0 | 1 | 10:5 | 5 | 15 | |
3
|
Brighton & Hove Albion
|
6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 | 13 | |
4
|
Brentford
|
6 | 2 | 4 | 0 | 12:6 | 6 | 10 | |
5
|
Everton
|
6 | 2 | 4 | 0 | 8:5 | 3 | 10 | |
6
|
Chelsea
|
6 | 3 | 1 | 2 | 15:13 | 2 | 10 | |
7
|
Leeds United
|
6 | 2 | 3 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
8
|
Hull City
|
6 | 2 | 3 | 1 | 8:6 | 2 | 9 | |
9
|
Liverpool
|
6 | 2 | 3 | 1 | 7:7 | 0 | 9 | |
10
|
Ipswich Town
|
6 | 3 | 0 | 3 | 9:12 | -3 | 9 | |
11
|
Newcastle United
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:13 | -3 | 8 | |
12
|
Crystal Palace
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:12 | -3 | 7 | |
13
|
Manchester United
|
6 | 1 | 3 | 2 | 9:9 | 0 | 6 | |
14
|
Coventry City
|
6 | 2 | 0 | 4 | 5:11 | -6 | 6 | |
15
|
Nottingham Forest
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:8 | -3 | 5 | |
16
|
Aston Villa
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:11 | -5 | 5 | |
17
|
Sunderland
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:12 | -6 | 4 | |
18
|
AFC Bournemouth
|
6 | 0 | 3 | 3 | 7:13 | -6 | 3 | |
19
|
Tottenham
|
6 | 0 | 3 | 3 | 3:9 | -6 | 3 | |
20
|
Fulham
|
6 | 0 | 2 | 4 | 6:10 | -4 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Manchester City
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:4 | 4 | 9 | |
| 2 |
Arsenal
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | 5 | 9 | |
| 3 |
Brighton & Hove Albion
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | 7 | |
| 4 |
Brentford
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:1 | 6 | 7 | |
| 5 |
Everton
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 7 | |
| 6 |
Chelsea
|
3 | 2 | 1 | 0 | 11:6 | 5 | 7 | |
| 7 |
Ipswich Town
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 8 |
Leeds United
|
3 | 1 | 2 | 0 | 5:2 | 3 | 5 | |
| 9 |
Hull City
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:2 | 2 | 5 | |
| 10 |
Newcastle United
|
3 | 1 | 2 | 0 | 6:5 | 1 | 5 | |
| 11 |
Manchester United
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:4 | 2 | 4 | |
| 12 |
Crystal Palace
|
3 | 1 | 0 | 2 | 6:8 | -2 | 3 | |
| 13 |
Coventry City
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 14 |
Sunderland
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | 3 | |
| 15 |
Liverpool
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:5 | -3 | 2 | |
| 16 |
AFC Bournemouth
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 2 | |
| 17 |
Nottingham Forest
|
3 | 0 | 1 | 2 | 0:2 | -2 | 1 | |
| 18 |
Aston Villa
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 1 | |
| 19 |
Tottenham
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 20 |
Fulham
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Manchester City
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | 7 | 9 | |
| 2 |
Liverpool
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 7 | |
| 3 |
Arsenal
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 6 | |
| 4 |
Brighton & Hove Albion
|
3 | 2 | 0 | 1 | 10:4 | 6 | 6 | |
| 5 |
Leeds United
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 6 |
Hull City
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 7 |
Crystal Palace
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 8 |
Nottingham Forest
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:6 | -1 | 4 | |
| 9 |
Aston Villa
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:6 | -3 | 4 | |
| 10 |
Brentford
|
3 | 0 | 3 | 0 | 5:5 | 0 | 3 | |
| 11 |
Everton
|
3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 12 |
Chelsea
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 13 |
Ipswich Town
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:8 | -3 | 3 | |
| 14 |
Newcastle United
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:8 | -4 | 3 | |
| 15 |
Coventry City
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | 3 | |
| 16 |
Manchester United
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:5 | -2 | 2 | |
| 17 |
Tottenham
|
3 | 0 | 2 | 1 | 1:4 | -3 | 2 | |
| 18 |
Sunderland
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 1 | |
| 19 |
AFC Bournemouth
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:9 | -5 | 1 | |
| 20 |
Fulham
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | -2 | 1 |
Które miejsce zajmuje Sunderland w tabeli Premier League?
Sunderland zajmuje obecnie 17. miejsce w tabeli Premier League z dorobkiem 4 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Manchesteru City wynosi 14 punktów, a przewaga nad 18. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Sunderlandu w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Sunderlandu na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Sunderland na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,2
- Strzały celne / mecz 4,7
- Asysty / mecz 0,67
- Udane dryblingi / mecz 8,0
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,00
- Czyste konta 17%
- Odbiory / mecz 15,7
- Przechwyty / mecz 8,2
- Wybicia / mecz 23,0
- Zablokowane strzały / mecz 3,8
Strzelcy Sunderlandu
Rozkład bramek w czasie
Bramki Sunderlandu i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Sunderlandu to 31–45+ minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Torreense - Sunderland Po przerwie pada 50% bramek Sunderlandu.Przebieg meczu Sunderlandu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 1-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-1-4 |
| Remis do przerwy | 5 | 1-1-3 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Sunderland otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 1 taki mecz.
Jak padają bramki dla Sunderlandu
83% bramek Sunderlandu pada z gry. Z karnych odpowiadają za 17% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Sunderland zdobywa w sezonie średnio 0,67 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 0,67.
Aktualne serie Sunderlandu
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Sunderlandu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Sunderland wygra mecz Torreense - Sunderland Sunderland przegrał 3 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Sunderlandu
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 83%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 17%
- Powyżej 4,5 17%
- Powyżej 5,5 17%
W 33% meczów Sunderlandu padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Torreense - Sunderland Powyżej 2,5 bramki padło w 33% meczów Sunderlandu.Sunderland – faule i karne
- Faule / mecz 12,2
- Faule rywali / mecz 13,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Sunderland fauluje średnio 12,2 razy na mecz, a wymusza 13,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Sunderlandu, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Torreense - Sunderland Sunderland popełnia 12,2 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Sunderland zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 0,33 na wyjeździe.
Sunderland wygra mecz Torreense - Sunderland Sunderland zdobywa u siebie 33% możliwych punktów, na wyjeździe 11%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Sunderlandu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Sunderlandu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 6 meczów.
Sunderland wygra drugą połowę meczu Torreense - Sunderland Drugą połowę Sunderland wygrywał w 1 z 6 meczów.Sunderland – strzały
- Celne / mecz 4,7
- Niecelne / mecz 4,5
- Celność strzałów 51%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 9,2
Sunderland oddaje 9,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 51% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,2 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Torreense - Sunderland Sunderland oddaje 9,2 strzałów na mecz.Sunderland – posiadanie piłki
- U siebie 48,7%
- Na wyjeździe 52,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 6
- Najniższe w sezonie 42%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 6 meczów. Średnio Sunderland utrzymuje przy piłce 50,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 42%.
Sunderland wygra mecz Torreense - Sunderland Sunderland utrzymuje średnio 50,7% posiadania piłki.Sunderland – podania
- Kluczowe / mecz 9,7
- Dośrodkowania / mecz 19,2
- Celność dośrodkowań 25%
- Podania długie / mecz 57
- Celność długich podań 49%
Sunderland wymienia średnio 417 podań na mecz przy celności 81%, z czego 9,7 to podania kluczowe.
Sunderland – czyste konta
- U siebie 1 z 3
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 2,00
- Bez straty do przerwy 67%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 67%
Czyste konto Sunderlandu to 17% meczów sezonu (1 z 6), z czego 1 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Torreense - Sunderland Czyste konto Sunderland zachowuje w 17% meczów.Sunderland – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 33%
- Pow. 10,5 w meczu 33%
- Rożne u siebie / mecz 4,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,3
Sunderland wykonuje średnio 4,5 rzutów rożnych na mecz wobec 4,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 33% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Torreense - Sunderland Powyżej 8,5 rożnego padło w 33% meczów Sunderlandu.Sunderland – kartki
- Żółte kartki 10
- Pow. 3,5 kartki w meczu 33%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 33%
- Kartki rywali / mecz 1,3
- Mecze bez kartki 33%
Sunderland ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Sunderlandu – 1,3. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Torreense - Sunderland Sunderland ogląda średnio 1,7 żółtych kartek na mecz.Sunderland według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 4 | 0-1-3 | 0,25 | 1,00 | 2,50 |
| Środka tabeli (7–14) | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 1,00 | 2,00 |
| Dołu tabeli (15–20) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 1,00 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Sunderland zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–14).
Sunderland na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
15.
|
0,33 1,33 | 0,00 1,67 | 0,67 2,00 |
|
16.
|
0,33 1,33 | 1,00 1,00 | 1,67 2,00 |
|
17.
|
1,00 0,33 | 0,33 1,67 | 1,33 2,67 |
|
18.
|
0,67 0,33 | 1,00 1,33 | 1,33 3,00 |
|
19.
|
0,33 0,67 | 0,67 0,33 | 1,67 1,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Sunderlandu
Skrajne wyniki i osiągnięcia Sunderlandu w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Sunderland - Fulham 1:0 Premier League, 30.08.2026
- Najwyższa porażka Sunderland - Arsenal 0:2 Premier League, 12.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Manchester City - Sunderland 5:3, Premier League, 20.09.2026
- Najszybsza bramka 12. minuta Brobbey, Manchester City - Sunderland 5:3, Premier League, 20.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 82. minuta Le Fee, Brentford - Sunderland 1:1, Premier League, 5.09.2026
Jakie statystyki ma Sunderland w tym sezonie?
Bilans Sunderlandu w tym sezonie to 6 meczów i wynik 1-1-4 przy 6 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 9,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Sunderland – zawodnicy
Jak wygląda kadra Sunderlandu w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Sunderlandu 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Sunderlandu
-
Thomas Meunier Obrońca Uraz mięśnia pauzuje od 4 dni
-
Dan Ballard Obrońca Uraz mięśnia pauzuje od 19 dniopuszczone: 1 mecz
-
Habib Diarra Pomocnik Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 45 dniopuszczone: 6 meczów

-
Romaine Mundle Napastnik Uraz kolana pauzuje od 45 dniopuszczone: 6 meczów
-
Alan Browne Pomocnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 143 dni
Kadra Sunderlandu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
24 | Holandia | 50 mln € | 3,7 mln € | 5 | 83% | 3 | 0 | 401' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
26 | Haiti | 4,5 mln € | – | 6 | 100% | 1 | 0 | 207' | 0 | 0 | |||||||
| 39 |
|
21 | Belgia | 30 mln € | 2,7 mln € | 4 | 67% | 0 | 0 | 116' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
23 | Ekwador | 20 mln € | 1,5 mln € | 6 | 100% | 1 | 1 | 391' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
23 | Anglia | 5 mln € | 616 tys. € | 2 | 33% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 37 |
![]() |
21 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 2,5 mln € | 493 tys. € | 2 | 33% | 0 | 0 | 17' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
21 | Maroko | 25 mln € | 2,5 mln € | 5 | 83% | 0 | 0 | 31' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 34 |
|
34 | Szwajcaria | 8 mln € | 6,8 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 2 | 0 | |||||||
| 28 |
|
26 | Francja | 30 mln € | 4,6 mln € | 6 | 100% | 1 | 1 | 520' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
22 | Senegal | 35 mln € | 3,1 mln € | 2 | 33% | 0 | 1 | 28' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
21 | Kongo | 40 mln € | 2,5 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 502' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
19 | Anglia | 25 mln € | 2,2 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 17' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
31 | Irlandia | 1,3 mln € | 678 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 29 |
|
20 | Kongo | 7 mln € | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 12 |
|
35 | Belgia | 1,5 mln € | 4,6 mln € | 6 | 100% | 0 | 1 | 433' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
27 | Irlandia Północna | 25 mln € | 2,8 mln € | 5 | 83% | 0 | 0 | 450' | 2 | 0 | |||||||
| 17 |
|
32 | Mozambik | 4 mln € | 3,1 mln € | 5 | 83% | 0 | 0 | 439' | 2 | 2 | |||||||
| 4 |
|
28 | Austria | 20 mln € | 4 mln € | 4 | 67% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
28 | Francja | 18 mln € | 6,2 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 32 |
|
24 | Irlandia Północna | 7 mln € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 297' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
20 | Francja | 25 mln € | 550 tys. € | 4 | 67% | 0 | 0 | 107' | 1 | 0 | |||||||
| 13 |
|
31 | Anglia | 700 tys. € | 1,2 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 67' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
29 | Paragwaj | 10 mln € | 4 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 23' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
23 | Holandia | 30 mln € | 1,8 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
36 | Anglia | 75 tys. € | 924 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 31 |
|
23 | Szwecja | 3 mln € | 74 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Sunderlandu
427,6 mln €
śr. 16,4 mln € / zawodnika
Ile Sunderland wydaje na pensje
60,5 mln € rocznie
śr. 2,3 mln € / zawodnika
Narodowości w kadrze
17
najliczniej: Anglia (4 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Sunderlandu w sezonie 2026/2027
Sunderland wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Sunderlandu
Jak wygląda skład Sunderlandu?
W wyjściowym ustawieniu Sunderlandu między słupkami staje R. Roefs, a linię obrony najczęściej tworzą T. Hume, N. Mukiele, K. Danso oraz R. Mandava. W środku pola grają L. O'Nien, G. Xhaka, Enzo le Fee, N. Sadiki oraz N. Angulo, a za skuteczność w ataku odpowiadają W. Isidor. Trener Regis le Bris ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Premier League i pucharach.
Sunderland – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Sunderland w sezonie 2026/2027.
Sunderland transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 Wrz 2026 |
|
Wybrzeże Kości Słoniowej | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Austria | 28 |
|
2,9 mln € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Belgia | 21 |
|
30 mln € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Portugalia | 23 |
|
za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
|
Holandia | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 23 Sie 2026 |
|
Kongo | 20 |
|
10 mln € | |
| 20 Sie 2026 |
|
Francja | 20 |
|
28 mln € | |
| 11 Sie 2026 |
|
Łotwa | 24 |
|
za darmo | |
| 10 Sie 2026 |
|
Anglia | 26 |
|
9,4 mln € | |
| 10 Sie 2026 |
|
Norwegia | 23 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Sunderlandu
Sunderland bilans transferowy
- -56,8 mln € 2026
- -143,2 mln € 2025
- +8,5 mln € 2024
- +1,6 mln € 2023
- -6,3 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Sunderlandu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Sunderland w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Sunderlandu trafiło 5 zawodników za łączną kwotę 70,9 mln €, a klub opuściło 10 piłkarzy, co przyniosło 32,8 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Malick Fofana z Lyonu za 30 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Eliezer Mayenda do Rennes za 22 mln €.
Sunderland – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Sunderland? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Sunderland?
Klub piłkarski Sunderland zdobył w swojej historii 16 trofeów — 16 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Anglii oraz Mistrzostwo 2. ligi Anglii. Ponadto triumfował w Puchar Anglii, Football League Trophy, Mistrzostwo 3. ligi Anglii oraz Tarcza Wspólnoty.